Dokluczliwe zaskorniki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 08:14   #1
herbaciana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Exclamation

Dokluczliwe zaskorniki.


Szukam skutecznego sposobu na zaskorniki. Kupuje, testuje mnostwo kosmetykow i zero efektu. Maseczki, peelingi, kremy etc- owszem znikaja, ale tylko na jakis czas. Po kilku dniach pojawiaja sie nowe. Co prawda nie mam ich wiele, ale chce sie ich pozbyc. Wystepuja glownie na czole. Czy jest jakis skuteczny srodek, ktory pomaga je zwalczyc? Slyszalam o kilkuch, ale ponoc podrazniaja cere. Ile kosztuje wizyta u kosmetyczki ( i jak sie ona nazywa), ktora skutecznie rozwiaze problem zaskornikow? Czekam na odp
herbaciana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:53   #2
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Dokluczliwe zaskorniki.

moze takie platki nivea z allegro, sa wlasnie na zaskorniki tylko, ze na nos ale chyba na czolo tez powinny zadzialac, podobno dobre, ja ich nie uzywalam, mam zamiar zamowic, ale jest o nich caly watek na wizazu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=nivea+nos
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 12:42   #3
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dokluczliwe zaskorniki.

Z tymi zaskórnikami to faktycznie jest wielki problem, ja stosowałam tony kosmetyków i nic, poprawę widzę dopiero po wizycie u kosmetyczki na mikrodermabrazji około 150 zł lub po pilingu kawitacyjnym ok. 50-80 zł, ale ta poprawa to też tak na 1-2 miesiące i zabieg należy znów ponawiać. No chyba, że weźmiesz serię tych zabiegów.

Płatki też pomagają ale tylko na chwilę, ja używałam Nivea i kleiłam je na brodę to pomagały ale na krótki okres.

Można iść też na manualne oczyszczanie do kosmetyczki ale to potwornie boli i mi zostały blizny i rozszerzone pory ogólnie masakra i więcej z tego nie skorzystam.
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 16:21   #4
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Dokluczliwe zaskorniki.

Ja kiedyś używałam płatków i u mnie efektu nie było U kosmetyczki nigdy nie byłam, ale koleżanka chodziła na "oczyszczanie tważy". To chyba to samo co usuwanie mechaniczne (wyciskanie). Chodziła na to przez pierwszy rok comiesiąc, a teraz już rzadziej i efekty sie utrzymują.
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 16:26   #5
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Dokluczliwe zaskorniki.

Chyba jedynym skutecznym sposobem jest regularne stosowanie kwasów . A o tym napisano już setki postów: zapraszam na podforum Biochemia kosmetyczna.
Należy również zwracać uwagę na składy kosmetyków, o tym również jest cały wątek.
Naprawdę wystarczy użyć wyszukiwarki, bo to dość często spotykany i miliony razy omawiany na Wizażu problem.
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 18:39   #6
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Dokluczliwe zaskorniki.

Najbardziej skutecznym sposobem jest skorzystanie z wyszukiwarki Uwierz, że wątków znajdziesz setki.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.