Farba majirell-wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-30, 19:57   #1
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82

Farba majirell-wątek zbiorczy


Chcialabym zapytac czy moze pani Grazynka lub ktoras z was kochane Wizazanki uzywala tej farby w odcieniu czekoladowy braz??????
To jest profesjonalna farba uzywana w zakladach fryzjerskich, ja chcialabym sobie ja sama w domu zrobic tylko nie wiem jaki wyjdzie mi kolor (mam wlosy ciemny blad z jasniejszymi pasemkami)
Z gory dzieki za odpowiedz!
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 08:13   #2
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Czyli jest to farba o numerze 5,02 tak? Wode utleniona 6% do niej tez masz?Wszystko zalezy jak dlugie sa twoje wloski,czy jedna tuba starczy-jesli krotkie poldlugie to tak. Jest to bardzo ladny kolor farby. Twoje jasne moze tak zupelnie sie nie pofarbuja ale nawet jak beda przebijac przez kolor to tez dobrze bedzie wygladac. Ta farba bardzo wygladza wlosy sa lsniace po niej ale najlepiej i wlasciwie tylko dodaje sie do niej oxydantu 6%loreal a potem myje specjalnym szamponem loreal post-color-szampon ten zamyka luski,oczyszcza z resztek oxydantu i fajnie nablyszcza i pachnie cudownie(sprzedawany w 1,5 lit. butelkach). Aha farbe smaruj pedzelkiem na calej dlugosci wlosow potem wymasuj wloski i trzymaj 35-40 minut
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 08:30   #3
estelle
Raczkowanie
 
Avatar estelle
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraina Wolnosci
Wiadomości: 29
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

ten brazik jest super,marron glacé,moze ktos wie czy isnieje krem koloryzujacy w tym kolorze.
estelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 16:54   #4
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Ooo neonka, widze ze sie znasz na tego typu farbach chyba to jest ten kolor ale na 100% nie pamietam. Wiem, ze nazywal sie czekoladowy braz. Narazie jeszcze jej nie kupilam, chcialam to przemyslec bo ona jednak troche kosztuje a nie chcialabym sie zawiesc. Pani w sklepie kosmetycznym stwierdzila, ze powinnam uzyc jakiegos odcienia z poziomu piatego lub szostego. Ten czekoladowy braz to jest odcien opalizujacy-to wszystko co pamietam. Ja mam wloski sredniej dlugosci (zalaczam zdjecie). Pamietam tez, ze na tym poziomie obok tego czekoladowego brazu na palecie byl jeszcze jeden kolor, ale nazwy nie pamietam :-(
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 19:22   #5
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Napewno byl to 5,25 bardziej opalizujacy z nutka mahoniu,ale mysle ze bylabys zadowolona z diacoloru richese loreal profesj.kolor zmrozony kasztan lub czekoladowy kasztan (marron glace) są to żele do wlosow bez amoniaku-latwa aplikacja,super zapach i polysk czas 25 min. i gotowe.Stosuje sie je u osob mlodych tzn.nie siwiejacych.Jest to trwala koloryzacja.Trzeba miec do tuby rewelator czyli wode utleniona 2,7%.No i napewno ladnie ci bedzie w brązie.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 19:43   #6
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Widzialam te kolory ale mi zmrozony kasztan wydaje sie byc zimnym odcieniem (a ja szukam czegos cieplego) a czekoladowy kasztan to chyba bedzie bardziej pod rudy wchodzacy. Mi zalezy na farbie bo czesto myje wlosy a z tego co wiem (co mi pani w sklepie mowila) to diacolor jest szamponem koloryzujacym.
Ehh, szkoda ze w necie nie ma palety tej farby, to moglabym Ci dokladnie powiedziec o jaki odcien mi chodzi.
Ja bardzo chcialabym uzyskac jakis ladny cieplutki brazik z odcieniem czekolady. Nie chce miec czarnych wlosow ani tez rudych.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 20:29   #7
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

mam palete w glowie
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 20:35   #8
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Diacolor jest lagodnym zelem koloryzujacym tak zmrozony jest zimnym odcieniem brązu.Jak bedziesz u tej pani to spojrz na kolor 4,3-karmel,5,3(nie pamietam nazwy),4,35 daktyl ładny tez jest havana 5,12 brąz popielato opalizujacy-wiem ze chlodny ale ladny.Wszystkie ktore maja po przecinku 3 to odcienie cieple zlote.Jest jeszcze 5,32 tez ladny a naturalny to 5.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:19   #9
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Jak sie bede tak strasznie zastanawiac to pewnie nic nie wybiore bo strasznie niezdecydowana ze mnie osobka! Najbardziej to mi sie chyba spodobal ten odcien czekoladowy braz i chyba sie na niego zdecyduje.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 20:29   #10
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

wiesz jak cie przyciaga ten kolor 5,02 to napewno bedzie trafiony.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 11:08   #11
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

no oby byl bo ja jestem dosyc wrazliwa na punkcie swoich wloskow ale jestem dobrej mysli.
Zastanawiam sie jeszcze nad normalna farba, konkretnie chodzi mi o Color Touch Londy (chyba tak to sie nazywa-jakas nowosc). Tam tez byl czekoladowy kolor i tez mi sie spodobal. Znasz moze ta farbe???
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 19:25   #12
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

nie znam ale mozesz sprobowac
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 20:59   #13
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Ona sie nazywa Color Emotion.
Zobacze jeszcze jakiej farby uzyje, w kazdym razie na pewno musze cos z wlosami zrobic bo juz mi odrosty zaczyna byc widac :-(
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 16:55   #14
asianiunia
Raczkowanie
 
Avatar asianiunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Dziewczyny
A może któraś miała kolor Kawa z mlekiem albo stalowy z profesjonalnej L'OREAL MAJIREL. Dzis byłam w sklepie fryzjerskim i jak zobaczylam ta kawe z mlekiem to prawie padłam. Super kolorek. Neonka a widze ze ty sie znasz troche na tych farbach może cos wiesz do jakich sie nadaje ta farba kawa z mlekiem albo stalowy, to są odcienie poielate ale niestety nie znam numerka. A może doradzicie jak osiagnac kolor taki szary ( nie wiem jak to napisac , jak czarny ale wyblakły spłowiały czarny taka szatynka.(nie chce zadnych ciepłych odcieni tylko zimne popielate).
asianiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 16:21   #15
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Smile Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Do Iwi82:
I którą w końcu farbę wybrałaś i jaki efekt uzyskałaś?

Pozdrówki
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 22:11   #16
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Question Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Hop hop!!!!!
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 11:08   #17
makgoga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 53
GG do makgoga
Unhappy Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Wiecie co, tak się napaliłam na tą profesjonalną lorealkę (czekoladowy brąz) że już wybierałam się ją kupić. Spotkałam jednak koleżankę, która siedzi już trochę w biznesie fryzjerskim (co prawda w marketingu, ale siłą rzeczy...) i zapytałam ją co o tym myśli. Ona mocno mnie ostudziła w zapałach. Powiedziała, że odradza jakiekolwiek eksperymenty z profesjonalną serią w zaciszu domowym, bo te preparaty są dużo dużo silniejsze niż całe to badziajstwo kupowane w drogeriach i każda minuta tak naprawdę jest w takim procesie farbowania decydująca. Poza tym woda utleniona nie jest tutaj dobierana do farby, a do... włosa! i tylko fryzjer jest w stanie ocenić jego grubość, porowatość itd. (takża ta 6% może być dla jednej z nas za słaba, a innej popalić włosy )
dół, co?
makgoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 14:53   #18
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Unhappy Farba MAJIREL-JAK STOSOWAĆ??

Hej Kupiłam farbke majirel L'oreala Prof. niestety nie wiem jak sie ja stosuje Z ilu % woda oraz jak dlugo ja trzymac na wloskach, nakladac na suche czy mokreMoze stosowala ja ktoras z was i mi pomoze?
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 12:24   #19
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

podnoszę wątek odnośnie ostatniego posta. czy któraś z Pań frzyjerek moze sie wypowiedziec na ten temat???
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-22, 19:43   #20
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

farby profesjonalne sa przeznaczone do pracy dla fryzjera w salonie, po to tez sa szkolenia i kazdy z nas (no prawie kazdy ) takie szkolenia pzrechodzi... prawda jest ze pracujac farbami profesjonalnymi nalezy dobierac utleniach do wlosa... zalezy to od wielu czynnikow... ale nei od tego ze farby profesjonalne sa bardzo mocne, tylko dlatego ze wlasnie sa profesjonalne i nalezy wiedziec jak i po co taki utleniacz uzyc zeby wyszedl idealny kolor , i zeby pozostal on wlosach a nie zeby sei zmywal bardzo szybko
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 10:14   #21
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
farby profesjonalne sa przeznaczone do pracy dla fryzjera w salonie, po to tez sa szkolenia i kazdy z nas (no prawie kazdy ) takie szkolenia pzrechodzi... prawda jest ze pracujac farbami profesjonalnymi nalezy dobierac utleniach do wlosa... zalezy to od wielu czynnikow... ale nei od tego ze farby profesjonalne sa bardzo mocne, tylko dlatego ze wlasnie sa profesjonalne i nalezy wiedziec jak i po co taki utleniacz uzyc zeby wyszedl idealny kolor , i zeby pozostal on wlosach a nie zeby sei zmywal bardzo szybko
Kochana Pani Grażynko

wiem że pewnie farbując włosy farbą loreal'a richesse powinnam iść do zakładu fryzjerskiego który używa tych farb, ale niestety u mnie w mieście nie ma takiego salonu, po drugie, no wiadomo kżdy liczy tak pieniążki żeby jak najmniej stracić. Wyjazd do innego miasta i koloryzacja włosków kosztowałaby mie ok 150 -200 zł, więc zdecydowałam się to zrobic w domku.

Czy mogłąby Pani coś więcej napisać o tym utleniaczu i jak go odpowienio dobrać??


Napisałam eske do mojej kuzynki która jest fryzjerką, i ona niestety jest jedną z tych co nie przechodziłą żadnego szkolenia, ale twierdzi,l że jezeli jest to farba ciemna to się używa utleniacza 6 %. Czy to prawda??
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 10:22   #22
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Może na niewiele to sie zda bo ja farbuje wloski na blond.Ale uzywam tej farbki i jjestem bardzo zadowolona. Dodaje wode 6% ( do blondu ) bo mam jasne wloski.Kolorek wychodzi mi identyczny jak na palecie.Wlosy sa po farbie idealne....zero zniszczenia....!!nawet godzinke temu farbowalam wloskii jestem zachwycona kolorem is stanem moich wlosów. Tylko własnie w przypadku ciemnych wlosów jest gorzej...bo nierówne nalozenie ciemnje farby jest niestety widoczne:/ i to jedyny mankament
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 19:42   #23
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

to raczej niemozliwe, poniewaz utleniacz dobiera sie do koloru wlosa i stopnia odcienia jaki chcemy uzyskac
nie bez znaczenia jest rowniez stan wlosa czy to ze jest on farbowany pierwszys raz
pozatym kazda firma ma swoje zasady farbowania,wiec raczej nie jestem wstanie ci opisywac tego krok po kroku tym bardziej ze nie jestem w stanie ocenic wlosa
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:21   #24
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Question Majirel-pytanie o farbowanie?

Czesc.Mam pytanko odnosnie farbowania ta farba.Tydzien temu pofarbowalam wlosy Majirel nr 10.21 bo chcialam miec jasny blond dokladnie taki jaki wyszedl mi farbowaniem ta sama farba u fryzjera.Ale niestety nie wyszlo tak cudownie jak powinno:-( Chce sie teraz ratowac i znowu pofarbowac ale nie wiem czy jescze raz nalozyc ten sam nr(zostalo mi pol tubki) czy nalozyc inny kolor Majirel.Mysle sobie ze moze uzylam za malo oksydantu-wzielam pol tubki farby a wiec rowniez polowe oksydantu czyli 33ml.Moze to za malo?Prosze o pomoc co robic dalej.Kupilam jeszcze Majiblond nr 913 light beige blond ale nie wiem czy klasc ten odcien na moj obecny kolor.I w sumie nie wiemjesli poradzicie mi polozyc farbe Majiblond czy zmieszac to z oksydantem 9% czy moge z 6% i w jakich proporcjach.Mam nadzieje ze odpowiecie na moja prosbe bo naprade nie wiem co robic.Dziekuje z gory za pomoc i czekam z niecierpliwoscia na Wasze opinie.

Ania
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 12:53   #25
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Majirel-pytanie o farbowanie?

Dziewczyny prosze o pomoc!!!!!!!!!!!
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 18:42   #26
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Majirel-pytanie o farbowanie?

I wciaz cisza:-( Szkoda bo liczylam na pomoc .Chyba nie kazdy na tym forum otrzymuje pomoc.Pzdr

Ania
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 22:11   #27
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Majirel-pytanie o farbowanie?

ja się tam nie znam, ale na Twoim miejscu już bym sama nie eksperymentowała tylko poszła do tego samego fryzjera żeby mi to jeszcze raz porządnie zrobił i podpytała co mogłaś zrobić nie tak (może to kwestia czasu trzymania farby, % oksydantu czy innych) a jak sama będziesz eksperymentować to zanim utrafisz na właściwy kolor, to możesz już nie mieć na co go nakładać... powodzenia
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 12:46   #28
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Majirel-pytanie o farbowanie?

Dzieki za Twoje zdanie ale powiem szczerze ze po paru myciach szamponem kolorek sie fajnie wyrownal i jestem zadowolona.Oczywiscie nadal jest ciemniejszy niz u fryzjerki ale mysle ze kobieta zmienna jest i nie mozna miec caly czas tego samego na glowie W kazdym razie podsumuje ze forum mnie rozczarowalo bo wiem ze wiele dziewczyn zna sie na temacie ale nikt nie chcial podzielic sie ze mna swoim zdaniem.Pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych ten watek papa
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 21:34   #29
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Majiblond

Drogie moje !!!

Mam pytanie apropo tej farby :

- ile kosztuje
- czy jest tylko jeden odcień tego Majiblondu
- czy żółknie
- czym różni się od innych farb
- czy mocno niszczy włosy
- jeśli możecie to wklejcie jakieś swoje zdjęcia, bo chciałabym zobaczyć jak wychodzą na włosach

Dzięki
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 09:02   #30
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Majiblond

Ja miałam tę farę, bardzo mi się podobała . Kolorek miałam - kość słoniowa. Są też różne inne blondy. Nie żółkła, była naprawdę w odcieniu ładnym popielatym jasnym blondzie. Kupiłam na allegro u sprzedawcy Loreal_pl za ok 20zł + koszt wysyki + 5 zł za utleniacz. Jeśli masz długie włosy to kup dwie bo nie jest zbyt wydajna. Zdjęcia niestety nie wkleję bo bo już od tego czasu farbowałam innymi farbami. A włosy były po niej trochę przesuszone, ale doszły do siebie po tygodniu stosowania dobrych odżywek nawilżających
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 08:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.