Porada w wyborze specyfiku przyśpieszającego wzrost włosów - sprawdzone produkty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 22:11   #1
modrih
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Question

Porada w wyborze specyfiku przyśpieszającego wzrost włosów - sprawdzone produkty


Witam!

Mógłby mi ktoś polecić sprawdzony specyfik na przyśpieszenie rośnięcia włosów? Nie chodzi mi o dietę, czy witaminy (chyba że jakieś pigułki które definitywnie dają rezultaty).

Chodzi mi tylko o sprawdzone porady / produkty, do smarowania, wcierania, pryskania Produkty po których widać że pomagają i przyśpieszają wzrost włosów.

Jak do tej pory zapoznałem się jedynie z Hollywood Beauty, oraz Jantar.

Budżet max 100zł miesięcznie. Specyfik używany będzie przez faceta

Pozdrawiam serdecznie.
modrih jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 22:34   #2
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Porada w wyborze specyfiku przyśpieszającego wzrost włosów - sprawdzone produkt

Polecam wcierkę jantar, picie herbaty ze skrzypu i pokrzywy (zaparzyć po 1 torebce razem) i picie drożdży jest też bardzo ok, tylko niezbyt smaczne. Jest też to wszystko w tabletkach jeśli nie chcesz pić. Mi to wystarczyło żeby w szybkim czasie włosy odrosły po kiepskim cięciu
P0m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 23:03   #3
modrih
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Porada w wyborze specyfiku przyśpieszającego wzrost włosów - sprawdzone produkt

Właśnie chyba czytałem Twój post .

Generalnie nie spodziewam się rewelacji - ogólnie chodzi mi jedynie o dwukrotną szybkość (o ile jest do osiągnięcia) porostu włosów.

Odżywka o której mówisz jest dosyć tania więc myślę że warto spróbować. Zainteresuje się tym produktem. Spotkałem się też aukcją o tytule "MASKA DO WŁOSÓW DROŻDŻOWA", i od razu skojarzyło mi się z tym produktem Twoje zdanie na temat drożdzów. Dla mnie jako dla chłopaka najlepsze były by jakieś spreje (dezodoranty) wprost na głowę - nie dbając o zdrowie, efekty uboczne a mając za cel jedynie przyśpieszenie wzrostu włosów (nie chodzi o ich ilość, a o długość).
modrih jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 07:57   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Porada w wyborze specyfiku przyśpieszającego wzrost włosów - sprawdzone produkt

Niestety nie ma pewniaków, każda pewnie poleci Ci coś innego.
Zernij do watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=767227
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-18 08:57:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.