Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 17:34   #601
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez crawik15 Pokaż wiadomość
http://www.redomcosmetics.pl/wm.php?...44f6f9d8c4cb89 <= a czy któraś z Was używała może koloru tego po lewej stronie? jest śliczny
Ja używałam tego koloru (bursztynowy kasztan)- pisałam o tym powyżej. To co uzyskałam na swoich włosach raczej odbiega od koloru włosów z "próbnika" (tak to się nazywa?); u mnie wyszedł ciemniejszy niż się spodziewałam. Poza tym tak jak pisałam- odrosty pozostają jaśniejsze niż reszta włosów. Przed pierwszym użyciem EXELLA miałam kolor wyjściowy o 2-3 tony jaśniejszy. Wcześniej farbowałam różnymi farbami ale ostatnio kilkakrotnie różnymi seriami L'Oreala.
Z tego co pisały poprzedniczki wynika, że wszystkie kolory Exella wychodzą ciemniejsze.

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2009-04-16 o 18:07
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 20:44   #602
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

A no faktycznie,wypowiadałaś się wyżej na temat tego koloru-wybacz Kurcze, szkoda że nie wychodzi tak jak powinien..
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 20:25   #603
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

a mogłaby któraś z wizażanek dodać zdjęcie po farbowaniu bursztynowym kasztanem?planuje lekko rozjaśnić włosy(obecnie mam ciemny brąz po farbowaniu Castingiem) i nałożyć bursztynowy kasztan ale boję się troszkę co mi wyjdzie
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:44   #604
streetwork
Raczkowanie
 
Avatar streetwork
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 166
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Moze przeanalizuje ktos sklad farby? Nie moge nigdzie znalezc na wizazu chociaz na pierwszy rzut oka widac ze wladowali tam mase alkoholu! Kupilam 4.0 braz i boje się uzyc skoro taki ciemny wychodzi! znowu zaluje ze nie czytalam wizazu przed zakupem :P leenistwoo!
__________________
wishin’ and hopin’
streetwork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 09:57   #605
sylwiaaa2406
Przyczajenie
 
Avatar sylwiaaa2406
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z domciu
Wiadomości: 4
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Hej, mam pytanko do tych, którzy malowali tą farbą
Mam dość długie włosy tzn. do połowy pleców moze ciut dłuższe, aczkolwiek dość cienkie, czy jedno opakowanie wystarczy mi? i jakie blondy proponujecie żeby wyglądało to dość naturalnie.. ^^ z góry dzieki za pomoc ;]
sylwiaaa2406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:32   #606
kasiunia667i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Hey dziewczyny. Mam prosbe: zalaczam zdj swoich wlosow: http://odsiebie.com/pokaz/2204974---66e1.html , chcialabym zeby byly troche jasniejsze podobne do odcienie Jennifer Aniston z tego zdjecia: http://nothingfancy1.files.wordp ress...er-aniston.jpg Myslicie ze do uzyskania takiego efektu moglabym uzyc Exela 10 w odcieni 10.00. Prosze o odpowiedz
kasiunia667i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 07:13   #607
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez kasiunia667i Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny. Mam prosbe: zalaczam zdj swoich wlosow: http://odsiebie.com/pokaz/2204974---66e1.html , chcialabym zeby byly troche jasniejsze podobne do odcienie Jennifer Aniston z tego zdjecia: http://nothingfancy1.files.wordp ress...er-aniston.jpg Myslicie ze do uzyskania takiego efektu moglabym uzyc Exela 10 w odcieni 10.00. Prosze o odpowiedz
o tym odcieniu 10.00 było dosyć dużo w tym wątku radzę przejrzeć ja osobiście szczerze wątpię w to,że po nałożeniu tej farbki uzyskasz taki jasny odcień kolory które wychodzą''lekko''odbiegaj ą od tych na opakowaniu niestety
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 13:34   #608
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez kasiunia667i Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny. Mam prosbe: zalaczam zdj swoich wlosow: http://odsiebie.com/pokaz/2204974---66e1.html , chcialabym zeby byly troche jasniejsze podobne do odcienie Jennifer Aniston z tego zdjecia: http://nothingfancy1.files.wordp ress...er-aniston.jpg Myslicie ze do uzyskania takiego efektu moglabym uzyc Exela 10 w odcieni 10.00. Prosze o odpowiedz

Jeśli chcesz podobne włosy do Aniston, to koniecznie idz do fryzjera, na pewno zrobic Ci jakies pasemka albo balejaz, a Excell, zapomnij.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 22:33   #609
Majer87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez kasiunia667i Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny. Mam prosbe: zalaczam zdj swoich wlosow: http://odsiebie.com/pokaz/2204974---66e1.html , chcialabym zeby byly troche jasniejsze podobne do odcienie Jennifer Aniston z tego zdjecia: http://nothingfancy1.files.wordp ress...er-aniston.jpg Myslicie ze do uzyskania takiego efektu moglabym uzyc Exela 10 w odcieni 10.00. Prosze o odpowiedz
Nikoś po strzyżeniu Juranda ma już bogate doświadczenie jeśli chodzi o fryzjerstwo i jest w tym fachu za***isty. Jestem przekonany że chłop się chętnie weźmie za tą robotę i na pewno zrobi Cię na Jennifer Aninston. Chociaż muszę przyznać że mi się bardzo podoba Twój obecny kolor włosów i uważam że nie powinnaś go zmieniać. No ale jeśli bardzo będziesz chciała to mogę nawet w tym celu znowu poświęcić swoją kuchnię (w końcu czego to się nie robi żeby mieć jeszcze ładniejsze koleżanki w grupie... ech miałbym jeden dobry uczynek więcej). Ciężko Cię namieżyć na uczelni więc odezwij się na gg: 11092515 . Satysfakcja gwarantowana albo..... no właśnie -> coś się wymyśli. do zobaczenia
Majer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 22:46   #610
kasiunia667i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Hahahaha no to mnie zaskoczyles....tu mnie znalezc...zadziwiajace:P moze nawet ciut bardziej niz Twoje konto tutaj. Nikosiowi nie ufam za bardzo, ale zastanowie sie nad jego 'uslugami':P co do kolorku to walne sobie cos o ton jasniejszego. I nie chodzi o jakies upodobnienei sie do Aniston w zaden sposob, chodzi tylko o kolor wlosow:P Pozdrawiam
kasiunia667i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:01   #611
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Question Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Hej dziewczyny !

Mam takie pytanko : Czy z bardzo ciemnego brązu (prawie czarny) można tą farbą zejść do koloru chyba 5.15 (nie jestem pewna ale chodzi mi o ten kolor, który ma Longoria w reklamie taki ładny brąz- i przy okazji czy to ten nr farby? )

Bardzo chciałabym uzyskać taki kolor ale nie wiem czy na moich włosach to wyjdzie ? :/ Czy któraś z was próbowała już rozjaśnić tą farbą włoski z czarnego na taki ładny brąz?

Bardzo mi na tym zależy bo swoje naturalne włosy miałam taki dość ciemny brąz a po farbowaniu mam strasznie ciemne a chciałabym wrócić do jaśniejszego kolorku a nie chciałabym poddawać się dekoloryzacji bo to strasznie niszczy włoski.

Proszę o odpowiedź



Sorki chodziło mi o kolor 6.41 Ale zainteresowały mnie także kolorek4.35 i to bardzo ) załączam zdj. wszystkich 3 kolorków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.35.jpg (15,5 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.15.jpg (17,7 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.41.jpg (17,4 KB, 231 załadowań)
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie


Edytowane przez Katarinka 18
Czas edycji: 2009-04-19 o 14:54
Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 15:25   #612
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

mnie tez interesuje kolor 'czekolada', nr 4.35 uzywala ktoras z Was? moze jakies fotki? jak myslicie, nie wyjdzie czarny jak smola?
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:42   #613
kasiunia667i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Jesli chcecie wyjsc z ciemnego(czarnego) do brazu to ciemno to widze uzywajac takich farb. Najlepiej jakbyscie rozjasnily u fryzjerki ale jesli sie uparlyscie na samodzielna robotke, to kupcie duuuuuzo jasniejsze kolory niz planujeci. Do rozjasnienia lepiej uzyjcie czegos z blondow. Serio!
kasiunia667i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:59   #614
Shimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Hej dziewczyny! Mam taki mały "problem"... Mój naturalny kolor włosów to ciepły miodowy blond. Od dłuższego czasu farbuję włosy na rudo Ferią - (już ponad 4 lata). Moje włosy przeżyły zmiany z ciemnego mahoniu w jasne tycjanowskie rudości i bez problemu przechodziłam z ciemnych włosów w bardzo jasne (zazwyczaj kolor wychodził taki, jak na opakowaniu i byłam zawsze bardzo zadowolona). Włosy są w dobrym stanie.
Chciałabym wrócić do czegoś naturalniejszego, bardziej zbliżonego do mojego koloru włosów. Przypadkowo natknęłam się na farbę exell 10 i od razu zakochałam się w odcieniu - bursztynowy kasztan.
Czy ma ktoś może doświadczenie z zmianą koloru z farbowanych rudych (na blondzie) na jasne brązy? Czy przejście na inne kolory z rudego rzeczywiście jest takie trudne? Chciałabym coś zmienić, ale boję się że wyjdzie z tego jakiś koszmar... Wolałabym nie odbarwiać włosów...
Dołączam się także do prośby o dodanie zdjęcia z bursztynowym kasztanem
Pozdrawiam serdecznie!
Shimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 20:59   #615
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Hej ! Dzisiaj byłam na mieście i co się okazało: W całej palecie kolorów nie było nr 4.35 !! :O Pani ze sklepu była mocno zdziwiona że wgl pytam o taki kolor bo on UWAGA : NIE ISTNIEJE bynajmniej w moim mieście :/ no ale nic.. nie zrezygnowałam i kupiłam kolor 5.15 co wyszło? Hm szczerze mówiąc to kolor praktycznie się nie zmienił xD jedynie włosy bardziej miękkie i błyszczące no i w słońcu inny odcień a tak to kompetnie żanych zmian xD no może troche jeszcze stały się bardziej ciemne nie oczekiwałam cudów ale liczyłam że choć troszkę się rozjaśnią a tu nic :P

efekt końcowy : niewidoczny ;P

Dla osób które chcą uzyskać kolor czekoladowy (jak na numerku 4.35 bądź pokrewne) z włosków czarnych bądź bardzo ciemnych mam redę : nie kupujcie Loreal w 10 min. bo wyjdą wam albo ciemniejsze (całkiem czarne) albo nie zmienią się w ogóle ;P chyba, że tak jak radzi koleżanka wyżej spróbujcie coś z blondu sama jestem ciekawa co by wyszło ;]

Później dołączę zdjęcia z tego co mi teraz wyszło (jedynym plusem jaki widze po koloryzacji jest to że ładnie się błyszczą w sztucznym świetle i na słońcu )
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie


Edytowane przez Katarinka 18
Czas edycji: 2009-04-20 o 21:03
Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 16:49   #616
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

a ja się dzisiaj skusiłam na 4.35 . . . Przed farbowaniem miałam baaardzo ciemnobrązowe, farbowane włosy. Teraz mam dalej baaardzo ciemnobrązowe, tylko z rudą poświatą pod słońce xD Jedynie odrosty w kolorze ciemnego blondu złapały idealnie - kolor jest identyczny, jak na opakowaniu, co ja bym dała, żeby mieć taki na całej długości... ;( Nie jestem rozczarowana, spodziewałam się, że tak będzie z powodu zbyt ciemngo koloru, ale mimo wszystko nie mogłam się powstrzymać Jednak muszę powiedzieć, że chyba po żadnej innej farbie włosy tak dobrze się nie rozczesywały, są miękkie i lśniące. Dużym plusem jest też czas działania; ogólnie farba godna polecenia moim zdaniem, jak większość produktów L'oreala.
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 21:11   #617
BAKCZYSARAJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

bardzo bardzo ladnie wyglada ten ciemny blond 7.0 na twoich wlosach. a jaki mialas kolor przed farbowaniem? bardzo jasny?
BAKCZYSARAJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 22:53   #618
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Smile Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Hej! ja dzisiaj zastosowałam odcień 5.15(czekoladowy kasztan) naprawdę fajnie wyszło zważając na to, że jakiś miesiąc temu zafarbowałam z mojego naturalnego jasnego brązu na mahoń farbą palette(do 24 myć-oczywiście kolor nic nie schodził)więc skusiłam sie na excella,bo kolorki wyglądają naprawdę rewelacyjnie.Fakt że kolor wyszedł dość ciemny,ale nareszcie moje rozdwojone końcówki wyglądają zdrowo i jeszcze jeden plus-mam włosy do połowy pleców i starczyło mi jedno opakowanie excella!!! trzymała farbę na włosach 15 minut i efekt jest naprawdę świetny-włosy wyglądają zdrowiej niż po tym niby zmywalnym palette.Naprawdę polecam ale Uwaga!naprawdę jeśli nie chcecie ekstremalnej zmiany to raczej skuście sie na jaśniejszy odcień wybranego kolorku-ja jestem zadowolona bo ta okropna czerwień snikła z moich włosów na zawsze
Ashane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 11:19   #619
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Smile Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

A tak wyszedł mi kolorek-czekoladowy kasztan tylko dzisiaj jakby troszkę pociemniały ,ogólnie jednak jestem zadowolna-naprawdę farba warta swojej ceny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (26,8 KB, 359 załadowań)
Ashane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 17:02   #620
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

A oto co mi wyszło :P
Zdjęcia robione w różnym oświetleniu (przy sztucznym świetle , w słońcu i tak normalnie bez dodatkowego oświetlenia :P )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg W słońcu.jpg (86,4 KB, 292 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg W sztucznym oświetleniu.jpg (75,2 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Normalne oświetlenie.jpg (82,9 KB, 282 załadowań)
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:33   #621
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Cool Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

No właśnie całkiem inaczej ten kolorek wygląda w światle słonecznym(ja mam lekką poświatę czerwieni,ale być może to wina tego że wcześniej miałam mahoń ) a inaczej w domku-bez ostrego światła-wtedy jest naprawdę ciemny.Jednak włosy są naprawdę błyszczące i miękkie.Co prawda nie chciałam,by kolor był tak ciemny ale myślę że ciężko pokryć czymś czerwień.Te farby excelle jednak są bardzo szybko działające-ja trzymałam 15 min ale pewnie jakby było 10 nie wyszło by tak ciemny-jednak trudno w takim szybkim tempie zafarbować dokładnie długie włosy .A jak myślicie czy jakbym po excelle zastosowała np excellence to by była różnica?bo mają chyba podobne kolorki-ale jednak przy długich włosach ciężko spieszyć się z farbowaniem i liczyć każdą minutę-czy nie za długo jest na włosach.
Ashane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:49   #622
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

no ja miałam ten sam problem :/ bo nie wiadomo jak ten czas liczyć niby 10 min. od całkowitego pomalowania głowy ale przecież wiadomo, że jak ktoś ma dłuższe włoski to te na początku pomalowane są dłużej trzymane niż te z samego końca i tak właśnie sama nie wiedziałam czy trzymać 10 min. od nałożenia na całość czy może krócej czy dłużej.. więc jak mi tylko mama nałożyła na całość głowy farbę odmierzyłam 10 min i szybko zmyłam (od momentu pomalowania całości i od mojego mierzenia mama jeszcze mi później nakładała tzw poprawki bo jeszcze zostało farby i też później nie wiedziałam czy zacząć liczyć dop. jak mama całkowicie skończy czy jak już nałożyła wcześniej ale zdecydowałam że od tego momentu wcześniejszego żeby nie wyszły mi za ciemne chociaż pomimo tego i tak wyszły ciemne) ale ogólnie włoski bardzo mięciutkie i błyszczące podoba mi się Chociaż kolor praktycznie się nie zmienił to i tak widzę plusy
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 15:42   #623
kasiunia667i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

A mowilam katarinka18...blond(!!) dla rozjasnienia o 'ociupinke' No ale niewazne. Ja pomalowalam 10.00 a mialam wlosy orzechowe i co? u nasady piekny cynamonowy kolorek a wloski nizej rozasnione o ton, choc przyznam ze juz bylam bliska placzu kiedy po 5 minucie na glowie u nasady mialam, uwaga, prawie biale wlosy(z zoltymi pasemkami) ale jakos z biegiem minut sie kolorek wyrownal. Ogolnie polecam Exell 10, ale numeracja kolorow jest zawyzona. Jasny braz to ciemny braz, blond to braz, braz to czern. A efekt mieciutkich wloskow konczy sie po tygodniu i wtedy staja sie jak po kazdej farbie Dolaczam zdj przed: http://odsiebie.com/pokaz/2204974---66e1.html i po farbowaniu: http://odsiebie.com/pokaz/2373088---2369.html
kasiunia667i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:07   #624
affluenza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

witam
0dcienia 10.0 bede uzywala po raz 3 - za pierwszym razem kolor wyszedl minimalnie ciemniejszy ale rowny (bez kontrastow miedzy odrostami a koncowkami wlosow). po zuzyciu kolejnego opakowania moge powiedziec ze kolor jest zblizony do tego na pudelku - oczywiscie inaczej wyglada w swietle dziennym, w pelnym sloncu czy w oswietleniu sztucznym - ale ogolnie jasny blond bez zoltych tonow.ogolnie pozytywnie tylko zastanawiam sie czy po kolejnym farbowaniu wlosy nie beda jeszcze jasniejsze niz powinny byc.
affluenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:57   #625
Panna Nikt...
Raczkowanie
 
Avatar Panna Nikt...
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

a ja chciałabym żeby mi wyszedł ładny mahoniowy kolor na wloskach.
Obecnie mam swoj naturalny kolor na głowie (taki sredni braz) i pozostałosci po czarne farbie na koncówkach ale juz bardzo zmatowiala (mineło prawie rok od farbowania). Czy jest sens farbowania wlasnie na ten mahon? Zalezało by mi na jednolitym odcieniu.
Panna Nikt... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:03   #626
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Smile Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Jeśli nie masz zbyt długich włosków to możesz spróbować tego mahoniu,ale mi właśnie po mahoniu(miał być zmywalny ) została lekka czewonawa poświata na włoskach,mimo że użyłam niedawno czekoladowego kasztanu excelle.Musisz się jednak liczyć z tym,że później trudno wyjśc z jakiegokolwiek czewonopodobnego koloru-tymbardziej jeśli zastosujesz farbę trwałą,ale jak chcesz mieć mahoń na dłużej to warto spróbować-mahoń dobrze łapie na niezbyt ciemnych brązach.A końcówki jeśli masz zniszczone ciemną farbką to warto poprostu podciąć ,żeby nie narażać ich znów na działanie chemii-chyba że najpierw zafarbujesz całość i zobaczysz jak będę wyglądały po farbowaniu końcówki-bo mi po excelle bardzo poprawiła się ich kondycja-wogóle się nie rozdwajają i ogólnie włosy są jakby bardziej mocne i błyszczące.
Ashane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 20:03   #627
Panna Nikt...
Raczkowanie
 
Avatar Panna Nikt...
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Mam wloski takie jak na pierwszym zdjeciu a chcialabym uzyskac kolor taki jak ma ta dziewczyna na drugiej fotce.
Jakim kolorem farbowac?
http://s1.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/335616.jpg.html

http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-04/82b74590.jpg

Edytowane przez Panna Nikt...
Czas edycji: 2009-04-26 o 20:11
Panna Nikt... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 02:17   #628
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Smile Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Myśle że jak zafarbujesz mahoniem to wyjdzie Ci ciemniejsze niz to na zdjęciu które dołaczyłaś,ale jest fajny odcień garnier color naturals- czerwień miedziana ,ma lepszy odcień niż mahoń -bo on jednak wychodzi dośc ciemny i czerwony a Ty ,jak widze chcesz taki czerwony ale nie krwisty ;-) Myślę ze na takie brązowe włoski powinien ładnie chwycić.powodzenia
Ashane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 07:19   #629
Panna Nikt...
Raczkowanie
 
Avatar Panna Nikt...
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

ja bardziej myslalam o takim ognistym miedzianym kolorze niz czerwonym. A najbardziej bym chciala kolor Loreal Preference Mango intensywna miedź.
Bez poprzedniego rozjasniania cos w ogole z tego wyjdzie?
Panna Nikt... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 15:16   #630
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Panna Nikt... Pokaż wiadomość
ja bardziej myslalam o takim ognistym miedzianym kolorze niz czerwonym. A najbardziej bym chciala kolor Loreal Preference Mango intensywna miedź.
Bez poprzedniego rozjasniania cos w ogole z tego wyjdzie?
\


Nie wyjdzie -mozesz byc pewna. Kolorek który zamiesciłas jest bardzo jasny, swoje masz duzo ciemniejsze, jesli chcialabys osiagnac taka miedź najlepiej udac sie do fryzjera.. Moja opinia - masz bardzo ladny kolorek i szkoda niszczyc wlosy rozjasnianiem, i bedzie problem z odrostami pózniej... No, ale wiem cos o tym nie raz skusilam sie z powrotem na blond i dzieki temu mam teraz wraki włosów, czekam az odrosna.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.