Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 15:25   #4141
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
właśnie zmyłam, więc czekam aż wyschną. chociaż nie zdziwię się na siano, bo umyłam szamponem z rzepy joanny, a po nim mam brzydkie włosy, ale muszę skończyć w końcu
i jak?

Ja wstawiam zdjęcia, więcej na moim blogu (tu: klik! i tu: klik!, a w albumie porównanie standardowo )
Przyrost w porównania do poprzedniego miesiąca marny odrost ma 6 cm, czyli urosły o 1 cm. Trochę mi się naturalsy od słońca rozjaśniły
PS nie myślcie, że mam dwie bluzki na krzyż -zakąłdam te same ciuchy do zdjęć bo chyba lepiej widać czy urosły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06334.jpg (69,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06331.jpg (68,7 KB, 21 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:30   #4142
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

jejku dziewczyny, strasznie Wam wspolczuje takich przejsc..
ale wlosy w koncu odrosna, takze trzymajcie sie dzielnie i je pielegnujcie

i motto idealne dla naszego watku: Nie rezygnuj z celu tylko dlatego bo wymaga czasu.. czas i tak uplynie

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
i jak?

Ja wstawiam zdjęcia, więcej na moim blogu (tu: klik! i tu: klik!, a w albumie porównanie standardowo )
Przyrost w porównania do poprzedniego miesiąca marny odrost ma 6 cm, czyli urosły o 1 cm. Trochę mi się naturalsy od słońca rozjaśniły
PS nie myślcie, że mam dwie bluzki na krzyż -zakąłdam te same ciuchy do zdjęć bo chyba lepiej widać czy urosły
pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to wlasnie ze sa jasniejsze

a co do bluzki to jak zapuszczalam wlosy to wlasnie robilam sobie zdjecia zawsze w tej samej bluzce w paski zeby dobrze bylo widac hehe


ja sie caly czas zastanawiam czy kupic sese czy khadi
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:40   #4143
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

i motto idealne dla naszego watku: Nie rezygnuj z celu tylko dlatego bo wymaga czasu.. czas i tak uplynie

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------



pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to wlasnie ze sa jasniejsze

a co do bluzki to jak zapuszczalam wlosy to wlasnie robilam sobie zdjecia zawsze w tej samej bluzce w paski zeby dobrze bylo widac hehe


ja sie caly czas zastanawiam czy kupic sese czy khadi
Zgadzam się z mottem tak szczerze to właściwie nie trzeba robić nic, tylko ... kompletnie nic a jak chce się wesprzeć włosy to wtedy się działa więcej

niestety farbowańce też się ciut rozjaśniły, no ale już trudno

no właśnie -mam ten sam system tylko, że ja nie mam pasków hihi swoją drogą powiedzcie szczerze -czy nie wyglądam w tej długości od tyłu jakbym miała garba na plecach? ja w stosunku do talii mam szerokie plecy i wydaje mi się, że ta długość to niekorzystnie podkreśla

jakby mnie było stać na khadi tobym wybrała właśnie ten ale mam sesę i też lubię kup oba
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:48   #4144
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
swoją drogą powiedzcie szczerze -czy nie wyglądam w tej długości od tyłu jakbym miała garba na plecach? ja w stosunku do talii mam szerokie plecy i wydaje mi się, że ta długość to niekorzystnie podkreśla
mi sie nic takiego w oczy nie rzucilo hehe

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
jakby mnie było stać na khadi tobym wybrała właśnie ten ale mam sesę i też lubię kup oba
nie powiem.. drogi ten olejek ale jest go sporo hehe
ogolnie to sie boje tych ich zapachow
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:54   #4145
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
mi sie nic takiego w oczy nie rzucilo hehe



nie powiem.. drogi ten olejek ale jest go sporo hehe
ogolnie to sie boje tych ich zapachow
no wiadomo, nie na tych zdjęciach, tylko tych w albumie i na blogu mi się zawsze wydaje, że mam taki okropny kształt pleców

ja też się bałam sesy... o khadi podobne opinie. Musisz to przemyśleć to może zacznij od sesy -tańsza
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:57   #4146
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
no wiadomo, nie na tych zdjęciach, tylko tych w albumie i na blogu mi się zawsze wydaje, że mam taki okropny kształt pleców

ja też się bałam sesy... o khadi podobne opinie. Musisz to przemyśleć to może zacznij od sesy -tańsza
wiem wiem, zajrzalam na bloga przeciez

a ta sesa zwykle ma gorsze recenzje jesli chodzi o zapach hehe
ale jeszcze poczekam, bo ta 90ml akurat niedostepna
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 16:13   #4147
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

DZIEWCZĘTA, KOBIETY I DZIEWCZĄTKA nie zaglądam, bo... po prostu nie mam po co... nie mam żadnych pokus, włosy sobie rosną, dobrze jest właśnie uświadomiłam sobie, że moje naturalki wyglądają najlepiej po zwykłym naturalnym szamponie (przypominam ,że mieszkam na Litwie) , odkryłam niedawno taki z lnem i pszenicą (bez parabenów, sls itp). Oczywiście, 1-2 razy w tygodniu maska, spray itp, ale... otóż, po użyciu tylko samego szamponu... włosy są piękne. Lśnią, mienią się, są sypkie (gumka spada!), nie przetłuszczają, są przyjemne w dotyku. Po maskach i spray'ach stają się albo tłuste, albo szorstkie
Ech, nacieszyć się nie moge... i coraz dłuższe te odrosty... rozjaśniły się nieco, jak przeglądam się w witrynach sklepowych, to takie jaśniutkie w słonku sa - cudo ale się cieszę!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 16:17   #4148
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
hihi swoją drogą powiedzcie szczerze -czy nie wyglądam w tej długości od tyłu jakbym miała garba na plecach? ja w stosunku do talii mam szerokie plecy i wydaje mi się, że ta długość to niekorzystnie podkreśla
mi tez motto sie podoba a co do garba to ... nie wymyslaj
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 16:21   #4149
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja właśnie zamówiłam sobie olejek Khadi. Koleżanka też ma, ale mówi że jest beż żadnych rewelacji. Ja kupiłam ze względu na nazwę "stymulujący wzrost włosów" bo moje włosy rosną w ślimaczym tempie. W drodze do mnie jest również odżywka do włosów i skóry głowy Jantar i kapsułki Radical. Jak to nie pomoże to tylko nożyczki mogą pomóc, które i tak w końcu mnie czekają.
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 16:28   #4150
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
wiem wiem, zajrzalam na bloga przeciez

a ta sesa zwykle ma gorsze recenzje jesli chodzi o zapach hehe
ale jeszcze poczekam, bo ta 90ml akurat niedostepna
ja tam jej zapach lubię
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
mi tez motto sie podoba a co do garba to ... nie wymyslaj
dobra, jak nie to nie kompleks prysł
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 16:50   #4151
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
dobra, jak nie to nie kompleks prysł


dziewczyny tak piszecie ze krotkie fryzury ukazuja i podkreslaja mankamenty to powiedzcie mi jak sprawa sie ma z przedzialkiem po srodku??

Bo ja juz robilam na bok z jednej strony, na bok z drugiej na skos tak samo, a po srodku na razie nie moge zrobic bo grzywe hoduje z prostej do brwi i nic mi nie pasuje wiec ciagle czesze sie do gory
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 17:44   #4152
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
i jak?
miękkie, delikatne, ale trochę puch jak mówiłam po rzepie
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
i motto idealne dla naszego watku: Nie rezygnuj z celu tylko dlatego bo wymaga czasu.. czas i tak uplynie

-
przyda mi się to motto, nie tylko w przypadku włosów
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nie zaglądam, bo... po prostu nie mam po co...
a ja zaglądam i bd zaglądać chociażby po to, żeby pogadać z dziewczynami gdybyśmy miały pisać tylko o odrostach to by było pewnie nudnawo i mało tego, a tak to poznałyśmy się nawzajem i tworzymy taką wizażową rodzinę
Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zamówiłam sobie olejek Khadi. Koleżanka też ma, ale mówi że jest beż żadnych rewelacji. Ja kupiłam ze względu na nazwę "stymulujący wzrost włosów" bo moje włosy rosną w ślimaczym tempie. W drodze do mnie jest również odżywka do włosów i skóry głowy Jantar i kapsułki Radical. Jak to nie pomoże to tylko nożyczki mogą pomóc, które i tak w końcu mnie czekają.
mi trochę szkoda kasy na sesę, dlatego zostaję przy tańszych olejkach. stwierdziłam, że bd kupować alterręi babydream fur mama i może jeszcze jakieś na zmianę lubię różnorodność.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 18:59   #4153
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja na te kosmetyki to fortune stracilam ... sam olej arganowy okolo 90 zl ... ja juz z tym kupowaniem tych kosmetykow to wymiekam
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 19:15   #4154
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
i jak?

Ja wstawiam zdjęcia, więcej na moim blogu (tu: klik! i tu: klik!, a w albumie porównanie standardowo )
Przyrost w porównania do poprzedniego miesiąca marny odrost ma 6 cm, czyli urosły o 1 cm. Trochę mi się naturalsy od słońca rozjaśniły
PS nie myślcie, że mam dwie bluzki na krzyż -zakąłdam te same ciuchy do zdjęć bo chyba lepiej widać czy urosły
pięęęęękneeee cudne, i widać że troszkę jaśniejsze, ale ładnie

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA, KOBIETY I DZIEWCZĄTKA nie zaglądam, bo... po prostu nie mam po co... nie mam żadnych pokus, włosy sobie rosną, dobrze jest właśnie uświadomiłam sobie, że moje naturalki wyglądają najlepiej po zwykłym naturalnym szamponie (przypominam ,że mieszkam na Litwie) , odkryłam niedawno taki z lnem i pszenicą (bez parabenów, sls itp). Oczywiście, 1-2 razy w tygodniu maska, spray itp, ale... otóż, po użyciu tylko samego szamponu... włosy są piękne. Lśnią, mienią się, są sypkie (gumka spada!), nie przetłuszczają, są przyjemne w dotyku. Po maskach i spray'ach stają się albo tłuste, albo szorstkie
Ech, nacieszyć się nie moge... i coraz dłuższe te odrosty... rozjaśniły się nieco, jak przeglądam się w witrynach sklepowych, to takie jaśniutkie w słonku sa - cudo ale się cieszę!
to super wiesz, mimo że nie masz pokus to zaglądaj ja tam też nie mam, ale lubię tu wchodzić

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość


dziewczyny tak piszecie ze krotkie fryzury ukazuja i podkreslaja mankamenty to powiedzcie mi jak sprawa sie ma z przedzialkiem po srodku??

Bo ja juz robilam na bok z jednej strony, na bok z drugiej na skos tak samo, a po srodku na razie nie moge zrobic bo grzywe hoduje z prostej do brwi i nic mi nie pasuje wiec ciagle czesze sie do gory
powiem tak, ja kiedyś miałam przedziałek pośrodku i według mnie pasuje on tylko nielicznym, ja wyglądałam okropnie i do tej pory nie podoba mi się przedziałek po środku u większości osób go posiadających, oczywiście znam też takie, które ładnie w takim wyglądają, ale według mnie nie jest on dla wszystkich. Ja mam na lewo przedziałek i jest ok, bo tak jak mówiłam mam asymetryczną twarz i po tej stronie wygląda lepiej. Ja Ci radzę zrób sobie na próbę raz na jedną i na drugą stronę, zrób zdjęcia, pokaż znajomym, pochodź tak kilka dni i wtedy zdecydujesz
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 19:23   #4155
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Może komuś tym humor poprawie, cieszcie się że nie macie "TEGO" na głowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201206074654.jpg (78,0 KB, 46 załadowań)
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 20:04   #4156
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dzięki dziewczyny

TwojaKokaina -> no może i od szamponu... A nie nałożyłaś po nim odżywki?

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Może komuś tym humor poprawie, cieszcie się że nie macie "TEGO" na głowie
ja tu widzę całkiem ładny wielotonowy kolorek.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 20:15   #4157
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość

powiem tak, ja kiedyś miałam przedziałek pośrodku i według mnie pasuje on tylko nielicznym, ja wyglądałam okropnie i do tej pory nie podoba mi się przedziałek po środku u większości osób go posiadających, oczywiście znam też takie, które ładnie w takim wyglądają, ale według mnie nie jest on dla wszystkich. Ja mam na lewo przedziałek i jest ok, bo tak jak mówiłam mam asymetryczną twarz i po tej stronie wygląda lepiej. Ja Ci radzę zrób sobie na próbę raz na jedną i na drugą stronę, zrób zdjęcia, pokaż znajomym, pochodź tak kilka dni i wtedy zdecydujesz
ja miałam zawsze grzywkę na bok, teraz mam już długą i robiłam jakiś czas przedziałek na środku, ale u mnie się to nie sprawdza, bo mam podłużne czoło


Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
TwojaKokaina -> no może i od szamponu... A nie nałożyłaś po nim odżywki?
nie po oleju nie nakładam żadnych odzywek. a wina zdecydowanie szamponu, bo zawsze po nim mam takie kłaki. chcę jak najszybciej to dziadostwo skończyć
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 21:26   #4158
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A uzywala ktoras z Was miodu na wlosy??

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Zarzucam offtopa
Wy jako majace nazeczonych i ogolnie facetow moze cos fajnego doradzicie tos z kim sie spotykalam ponad rok przestal sie odzywac tak bez powodu nie wiem o co chodzi ost widzielismy sie 23maja mielismy sie zobaczyc 24 ale nie odezwal sie, ja tez nie pisalam. Ogolnie tel milczy, nie odbiera ode mnie i nie odp ale do rzeczy w pon ma urodziny (wiem ze chce to zakonczyc; zreszta pisalam Wam o Nim) i nie wiem czy wyslac zyczenia (wiem ze albo podziekuje, albo zapyta o spotkanie= wtedy powiem ze zyczenia z grzecznosci, lub wgl nie odpisze). Niby wypada wyslac bo w koncu to jego swieto no i zwlaszcza ze pamietam i znam date to chyba kultura tego wymaga. A Wy jak radzicie?

PS pytam Was bo Espire fajnie doradzalyscie
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 21:47   #4159
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość


nie po oleju nie nakładam żadnych odzywek. a wina zdecydowanie szamponu, bo zawsze po nim mam takie kłaki. chcę jak najszybciej to dziadostwo skończyć
Ej, ale wiesz, że olej to nie odżywka i powinno też się jej użyć?
Boże, ja bym po rzepie nawet TT włosów nie rozczesała to Ty jednak naprawdę masz zdrowe

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
A uzywala ktoras z Was miodu na wlosy??

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Zarzucam offtopa
Wy jako majace nazeczonych i ogolnie facetow moze cos fajnego doradzicie tos z kim sie spotykalam ponad rok przestal sie odzywac tak bez powodu nie wiem o co chodzi ost widzielismy sie 23maja mielismy sie zobaczyc 24 ale nie odezwal sie, ja tez nie pisalam. Ogolnie tel milczy, nie odbiera ode mnie i nie odp ale do rzeczy w pon ma urodziny (wiem ze chce to zakonczyc; zreszta pisalam Wam o Nim) i nie wiem czy wyslac zyczenia (wiem ze albo podziekuje, albo zapyta o spotkanie= wtedy powiem ze zyczenia z grzecznosci, lub wgl nie odpisze). Niby wypada wyslac bo w koncu to jego swieto no i zwlaszcza ze pamietam i znam date to chyba kultura tego wymaga. A Wy jak radzicie?

PS pytam Was bo Espire fajnie doradzalyscie
ja raz nałożyłam, ale czułam wielki dyskomfort i umyłam głowę szybciej niż go nałożyłam.

ja bym złożyła, ale takie bez zbędnych ceregieli w tonie raczej chłodnym, tzn. kompletnie neutralnym. Bez żadnych uśmiechów i buziaków.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 21:51   #4160
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziekuje Kat takie "chlodne" zyczenia dadza mu do myslenia ze sa z grzecznosci a nie "ze cos od niego chce"

PS coraz bardziej sie zakochuje w Twoich wlosach boooskie
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 21:55   #4161
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Dziekuje Kat takie "chlodne" zyczenia dadza mu do myslenia ze sa z grzecznosci a nie "ze cos od niego chce"

PS coraz bardziej sie zakochuje w Twoich wlosach boooskie
no, po prostu życzenia, bo skoro się przestaliście odzywać to tyle na ten temat moim zdaniem.

Boskie to mam nadzieję one dopiero będą
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 21:58   #4162
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Może komuś tym humor poprawie, cieszcie się że nie macie "TEGO" na głowie
eeeeee to sa Twoje ? ja myslalam ze masz duuuuuzo gorsze ...
Ja Wam pokaze swoje - to dopiero bedzie pogrom ~! ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia (2) P6070283.jpg (75,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P6070282.jpg (69,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P6070284.jpg (89,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P6070293.jpg (62,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070280.jpg (60,5 KB, 26 załadowań)
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 22:03   #4163
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
eeeeee to sa Twoje ? ja myslalam ze masz duuuuuzo gorsze ...
Ja Wam pokaze swoje - to dopiero bedzie pogrom ~! ;D
Ty to już w ogóle nie masz na co narzekać. Ładne włosy i na dodatek odrost w miarę się nie rzuca w oczy. Nie wiem na co chcesz narzekać -serio
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 22:08   #4164
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Niewa, gdybym ja miała takie włosy to bym się cieszyła, serio. Nawet nie masz co ich ścinać! Ładne włosy. Gdzie Ty tam masz żółtko? Ja, to rozumiem. Pomarańcz z rudym, ale Ty? Ładne włoski
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 22:13   #4165
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ej, ale wiesz, że olej to nie odżywka i powinno też się jej użyć?
Boże, ja bym po rzepie nawet TT włosów nie rozczesała to Ty jednak naprawdę masz zdrowe
wiem, ale nie zawsze daję odzywkę
teraz stosuję serum radicala, ale po olejowaniu daję im 'odpocząć'.
rzepa mi nie kołtuni włosów, tyle że są takie puchate i odstające
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 22:16   #4166
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ty to już w ogóle nie masz na co narzekać. Ładne włosy i na dodatek odrost w miarę się nie rzuca w oczy. Nie wiem na co chcesz narzekać -serio
ta ładne kochana jestes moje wlosy sa zolte i to mi przeszkadza, a odrosty w rzeczywistosci rzucaja sie w oczy - powaga
ale tyle co ja uzywam kosmetykow - to szok w trampkach

pin up girl1991 - z facetami trzeba ostro, skoro sie nie odzywa po jakiego grzyba bedziesz mu zyczenia wysylala ? a co to - dzien dobroci ?
facetowi sie znudzilas, jak malemu chlopcu kolejka na gwiazdke ... a pomysl sobie tak - on by Tobie wyslal zyczenia na urodziny jakbys miala teraz ? Nie - zapewne nie, bo pewnie by o nich nawet nie pamietal ...
a po 2 - skoro mu wyslesz zyczenia na urodziny to idac tokiem faceta:
- no nie ! dalej " ta dziewucha" pamieta o mnie ... ;/ poza tym zyczenia - to pamiec, czyli mialas go w glowie przez ten czas jak on sie zabawial z innymi laskami ... daj se spokoj dziewczyno
tego kwiatu to pol swiatu

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Niewa, gdybym ja miała takie włosy to bym się cieszyła, serio. Nawet nie masz co ich ścinać! Ładne włosy. Gdzie Ty tam masz żółtko? Ja, to rozumiem. Pomarańcz z rudym, ale Ty? Ładne włoski
na prawde podobaja Ci sie ;D ? o motyli noga - dziewczynu w szoku jestem
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 22:23   #4167
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Wy to byście chciały, żeby odrostu W OGÓLE nie było widać, tak się nie da niewa, a u Ciebie ja żadnego żółtka nie widzę -ciepły średni blond -ot tyle
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 22:37   #4168
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Może komuś tym humor poprawie, cieszcie się że nie macie "TEGO" na głowie
osobiscie uwazam ze przesadzasz

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
A uzywala ktoras z Was miodu na wlosy??

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Zarzucam offtopa
Wy jako majace nazeczonych i ogolnie facetow moze cos fajnego doradzicie tos z kim sie spotykalam ponad rok przestal sie odzywac tak bez powodu nie wiem o co chodzi ost widzielismy sie 23maja mielismy sie zobaczyc 24 ale nie odezwal sie, ja tez nie pisalam. Ogolnie tel milczy, nie odbiera ode mnie i nie odp ale do rzeczy w pon ma urodziny (wiem ze chce to zakonczyc; zreszta pisalam Wam o Nim) i nie wiem czy wyslac zyczenia (wiem ze albo podziekuje, albo zapyta o spotkanie= wtedy powiem ze zyczenia z grzecznosci, lub wgl nie odpisze). Niby wypada wyslac bo w koncu to jego swieto no i zwlaszcza ze pamietam i znam date to chyba kultura tego wymaga. A Wy jak radzicie?

PS pytam Was bo Espire fajnie doradzalyscie
ja czasami dodaje miod do maski

a co do faceta to bym nie skladala zyczen, oni w takiej sytuacji rzadko o tym pamietaja

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
eeeeee to sa Twoje ? ja myslalam ze masz duuuuuzo gorsze ...
Ja Wam pokaze swoje - to dopiero bedzie pogrom ~! ;D
jaki ladny odroscik
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 22:50   #4169
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
o

a co do faceta to bym nie skladala zyczen, oni w takiej sytuacji rzadko o tym pamietaja
Drugi taki argument, ale wiecie co? Dziewczyna jednak pamięta
Poza tym oni nie pamiętają -uważamy to za stawianie się w złym świetle (tu się pewnie zgodzicie) -więc czemu mamy postępować w ten sam sposób? Ja osobiście nigdy nie lubiłam argumentów typu "bo wszyscy", "bo ktośtam" każdy ma własny mózg przecież Ja nadal uważam, że skoro pamięta -powinna złożyć zwykłe życzenia. A co on pomyśli/nie pomyśli i jak je potraktuje to przecież jego sprawa
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 22:50   #4170
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Może komuś tym humor poprawie, cieszcie się że nie macie "TEGO" na głowie
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
eeeeee to sa Twoje ? ja myslalam ze masz duuuuuzo gorsze ...
Ja Wam pokaze swoje - to dopiero bedzie pogrom ~! ;D
Bez przesady, myslalam ze naprawde macie jakies zolcie, pomarancze na glowie Cieszcie sie, ze moich wczesniej nie widzialyscie to dopiero byl kurczak! Dopiero bo 2krotnym przyciemnianiu jakos wygladalam....
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.