Lakiery hybrydowe - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-12, 19:53   #1561
justys29
Raczkowanie
 
Avatar justys29
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 64
GG do justys29 Send a message via Skype™ to justys29
Dot.: Lakiery hybrydowe

Znalazłam cos podobnego z Gelisha, jakby ciut ciemniejszy,ale drogi kurcze...Fajny..
Sugar Daddy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 517386c40008c6d5501aecdd.jpg (14,3 KB, 49 załadowań)
justys29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 22:54   #1562
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

noszę swoje czarne hybrydy ponad tydzień, pazurki błyszczą tak samo jak zaraz po malowaniu przy topie z CZ. po tym czasie widoczne były zmatowienia i rysy jestem MEGA zadowolona z topu Eco Star Nail
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 07:51   #1563
LittleWhiteDress_
Przyczajenie
 
Avatar LittleWhiteDress_
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny Robiłam tydzień temu frencza hybrydami z cosmetics zone nr 001 i 003 i nie wiem czemu, róż (001) zaczął mi się zapowietrzać po bokach i z góry paznokcia... Czy też tak miałyście? Bardzo proszę o pomoc...
LittleWhiteDress_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 07:56   #1564
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja jak miałam frencha z CZ to mi odpryskiwała biała końcówka, reszta pozostawała w stanie nienaruszonym
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 09:23   #1565
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja jak miałam frencha z CZ to mi odpryskiwała biała końcówka, reszta pozostawała w stanie nienaruszonym
może źle zabezpieczyłaś wolny brzeg skoro odpada tylko ta biała część

mój trzyma się 2 tygodnie bez poprawek i nic się nie zapowietrza ani nic nie odpada

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleWhiteDress_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Robiłam tydzień temu frencza hybrydami z cosmetics zone nr 001 i 003 i nie wiem czemu, róż (001) zaczął mi się zapowietrzać po bokach i z góry paznokcia... Czy też tak miałyście? Bardzo proszę o pomoc...
powodów może być wiele: źle przygotowana płytka, nie zabezpieczony wolny brzeg, wyjechałaś lakierem na boki i skórki...
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 09:29   #1566
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

moim problemem była baza którą zmieniłam na gelish. Wolny brzeg był zabezpieczony prawidłowo. Z gelishem nie mam tych problemów a dużo babram się w wodzie, sprzątam itd. nie używając rękawiczek
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 09:44   #1567
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
noszę swoje czarne hybrydy ponad tydzień, pazurki błyszczą tak samo jak zaraz po malowaniu przy topie z CZ. po tym czasie widoczne były zmatowienia i rysy jestem MEGA zadowolona z topu Eco Star Nail
Witam , co do tego topu Eco Star Nail podałabyś stronę na której można na pewniaka go zamówić ? niedawno kupiłam sobie zestaw z gelish na allegro , sprzedający zapewniał że są orginalne bo mają niezaokrągloną tą częśc do trzymania pędzelka i że tylko te z kolorowym paskiem są świeże ....okazało się że pod nalepką z kolorowym paskiem jest nalepka z szarym a wczoraj wyczytałam na forum ,że ta końcówka na być zaokrąglona kurcze nie chciałabym znowu gapy popełnić
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 09:52   #1568
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja frencha robię tak, ze na bazę itd kładę warstwę CZ 004, na to robię paseczek charbonne białym (bo akurat od nich mam biały 5 ml, a do frencha nie potrzeba 15 ml kupować), a na to CZ 001 (taki rozowy do frencha). Wtedy mam piękny, mleczno-rozowy, bez przeswitów a biała końcówka jest dobrze widoczna ;-) I tez top wole charbonne, bo zauwazylam (po tym jak dziewczyny tutaj pisaly), ze CZ szybko traci polysk.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
Witam , co do tego topu Eco Star Nail podałabyś stronę na której można na pewniaka go zamówić ? niedawno kupiłam sobie zestaw z gelish na allegro , sprzedający zapewniał że są orginalne bo mają niezaokrągloną tą częśc do trzymania pędzelka i że tylko te z kolorowym paskiem są świeże ....okazało się że pod nalepką z kolorowym paskiem jest nalepka z szarym a wczoraj wyczytałam na forum ,że ta końcówka na być zaokrąglona kurcze nie chciałabym znowu gapy popełnić
http://starnail.pl/component/virtuem...category_id/31
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:14   #1569
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Lacturia- a jak Ci się zachowuje top Charbonne na ciemnym lakierze?bo mnie po tygodniu powstają małe zarysowania i gdzieniegdzie przestaje się błyszczeć i muszę nałożyć ponownie warstwę na wszystkie paznokcie żeby przechodzić jeszcze tydzień.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:18   #1570
LittleWhiteDress_
Przyczajenie
 
Avatar LittleWhiteDress_
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
może źle zabezpieczyłaś wolny brzeg skoro odpada tylko ta biała część

mój trzyma się 2 tygodnie bez poprawek i nic się nie zapowietrza ani nic nie odpada

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



powodów może być wiele: źle przygotowana płytka, nie zabezpieczony wolny brzeg, wyjechałaś lakierem na boki i skórki...
No właśnie robię wszystko tak jak zawsze i nigdy nie miałam z hybrydami takiego problemu.... Dopiero właśnie teraz jak zrobiłam frencha tylko wcześniej robiłam ciemnymi kolorami, więc to nie było tak widać, a teraz jak mam jasny kolor to od razu rzuca się w oczy. Może faktycznie to wina bazy z CZ...?
LittleWhiteDress_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:30   #1571
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
Witam , co do tego topu Eco Star Nail podałabyś stronę na której można na pewniaka go zamówić ? niedawno kupiłam sobie zestaw z gelish na allegro , sprzedający zapewniał że są orginalne bo mają niezaokrągloną tą częśc do trzymania pędzelka i że tylko te z kolorowym paskiem są świeże ....okazało się że pod nalepką z kolorowym paskiem jest nalepka z szarym a wczoraj wyczytałam na forum ,że ta końcówka na być zaokrąglona kurcze nie chciałabym znowu gapy popełnić
u kogo kupowałaś ?
Ja mam tez taki.............z kolorowym paskiem i to jest naklejka a pod nią szara nalepka i jest jak najbardziej oryginalny
bynajmniej tak się zachowuje
temat buteleczek był bardzo dobrze omawiany chyba tutaj albo na podobnym wątku,ja wstawiałam zdjęcia swojej bazy z każdej strony bo też byłam przekonana że to bubel tym bardziej ze kupiłam go za 65zł .

Baza okazała sie być rzeczywiście oryginalna,sprawuje się super ,trzyma się rewelacyjnie wiec nie ma co zakładać z góry że to bubel
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 11:35   #1572
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam pytanie dotyczące french. Zawsze jak malowałam zwykłym lakierem i coś się nie udało (dodam, że białe paski robię od ręki) po prostu zmywałam szybko mokry lakier i malowałam na nowo. Jak to wygląda z hybrydami? Przecież jak maluję paski mam już nałożoną bazę i lakier co jak biały pasek mi nie wyjdzie?
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:38   #1573
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

nic-przemywasz całą warstwę cleanerem i malujesz pasek powtórnie
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:00   #1574
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Moje pytanko przepadło bez słuchu....Co powiecie o lakierze do frenchu z estetiq? którego kolorku do tego używacie? Estetiq jest lepszy od Cz?
Jeszcze jedno mnie interesuje , mianowicie jak sprawuje się Charbonne w stosunku do CZ lu Estetiq? Jest lepszy czy porównywalny?

Edytowane przez skrabek27
Czas edycji: 2014-01-13 o 12:01
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:04   #1575
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

jak kupisz sobie bazę gelish to jeśli chodzi o kolorówkę to Ci się wszystko będzie trzymać-pozostaje tylko wybór firmy/kolorów
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:21   #1576
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja póki co używam bazy z indigo, mam nadzieje że na tym też będzie się dobrze trzymać
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:09   #1577
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Moje pytanko przepadło bez słuchu....Co powiecie o lakierze do frenchu z estetiq? którego kolorku do tego używacie? Estetiq jest lepszy od Cz?
Jeszcze jedno mnie interesuje , mianowicie jak sprawuje się Charbonne w stosunku do CZ lu Estetiq? Jest lepszy czy porównywalny?
Ja zamawiam do french z CZ - 001( zamówię za dwa tygodnie, muszę trochę odczekać ) , ponieważ mam kilka ich lakierów i na moich paznokciach sprawdziły się bez zarzutu. Ostatnio zamówiłam top flash z drobinkami i jest cudny, trzeba go tylko dobrze wymieszać. Na początku jak odkręciłam to zastanawiałam się gdzie to drobinki
,ale jak lakier mocno się wymiesza to jest ich dużo i paznokcie super się błyszczą...
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:47   #1578
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Ja zamawiam do french z CZ - 001( zamówię za dwa tygodnie, muszę trochę odczekać ) , ponieważ mam kilka ich lakierów i na moich paznokciach sprawdziły się bez zarzutu. Ostatnio zamówiłam top flash z drobinkami i jest cudny, trzeba go tylko dobrze wymieszać. Na początku jak odkręciłam to zastanawiałam się gdzie to drobinki
,ale jak lakier mocno się wymiesza to jest ich dużo i paznokcie super się błyszczą...
zrobiłabyś jakąś fotkę z tym topem na pazurkach albo wzorniku?
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:32   #1579
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
u kogo kupowałaś ?
Ja mam tez taki.............z kolorowym paskiem i to jest naklejka a pod nią szara nalepka i jest jak najbardziej oryginalny
bynajmniej tak się zachowuje
temat buteleczek był bardzo dobrze omawiany chyba tutaj albo na podobnym wątku,ja wstawiałam zdjęcia swojej bazy z każdej strony bo też byłam przekonana że to bubel tym bardziej ze kupiłam go za 65zł .

Baza okazała sie być rzeczywiście oryginalna,sprawuje się super ,trzyma się rewelacyjnie wiec nie ma co zakładać z góry że to bubel
KUPIŁAM w zestawie u : www_Vera-Shop_pl za ok. 120zl , u mnie mani na gelish trzyma się tak samo jak na bazie CZ do 5 dni . Gelish są dwa rodzaje , jedne dziewczyny polecają z tymi zaokrąglonymi zakrętkami a drugie te z tymi lekko ściętą końcówką ...dlatego zwątpiłam w swój zakup
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 16:42   #1580
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny poratujcie radą. Jestem początkująca w hybrydach i robię je na własny użytek. Lecz kolejnego ściągania moje paznokcie nie przeżyją. Na filmikach jest wszystko piękne waciki nasączone w acetonie, pazłotka na paluszki i po chwili lakier sam odchodzi. Tylko u mnie to tak pięknie nie wygląda i kończy się spiłowaniem lakierów.
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:57   #1581
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie radą. Jestem początkująca w hybrydach i robię je na własny użytek. Lecz kolejnego ściągania moje paznokcie nie przeżyją. Na filmikach jest wszystko piękne waciki nasączone w acetonie, pazłotka na paluszki i po chwili lakier sam odchodzi. Tylko u mnie to tak pięknie nie wygląda i kończy się spiłowaniem lakierów.
A jakiej firmy lakierów używasz? Może to nie są hybrydy, tylko podróbki o charakterystyce żeli...
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:20   #1582
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
A jakiej firmy lakierów używasz? Może to nie są hybrydy, tylko podróbki o charakterystyce żeli...
Baza i top firmy SimplyNails lakiery firmy Indigo
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:10   #1583
justynkaaw
Przyczajenie
 
Avatar justynkaaw
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
Witam , co do tego topu Eco Star Nail podałabyś stronę na której można na pewniaka go zamówić ? niedawno kupiłam sobie zestaw z gelish na allegro , sprzedający zapewniał że są orginalne bo mają niezaokrągloną tą częśc do trzymania pędzelka i że tylko te z kolorowym paskiem są świeże ....okazało się że pod nalepką z kolorowym paskiem jest nalepka z szarym a wczoraj wyczytałam na forum ,że ta końcówka na być zaokrąglona kurcze nie chciałabym znowu gapy popełnić
Od jakiego użytkownika kupowałas bazę gelish?
justynkaaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:42   #1584
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Jaki jasny kolorek polecacie z CZ? oprócz nude i frencha??
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:01   #1585
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez justynkaaw Pokaż wiadomość
Od jakiego użytkownika kupowałas bazę gelish?
Na allegro :www_Vera-Shop_pl za ok. 120zl
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:18   #1586
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dzis nakładałam mamie hybryde w kolorze czarnym CZ i na jednym paznokciu po przemyciu topu pojawiły się tak jakby dziury...
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:30   #1587
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Do dziewczyn ,które używają bazę gelish - przemywacie bazę przed nałożeniem koloru?
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:31   #1588
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KiziaGryzia Pokaż wiadomość
Srebrny 085 jest świetny, idealnie sie rozprowadza i fajnie kryje nawet sie nie zastanawiaj
Dziekuje, skusiłam się i kupiłam 85 CZ teraz czekam na paczuszkę

ja uzywam basy&finish firmy LNC i kupuje na stronie ich sklepu za 39zł
super sie sprawdza jako baza i wykończenie manicure hybrydowego na nia nakładam kolory mollon i 2 LNC wszystko błyszczy jak nalezy utrzymuje sie dłuzej niz 14dni , choc ja lubie zmieniac kolory wiec po max 9 dniach robie nowe hybrydy odmaczajac je w płynie mollon
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:33   #1589
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn ,które używają bazę gelish - przemywacie bazę przed nałożeniem koloru?
Nie przemywam bazy.
Nie przecieram bazy pędzelkiem.
Nie matowię paznokci pod bazę.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:36   #1590
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Lakiery hybrydowe

A moje hybrydy z CZ ładnie się odmaczają , po ściągnięciu wacików niewiele nawet zostało na paznokciu, reszte usunelam drewnianym kopytkiem, tylko w miejscu gdzie miałam wtopione ozdoby i nalałam więcej topu musiałam odmoczyc trochę dluzej lub po prostu drugi raz.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.