Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 19:45   #1051
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Gdzie tam Dome ma urwanie głowy z początkiem roku szkolnego - rodzina, albo zapatrzyła się tak w cosmelan że od niego oczu nie może oderwać i coś napisać
teraz bez jaj!!!!!!!!!!!!!!!!
A jak mozna zobaczyc ,ze bana ma? Ale w sumie niby za co mialaby go dostac?
Za szczere wypowiedzi?Teraz to sie wkurzylam,bo jezeli dostala to............
To Rewolucje zrobie,jakiej wizaz nie widzial
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:51   #1052
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
teraz bez jaj!!!!!!!!!!!!!!!!
A jak mozna zobaczyc ,ze bana ma? Ale w sumie niby za co mialaby go dostac?
Za szczere wypowiedzi?Teraz to sie wkurzylam,bo jezeli dostala to............
To Rewolucje zrobie,jakiej wizaz nie widzial
Buczacza spokojnie .Poczekajmy jeszcze trochę....Moze rzeczywiście to tylko perturbacje rodzinne.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:51   #1053
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość


Ivonako....
A wypiękniała,wypiękniała Dzisiaj zrzuciłam skórę z miejsc z najgorszymi plamami tfuuuuuuuuuu i moim oczom ukazał się widok miły moim oczom i sercu Miną 10 dzień kuracji i wreszcie mogę powiedzieć,że upodabniam się do siebie Płatki do peelingu dzieki Masimie świetnie się sprawuja.Używam dużo wazeliny a skóra chłonie ją jak gabka.Masima wielkie dzięki !!!
Megula stosuj te płatki i wazelinę cały czas. Wazeliny nie ma sie co bać ona tylko natłuszcza skóre i powoduje że łatwiej ta skóra schodzi potem. Mnie zeszła dzisiaj rano z czoła i skronii. Widziałaś zdjęcia porównawcze ? na poprzedniej stronie sa zamieszczone. Zerknij bo aż serce rośnie jak się to ogląda.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:56   #1054
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość


Ivonako....
A wypiękniała,wypiękniała Dzisiaj zrzuciłam skórę z miejsc z najgorszymi plamami tfuuuuuuuuuu i moim oczom ukazał się widok miły moim oczom i sercu Miną 10 dzień kuracji i wreszcie mogę powiedzieć,że upodabniam się do siebie Płatki do peelingu dzieki Masimie świetnie się sprawuja.Używam dużo wazeliny a skóra chłonie ją jak gabka.Masima wielkie dzięki !!!
Ivonako nie bój ryby śmiało,bierz się za dzieło .Ja też się bałam,ale jak się powiedziało a (zamówienie zestawu ) to trzeba powiedzieć b ( robiąc zabieg) U mnie nie było tak źle i tego się trzymaj i burak jakby mniejszy ....może pastewny ?

A może dome dostała bana ?

Post 1027

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-09-02 o 19:58 Powód: uzupełnienie
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:24   #1055
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A to dla Buczki na te naczynka - wypowiedz lekarza:

"Elektrokogulacja jest bardzo dobrą metodą od wielu lat stosowaną w medycynie (głównie chirurgii), ale ma pewne ograniczenia. 1.Nie działa wybiórczo na na naczynie krwionośne - konieczna bardzo duża precyzja podczas zabiegu. 2.Dochodzi do uszkodzenia tkanki leżącej powierzchownie zarówno w przypadku wkłucia igły, jak i metody dotykowej. W przypadku zbyt dużego natężenia prądu uszkodzenie jest na tyle duże, że pojawia się widoczna blizna, która w różnym stopniu później zanika. Niestety w przypadku zbyt słabego zabiegu może dojść do stanu zapalnego bez zamknięcia naczynia, co czasami wywołuje powiększenie się pajączka. Mniej istotny jest tu rodzaj i parametry aparatu, choć ważna jest dokładna regulacja natężenia prądu iczasu trwania impulsu. Nawet u tej samej osoby w różnych obszarach skóry może być inna. Konieczne jest też dobranie tych parametrów w zależności od wielkości naczynia. Najważniejsze dla uzyskania efektu jest doświadczenie osoby wykonującej zabieg, wtedy wynik będzie bardzo korzystny. Blizny powstają na skutek termicznego uszkodzenia tkanki, a nie wkłucia igły. Możlwe jest stosowanie igieł izolowanych o odkrytej końcówce, są one jednak bardzo drogie i koszty zabiegu są wysokie. Niezależnie od metody (również laser) przy braku znieczulenia każdy zabieg będzie trochę bolesny, musi przecież dojść do uszkodzenia naczynia. Można stosować kremy znieczulające, ale koniecznie 2 godz. przed zabiegiem pod opatrunek okluzyjny. To działa. Możliwe jest również w przypadku większego zabiegu znieczulenie przewodowe (jak u dentysty), ale pacjenci raczej z niego rezygnują. Laser jest doskonały, ale... Tylko właściwy typ o określonej długości fali (nie służy do wszystkiego), który nie uszkadza położonej powyżej skóry i dla odpowiedniej grubości naczyń. No i ta cena zabiegu... Reasumując - nie należy się bać elektrokoagulacji jeśli jest wykonana przez doświadczoną osobę (najlepiej znaleźć kogoś, kto taki zabieg miał wykonany). Jeśli problem finansowy jest mało istotny, laser jest godny polecenia, ale też proszę pytać do czego zwykle służy."

Skóra po cosmelanie jest zbyt cienka, szczególnie po bezustannym stosowaniu cosmelanu i co za tym idzie częstym złuszczanie. Dlatego laser jest za mocny i może dojść do powstania ran i blizn. Elektrokoagulacja jest mniej inwazyjnym zabiegiem, moze troche mniej skutecznym od lasera ale zdecydowanie bezpieczniejszym.
Jeśłi chodzi o naczynka na skrzydełkach to sa najtrudniejsze do usunięcia (zamknięcia), potrzeba około 4-5 powtórzeń nawet.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:27   #1056
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jak Dome by dostała bana lub punkty karne itd nie wiedziałybyśmy tego, ale mozna wysłać do niej wiadomość prywatną i wszystko się wyjaśni jak odpowie na maila Proponuję poczekać, pewnie siedzi w jakimś fitnes klubie
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:28   #1057
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Jak Dome by dostała bana lub punkty karne itd nie wiedziałybyśmy tego, ale mozna wysłać do niej wiadomość prywatną i wszystko się wyjaśni jak odpowie na maila Proponuję poczekać, pewnie siedzi w jakimś fitnes klubie

Dome przed chwilą była na forum
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 20:29   #1058
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

!!!!!hello moje darlingi!!!!!!!
to ja wasza aktywistka !!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:30   #1059
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczacza nie przesadzaj, ale jak zrobisz sobie to cudo - to może ja się też zapiszę za pół roku może
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:31   #1060
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dome przed chwilą była na forum
mój szpionek kochany
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:31   #1061
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witamy naszą aktywistkę, to gdzie się włuczyłaś
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 20:36   #1062
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
A to dla Buczki na te naczynka - wypowiedz lekarza:

"Elektrokogulacja jest bardzo dobrą metodą od wielu lat stosowaną w medycynie (głównie chirurgii), ale ma pewne ograniczenia. 1.Nie działa wybiórczo na na naczynie krwionośne - konieczna bardzo duża precyzja podczas zabiegu. 2.Dochodzi do uszkodzenia tkanki leżącej powierzchownie zarówno w przypadku wkłucia igły, jak i metody dotykowej. W przypadku zbyt dużego natężenia prądu uszkodzenie jest na tyle duże, że pojawia się widoczna blizna, która w różnym stopniu później zanika. Niestety w przypadku zbyt słabego zabiegu może dojść do stanu zapalnego bez zamknięcia naczynia, co czasami wywołuje powiększenie się pajączka. Mniej istotny jest tu rodzaj i parametry aparatu, choć ważna jest dokładna regulacja natężenia prądu iczasu trwania impulsu. Nawet u tej samej osoby w różnych obszarach skóry może być inna. Konieczne jest też dobranie tych parametrów w zależności od wielkości naczynia. Najważniejsze dla uzyskania efektu jest doświadczenie osoby wykonującej zabieg, wtedy wynik będzie bardzo korzystny. Blizny powstają na skutek termicznego uszkodzenia tkanki, a nie wkłucia igły. Możlwe jest stosowanie igieł izolowanych o odkrytej końcówce, są one jednak bardzo drogie i koszty zabiegu są wysokie. Niezależnie od metody (również laser) przy braku znieczulenia każdy zabieg będzie trochę bolesny, musi przecież dojść do uszkodzenia naczynia. Można stosować kremy znieczulające, ale koniecznie 2 godz. przed zabiegiem pod opatrunek okluzyjny. To działa. Możliwe jest również w przypadku większego zabiegu znieczulenie przewodowe (jak u dentysty), ale pacjenci raczej z niego rezygnują. Laser jest doskonały, ale... Tylko właściwy typ o określonej długości fali (nie służy do wszystkiego), który nie uszkadza położonej powyżej skóry i dla odpowiedniej grubości naczyń. No i ta cena zabiegu... Reasumując - nie należy się bać elektrokoagulacji jeśli jest wykonana przez doświadczoną osobę (najlepiej znaleźć kogoś, kto taki zabieg miał wykonany). Jeśli problem finansowy jest mało istotny, laser jest godny polecenia, ale też proszę pytać do czego zwykle służy."

Skóra po cosmelanie jest zbyt cienka, szczególnie po bezustannym stosowaniu cosmelanu i co za tym idzie częstym złuszczanie. Dlatego laser jest za mocny i może dojść do powstania ran i blizn. Elektrokoagulacja jest mniej inwazyjnym zabiegiem, moze troche mniej skutecznym od lasera ale zdecydowanie bezpieczniejszym.
Jeśłi chodzi o naczynka na skrzydełkach to sa najtrudniejsze do usunięcia (zamknięcia), potrzeba około 4-5 powtórzeń nawet.
Masima,ja Cie zglosze na moderatora,dobrze?Kochani e,Ty bylabys najlepsza
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:37   #1063
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
!!!!!hello moje darlingi!!!!!!!
to ja wasza aktywistka !!!!
nareszcie
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:38   #1064
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

domciu,ale baty dostaniesz
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:40   #1065
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

1,5 doby, a Wy aż 15 stron ... jestem cholera pod wrażeniem ....
Dopiero doczytałam.
... tęskniły Żuczki Kochane Ja teskniłam jak ta cholera jasna, jednak musiałam postawić swoje potrzeby na drugim miejscu ... ciężko to przeżyłam, jednak teraz już jestem.
Pozwolicie, że nie skomentuje przebiegu wydarzeń. Teraz żałuję, że nie mam dostępu do kopii zapasowej pisma wysłanego do admina złośliwca. Było ono grzeczne, rzeczowe i krótkie, zawierające naszą deklarację co do popełnionego błędu oraz prośbę o zmianę formy kontaktu z nami. Gdy pojawiła się na forum L_V, byłam przekonana, że jest to właśnie odpowiedź.
Jednak nie chcę już powtarzać wcześniejszej polemiki.
Całkowicie zgadzam się z Wami i ... wyjątkowo nie mam bojowego nastroju ... jest mi tylko PRZYKRO, że zabrakło życzliwości, zwykłej sympatii, a górę wziął fakt, iż ktoś się zwyczajnie obraził, chyba z zazdrości, że nie ma tutaj ustawionego bożka forum w osobie HEXXANY. Zarzucono nam prywatę, zapominając o przywołanej fromie pamiętnika, ktory na wiele już z samej definicji pozwala . Szkoda. Szkoda. Szkoda.
Mamy za to Boginię L_V.
Lecę oglądać Wasze zdjęcia.
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:52   #1066
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Witamy naszą aktywistkę, to gdzie się włuczyłaś
...kiedyś opowiem, napewno. Jedyną osobą, która mi wspólczuła, że nie jestem z Wami był oczywiście ...mój Mąż... Ciągle pytał: ..." jak Ty dajesz radę
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:57   #1067
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Masima,ja Cie zglosze na moderatora,dobrze?Kochani e,Ty bylabys najlepsza

Buczuś dzięki
Tak już mam. Co poradzę że lubię się wymądrzać
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:59   #1068
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome ciebie nie było 1,5 doby, a ja wyjeżdzam na 2 tygodnie i mój TZ już teraz pyta się o rachunki telefoniczne bo jak cały czas będę siedziec z telefonem i czytać ..i nie będę się nim zajmować to on .....
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:00   #1069
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Buczuś dzięki
Tak już mam. Co poradzę że lubię się wymądrzać
I bardzo dobrze,ze sie wymadrzasz,bo bym same glupoty robila
DZIEKUJE
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 21:01   #1070
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

cassaci,jak wrocisz to bedzie 3 czesc pamietnika
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:04   #1071
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
cassaci,jak wrocisz to bedzie 3 czesc pamietnika
... albo nas powyrzynają ...
buczka i kamilia: ... witajcie siostry syjamskie... JA MAM TEŻ OD DZIECKA UCZULENIE NA PENICYLINĘ I JEJ POCHODNE ... dostałam nawet raz zapaści i wstrząsu ... ale fajnie
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:06   #1072
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Buczuś dzięki
Tak już mam. Co poradzę że lubię się wymądrzać

rób tak dalej , jesteś naszym skarbem i skarbnicą
Obejrzałam zdjęcia ... jestem pod wrażeniem ... i się przestraszyłam, sugerowałam się wizerunkiem BOSKIEJ LADY W KAPELUSZU I OKULARACH
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:12   #1073
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
nareszcie

Galaretko
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:17   #1074
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Poszłyście sobie gdzieś , a ja tylko na moment by Was uściskać ...
Jak tylko sobie poukładam - wracam do was natychmiast
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:25   #1075
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
... albo nas powyrzynają ...
buczka i kamilia: ... witajcie siostry syjamskie... JA MAM TEŻ OD DZIECKA UCZULENIE NA PENICYLINĘ I JEJ POCHODNE ... dostałam nawet raz zapaści i wstrząsu ... ale fajnie
Dome proponuje zrobić test tego cosmelana. Ale jak to zrobić ? Nie bez powodu lekarze takie wywiady przeprowadzają przez zabiegiem, i potem po nałożeniu maski trzymają jakiś czas w gabinecie.
Dziewczyny nie chce nikogo straszyć, wszystko jest pięknie ładnie jak jest dobrze. Ale niestety wyjatki się zdarzają, i reakcje uczuleniowe których nie znamy, o których nie wiemy, bo nigdy nie zetknęłyśmy się z danym alergenem.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:39   #1076
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś przyszedł dzisiaj mój pine bark z mazideł i za nic nie wiem jaką ilosc mam teraz zastosować (wewnętrznie oczywiscie) ? Żeby uzyskać zamierzony efekt należy przyjmować 75 mg dziennie, ale ja mam ekstrakt 95 % i co ja mam teraz z tym zrobić ? Poradź

"30-dniowe podawanie 75mg pyknogenolu powodowało zmniejszenie przebarwień posłonecznych"
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:42   #1077
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Nikogo nie ma w domu

Co wy robicie wogóle ? Nikt nic nie mówi, gdzie wy jesteście ? Nikt sie nic nie odzywa
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:58   #1078
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima ja latam jak w upale próbuję się pakować i zastanawiam co mam wziać ze sobą z kosmetyków bo jestem kosmomaniaczką, na każdą część ciała inna mikstura i w zależności od problemu i pogody Walizki z kremami przecież nie zabiorę A co będzie jak znowu mnie okradną - takie kompletowanie kosmetyków i ubrań potwornie dużo czasu zajmuje Chyba się ograniczę do minimum.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:05   #1079
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Masima ja latam jak w upale próbuję się pakować i zastanawiam co mam wziać ze sobą z kosmetyków bo jestem kosmomaniaczką, na każdą część ciała inna mikstura i w zależności od problemu i pogody Walizki z kremami przecież nie zabiorę A co będzie jak znowu mnie okradną - takie kompletowanie kosmetyków i ubrań potwornie dużo czasu zajmuje Chyba się ograniczę do minimum.

Casi jak ja ci zazdroszcze wiesz. Ja jadę za 1,5 m-ca do Hiszpanii ale tylko na tydzień, a ty tam na prawdziwy wywczas. I już bym chciała tam jechać. Gdzie cie okradli ? W tym waszym domku letniskowym ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:11   #1080
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jak wrócę bez większych plam i nie okradziona to dopiero możesz mi zazdrościć, a ja tobie będę zazdrościć wyjazdu do Hiszpanii - może w aptece dostaniesz cosmelan2 bez recepty
Ja baaardzo dużo podróżuje z przymusu, że wypad do Francji, tam czy siam Dania itp. to normalka, zazdroszczę ludziom którzy mają czas wyjechać do Kazimierza
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.