Essence cz. IX - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-02, 17:39   #2071
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Ja mam taki
To nowy (ma naklejkę z napisem NEW ;p) z serii
Multi Dimension, kolor 70 Makes me weak
I rzeczywiście na paznokciach wychodzi pastelowo.
Przyjemny kolorek, nie smuży, 2 warstwy wystarczą.
Tylko trzba uważać, niektóre pędzelki to miotełki
Mi się już 2 z tej serii, z nowości takie trafiły
Możesz powiedzieć, czy on wychodzi takijak na tym zdjęciu: http://3.bp.blogspot.com/-801ifL3dP7.../IMG_1319.JPG? Ja chyba szukam czegoś bardziej pastelowego.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:41   #2072
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
kupiłam dziś eyeliner fioletowy, pędzelek do niego, topper Blair, błyszczyk Candy Bar i pomadkę In The Nude. w Douglasie zabrakło niestety toppera cyrkowego i lakieru Chuck, a nie miałam już czasu, żeby podejść do Natury. siostra wzięła sobie set błyszczyków (bezbarwny, cielisty beż bez drobin i chyba róż drobinkowy).

przez gabs nabrałam ochoty na rękawiczki, a nawet nie zauważyłam ich w szafie.
W Polonii nie zauważyłam, w Douglasie kupowałam. Sa w drugiej szafie, pod paskami do paznokci w prawej części pólki. Są w plastikowym pudełeczku w kształcie walca, jasny fiolet. Bardziej precyzyjnie już nie umiem
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:50   #2073
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
W Polonii nie zauważyłam, w Douglasie kupowałam. Sa w drugiej szafie, pod paskami do paznokci w prawej części pólki. Są w plastikowym pudełeczku w kształcie walca, jasny fiolet. Bardziej precyzyjnie już nie umiem
dzięki. a widziałaś może czarne pękacze w N.? bo w D. wymiecione.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:51   #2074
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

A tak z ciekawości Was zapytam... Czy używacie (regularnie ) cieni z I Love Berlin?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:57   #2075
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
dzięki. a widziałaś może czarne pękacze w N.? bo w D. wymiecione.
Otóż... Nie patrzyłam na lakiery w ogóle Jestem nielakierowa i nie przyszło mi do głowy obejrzeć zawartość dokładniej w części paznokciowej...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:58   #2076
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Essence cz. IX

Cześć dziewczyny witam Was po bardzo długiej przerwie. Udzielałam się na wątku w pierwszej i drugiej części. A tu już 9 Mimo, że nie udzielałam się czynnie na wątku to jestem w temacie bo podczytywałam cały czas. Także witam jeszcze raz i mam nadzieję, że przyjmiecie do swego grona kolejną essencoholiczkę z długim stażem haha mam pytanie do Krakowianek - jak się ma sytuacja z czarnymi pękaczami? dostanę je gdzieś czy wszystko wymiecione? jestem teraz w innym mieście u siebie w domu gdzie oczywiście nasza natura nowości jeszcze nie widziała No ale... a własnie kupiłam też toppera circus confetti i jest przesympatyczny, chyba się polubimy ALE zmyć go to będzie naprawdę batalia. Już widze te hektolitry zmywacza i kilogramy wacików Niemniej jednak chyba warto! A i na koniec zapraszam Was na bloga mojej koleżanki, którego z nią współtworzę - w zasadzie dopiero ruszamy z nim ale jest już pierwsza moja notka o nowościach z Essence także zapraszam. Adres to: http://two-golden-rings.blogspot.com Pozdrawiam
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:03   #2077
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Essence cz. IX

Kupiłam ostatnio z Essence taki pisak do kresek z serii Black Mania, troszkę jeszcze nie umiem się nim posługiwać ale krechy robi fajne.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 18:12   #2078
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości Was zapytam... Czy używacie (regularnie ) cieni z I Love Berlin?
wstyd się przyznać, ale nie. czasem, jak mi się przypomni. ale kolory jednak nie moje...

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Otóż... Nie patrzyłam na lakiery w ogóle Jestem nielakierowa i nie przyszło mi do głowy obejrzeć zawartość dokładniej w części paznokciowej...
trudno, spojrzę jak będę tam po cyrkowca.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:17   #2079
Malika_
Raczkowanie
 
Avatar Malika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 335
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Możesz powiedzieć, czy on wychodzi takijak na tym zdjęciu: http://3.bp.blogspot.com/-801ifL3dP7.../IMG_1319.JPG? Ja chyba szukam czegoś bardziej pastelowego.
U mnie wychodzi jaśniejszy.
Zdecydowanie jaśniejszy i brzoskwiniowy-mleczny.
Ten wygląda na bardziej pomarańczowy.
Ale może to zależy on ustawien monitora...
__________________
MAKE UP NO WAR
Zapraszam na mój beauty blog
Tematyka, to makijaż i stylizacja paznokci
Malika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:27   #2080
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości Was zapytam... Czy używacie (regularnie ) cieni z I Love Berlin?
Ja ich właśnie nie kupiłam, bo wiedziałam, że wymaluję się nimi ze 3 razy i będą leżeć i się kurzyć Podobały mi się, ale rozsądek zwyciężył, co się u mnie rzadko zdarza
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:32   #2081
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Ja ich właśnie nie kupiłam, bo wiedziałam, że wymaluję się nimi ze 3 razy i będą leżeć i się kurzyć Podobały mi się, ale rozsądek zwyciężył, co się u mnie rzadko zdarza
ja też dlatego nie kupiłam
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 18:35   #2082
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Możesz powiedzieć, czy on wychodzi takijak na tym zdjęciu: http://3.bp.blogspot.com/-801ifL3dP7.../IMG_1319.JPG? Ja chyba szukam czegoś bardziej pastelowego.
wybaczcie, że to napiszę, ale to jak te paznokcie są pomalowane to woła o pomstę do nieba
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:35   #2083
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, język się zmienia, to co jeszcze niedawno było błędem ortograficznym dziś jest wpisane do słownika jako alternatywna pisownia. Tak samo ewoluował cały nasz język ojczysty, więc bez przesady z tą ortografią, ważne by zrozumiale formułować myśli.

To prawda, ale nawet raz o jakieś słowo już uznawane za poprawne pokłóciła się ze mną, uwaga, studentka polonistyki Może programu studiów nie zmieniają co roku
A na forum pamiętajmy, że nie zwracamy innym uwagi na błędy, bo regulamin tego zabrania i może to kogoś urazić, jak widzimy rażący błąd, to lepiej napisać na PW, bo może ktoś nie zdaje sobie sprawy z tego co robi (ja kiedyś dostałam taką wiadomość i bardzo się cieszę, bo nawet nie wiedziałam, że piszę źle, a teraz wiem, a obyło się bez nieregulaminowego zachowania)


W ogóle tragedia jakaś, ciągle chodzę do Natury albo Douglasa i tak oglądam i oglądam i prawie nic nie kupuję A mam ochotę na wszystko
I zwróciłam uwagę, że rzeczywiście Essence cieszy się popularnością wśród dziewczynek z podstawówek
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:36   #2084
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości Was zapytam... Czy używacie (regularnie ) cieni z I Love Berlin?
Nie, użyłam może ze trzy razy i leżą.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:38   #2085
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
wybaczcie, że to napiszę, ale to jak te paznokcie są pomalowane to woła o pomstę do nieba
Dokładnie, każdego lakieru się odechciewa przez takie swatche
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:44   #2086
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny witam Was po bardzo długiej przerwie. Udzielałam się na wątku w pierwszej i drugiej części. A tu już 9 Mimo, że nie udzielałam się czynnie na wątku to jestem w temacie bo podczytywałam cały czas. Także witam jeszcze raz i mam nadzieję, że przyjmiecie do swego grona kolejną essencoholiczkę z długim stażem haha mam pytanie do Krakowianek - jak się ma sytuacja z czarnymi pękaczami? dostanę je gdzieś czy wszystko wymiecione? jestem teraz w innym mieście u siebie w domu gdzie oczywiście nasza natura nowości jeszcze nie widziała No ale... a własnie kupiłam też toppera circus confetti i jest przesympatyczny, chyba się polubimy ALE zmyć go to będzie naprawdę batalia. Już widze te hektolitry zmywacza i kilogramy wacików Niemniej jednak chyba warto! A i na koniec zapraszam Was na bloga mojej koleżanki, którego z nią współtworzę - w zasadzie dopiero ruszamy z nim ale jest już pierwsza moja notka o nowościach z Essence także zapraszam. Adres to: http://two-golden-rings.blogspot.com Pozdrawiam

batalia? to prawdziwa wojna atomowa a nie batalia! ja właśnie dziś go zmywałam z paznokci a pod topperem miałam na dodatek dwie warstwy innego lakieru...... TOTALNY KOSZMAR .......
płatkami nie da rady - rwą się, rozwarstwiają , wyłażą włókna - prawdziwa masakra... poświęciłam starą koszulkę, pocięłam ją na kawałki i jakoś to poszło, oczywiście zdrapywałam ten brokat pazurami i zużyłam 1/3 butelki biedronkowego zmywacza.... ale efekt jaki daje Circusik (Hello Holo zresztą też) jest wart tego, żeby raz na jakiś czas tak poturbować pazurzątka
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:44   #2087
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. IX

Łodzianki, a jak sytuacja w Porcie?
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:01   #2088
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Essence cz. IX

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26667709]batalia? to prawdziwa wojna atomowa a nie batalia! ja właśnie dziś go zmywałam z paznokci a pod topperem miałam na dodatek dwie warstwy innego lakieru...... TOTALNY KOSZMAR .......
płatkami nie da rady - rwą się, rozwarstwiają , wyłażą włókna - prawdziwa masakra... poświęciłam starą koszulkę, pocięłam ją na kawałki i jakoś to poszło, oczywiście zdrapywałam ten brokat pazurami i zużyłam 1/3 butelki biedronkowego zmywacza.... ale efekt jaki daje Circusik (Hello Holo zresztą też) jest wart tego, żeby raz na jakiś czas tak poturbować pazurzątka [/QUOTE]

Ja mam zmywacz fioletowy z essence i jest całkiem dobry. Używam go na zmianę z zielonym rossmannowskim. Jedyne co mi przychodzi do głowy przy takich "cudach" lakierowych to tylko wymoczyć pazury jakaś chwile w zmywaczui dopiero wtedy zacząć używać wacików albo koszulki
__________________
http://fitocracy.blogspot.com
Mój skromny blog o wszystkim
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:02   #2089
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny-glittery zmywa się w specjalny sposób.Nakładacie na paznokcie namoczony wacik ze zmywaczem,na to folię spożywczą i trzymacie kilka minut.Po tym czasie pocieracie wacikiem z folią palce i powinno pięknie wszystko zejść.W sieci są tutoriale.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 19:04   #2090
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
wstyd się przyznać, ale nie. czasem, jak mi się przypomni. ale kolory jednak nie moje...



trudno, spojrzę jak będę tam po cyrkowca.
Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Ja ich właśnie nie kupiłam, bo wiedziałam, że wymaluję się nimi ze 3 razy i będą leżeć i się kurzyć Podobały mi się, ale rozsądek zwyciężył, co się u mnie rzadko zdarza
Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ja też dlatego nie kupiłam
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Nie, użyłam może ze trzy razy i leżą.
Zajrzałam dziś na Allegro, zobaczyłam, że ktoś sprzedaje i mi się przypomniały

Ja poszłam po rozum do głowy i sprzedałam swoje bardzo szybko, chyba po kilku tygodniach. Hitem na miarę różów czy pudrów z większości limitowanek to ta paletka nie jest Jakościowo (swatchowo) widzę, że cienie z You Rock są podobnie "świetne" .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:06   #2091
partycypacja
Raczkowanie
 
Avatar partycypacja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 291
Dot.: Essence cz. IX

ja dziś zakupiłam puder brązujący ale nie mat tylko ten z połyskiem widziałam pękacze ale ostatecznie nie wzięłam żadnego. z Blossom było wszystko oprócz puderków.

bardzo fajnie coraz więcej dziewczyn ma blogi kosmetyczne, ja osobiście z chęcią zaglądam do tych należących do Essensomaniaczek

a czy znacie jakiś ładny cień z kolorze złotym z drobinkami lub perłowy, niekoniecznie z Essence
partycypacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:19   #2092
strilinga
Raczkowanie
 
Avatar strilinga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: north coast
Wiadomości: 268
Dot.: Essence cz. IX

Off top ortograficzny: niekoniecznie niewiedza jest problemem. Niektóre osoby wiedzą, że "perfum" jest niepoprawnie, ale nie zamierzają zmieniać sposobu mówienia. I potem te dziewczyny będą miały dzieci i one też będą mówić "perfum" i będzie ogólnopolski dramat!!!!

Paleta I love Berlin jest OK, ale faktycznie nie używam jej często - kilka razy w miesiącu max.

W kwestii brokatowych lakierów i trudności w ich zmywaniu: właśnie z powodu tego, że brokat jest frustrujący, wybrałam Special Effect Topper w kolorze 04 Mystic Mermaid. Zdjęcia na różnych bazach będą sukcesywnie pojawiać się na moim blogu. W notce o konkursie matematycznym znajdziecie swatche Blossoms 05 Forget-me-not + Special Effect Topper 04 Mystic Mermaid (na wypadek jakby mi się nie udało ich tutaj dodać...coś kliknęłam, czy się udało? hmmmn)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1150312.jpg (81,6 KB, 115 załadowań)
strilinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:23   #2093
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości Was zapytam... Czy używacie (regularnie ) cieni z I Love Berlin?
ja używam
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:23   #2094
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny, pudru Blossom używacie na całą twarz czy do rozświetlenia?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:23   #2095
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. IX

JA chyba wystawię na wymianę paletkę Metallics brązową... użyłam może ze 2 razy...


I mam do "oddania" linery w pisaku z Return to paradise.
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2011-05-02 o 19:30
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:27   #2096
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Jakościowo (swatchowo) widzę, że cienie z You Rock są podobnie "świetne" .
Ja myślę, że jak wejdzie do PL You Rock to też się dziewczyny rzucą bo w sumie ładnie ta paleta wygląda a potem będą sprzedawać, bo jak dla mnie tak paleta to jakieś nieporozumienie Te cienie są chyba wielkości 20groszówki

ps. uwielbiam złotą myśl twojego TŻta
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:28   #2097
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
wybaczcie, że to napiszę, ale to jak te paznokcie są pomalowane to woła o pomstę do nieba
Właśnie dlatego mam wątpliwości. Obawiam się, że jakościowo ten lakier jest niezbyt. U mnie lakier musi też szybko wysychać, a ten wygląda na taki o gumiastej konsystencji, która zasycha latami.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:33   #2098
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez strilinga Pokaż wiadomość
Off top ortograficzny: niekoniecznie niewiedza jest problemem. Niektóre osoby wiedzą, że "perfum" jest niepoprawnie, ale nie zamierzają zmieniać sposobu mówienia. I potem te dziewczyny będą miały dzieci i one też będą mówić "perfum" i będzie ogólnopolski dramat!!!!

Paleta I love Berlin jest OK, ale faktycznie nie używam jej często - kilka razy w miesiącu max.

W kwestii brokatowych lakierów i trudności w ich zmywaniu: właśnie z powodu tego, że brokat jest frustrujący, wybrałam Special Effect Topper w kolorze 04 Mystic Mermaid. Zdjęcia na różnych bazach będą sukcesywnie pojawiać się na moim blogu. W notce o konkursie matematycznym znajdziecie swatche Blossoms 05 Forget-me-not + Special Effect Topper 04 Mystic Mermaid (na wypadek jakby mi się nie udało ich tutaj dodać...coś kliknęłam, czy się udało? hmmmn)

masz rację, niektórzy wiedzą, ale i tak mają to głęboko w ....... i sadzą takie byki


Mystic Mermaid śliczny jest, zastanawiałam się na kupnem, ale mam dużo lakierów z shimmerem i mało kremowych, więc zbyt często bym go nie używała


co do Circusa to trzymałam chwilę pazurki w nakrętce ze zmywaczem i niewiele to pomogło.... dzięki Dziewczęta za podpowiedzi, zainteresuję się tym foliowym sposobem

i proszę się tu ze mnie nie nabijać, że zmywam paznokcie koszulką, hehehheehh, ale z płatków zrezygnowałam po pierwszym pociągnięciu
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:34   #2099
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Byłam w Naturze - kupiłam fioletowy eyeliner, pędzelek, lakier Blossoms ten jasnofioletowy i jakieś 2 z C&G
Trzymałam też już w łapkach puder rozświetlający z SC i nawet wylądował już w koszyku ale stwierdziłam, że w końcu to stała oferta i na pewno kiedyś go kupię
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:40   #2100
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
ja używam
Chociaz ktoś broni tytułu Essence'omaniaczki
Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
JA chyba wystawię na wymianę paletkę Metallics brązową... użyłam może ze 2 razy...


I mam do "oddania" linery w pisaku z Return to paradise.
Użyj i 3ci.Cienie cudnie wyglądają w słońcu
Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że jak wejdzie do PL You Rock to też się dziewczyny rzucą bo w sumie ładnie ta paleta wygląda a potem będą sprzedawać, bo jak dla mnie tak paleta to jakieś nieporozumienie Te cienie są chyba wielkości 20groszówki

ps. uwielbiam złotą myśl twojego TŻta
dziękuję, że doceniacie jego mądrość, nabytą przez przebywanie z Wizażanką
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.