Animacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 22:31   #1
PaniWrzos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Exclamation

Animacja


Witam Sprawę mam dość nie typową i nie do końca wiedziałam w jakim dziale ją umieścić. Mam nadzieje że ten będzie dobry. Pytanie skierowane raczej do osób obeznanych z komputerami i technikami graficznymi.
Otóż uczęszczam do liceum plastycznego ( zaczynam trzeci rok) i za parę miesięcy będę musiała wybrać temat pracy dyplomowej ( takiej pracy na której wykonanie mam ponad rok. Ma być ona podsumowaniem mojej nauki, zostanie oceniane przez szacowne grono profesorskie oraz będę ja musiała obronić ) I teraz mój problem : Otóż jako temat mojej pracy chciałabym wykonać kilkunastominutowy filmik animowany. Właściwie chciałabym zrobić płynną animacje z wykonanych przeze mnie czarno-białych rysunków. Chciałam również podłożyć do niej dźwięk, co akurat będę mieć o tyle ułatwione iż mam do dyspozycji profesjonalne studio nagraniowe. Chociaż moją specjalizacją są techniki graficzne, techniki komputerowe będe przerabiać dopiero w drugim semestrze tego roku, a chciałabym rozpocząć przygotowywania już teraz( w końcu mam sporo roboty )
Tak więc mam pytanie: Czy znacie jakieś programy w których mogłabym wykonać coś takiego? i jaki sprzęt był by mi to tego potrzebny ( skaner, tablet itp)? Szybko się uczę więc parę samouczków i raczej załapie.
Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc i podpowiedzi.

Pozdrawiam !
PaniWrzos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:59   #2
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Animacja

Zeskanuj rysunki i przygotuj prezentację w Power Point Powinno wystarczyć.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 14:43   #3
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Animacja

Adobe Photoshop CS3 -przygotowanie pojedyńczych klatek i składanie po włączeniu opcji okno-animacja
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 14:46   #4
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Animacja

We Flashu chyba można. U mnie na studiach ktoś w Media Movie Maker czy jakoś tak robił.
Praca dyplomowa w plastyku to pikus, a tym bardziej taka prosta animacja - nie stresuj sie

Edytowane przez 201707171556
Czas edycji: 2010-09-02 o 14:47
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.