depilacja okolic bikini u brunetki !! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-28, 11:06   #451
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja ostatnio po raz pierwszy zastosowałam krem do depilacji bikini Bielenda Vanity cukrowy i jestem bardzo zadowolona. Nie śmierdzi tak jak inne. Działa szybko, nie podrażnia.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 11:19   #452
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
uważaj teraz na wrastanie, pilinguj się dużo i nawilżaj
P.S. ja używam depilatora do tych "na zewnątrz" każda zdesperowana ma swoje sposoby
Czwarty dzień i włosków nie widać raczej! Wow!
Nawilżam oliwką. Ciekawe czy podobnie będzie działała pasta cukrowa!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 19:57   #453
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Gole okolice bikini jednorazową maszynką, niestety mam troche blizn po włoskach co bardzo brzydko wygląda. Jak mogę się ich pozbyć?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 21:23   #454
JOY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

hey Ja chciałam zapytać, bo mam taki wstydzący problem tuż po depilacji czy to kremem czy przy użyciu maszynki na następny dzień mam podrażnioną skórę okolic intymnych i pojawia się taka wysypka, co zrobić by nie występowała przeglądałam forum i nie znalazłam nic na ten temat.
JOY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 13:41   #455
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Miałam ten tam problem ale znalazłam rozwiązania
1. Maszynka musi być nowa, czyściutka, może być taka dla mężczyzn (czasami te dla facetów są lepsze)
2. Pianka, najlepiej nałożyć i odczekać kilka chwil, wtedy "zarost" ulega zmiękczeniu i całość lepiej się goli.
3. Podobno należy golić się z włosem - jest to mniej skuteczne ale i podrażnienia są mniejsze
4. Po "zabiegu" skórę należy zdezynfekować - świetny ponoć jest sudocrem (znajdziesz opinie na wizazu)
5. Aby się nie wrastały nieszczęśniki trzeba okolice bikini nawilżać, najlepiej czymś co jednocześnie zmiękczy naskórek, ważne są też peelingi.
Chyba taka "procedura" pozwala na uniknięcie wysypki
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 13:58   #456
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja gole sie maszynka i podrażnien raczej nie mam o ile gole sie maszynka raz później jak sięgam po nia znowu to mam podraznienia moze dlatego ze nie jest juz taka ostra no i nakładam albo pianke do golenia nóg isana,albo jakas nielubiana odżywke do włosów i jade później kremik bambino i jest ok
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 11:49   #457
Ankowa_91
Przyczajenie
 
Avatar Ankowa_91
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja również jestem ciemną brunetką i podobnie mam wielki problem z depilacją bikini.. Zazwyczaj używałam maszynek i kremów do depilacji z Joanny,ale mimo wszystko pozostawały ciemne kropki co jest niekoniecznie estetyczne i komfortowe.. wczoraj spróbowalam plastrów veet,ale niespecjalnie spełniły swoje zadanie..;/ a co Wy robicie,aby pozbyć sie tych koszmarnych ciemnych kropek ? ugh, ja już sama nie wiem jak się do tego mam zabrac..
Ankowa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 22:06   #458
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Ankowa_91 Pokaż wiadomość
ja również jestem ciemną brunetką i podobnie mam wielki problem z depilacją bikini.. Zazwyczaj używałam maszynek i kremów do depilacji z Joanny,ale mimo wszystko pozostawały ciemne kropki co jest niekoniecznie estetyczne i komfortowe.. wczoraj spróbowalam plastrów veet,ale niespecjalnie spełniły swoje zadanie..;/ a co Wy robicie,aby pozbyć sie tych koszmarnych ciemnych kropek ? ugh, ja już sama nie wiem jak się do tego mam zabrac..
"ciemne kropki"? w sensie włoski pod skórą? Jak tak je widać to niestety musisz zmienić sposób depilacji. Maszynka jest tu najmniej pomocna. Kremy depilujące rozpuszczają włosy ciut głębiej pod skórą niż maszynka, ale też są w tej kwestii słabe. Aby "kropek" nie było widać to niestety muszą zostać wyrwane z cebulkami !
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 14:07   #459
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Dziewczyny ja mam pytanko trochę z innej beczki. Nie przejrzałam wszystkich postów, więc z góry przepraszam z dublowanie pytań. Dopiero rozpoczynam przygodę z depilacją bikini i nie chcę sobie sama zaszkodzić. Najbardziej przekonuje mnie wosk, jestem gotowa zmierzyć się bólem

Jak to wygląda w praktyce...po depilacji woskiem, gdy włoski odrastają, jakiej one muszą być długości żeby móc znów je potraktować woskiem ? Nie chcę chodzić zapuszczona przez tydzień
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 21:56   #460
lennano
Raczkowanie
 
Avatar lennano
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam pytanko trochę z innej beczki. Nie przejrzałam wszystkich postów, więc z góry przepraszam z dublowanie pytań. Dopiero rozpoczynam przygodę z depilacją bikini i nie chcę sobie sama zaszkodzić. Najbardziej przekonuje mnie wosk, jestem gotowa zmierzyć się bólem

Jak to wygląda w praktyce...po depilacji woskiem, gdy włoski odrastają, jakiej one muszą być długości żeby móc znów je potraktować woskiem ? Nie chcę chodzić zapuszczona przez tydzień
Niestety muszą mieć minimum 0,5 cm. Ale zapewniam Cię, że depilacja woskiem się opłaca, bo włosy odrastają słabsze, są miękkie i jest ich mniej. Jesli nie chcesz chodzić "zapuszczona" to po prostu wyrywaj systematycznie te włosy, które zdążą Ci odrosnąć (woskiem, albo nawet pensetą jesli sa pojedyncze), a tylko co jakiś czas idź do kosmetyczki na dokładny zabieg. pamiętaj tylko o peelingach, żeby włoski nie wrastały! no i polecam też pastę cukrową - efekty te same, a boli mniej
lennano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 08:51   #461
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

depilator ok.... ale ja po kilu latach oslablam tak wlosy ze wrastaja mi bo nie moga sie przebic przez skore.... powstaja zaczerwienienia w okolicach cebulek.... i przebarwienia

szczerze nie wiem co z tym robic dermatolog olal sprawe proponujac zabieg laserowy heh
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 12:55   #462
0laa_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja też miałam od zawsze problem z depilacją bikini.
Golenie było dla mnie masakrą, nigdy skóra nie była gładka i robiły mi się straszliwe podrażnienia i krostki. Depilacja kremem też nie wchodziła w grę, bo włoski były za grube.
W końcu wybrałam się do kosmetyczki. Obawiałam się trochę podrażnień, bo czytałam, że wiele osób miało tak samo jak po goleniu zwykłą golarką (czerwone krostki) , ale zostałam mile zaskoczona. Lekkie podrażnienie utrzymywało się przez kilka godzin, ale potem całkowicie zniknęło, a włoski odrastają dużo słabsze i mam spokój na kilka tygodni, więc nie bójcie się!
0laa_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 09:39   #463
Koticzek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
depilator ok.... ale ja po kilu latach oslablam tak wlosy ze wrastaja mi bo nie moga sie przebic przez skore.... powstaja zaczerwienienia w okolicach cebulek.... i przebarwienia

szczerze nie wiem co z tym robic dermatolog olal sprawe proponujac zabieg laserowy heh
Szczerze polecam laser!!! (laser light sherr a nie IPL które laserem nie jest!) Miałam takie problemy jak dziewczyny na tym forum ciemne włoski wrastanie podrażnienia. Męczyłam się z woskiem i pastą cukrową. Włosy po tym odrastały w ciągu tygodnia a nie 4 jaka opinia powszechnie krąży o wosku. Wreszcie zdecydowałam się pełna obaw na laser owszem boli (konieczna jest emla) i trzeba zrobić ok 6-7 zbiegów żeby pozbyć się absolutnie wszystkiego. Skóra po szczególnie 2 pierwszych zabiegach jest jakby poparzona miejscami ale po ok 2-3 dniach to schodzi. A efekt jest porażający - gładkość i wygoda. Zero włosów nie muszę już niczego używać.

A jeśli bardzo nie chcesz z jakiegoś powodu lasera to pasta cukrowa (dziecinnie proste do zrobienia) lub wosk na ciepło a po tym od razu płyn Depilive (na allegro ok 50 zł jest na alkoholu po wosku piecze strasznie ale działa) i krem z mocznikiem PILARIX (dostępny tylko w aptekach 12-20 zł). To powtarza się przez kilka dni po depilacji na czystą skórę wtedy włoski znacznie mniej wrastają. Jednak biorąc pod uwagę ile z tym roboty laser jest milion razy lepszym rozwiązaniem....

ps. koszt zabiegu w moim wypadku warszawa pakiet za 299 zł wystarcza na 3 pełne depilacje głębokie bikini plus 1 zabieg na pachy, albo 5 depilacji podstawowych bikini czyli w sumie same pachwiny
Koticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 16:54   #464
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Koticzek Pokaż wiadomość
Szczerze polecam laser!!! (laser light sherr a nie IPL które laserem nie jest!) Miałam takie problemy jak dziewczyny na tym forum ciemne włoski wrastanie podrażnienia. Męczyłam się z woskiem i pastą cukrową. Włosy po tym odrastały w ciągu tygodnia a nie 4 jaka opinia powszechnie krąży o wosku. Wreszcie zdecydowałam się pełna obaw na laser owszem boli (konieczna jest emla) i trzeba zrobić ok 6-7 zbiegów żeby pozbyć się absolutnie wszystkiego. Skóra po szczególnie 2 pierwszych zabiegach jest jakby poparzona miejscami ale po ok 2-3 dniach to schodzi. A efekt jest porażający - gładkość i wygoda. Zero włosów nie muszę już niczego używać.

A jeśli bardzo nie chcesz z jakiegoś powodu lasera to pasta cukrowa (dziecinnie proste do zrobienia) lub wosk na ciepło a po tym od razu płyn Depilive (na allegro ok 50 zł jest na alkoholu po wosku piecze strasznie ale działa) i krem z mocznikiem PILARIX (dostępny tylko w aptekach 12-20 zł). To powtarza się przez kilka dni po depilacji na czystą skórę wtedy włoski znacznie mniej wrastają. Jednak biorąc pod uwagę ile z tym roboty laser jest milion razy lepszym rozwiązaniem....

ps. koszt zabiegu w moim wypadku warszawa pakiet za 299 zł wystarcza na 3 pełne depilacje głębokie bikini plus 1 zabieg na pachy, albo 5 depilacji podstawowych bikini czyli w sumie same pachwiny
Byłam raz na depilacji laserem i myślałam, że umrę z bólu Więcej razy nie poszłam. Jak już długo utrzymuje się efekt po tych 7 depilacjach?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 10:07   #465
Koticzek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Tak jak pisałam konieczna jest emla, którą nakłada się grubą warstwą a potem owija folią spożywczą na 2 godziny przed zabiegiem. Daje to ulgę choć nadal boli - były momenty że miałam ochotę kopnąć kosmetyczkę i zagryzałam dłoń z bólu. Moja koleżanka robiła w tym samym miejscu i mówi, ze tylko ją nastraszyłam bo ból wcale nie był straszny. Nie ma się co oszukiwać mimo, ze na stronie salonu był napis bezbolesne usuwanie owłosienia sama pani, która mi to robiła powiedziała, że jak nie boli znaczy, ze nie działa bo nie wypala cebulek. Mogę tylko powiedzieć, ze z każdym zabiegiem jest lepiej. Jednak pachy i bikini to bardzo bolesna sprawa. Maść pomaga trzeba wypróbować. Oceniam, ze warto znieść 5 minut bólu dla takiego efektu po 7 zabiegach nie mam wcale włosów nie odrasta żaden ciemny włos może kilka jasnych jak puszek w miejscach gdzie skóra przy bikini głębokim jest ciemniejsza i ciężko je usunąć. Jeśli chodzi o pachwiny i to miejsca które widać przy założeniu kostiumu kąpielowego nie ma ani jednego włoska. Nie wiem ile utrzymuje się efekt jednak te włosy, które usunęłam za 1 zabiegiem ponad rok temu nadal nie odrastają i kolejne oczywiście też więc myślę, ze efekt jest trwały. W każdym gabinecie powinni powiadamiać ze potem robi się raz w roku tzw zabieg przypominający ja do tej pory jednak nie miałam takiej potzreby.
Koticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 11:45   #466
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Koticzek Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam konieczna jest emla, którą nakłada się grubą warstwą a potem owija folią spożywczą na 2 godziny przed zabiegiem. Daje to ulgę choć nadal boli - były momenty że miałam ochotę kopnąć kosmetyczkę i zagryzałam dłoń z bólu. Moja koleżanka robiła w tym samym miejscu i mówi, ze tylko ją nastraszyłam bo ból wcale nie był straszny. Nie ma się co oszukiwać mimo, ze na stronie salonu był napis bezbolesne usuwanie owłosienia sama pani, która mi to robiła powiedziała, że jak nie boli znaczy, ze nie działa bo nie wypala cebulek. Mogę tylko powiedzieć, ze z każdym zabiegiem jest lepiej. Jednak pachy i bikini to bardzo bolesna sprawa. Maść pomaga trzeba wypróbować. Oceniam, ze warto znieść 5 minut bólu dla takiego efektu po 7 zabiegach nie mam wcale włosów nie odrasta żaden ciemny włos może kilka jasnych jak puszek w miejscach gdzie skóra przy bikini głębokim jest ciemniejsza i ciężko je usunąć. Jeśli chodzi o pachwiny i to miejsca które widać przy założeniu kostiumu kąpielowego nie ma ani jednego włoska. Nie wiem ile utrzymuje się efekt jednak te włosy, które usunęłam za 1 zabiegiem ponad rok temu nadal nie odrastają i kolejne oczywiście też więc myślę, ze efekt jest trwały. W każdym gabinecie powinni powiadamiać ze potem robi się raz w roku tzw zabieg przypominający ja do tej pory jednak nie miałam takiej potrzeby.
Za pół roku może wyprowadzę się do Warszawy to wtedy pomyślę bo u mnie jeden zabieg kosztuje 150zł
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 18:03   #467
Koticzek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Polecam depilight ul. wilcza 1 raz kupiłam grupon potem taki sam pakiet na miejscu już bezpośrednio. Trzeba dzwonić i pytać od razu o pakiety. 10 zabiegów jest za 299 zl ale trzeba się liczyć z tym, że głęboki bikini to 3 zabiegi z takiego pakietu więc za 299 zł zrobisz 3 razy głęboki bikini i np do tego raz pachy.
Koticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 17:36   #468
astra001
Raczkowanie
 
Avatar astra001
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 208
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Dziewczyny potrzebuję porady. Depiluję sobie bikini woskiem w rolce i paskami fizelinowymi. Ostatnio zaczęłam też depilować dwie koleżanki. Jedna z nich ma strasznie twarde włosy i mam problem z wyrwaniem wszystkiego. Ona chce brazylijską depilację, niestety od spodu nie mogę sobie poradzić. Nie wiem czy wosk jest jakiś za słaby czy to wina pasków. Pomóżcie mi proszę
Drugi problem to depilacja pach, nie wiem czemu ale nie mogę wyrwać ani sobie ani koleżankom.
astra001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 12:04   #469
olamya
Raczkowanie
 
Avatar olamya
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 220
GG do olamya
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Moze za slabo rwiesz te woski, spróbuj isc moze na poczatek do fachowca i zobaczysz cze jezeli on / ona w tym przypadku bedzie miala problem z wyrwaniem wloskow to znak ze to nie twoja wina, a jak nie to znaczy ze masz zla technike wyrywania, musze nadmienic ze jak zle wyrywasz wlosy to mozesz uszkodzic pewne czesci ciala typu bikini i bedzie bolalo przez tydzien a wlosy sie urwa nie wyrwa, ja polecila bym ci p Ole z la femme przy koronie jest salon
olamya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 09:32   #470
MonikaMonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 12
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Okolice bikini od zawsze były moją zmorą. Podrażnienia, widoczne ciemne wrośnięte włoski.. Nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić. Jednak znazłam sposób na swoje problemy. Najlepszą metodą i najbardziej trwałą dla mnie okazała się depilacja woskiem, bolesna ale naprawdę rewelacja. Początkowo chodziłam do salonu kosmetycznego jednak po pewnym czasie zakupiłam swój własny rozgrzewacz, wkłady i płótno. ( cena nagrzewacza oraz próbnych kosmetyków kupiłam już za 80 zł)

Może i wy spróbujcie.

Edytowane przez MonikaMonia
Czas edycji: 2014-04-16 o 09:34
MonikaMonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 15:29   #471
Koticzek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez MonikaMonia Pokaż wiadomość
Okolice bikini od zawsze były moją zmorą. Podrażnienia, widoczne ciemne wrośnięte włoski.. Nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić. Jednak znazłam sposób na swoje problemy. Najlepszą metodą i najbardziej trwałą dla mnie okazała się depilacja woskiem, bolesna ale naprawdę rewelacja. Początkowo chodziłam do salonu kosmetycznego jednak po pewnym czasie zakupiłam swój własny rozgrzewacz, wkłady i płótno. ( cena nagrzewacza oraz próbnych kosmetyków kupiłam już za 80 zł)

Może i wy spróbujcie.
Większość dziewczyn ma taki problem, ze również po wosku wrastają im włoski. Ja byłam na laserze lightsher rok temu zakończyłam serie 9 zabiegów (właśnie tyle tzreba było dla brunetki mimo, że to idealny kolor a skórę mam jasną ) i mam tam gładko nic nie rośnie nie tzreba się meczyc jestem zachwycona i nie wiem jak wczesniej miałam cierpliwośc do wosku
Koticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 18:39   #472
riri_wood
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

U mnie najlepiej sprawdziła się fotodepilacja za pomoca urzadzenia remingtona. Kupilam go na poczatku kwietnia i zdazylam zrobic 3 zabiegi. teraz odrasta mi o polowe mniej wlosow, co jest super wygodne. wczesniej mialam najwiekszy problem z bikini - same podraznienia, wrastajace włoski. Zrobie jeszcze 3 zabiegi i do czerwca pozdbede sie wlosów. akurat na wyjazd

Polecam pobrać sobie kupon na stronie wielki test ipl i kupic urzadzenie 200 zł taniej, po co przepłacać
riri_wood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 19:07   #473
carrina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

A ja mam takie pytanie (szukałam w internecie i nie znalazłam na nie odpowiedzi): chciałabym iść do salonu na depilację brazylijską i wyczytałam, że długość włosków musi się wahać w okolicach 5-10 mm. Moja sytuacja jest taka, że mam tam busz, czyli nie golone włosy od niepamiętnych czasów i zastanawiam się jak się ich pozbyć. Golenie maszynką i czekanie aż odrosną jest okrutnie nieprzyjemne. Czy jest możliwość, że kosmetyczka w salonie mi je przytnie? Czy za naturalnie długie się nie biorą? Jak to jest?

Edytowane przez carrina
Czas edycji: 2014-11-26 o 11:13
carrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:23   #474
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja tylko wrócę do pomysłu depilacji laserem...
jak sie jest brunetką, i np. do tego ma skórę ciemnobrązową, lub czarną to w ogóle nie powinno sie robić laserowej depilacji...
za duże podrażnienia.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez carrina Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie (szukałam w internecie i nie znalazłam na nie odpowiedzi). Chciałabym iść do salonu na depilacje brazylijską i wyczytałam, że długość włosków musi się wahać w okolicach 5-10 mm. A więc moja sytuacja jest taka, że mam tam busz, czyli nie golone włosy od niepamiętnych czasów i zastanawiam się jak się ich pozbyć? Bo golenie golarką i czekanie na odrosty jest okrutnie nieprzyjemne, czy jest możliwość, że kobieta w salonie mi je przytnie? Czy za naturalnie długie się nie biorą? Jak to jest?
O mamo, Carrina, nie rób takich rzeczy Przytnij normalnie nożyczkami, żeby te 10 mm miały - nie dodawaj paniom z salonu roboty
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 22:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.