Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-02, 19:51   #1051
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fixed Pokaż wiadomość
Moge prosic numer do producenta (zeby nie robic reklamy na priv)?Za dwa tygodnie bede wiedziec wiecej.Mam nadzieje ze to bedzie numer od producenta a nie od dystrybutora.Hurtownie robia rozne przekrety ;P.Dziekuje bardzo.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Sarrita przejzyj sobie te linki:http://www.butterflylashsolutions.co...roducts_id=238
http://www.butterflylashsolutions.co...roducts_id=150
To tak wstepnie.Ciekawe jest ze ci producent zdradzil sklad-jakies chody masz )) ?

I mam jeszcze jedno pytanie czy sama technika nakladania rozni sie od nakladania np:NovaLashesh?Milego dnia.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Przepraszam za oschly post.Milego dnia

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

I jaszcze jeden link gdzie materialem jest futro
http://www.alibaba.com/product-free/...k_eyelash.html
fixed... mozna tak to nazwac 'chody'
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2010-05-02 o 19:53
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:52   #1052
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Przypominam o sobie odnośnie mojego pytania.
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:07   #1053
Arjana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 113
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Proszę polećcie mi jakąś osobę, która profesjonalnie zajmuje się przedłużaniem rzęs okolice Zgierz - Łódź
Arjana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:11   #1054
allaT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Swietlik86 Pokaż wiadomość
(..)
Dziękuję za odzew (również za odpowiedzi prywatne)
Pozdrawiam

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-05-05 o 10:32
allaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 10:06   #1055
Sothis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Swietlik86 Pokaż wiadomość
(...)


Jak dla mnie to to perfidna reklama ta sama osoba pod tym samym nickiem poleca ten salon również na innych forach i nic po za tym, czyli ...

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje kochane spójrzcie na te fotki i oceńcie , czy te rzęsiska są prawidłowo założone ( umieszczone przez moją kosmetyczke zaraz po założeniu), fotki są zrobione porządniejszym aparatem i lepiej wszystko widać.?bardzo na was liczę niedługo mam ślub 10lipca i chciałam je nosić długo jeszcze po tym dniu, ale oczywiście nie kosztem łysego oka. Odpiszcie proszę.
http://www.photoblog.pl/bonika666/63916931

Niestety zdjęć aplikacji jest mało ale ja i tak widzę na przynajmniej dwóch modelkach klej na rzęsach a aplikacja nie jest wykonana "czysto".
Rzęsy są posklejane.
Pozdrawiam
__________________
Martwy ptak- kilka piór i oddech przerwany...

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-05-05 o 10:33
Sothis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 11:30   #1056
Kiniusia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Są plyny do ściągania kepek, nawet na allegro można kupic za ok 25-40 zł, ja tez zrobiłam ten błąd nakładałam kepiki, chodze do szkoły kosmetycznej i tam zrobili mi to za darmo, potem sama sie nauczyłam i tak je robiłam. Teraz postanowiłam je ściągnąc i jest masakra, moje rzesy sa krótkie jest ich mało, i także chce mi sie płakać.
Kiniusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 16:15   #1057
BeatkaSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

reklama

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2010-05-05 o 06:10
BeatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 20:51   #1058
kasia87pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Do Shotis. Nie jestem pewna czy zajmujesz sie przedłuzaniem rzes osobiscie,ale zauwazylam ze kilka razy negowalas zdjecia dodane na forum, uzasadniajac ze rzesy sa posklejane. Jesli jestes stylistka i nie sprawia to problemu bylabym wdzieczna za ukazanie zdjec nie posklejanych rzesek na zdjeciu. dzieki z gory. Kaska
kasia87pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 00:50   #1059
Sothis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia87pl Pokaż wiadomość
Do Shotis. Nie jestem pewna czy zajmujesz sie przedłuzaniem rzes osobiscie,ale zauwazylam ze kilka razy negowalas zdjecia dodane na forum, uzasadniajac ze rzesy sa posklejane. Jesli jestes stylistka i nie sprawia to problemu bylabym wdzieczna za ukazanie zdjec nie posklejanych rzesek na zdjeciu. dzieki z gory. Kaska
Kasiu
patrząc na rzęsy zwróć szczególną uwagę na ich podstawę oraz środkową część-często klej spływając pomiędzy dwie rzęsy ,które są blisko siebie tworzy 'błonę" lub zgrubienie u samej nasady rzęsy, często też na takich rzęsach pozostaje widoczny film po kleju i wygląda to nieestetycznie.

Właściwie przedłużone rzęsy powinny wyglądać jak nasze naturalne, beż żadnych zgrubień, każda powinna być oddzielnie tak by można je było swobodnie przeczesać grzebykiem.
Tu pokazuję przykład: 1 dobrze wykonana aplikacja
nr 2 to błędy o których wspominałam (strzałek narysowałam tylko kilka bo zabrakło by na nie miejsca)
widać też sporo niewykorzystanych rzęs.

Mam nadzieję ,że rozwiałam wątpliwości
Pozdrawiam
Sothis
__________________
Martwy ptak- kilka piór i oddech przerwany...
Sothis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:13   #1060
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
hallo czy ktoś mi odpowie na moje pytania odnośnie noszenia rzęs całym rokiem a ich kondycją po takim maratonie, kosmetyczka odradzała noszenie ich dłuższy czas. Co wy na to?Plisss odpiszcie
Witam to prawda po ciągłym noszeniu rzęs nasze bardzo się osłabiają wiem napewno bo sama przedłużam rzesy i musiałam w nich chodzić przez 6 miesięcy teraz ściągłam i muszę używać odżywki na porost rzęs więcej informacj prywatnie
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 22:23   #1061
kasia87pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Do Sothis. Dzieki sliczne za odpowiedz i zamieszczenie zdjec. tak szybciutko. wejdz na strone 29 i spojrz na rzesy mojej klientki( prawie na samym dole strony) daj znac co myslisz,tylko szczerze. dzieki x
kasia87pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 22:58   #1062
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

lorin30
Nie rozumiem dla czego uważasz, że ciągłe noszenie osłabia rzęsy. Dlaczego powinno się robić przerwy, a już tym bardziej dlaczego odpowiedzi udzielisz poza forum. Ja jestem innego zdania i chętnie zapoznam się z Twoją opiniom.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 07:05   #1063
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
lorin30
Nie rozumiem dla czego uważasz, że ciągłe noszenie osłabia rzęsy. Dlaczego powinno się robić przerwy, a już tym bardziej dlaczego odpowiedzi udzielisz poza forum. Ja jestem innego zdania i chętnie zapoznam się z Twoją opiniom.
Witam nie można pisac nazwy firm na forum dlatego poza forum możesz mi wierzyć rzęsy przedłużam już 2 lata robię to dobrze ale chcąc miec klientki musiałam je założyć chodziłam 6 miesięcy po ściągnięciu nie ma co malować bo to jednak jest klej rzęsy się osłabiają i nikt mi nie powie że jest inaczej naturalna rzęsa jest oklejona rzęsą sztuczną badź niby jedwabną bo ona także jest sztuczna nie ma dostępu powietrza i rzęsa naturalna robi się słaba tak jak przedłużane włosy czy po sciągnięciu np. włosów ktoś może mi udowodnić że im nic nie było? Nie ma takiej możliwosci bo w moim salonie takż przedłuża się włosy szkoda że wczesniej nie wiedziałam o tej odżywce można ja stosować na przedłużanę rzęsy teraz ją dopiero odkryłam i sama używam ale efekt ma być dopiero po 4 miesiacach i podobno jest dlatego moim klientą teraz polecam zakup tej odżywki mimo ceny bo to koszt 320 zł bo nie chcę aby przeżyły szok po ściągnięciu i miały do mnie pretensje mam swoje zdanie i nikt mi nie powie że jest inaczej taka sama sytuację ma moja pracownica która chodziła w rzęsach 4 miesiaca wczoraj ściągnełyśmy i był szok dlatego albo ożywka i przedłużone rzęsy albo zostają nasze naturalne dlatego ja więcej nie założe chociaż efekt jest piękny ale coś za coś chciała pani prawdy więc napisałam a przedłużam na markowych produktach za sam klej płacę 460 zł o rzęsach już nie mówię wszystko jest formowe o drogie ale klientki są napalone i tygodniowo pzredłużam 6 - 7 klentek ale wszystkie teraz uprzedzam o odżywce bo zależy mi na moich klientkach Pozdrawiam
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 09:21   #1064
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam po długiej przerwie.
Każda odżywka jest super w reklamie,tyle że co chcesz regenerować w włosie? Można zamknąć łuskę ale kto to dostrzeże na rzęsach,są odżywki do cebulek ,ale tak naprawdę to stymulują ją do szybszego wzrostu rzęs .
Samo zakładanie ,oczywiście zrobione profesjonalnie,nie spowoduje uszkodzenia cebulek,to genetyka ,co ma rosnąć,jak i gdzie to i tak wyrośnie.Przedłużone rzęsy uwalniają nas od malowania maskarą i co za tym idzie zmywania ich codziennie i de facto ciągnięcia ,szarpania -mechanicznego traktowania. Sama przerwa w noszeniu nikomu nie zaszkodzi,a najczęściej uświadamia klientce że bez przedłużonych rzęs nie może żyć . Zakładam rzęsy dwa lata ,3,4 i nieraz pięć dziennie,nie wyrabiając się musiałam przeszkolić i ściągnąć kuzynkę do UK ,taką ilość zabiegów zapewnia tylko dobra opinia o produkcie i usłudze,bo wiadomo że nowych klientek nie przybywa w postępie geometrycznym,70 -80 % to klientki które wracają na uzupełnienie i one są najlepszą rękojmią bezpieczeństwa .
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:00   #1065
100_krotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Hej dziewczyny
byłam ostatnio na przedłużaniu rzęsek we Wrocławiu u Pani Agaty.
Polecam!
Wcześniej byłam koło rymku w salonie, ale tam dobrał mi pani za dugie i wsadziła za mało, utrzymały się ok 2 tyg ładnie.
Teraz jestem zadowolona, coprawda Pani robi w domku, ale luksus nie ważny, ważny efekt!
Co do ściagania ich samej, nie polecam - prubowałam wczesniej i skończyło się na podcięciu.
Lepiej poświęcić troszkę czasu i umówić do specjalistki, bo masz pewność że nic się nie będzie potem działo.

pozdrawiam
PS
macie namiary na inne panie z Wrocka które robią rzęski? tylko takie nie z pierwszych stron www.
zrobię sobie ranking i wybiorę najlepsze
100_krotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:32   #1066
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Witam po długiej przerwie.
Każda odżywka jest super w reklamie,tyle że co chcesz regenerować w włosie? Można zamknąć łuskę ale kto to dostrzeże na rzęsach,są odżywki do cebulek ,ale tak naprawdę to stymulują ją do szybszego wzrostu rzęs .
Samo zakładanie ,oczywiście zrobione profesjonalnie,nie spowoduje uszkodzenia cebulek,to genetyka ,co ma rosnąć,jak i gdzie to i tak wyrośnie.Przedłużone rzęsy uwalniają nas od malowania maskarą i co za tym idzie zmywania ich codziennie i de facto ciągnięcia ,szarpania -mechanicznego traktowania. Sama przerwa w noszeniu nikomu nie zaszkodzi,a najczęściej uświadamia klientce że bez przedłużonych rzęs nie może żyć . Zakładam rzęsy dwa lata ,3,4 i nieraz pięć dziennie,nie wyrabiając się musiałam przeszkolić i ściągnąć kuzynkę do UK ,taką ilość zabiegów zapewnia tylko dobra opinia o produkcie i usłudze,bo wiadomo że nowych klientek nie przybywa w postępie geometrycznym,70 -80 % to klientki które wracają na uzupełnienie i one są najlepszą rękojmią bezpieczeństwa .
Witam masz prawo do własnego zdania ale ja sądze inaczej ta odżywka stymuluje rzesy do wzrostu i powoduje ich ciemnienie poczytaj o kroplach na jaskrę np. Lumigan efekt uboczny to nadmierny wzrost rzęs to samo jest uzyte w tej odżywce ty zakładasz i nie wierzę że jak ściągniesz to rzesy są w takiej samej kondycji także dużo wykonuję zabiegów i to profesjonalnie bo jestem rekomendowanym salonem firmy i nie partacze tego genetyka genetyką a fakt faktem dlatego nie zgadzam się z tobą Pozdrawiam
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:25   #1067
gagi88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam, od jakiegoś czasu podczytuję ten wątek i zdecydowałam się na zabieg przedłużenia rzęs. Potrzebuję jednak pomocy w wyborze stylistki- najlepiej z okolic Krakowa bądz Katowic( nie wykluczam miast znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie), nie chciałabym trafic w "niefachowe ręce". Jeśli macie kogoś sprawdzonego, komu nie przydarzają się wpadki typu: posklejane rzęsy, zbyt gruba warstwa kleju, zakładanie nieewystarczającej ilości rzęs itp. Wiem ze polecana tutaj była Pati z Katowic u której rzęsy robiła szugarbejb(przepraszam jesli przekręciłam nick) i z Krakowa salon na stradomiu. Zabieg chciałbym wykonać koło 26-27 lipca. 31 lipca mam "poważną" imprezę i chciałabym ładnie wyglądać. Proszę o pomoc w wyborze odpowiedniej stylistki i doradzenie w tej sprawie- może któraś ze stylistek ogłaszających się na allegro jest w porządku, albo może kogoś lepiej omijać szerokim łukiem. Czy 26-27 lipca a wiec 4-5 dni przed planowaną uroczystością na taki zabieg jest dobrym pomysłem?
z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i przepraszam za tyle pytań.
Justyna

edit
Znalazłam kontakt-namiary na P. Patrycję, ale w dalszym ciagu nie jestem zdecydowana (nie wiem czy w tych dniach bedzie mozliwosc wykonania usługi w Katowicach - a wyprawa do Wrocławia i cena rzedu 450 zl bez promocji troszkę zniechęca). Jeśli macie kogoś sprawdzonego proszę o info na forum czy np pw.

Edytowane przez gagi88
Czas edycji: 2010-05-06 o 13:43
gagi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:32   #1068
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

do lorin30
Absolutnie się z Tobą nie zgodzę. Nie napisałaś nic konkretnego co by miało negatywny wpływ na naturalne rzęsy. To, że rzęsa jest oklejona klejem to nawet lepiej, nie powstają żadne uszkodzenia naturalnej rzęsy. "Nie dochodzi powietrze" chyba pomyliło Ci się z tipsami. Rzęsy są przyklejone ok 1mm od powieki, poza tym pracuję na klejach organicznych i pierwsze słyszę żeby nie przepuszczały powietrza. Jedyne co przedłużanie rzęs ma wspólnego z przedłużaniem paznokci i przedłużaniem włosów to część nazwy PRZEDŁUŻANIE i nic więcej. Jeżeli miałaś poprawnie założone rzęsy to nie rozumiem co je mogło osłabić. Rzęsy wymieniają się co 3 miesiące, może miałaś zdjęte rzęsy jak były one w fazie wymiany i większość ich jeszcze będzie rosła. To co ma największy wpływ na długość i grubość naturalnych rzęs to skok hormonalny podczas menopałzy, nasze Mamy też miały kiedyś piękna rzęsy. Dobrze dobrana grubość sztucznych rzęs nie obciąża naturalnych a już nie bardziej niż kilka warstw tuszu, który jest codziennie zmywany. Skóra dookoła oka jest mocno tarta a od tego szybciej robią się zmarszczki.
Reklamujesz odżywkę do rzęs, którą dopiero sprawdzasz, piszesz że efekt jest po 4 miesiącach. Jak można coś chwalić jeżeli nie zna się produktu i jest się w fazie jego testowania. Używanie odżywek przy przedłużonych rzęsach jest zabronione, duża ich ilość jest na bazie alkoholu ziół i olei, a ten ostatni składnik rozpuszcza klej. Jak dla mnie jest to próba wyciągnięcia dodatkowych, niemałych pieniędzy. Zawsze znajdzie się klientka cierpiąca na nadmiar kasy, która tyle zapłaci. Jeżeli uważasz, że przedłużanie rzęs jest tak szkodliwe dla naturalnych to może powinnaś przestać wykonywać ten zabieg, bo ze swoim podejściem raczej go nie reklamujesz, chyba że klientkom mówisz coś innego.
Piszesz o Lumiganie, jak większość leków na jaskrę jest lekiem sterydowym więc powoduje wzrost owłosienia tam gdzie jest aplikowany.
Rzęsami zajmuję się dłużej od Ciebie i nie jestem rekomendowana na stronie firmy z którą współpracuję ponieważ jest to zwykła reklama którą trzeba wykupić. Jak zapłacę roczną składkę to będę rekomendowana. A na brak pracy nie narzekam bo wole być rekomendowane przez moje zadowolone klientki swoim koleżankom.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 21:34   #1069
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lorin30 Pokaż wiadomość
Witam to prawda po ciągłym noszeniu rzęs nasze bardzo się osłabiają wiem napewno bo sama przedłużam rzesy i musiałam w nich chodzić przez 6 miesięcy teraz ściągłam i muszę używać odżywki na porost rzęs więcej informacj prywatnie
Rzesy moga zostac zniszczone jesli:
- stylista uzywala materialow dziwnego pochodzenia,
- zakladala niedopasowane rzesy do naturanych, ktore je obciazaja... sa za dlugie lub za grube
- nie ma doswiadczenia
- lub klienta po prostu nie potrafi dbac o przedluzone rzesy
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2010-05-06 o 21:43
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 22:57   #1070
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

co znaczy ,że klientka nie dba o założone rzęsy - ja z nimi nic nie robię, poprostu są założone od czasu do czasu przemuje wodą i grzebykiem przeczesze i tyle.
Ciekawa jestem jak t w końcu jest - nabawimy się tego łysego oka czy nie? troszkę już mnie zaczyna ta myśl mnie męczyć. Widocznie muszę przekonać się na własnej skórze bo ile sób tyle zdań.

I mam takie jedno pytanko: Czy ani razu wam się niezdażyło że jedna sztuczna rzęsa skleiła dwie naturalne - bo ja niektóre tak mam muszę dodać że naturalne rzęsy mam gęste i może dlatego - nie jest to regułą ale zdarza się. Czy to oznacza brak wprawy i profesjonalizmu kosmetyczki?

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Jak znacie jakąś dobrą stylistke z Torunia to proszę podać namiary
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 00:02   #1071
kasia87pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Do Agi Wi oraz Lorin 30.

Drogie panie moj post nie dotyczy tematu rzes ktory prowadzicie lecz odzywki.
Cytuje Agi wi :
Reklamujesz odżywkę do rzęs, którą dopiero sprawdzasz, piszesz że efekt jest po 4 miesiącach. Jak można coś chwalić jeżeli nie zna się produktu i jest się w fazie jego testowania. Używanie odżywek przy przedłużonych rzęsach jest zabronione, duża ich ilość jest na bazie alkoholu ziół i olei, a ten ostatni składnik rozpuszcza klej. Jak dla mnie jest to próba wyciągnięcia dodatkowych, niemałych pieniędzy. Zawsze znajdzie się klientka cierpiąca na nadmiar kasy, która tyle zapłaci. Jeżeli uważasz, że przedłużanie rzęs jest tak szkodliwe dla naturalnych to może powinnaś przestać wykonywać ten zabieg, bo ze swoim podejściem raczej go nie reklamujesz, chyba że klientkom mówisz coś innego.

2 dni temu nabylam odzywke do rzes i jestem w 100 % pewna ze jest to ta sama odzywka o ktorej wspomniala lorin30 ze wzgledu na cene. Dlugo szukalam odzywki ktora spelnilaby wszystkie moje wymagania plus ktora mozna stosowac na przedłuzonych rzeskach i oto taka znalazlam. to prawda ze mozna ja stosowac na eyelash extension: Jest to odzywka Revitalash. Takie male cudenko ktore pomaga w wzroscie rzes)) moja mama przyjezdza za 2 tygodnie do uk i dostarczy mi ja w raz z dniem otrzymania wkleje foto moich oczu przed i po 5 miesiecznej kuracji. Jesli efekty beda duze ,bede sprzedawac ja klientka,ale poki co nie moge,bo sama musze sprawdzic efekt . Lorin 30 radzilabym poczekac z tym rekomendowaniem odzywki klientkom. pierwsze efekty widac po 6-8 tygodniach wiec lepiej poczekac.
kasia87pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 07:28   #1072
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gagi88 Pokaż wiadomość
Witam, od jakiegoś czasu podczytuję ten wątek i zdecydowałam się na zabieg przedłużenia rzęs. Potrzebuję jednak pomocy w wyborze stylistki- najlepiej z okolic Krakowa bądz Katowic( nie wykluczam miast znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie), nie chciałabym trafic w "niefachowe ręce". Jeśli macie kogoś sprawdzonego, komu nie przydarzają się wpadki typu: posklejane rzęsy, zbyt gruba warstwa kleju, zakładanie nieewystarczającej ilości rzęs itp. Wiem ze polecana tutaj była Pati z Katowic u której rzęsy robiła szugarbejb(przepraszam jesli przekręciłam nick) i z Krakowa salon na stradomiu. Zabieg chciałbym wykonać koło 26-27 lipca. 31 lipca mam "poważną" imprezę i chciałabym ładnie wyglądać. Proszę o pomoc w wyborze odpowiedniej stylistki i doradzenie w tej sprawie- może któraś ze stylistek ogłaszających się na allegro jest w porządku, albo może kogoś lepiej omijać szerokim łukiem. Czy 26-27 lipca a wiec 4-5 dni przed planowaną uroczystością na taki zabieg jest dobrym pomysłem?
z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i przepraszam za tyle pytań.
Justyna

edit
Znalazłam kontakt-namiary na P. Patrycję, ale w dalszym ciagu nie jestem zdecydowana (nie wiem czy w tych dniach bedzie mozliwosc wykonania usługi w Katowicach - a wyprawa do Wrocławia i cena rzedu 450 zl bez promocji troszkę zniechęca). Jeśli macie kogoś sprawdzonego proszę o info na forum czy np pw.
Ja mogę z absolutnie czystym sumieniem polecić miejsce, w którym od roku robię rzęsy, tylko nie wiem, czy cena (500 zł za założenie) Ci pasuje.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:17   #1073
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
do lorin30
Absolutnie się z Tobą nie zgodzę. Nie napisałaś nic konkretnego co by miało negatywny wpływ na naturalne rzęsy. To, że rzęsa jest oklejona klejem to nawet lepiej, nie powstają żadne uszkodzenia naturalnej rzęsy. "Nie dochodzi powietrze" chyba pomyliło Ci się z tipsami. Rzęsy są przyklejone ok 1mm od powieki, poza tym pracuję na klejach organicznych i pierwsze słyszę żeby nie przepuszczały powietrza. Jedyne co przedłużanie rzęs ma wspólnego z przedłużaniem paznokci i przedłużaniem włosów to część nazwy PRZEDŁUŻANIE i nic więcej. Jeżeli miałaś poprawnie założone rzęsy to nie rozumiem co je mogło osłabić. Rzęsy wymieniają się co 3 miesiące, może miałaś zdjęte rzęsy jak były one w fazie wymiany i większość ich jeszcze będzie rosła. To co ma największy wpływ na długość i grubość naturalnych rzęs to skok hormonalny podczas menopałzy, nasze Mamy też miały kiedyś piękna rzęsy. Dobrze dobrana grubość sztucznych rzęs nie obciąża naturalnych a już nie bardziej niż kilka warstw tuszu, który jest codziennie zmywany. Skóra dookoła oka jest mocno tarta a od tego szybciej robią się zmarszczki.
Reklamujesz odżywkę do rzęs, którą dopiero sprawdzasz, piszesz że efekt jest po 4 miesiącach. Jak można coś chwalić jeżeli nie zna się produktu i jest się w fazie jego testowania. Używanie odżywek przy przedłużonych rzęsach jest zabronione, duża ich ilość jest na bazie alkoholu ziół i olei, a ten ostatni składnik rozpuszcza klej. Jak dla mnie jest to próba wyciągnięcia dodatkowych, niemałych pieniędzy. Zawsze znajdzie się klientka cierpiąca na nadmiar kasy, która tyle zapłaci. Jeżeli uważasz, że przedłużanie rzęs jest tak szkodliwe dla naturalnych to może powinnaś przestać wykonywać ten zabieg, bo ze swoim podejściem raczej go nie reklamujesz, chyba że klientkom mówisz coś innego.
Piszesz o Lumiganie, jak większość leków na jaskrę jest lekiem sterydowym więc powoduje wzrost owłosienia tam gdzie jest aplikowany.
Rzęsami zajmuję się dłużej od Ciebie i nie jestem rekomendowana na stronie firmy z którą współpracuję ponieważ jest to zwykła reklama którą trzeba wykupić. Jak zapłacę roczną składkę to będę rekomendowana. A na brak pracy nie narzekam bo wole być rekomendowane przez moje zadowolone klientki swoim koleżankom.
Masz swoje zdanie ja swoje wiem jakie miałam rzęsy przed zakładaniem jak pomalowałam to były ładne i długie lecz tak jak pisałam musiałam założyć sztuczne miałam zakładane przez trenerkę mojej firmy ma ona duzo nagród i doświadzcenie zakłada rzęsy od 7 lat najpierw w Stanach potem w polsce sama także robię to dobrze bo także mam masę klientek tygodniowo 5-6 korekta codziennie więc klentki wracają kleje mam od firmy mają certyfikaty mogę ci przesłać na emeil jest to jedyny klej który ma certyfikat medyczny dlatego nie zgodzę się z tobą piszę faktyczną prawdę o sobie a odźywka Revitalash działą naprawdę można sprawdzić komentarz na internecie wię ja też w to wierzę po tygodniu widzę poprawę jak wymaluję to rzęsy wyglądają w miarę dobrze ale do końca rezultatu trzeba poczekać około 2 miesięcy widze też po klientkach że rzęsy mają słabsze dlatego nigdy się z tobą nie zgodzę

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia87pl Pokaż wiadomość
Do Agi Wi oraz Lorin 30.

Drogie panie moj post nie dotyczy tematu rzes ktory prowadzicie lecz odzywki.
Cytuje Agi wi :
Reklamujesz odżywkę do rzęs, którą dopiero sprawdzasz, piszesz że efekt jest po 4 miesiącach. Jak można coś chwalić jeżeli nie zna się produktu i jest się w fazie jego testowania. Używanie odżywek przy przedłużonych rzęsach jest zabronione, duża ich ilość jest na bazie alkoholu ziół i olei, a ten ostatni składnik rozpuszcza klej. Jak dla mnie jest to próba wyciągnięcia dodatkowych, niemałych pieniędzy. Zawsze znajdzie się klientka cierpiąca na nadmiar kasy, która tyle zapłaci. Jeżeli uważasz, że przedłużanie rzęs jest tak szkodliwe dla naturalnych to może powinnaś przestać wykonywać ten zabieg, bo ze swoim podejściem raczej go nie reklamujesz, chyba że klientkom mówisz coś innego.

2 dni temu nabylam odzywke do rzes i jestem w 100 % pewna ze jest to ta sama odzywka o ktorej wspomniala lorin30 ze wzgledu na cene. Dlugo szukalam odzywki ktora spelnilaby wszystkie moje wymagania plus ktora mozna stosowac na przedłuzonych rzeskach i oto taka znalazlam. to prawda ze mozna ja stosowac na eyelash extension: Jest to odzywka Revitalash. Takie male cudenko ktore pomaga w wzroscie rzes)) moja mama przyjezdza za 2 tygodnie do uk i dostarczy mi ja w raz z dniem otrzymania wkleje foto moich oczu przed i po 5 miesiecznej kuracji. Jesli efekty beda duze ,bede sprzedawac ja klientka,ale poki co nie moge,bo sama musze sprawdzic efekt . Lorin 30 radzilabym poczekac z tym rekomendowaniem odzywki klientkom. pierwsze efekty widac po 6-8 tygodniach wiec lepiej poczekac.
Stosowanie tej odżywki nie jest zabronione można to sprawdzić na stronie Revitalash dlatego najpierw prosze sprawdzić a potem pisać Pozdrawiam
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:48   #1074
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Do gagi88
Już miałam ci poddać propozycje mojej stylistki ale widze ze dogłębnie przeglądnełas forum i odnalazłaś namiary do mojej pani Magdy.Jakby co pisz na priv to sprzedam szczegóły!
Pozdrawiam
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:57   #1075
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
co znaczy ,że klientka nie dba o założone rzęsy - ja z nimi nic nie robię, poprostu są założone od czasu do czasu przemuje wodą i grzebykiem przeczesze i tyle.
Ciekawa jestem jak t w końcu jest - nabawimy się tego łysego oka czy nie? troszkę już mnie zaczyna ta myśl mnie męczyć. Widocznie muszę przekonać się na własnej skórze bo ile sób tyle zdań.

I mam takie jedno pytanko: Czy ani razu wam się niezdażyło że jedna sztuczna rzęsa skleiła dwie naturalne - bo ja niektóre tak mam muszę dodać że naturalne rzęsy mam gęste i może dlatego - nie jest to regułą ale zdarza się. Czy to oznacza brak wprawy i profesjonalizmu kosmetyczki?

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Jak znacie jakąś dobrą stylistke z Torunia to proszę podać namiary
Prawidlowo dba to znaczy, ze nie pakuje do oczu kremow, nie demakijazuje makijazu plynem na bazie oleju, nie trze oka itd.

Tak, to oznacza brak wprawy i profesjonalizmu bo nawet jak rzesy skleja sie podczas zakladania i uzupelniania to powinny pod koniec zabiegu zostac rozdzielone.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 12:09   #1076
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziękuje za szybciutką odpowiedz. Pozdrawiam.

Dziewczynki dobrą stylistkę z torunia polećcie proszę!
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:09   #1077
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja przedstawiam argumenty popierające moje zdanie i nadal uważam, że jeżeli aplikacja jest poprawnie wykonana to nie niszczy rzęs naturalnych. Z Twojej strony słyszę teorie nie potwierdzone faktami tylko własną obserwacją. Napisz proszę co konkretnie osłabiło rzęsy i w jaki sposób. Nie podważam Twoich kompetencji bo przecież sama sobie nie zakładałaś rzęs. Ale sama widziałam kilka prac instruktorek, gdzie rzęsy założone przez nie nadawały się tylko do zdjęcia bo nie dało się czegoś takiego poprawić. A powiem jedynie to , że prowadziły szkolenia dla wiodących marek na rynku.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 19:38   #1078
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Ja przedstawiam argumenty popierające moje zdanie i nadal uważam, że jeżeli aplikacja jest poprawnie wykonana to nie niszczy rzęs naturalnych. Z Twojej strony słyszę teorie nie potwierdzone faktami tylko własną obserwacją. Napisz proszę co konkretnie osłabiło rzęsy i w jaki sposób. Nie podważam Twoich kompetencji bo przecież sama sobie nie zakładałaś rzęs. Ale sama widziałam kilka prac instruktorek, gdzie rzęsy założone przez nie nadawały się tylko do zdjęcia bo nie dało się czegoś takiego poprawić. A powiem jedynie to , że prowadziły szkolenia dla wiodących marek na rynku.
Witaj ponownie moje rzesy zrobiły się przedewszystkim krótkie jakby jaśniejsze takie małe i sterczące możesz mi wierzyć nigdy takich nie miałam jestem kosmetologiem od lat dbam o twarz, ciało i mam na tym pukcie świra, tuszy używam markowych tak jak kosmetyków i rzesy zakładała mi naprawdę profesjonalistka polecana w całej Polsce niestety nie mogę napisać nazwiska , ja także to obserwuję u moich klientek jak sciagne rzęsy to słyszę boże jakie krótkie! robię to dobrze bo czest a jak wiadomo trening czyni mistrza nieprawda że za rekomendowany salon tylko sie płaci ja musiałam przyjechać z osoba której zakładałam rzęsy i było to oceniane komisyjnie ponadtto musiała pr 20 zdjęć rzęs założonych przezemnie możesz mi wierzyć robie to dobrze a na preparatch nie oszczędzam teraz stosuję tą odżywkę , rano i wieczorem czeszę rzęsy raczej to co z nich zostało, zażywam suplementy od środka , olej rycynowy w rzęsy , odżywka przy korzeniach jest trochę lepiej ale myślę że długa droga przedemną wiem że trenerki i firmy nic nie powiedza złego na rzęsy bo to drogi i naprawdę efektywny zabieg i mają różne argumenty jednak fakt jest taki , że sobie już nigdy nie ząłoże rzęs chociaż teraz klentki mnie pytaja dlaczego a ja musze wymyślać choroby oka a na marginesie miałam piękne sztuczne rzęsy wzbudzały zachwyt i dlatego mam bardzo dużo klientek szczerze mam wyrzuty sumienia ale każdy decyduje o sobie Pozdrawiam
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 21:17   #1079
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
do lorin30
absolutnie się z tobą nie zgodzę. Nie napisałaś nic konkretnego co by miało negatywny wpływ na naturalne rzęsy. To, że rzęsa jest oklejona klejem to nawet lepiej, nie powstają żadne uszkodzenia naturalnej rzęsy. "nie dochodzi powietrze" chyba pomyliło ci się z tipsami. Rzęsy są przyklejone ok 1mm od powieki, poza tym pracuję na klejach organicznych i pierwsze słyszę żeby nie przepuszczały powietrza. Jedyne co przedłużanie rzęs ma wspólnego z przedłużaniem paznokci i przedłużaniem włosów to część nazwy przedłużanie i nic więcej. Jeżeli miałaś poprawnie założone rzęsy to nie rozumiem co je mogło osłabić. Rzęsy wymieniają się co 3 miesiące, może miałaś zdjęte rzęsy jak były one w fazie wymiany i większość ich jeszcze będzie rosła. To co ma największy wpływ na długość i grubość naturalnych rzęs to skok hormonalny podczas menopałzy, nasze mamy też miały kiedyś piękna rzęsy. Dobrze dobrana grubość sztucznych rzęs nie obciąża naturalnych a już nie bardziej niż kilka warstw tuszu, który jest codziennie zmywany. Skóra dookoła oka jest mocno tarta a od tego szybciej robią się zmarszczki.
Reklamujesz odżywkę do rzęs, którą dopiero sprawdzasz, piszesz że efekt jest po 4 miesiącach. Jak można coś chwalić jeżeli nie zna się produktu i jest się w fazie jego testowania. Używanie odżywek przy przedłużonych rzęsach jest zabronione, duża ich ilość jest na bazie alkoholu ziół i olei, a ten ostatni składnik rozpuszcza klej. Jak dla mnie jest to próba wyciągnięcia dodatkowych, niemałych pieniędzy. Zawsze znajdzie się klientka cierpiąca na nadmiar kasy, która tyle zapłaci. Jeżeli uważasz, że przedłużanie rzęs jest tak szkodliwe dla naturalnych to może powinnaś przestać wykonywać ten zabieg, bo ze swoim podejściem raczej go nie reklamujesz, chyba że klientkom mówisz coś innego.
Piszesz o lumiganie, jak większość leków na jaskrę jest lekiem sterydowym więc powoduje wzrost owłosienia tam gdzie jest aplikowany.
Rzęsami zajmuję się dłużej od ciebie i nie jestem rekomendowana na stronie firmy z którą współpracuję ponieważ jest to zwykła reklama którą trzeba wykupić. Jak zapłacę roczną składkę to będę rekomendowana. A na brak pracy nie narzekam bo wole być rekomendowane przez moje zadowolone klientki swoim koleżankom.
swiete slowa

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Dziewczyny a co powiecie na to:

W dniu uzupełnienia i nastepnego odpada mi kilka albo nascie rzez... Wygladaja jakby w ogole nie byly umoczone w kleju... co wydaje sie nie mozliwe ale jednak

Zastanawiam sie jak to mozliwe... jedyne co przygodzi mi do glowy to albo zbyt mala ilosc kleju na rzesce albo z kejem cos nie tak ze sie rzeski osypuja...

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Dziewczyny a co powiecie na to:

W dniu uzupełnienia i następnego odpada mi kilka albo naście rzez... Wygladaja jakby w ogole nie byly umoczone w kleju... co wydaje sie nie mozliwe ale jednak

Zastanawiam sie jak to mozliwe... jedyne co przygodzi mi do glowy to albo zbyt mala ilosc kleju na rzesce albo z klejem cos nie tak ze sie rzeski osypuja...
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 12:39   #1080
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
ściaganie rzes metoda rzesa do rzesy

witam.Mialam szkolenie z porzedluzania rzes i sama musialam byc tez modelka.Mam swoje naturalne dlugie ale bardzo bardzo zadkie rzesy i boje sie ze sie bardziej jescze oslabia przez te sztuczne (jest ich doklejonych po 10 na kazdym oku wiec dodatkowo wygladaja fatalnie). W jaki spsoob moge je sciagnac?Kiedy moge zaczac je sciagac?Czy dzien po zabiegu jest to mozliwe?POmozcie.
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.