Jasny podkład - zbiorczy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-16, 12:04   #931
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja chyba zaryzykuje i zamówie z nowego katalogu Avon podkład rozświetlająco - antystresowy. Naczytałam się o nim sporo dobrych rzeczy. Liczę na to że odcień "Nude" będzie ok...

Strasznie chciałabym też wypróbować podkład Chanel - Vitalumiere tylko zastanawiam się czy mają w palecie jakieś jasne odcienie (mam problem z obsługiwaniem się stroną Chanela i nie mogę żadnej palety kolorów znaleźć ) Strasznie się napaliłam na ten podkład
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 12:35   #932
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

na stronce sephora.fr można znaleźć kolorówkę różnych firm
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 07:06   #933
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
na stronce sephora.fr można znaleźć kolorówkę różnych firm
Niestety tego podkładu na tej stronie nie udało mi się znaleźć....
Marzy mi się, żeby ktoś podstawił mi pod nos gotowe próbki podkładów z odpowiednimi odcieniami...zebym juz tylko mogła wybrac, kupi i sie cieszyc....

Już mi sie nie chce łazić po tych perfumeriach... niby taki wybór, a tak ciężko znaleźć super podkład :-(
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 07:29   #934
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Testuję już tydzień podkład Chanel Mat Lumiere kolor 20 Clair, kliknęłam kilka próbek zaraz po pierwszych opiniach pozytywnych, potem jak próbki były już w drodze, pojawiły się opinie że wpada w żółć, trochę się tym podłamałam.
Na początku wypatrywałam tej żółci, i wydawało mi się nawet że chyba ją widzę, zawsze unikam żółci w podkładach, tu wydaje mi się po testach z całego tygodnia, że jej nie ma, to jaśniutki beż.
Wyciśnięty na rękę to jasny, świetlisty, delikatny beż, bez domieszki różu tym bardziej żółci, czysty bardzo jasny beż.
Wyciśnięta porcja na palec wygląda bardzo podobnie jak ten Double Stay Lumene kolor 0.
Moja krzywe oko nie dostrzegło żółci, i muszę powiedzieć że spodobał mi się ten kolor.
Niestety cerę mam mocno przetłuszczającą w strefie T, jednak moje normalne policzki przez ponad 10 godzin wyglądają dobrze.
Rano przypruszam podkład pudrem sypki Lucidity Estee Luder kolor 06, i tak policzki wytrzymują cały dzień, a jedynie muszę zużyć jedną bibułką J&J popołudniu na czoło. Przy normalnej cerze ten podkład zostawia piękną cerę, niestety tylko policzki mam w miarę normalne, a nawet suche.

Tym bardziej cieszą mnie pojawiające się na Allegro odcienie 02 i 14, ciekawa jestem ich jeszcze bardziej, chciaż ten kolor w 98% mi odpowiada
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 09:53   #935
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Testuję już tydzień podkład Chanel Mat Lumiere kolor 20 Clair, kliknęłam kilka próbek zaraz po pierwszych opiniach pozytywnych, potem jak próbki były już w drodze, pojawiły się opinie że wpada w żółć, trochę się tym podłamałam.
Na początku wypatrywałam tej żółci, i wydawało mi się nawet że chyba ją widzę, zawsze unikam żółci w podkładach, tu wydaje mi się po testach z całego tygodnia, że jej nie ma, to jaśniutki beż.
Wyciśnięty na rękę to jasny, świetlisty, delikatny beż, bez domieszki różu tym bardziej żółci, czysty bardzo jasny beż.
Wyciśnięta porcja na palec wygląda bardzo podobnie jak ten Double Stay Lumene kolor 0.
Moja krzywe oko nie dostrzegło żółci, i muszę powiedzieć że spodobał mi się ten kolor.
Niestety cerę mam mocno przetłuszczającą w strefie T, jednak moje normalne policzki przez ponad 10 godzin wyglądają dobrze.
Rano przypruszam podkład pudrem sypki Lucidity Estee Luder kolor 06, i tak policzki wytrzymują cały dzień, a jedynie muszę zużyć jedną bibułką J&J popołudniu na czoło. Przy normalnej cerze ten podkład zostawia piękną cerę, niestety tylko policzki mam w miarę normalne, a nawet suche.

Tym bardziej cieszą mnie pojawiające się na Allegro odcienie 02 i 14, ciekawa jestem ich jeszcze bardziej, chciaż ten kolor w 98% mi odpowiada
kusisz, niedobra ty... A mogłabyś porównać ten kolor do Revlona buff???
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 10:04   #936
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
kusisz, niedobra ty... A mogłabyś porównać ten kolor do Revlona buff???
Nie mam w tej chwili pod ręką ich, ale w domu odpiszę, jednak Buff jest ciemniejszy.
Colorstay Buff mam odlewkę w małym pojemniczku, o ile w nim wygląda bardzo ciemno to na skórze już lepiej, ale Buff na całą twarz nie położę bo dla mnie i tak za ciemny, a jedynie punktowo na duże zmiany trądzikowe jako korektor, bo jednak on trwały i nie zmazuje się przy nakładaniu podkładu, a dobrze kryje.
20 Clair Chanel Mat Lumiere na pewno jaśniejszy.
Może uda mi się w przyszłym tygodniu wykorzystać sąsiada do pomocy w zrobieniu fotek posiadanych przezemnie podkładów i tych ciemniejszych i jaśniejszych
Bo ciągle mi się wydaje jak przeglądam posidane przeze mnie podkłady że one i tak są ciemne, bardzo ciemne, i ciągle szukam jaśniejszych
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 10:07   #937
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny, wy serio uważacie Burżuja 10 Hours Sleep Effect 71 za jasny? Bo ja to chyba jakś dziwna jestem
Kupiłam go pod wpływem pozytywnych rec. i tego, że mówiłyście stronę wcześniej, że jest jasny. Teraz mam go na twarzy i... hmmm... widać różnicę pomiędzy moją brodą, a szyją Jest stanowczo za ciemny, pomimo tego, że gdy testowałam go w perfumerii był bladożółty, czyli taki, jak moja cera. Buu! A taką sobie robiła na niego nadzieję. Tym bardziej szkoda, że jest genialny - lekki, nie zapycha, nie tworzy maski i co najważniejsze (dla mie) nie podkreśla suchych partii twarzy (jak to robi Isa Dora Hydralight). Z tym odcieniem trochę szkoda, ale w sumie Bourjois nigdy nie robił bardzo jasnych odcieni, prawda?
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 10:20   #938
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Nie mam w tej chwili pod ręką ich, ale w domu odpiszę, jednak Buff jest ciemniejszy.
Colorstay Buff mam odlewkę w małym pojemniczku, o ile w nim wygląda bardzo ciemno to na skórze już lepiej, ale Buff na całą twarz nie położę bo dla mnie i tak za ciemny, a jedynie punktowo na duże zmiany trądzikowe jako korektor, bo jednak on trwały i nie zmazuje się przy nakładaniu podkładu, a dobrze kryje.
20 Clair Chanel Mat Lumiere na pewno jaśniejszy.
Może uda mi się w przyszłym tygodniu wykorzystać sąsiada do pomocy w zrobieniu fotek posiadanych przezemnie podkładów i tych ciemniejszych i jaśniejszych
Bo ciągle mi się wydaje jak przeglądam posidane przeze mnie podkłady że one i tak są ciemne, bardzo ciemne, i ciągle szukam jaśniejszych
uuu to dla mnie Chanel będzie za jasny, bo buff jest idealny, chociaż jak się tak przypatrzeć, to tak zjaśnialam po kwasach, że buff minimalnie za ciemny się wydaje, tak ociupinkę. Napaliłam się żeby wypróbować tego Chanel, ale teraz to już nie wiem

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wy serio uważacie Burżuja 10 Hours Sleep Effect 71 za jasny? Bo ja to chyba jakś dziwna jestem
Kupiłam go pod wpływem pozytywnych rec. i tego, że mówiłyście stronę wcześniej, że jest jasny. Teraz mam go na twarzy i... hmmm... widać różnicę pomiędzy moją brodą, a szyją Jest stanowczo za ciemny, pomimo tego, że gdy testowałam go w perfumerii był bladożółty, czyli taki, jak moja cera. Buu! A taką sobie robiła na niego nadzieję. Tym bardziej szkoda, że jest genialny - lekki, nie zapycha, nie tworzy maski i co najważniejsze (dla mie) nie podkreśla suchych partii twarzy (jak to robi Isa Dora Hydralight). Z tym odcieniem trochę szkoda, ale w sumie Bourjois nigdy nie robił bardzo jasnych odcieni, prawda?
on jest jasny ale dla mnie beznadziejny
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 10:29   #939
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Mnie ten podkład 10 hours Bourjois też nie powalił... a ma takie dobre opinie na kwc.
Mam po nim strasznie sucha skóre, która wcale nie wygląda na wypoczętą i zdrową - jest dokładnie na odwrót....

Tak sobie myśle jakich podkładów używają "gwiazdy" - tak wiem..photoshop robi swoje, ale czasem pokazuja takie zdjęcia które raczej obróbce poddane nie są a widać że podkład na twarzy jest super i daje wspaniały efekt...

Powiem szczerze ze taki "olśniewający" efekt na swojej twarzy dostrzegłam po 2 chyba podkładach - Vichy Flexilit teint (no ale to jest podkład do dojrzeałej cery i boję sie takie stosować w tym wieku) a poza tym po podkładzie Diora - Eclat Satin - tylko ze nie mogę znieść jego zapachu i odcień miałam troszkę zły bo miał domieszkę różu...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 12:12   #940
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

dzięki bluegirl udało mi się dorwać na allegro podkład Mary Kay Medium Coverage w rzadko spotykanym odcieniu 100 powinien dotrzeć w przyszłym tygodniu, na pewno zamieszczę fotki.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 17:03   #941
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam podkład Oriflame w kolorze porcelain Mam nadzieję,że jest naprawdę jasny i nie będzie ciemniał!
http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...=false&noMenu=
Już przetestowałam na buzi cały dzień i naprawdę super!jaśniutki,fajnie matuje i trzyma się cały dzień.Nie kryje prawie wcale-super naturalny
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 17:16   #942
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Już przetestowałam na buzi cały dzień i naprawdę super!jaśniutki,fajnie matuje i trzyma się cały dzień.Nie kryje prawie wcale-super naturalny
a masz moze porownanie z tym http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...=false&noMenu=

bo dla mnie Porcelain jest mega ciemny

za to Porcelain tego podkladu http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...=false&noMenu=
w porowaniu z poprzednim jest niemal bialy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 17:21   #943
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a masz moze porownanie z tym http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...=false&noMenu=

bo dla mnie Porcelain jest mega ciemny

za to Porcelain tego podkladu http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...=false&noMenu=
w porowaniu z poprzednim jest niemal bialy
a ja mam giordani gold porcelain ale ujedrniajacy a nie adaptacyjny,czy adaptacyjny jest jansiejszy od ujedrniajacego?bo dla mnie ten tez jest za ciemny
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 17:23   #944
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
a ja mam giordani gold porcelain ale ujedrniajacy a nie adaptacyjny,czy adaptacyjny jest jansiejszy od ujedrniajacego?bo dla mnie ten tez jest za ciemny
z tego co mi wiadomo(ale nie testowalam) wersja ujedrniajaca jest ciemniejsza i to znacznie

a porcelain adaptacyjny jest jasniejszy od c1 true match loreala i 100 lasting performance

jedyna wada jest dosc slabe krycie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 17:33   #945
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Odcień porównywalny do 100 fair MF i jest naprawdę jasny wbrew temu co jest w katalogu!I nie wpada w różowy ani żółty,taki neutralny bardzo jest
Innych podkładów Oriflame jeszcze nie miałam więc niestety nie pomogę
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 17:35   #946
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

dziewczyny, czy ktoraś mogłaby porównać 15 Loreala Translucide do Revlona Colorstaya buff Mam chrapke na Translucida ale wiadomo, kupić mogę tylko przez all i waham sie między 15 a 16
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 18:14   #947
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
z tego co mi wiadomo(ale nie testowalam) wersja ujedrniajaca jest ciemniejsza i to znacznie

a porcelain adaptacyjny jest jasniejszy od c1 true match loreala i 100 lasting performance

jedyna wada jest dosc slabe krycie


eh eh zeby tylko sie jeszcze nadawalo do mojej suchej i wrazliwej buzki..
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 21:09   #948
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
z tego co mi wiadomo(ale nie testowalam) wersja ujedrniajaca jest ciemniejsza i to znacznie
Dobrze wiedzieć. Zamierzam z tego katalogu zamówić próbkę ujędrniającego Oriflame i porównać go z adaptacyjnym... W takim razie zamówie najjaśniejszy odcień bo z adaptacyjnego używam Light Ivory
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 05:32   #949
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć. Zamierzam z tego katalogu zamówić próbkę ujędrniającego Oriflame i porównać go z adaptacyjnym... W takim razie zamówie najjaśniejszy odcień bo z adaptacyjnego używam Light Ivory
A to można zamawiać próbki w Oriflame? Mam styczność z tą firmą może raz w roku nie orientuję się zupełnie.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 05:45   #950
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
A to można zamawiać próbki w Oriflame? Mam styczność z tą firmą może raz w roku nie orientuję się zupełnie.
Można, można
Ja ostatnio zamówilam 10 próbek Adaptacyjnego (saszetka ma 3 ml co razem daje 30 ml czyli caly podklad za 3 razy mniej $ )
Chce jeszcze wypróbować ten nawilżający z Oriflame.
Probka kosztuje ok 1 zł.
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:36   #951
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wy serio uważacie Burżuja 10 Hours Sleep Effect 71 za jasny? Bo ja to chyba jakś dziwna jestem
Kupiłam go pod wpływem pozytywnych rec. i tego, że mówiłyście stronę wcześniej, że jest jasny. Teraz mam go na twarzy i... hmmm... widać różnicę pomiędzy moją brodą, a szyją Jest stanowczo za ciemny, pomimo tego, że gdy testowałam go w perfumerii był bladożółty, czyli taki, jak moja cera. Buu! A taką sobie robiła na niego nadzieję. Tym bardziej szkoda, że jest genialny - lekki, nie zapycha, nie tworzy maski i co najważniejsze (dla mie) nie podkreśla suchych partii twarzy (jak to robi Isa Dora Hydralight). Z tym odcieniem trochę szkoda, ale w sumie Bourjois nigdy nie robił bardzo jasnych odcieni, prawda?
Tak, ja uważam, że jest jasny. Najjaśniejszy z dotychczas przeze mnie posiadanych. Widocznie Ty jesteś jeszcze jaśniejszym bledzioszkiem... A można wiedzieć, jaki do tej pory podkład uważałaś za najlepiej dobrany do swojej karnacji? Bo jeśli go nie znam, to muszę poznać koniecznie

Ale żółty to on nie jest, na moje oko jest neutralny. Może dlatego go u Ciebie widać?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:00   #952
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Czy mogłybyście porównać odcień 102 MF LP z którymś z odcieni Revlona CS? 102 idealnie mi pasował. Teraz używam 04 Revlon CS i jest odrobinkę za ciemny. Zastanawiam się nad kupnem odcienia 02 lub 03 (bo 01 to chyba bardzo jasny). Który mi poradzicie?
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 10:29   #953
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Do ewentualnych posiadaczek Lancome Photogenic

Na stronie Lancome numeracja i nazewnictwo kolorów jest zupełnie inne, niż na All... Znowu jakieś wersje dla różnych krajów??? Znalazłam aukcję z nr 010 Porcelaine i chciałam go oblukać na próbniku, a tymczasem na stronie jest zupełnie coś innego... M.in. odcień Buff 2, który wygląda tam cudnie!
Chciałabym też wiedzieć, co oznacza ten trzystopniowy podział intensywności. Czy to dotyczy stopnia jasności samego podkładu? Przecież ten Buff jest jaśniejszy od Ivoire 2!
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 10:10   #954
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wypróbowałam podkład Isa Dory Hydralight odcien 61 - ocień dla mojej cery idealny ale... no własnie... efekt na twarzy taki sobie, daje za bardzo matowy efekt a ja wolę jak twarz jest rozświetlona... Tak więc nie kupię go na pewno.

Zrobiłam liste podkładów do przetestowania :
1. Givenchy Subli'mine odcień 104 (nie wiem dlaczego ale kiedys babka z Sephory mi ten podkad rozradziła )
2. Chanel Vitalumiere
3. Diorskin Satin Eclat - odcień 100
4.Supermoisture Clinique - odcień 02 Linen lub 04 Ivory
5. Diorskin Fluid - 100 lub 200

Czekam również na zamówiony podkład rozświetlająco antystresowy Avon - odcień NUDE.... mam nadzieje ze beddzie tak dobry jaki wiele Wizażanek zachwala..
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 10:52   #955
BeauAisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 5
GG do BeauAisha
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Rowniez mam tlustą skórę i podobny problem. Osobiście używam korektora, podkładu daje małą ilość. Polecam Vichy Normateint JEST ŚWIETNY,NIE ZATYKA PORÓW, MATUJE,POMAGA USUNĄĆ NIEDOSKONAŁOŚĆI ( cena ok 60zł) jest bardzo wydajny Jesli w ciagu dnia swieci Ci sie buzia,kup bibulki matujące
Pozdrawiam
BeauAisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 11:58   #956
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Przetestowałam sporą próbkę odcienia Ivory Beige 19 podkładu Lift&Cover opisywanego kilka stron wstecz przez kilka wizażanek i stwierdzam, że faktycznie ten odcień jest b. jasny i jako jeden z nielicznych jest niewidoczny na mojej skórze. Nie widać różnicy między szyją a twarzą. Bardzo dobrze stapia się ze skórą, świetnie kryje i jest trwały. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, a używam go już tydzień. Coś mi się wydaje, że w tym tygodniu sprawię sobie pełnowymiarowe opakowanie. Cena jest co prawda dość wysoka (ponad 70 zł), ale sądzę, że warto. Co prawda, jak przeczytałam w sklepie na opakowaniu, jest przeznaczony dla cer dojrzałych (dla skóry normalnej i suchej), po 30. roku życia, a ja za 3 miesiące skończę dopiero 29 lat, ale i tak zamierzam go używać. Jeszcze trochę, a i tak będę po trzydziestce.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 21:09   #957
buzialka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 183
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

DZIEWCZYNY MAM NAMIARY DO SOLIDNEJ KONSULTANTKI MARY KAY jak coś to dajcie znać to podam wam e-meilem.POZDRAWIAM
buzialka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 20:36   #958
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

przetestowałam już Mary Kay nr 100 i jestem zachwycona : kolor idealny-bardzo jasny neutralny beż z nutką żółci w tle. Konsystencja świetna, idealnie sie rozprowadza, bardzo dobrze kryje i wtapia się w skórę.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:15   #959
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Agabil masz Full czy Medium Coverage? I prudukcji UK czy USA? Ja mam nr 200 Full C. made in UK i jest za ciemny i baaardzo żółty.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 22:09   #960
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
przetestowałam już Mary Kay nr 100 i jestem zachwycona : kolor idealny-bardzo jasny neutralny beż z nutką żółci w tle. Konsystencja świetna, idealnie sie rozprowadza, bardzo dobrze kryje i wtapia się w skórę.
No widzisz, a jednak Ci spasował. Cieszę się
Ja do mojego, a raczej do moich też się przekonuję coraz bardziej. I albo mi się cera poprawiła albo nie wiem co, ale już tak porów nie uwidaczniają. I fakt faktem, kryją świetnie Na razie używam 200 Full, ale pewnie z czasem przejdę do 100 Medium, jak jeszcze trochę zblednę

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Agabil masz Full czy Medium Coverage? I prudukcji UK czy USA? Ja mam nr 200 Full C. made in UK i jest za ciemny i baaardzo żółty.
Ja mam i 100 Medium i 200 Full obie przeznaczone na rynek niemiecki i faktycznie ta 200 jest cieplejsza, żółciejsza, ale nie żeby za bardzo żółta czy za ciemna. Taka w sam raz. 100 jest już po prostu bladziutka i prawie że neutralna, ale tak jak Aga napisała leciutko żółtawa, absolutnie nie różowawa.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.