Ten pierwszy raz... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 21:18   #1
misiaaakkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8

Ten pierwszy raz...


Witajcie. W najbliższym czasie planuje swój pierwszy raz... Mam chłopaka z którym jestem już 4 rok i bardzo się kochamy. Nadszedł czas, kiedy chcemy rozpocząć współżycie. Zastanawiam się tylko, jaką metodę wybrać aby uniknąć ciąży, bo na dzidziusia jest jeszcze za wcześnie. Myślimy o prezerwatywie i globulkach Patentex Oval. Myślicie że to dobre zabezpieczenie na pierwszy raz?
misiaaakkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 21:22   #2
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Ten pierwszy raz...

ja mysle ze na poczatek powinnas skorzystac z wyszukiwarki.

jest mnostwo takich watkow!!
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 22:38   #3
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ten pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez misiaaakkka Pokaż wiadomość
Witajcie. W najbliższym czasie planuje swój pierwszy raz... Mam chłopaka z którym jestem już 4 rok i bardzo się kochamy. Nadszedł czas, kiedy chcemy rozpocząć współżycie. Zastanawiam się tylko, jaką metodę wybrać aby uniknąć ciąży, bo na dzidziusia jest jeszcze za wcześnie. Myślimy o prezerwatywie i globulkach Patentex Oval. Myślicie że to dobre zabezpieczenie na pierwszy raz?
Mysle, ze najlepszym zabezpieczeniem sa tabletki antykoncepcyjne. Poczytaj o roznych metodach antykoncepcji i dobierzesz odpowiednia dla siebie. Jedna moze polecac tabletki, inna globulki, mysle, ze to sprawa indywidualna kazdej z nas. Moge dac tylko rade, aby nie byly to tylko prezerwatywy, szczegolnie jesli chlopak niema wprawy w jej zakladaniu
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 22:59   #4
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: Ten pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Mysle, ze najlepszym zabezpieczeniem sa tabletki antykoncepcyjne. Poczytaj o roznych metodach antykoncepcji i dobierzesz odpowiednia dla siebie. Jedna moze polecac tabletki, inna globulki, mysle, ze to sprawa indywidualna kazdej z nas. Moge dac tylko rade, aby nie byly to tylko prezerwatywy, szczegolnie jesli chlopak niema wprawy w jej zakladaniu
w zupelnosci sie zgadzam. poza tym co do patentexu.. mi osobiscie nie odpowiadal :/ i to nie chodzilo tylko o to ze trzeba bylo czekac te iles minut ale tez o to ze pozniej wszystko z ciebie leci :/ i to nie tylko moje zdanie. mozesz sprobowac ale radze sie zastanowic
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 23:03   #5
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Ten pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez BarbiKena Pokaż wiadomość
w zupelnosci sie zgadzam. poza tym co do patentexu.. mi osobiscie nie odpowiadal :/ i to nie chodzilo tylko o to ze trzeba bylo czekac te iles minut ale tez o to ze pozniej wszystko z ciebie leci :/ i to nie tylko moje zdanie. mozesz sprobowac ale radze sie zastanowic
rowniez sie zgadzam... globułki u mnie odpadaja... ni polecam ich. Najlepiej to chyba tabletki ale zalezy od autorki i jej podejscia.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.