Jak zatuszować blizny, znamiona, pieprzyki - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-15, 09:44   #451
Pseudomonas aeruginosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez rani23 Pokaż wiadomość
robiłam zabieg radiofrekencją mikroigłową i niestety zabieg tylko mi zaszkodził. Obecnie nie mogę stosować żadnych inwazyjnych zabiegów żeby moja skóra doszła do siebie. Później jak najbardziej, ale myslałam o laserze. Moje blizny nie są aż tak bardzo rozległe ale w niektórych miejscach nie są to dziurki "rozszerzone pory tylko wgłębienia :/ nie wiem czy kremy bb nie będą na mnie za lekkie i nie zatuszuje to także zaczerwienienia po bliznach. Ale poczytam o it's skin z serii babyface, dzieki za radę Jeśli ktoś słyszał o jakimś innym fluidzie lub bazie będę wdzieczna za wskazówki



Rani23, a mozesz napisac cos wiecej- co sie stalo, czemu nie jestes zadowolona z radiofrekwencji mikroiglowej? Wybieram sie na ten zabieg i wiazalam z nim wielkie nadzieje. Ja mam liczne blizny potradzikowe i niestety sa dosc spore.
Pseudomonas aeruginosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 13:59   #452
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

To może ja się wypowiem... Ja miałam w zeszłym roku na blizny potrądzikowe laser frakcyjny CO2 plus Dermapen z osoczem zastosowane razem jako technikę łączoną tzn. najpierw 3x laser w odstępie 4 tyg a następnie Dermapen z osoczem co 3 tyg również 3x i efekty są takie, że powierzchnia skóry się wyrównała, pory są mniej widoczne, a jej kolor jest bardziej jednolity no i sprawia wrażenie odżywionej. Serię zabiegów robiłam pod okiem lekarza. Wcześniej leczyłam się u kosmetolog na przestrzeni 10 lat m.in.: peelingami (10 zabiegów) oraz 12x mikrodermabrazja w odstępach co 2 tyg, a ostatnią serią na którą się skusiłam była właśnie radiofrekwencja mikroigłowa i efekt był ale nie do końca w takim stopniu, żebym nie żałowała wydanej na niego kasy...RF w porównaniu z Dermapenem lub mezoterapią igłową jest bardziej inwazyjne i w niekontrolowany sposób uszkadza skorę co może wyrządzić czasem wielkie szkody, u mnie było właśnie pogorszenie tzn. zaczerwienienie nie chciało zejść i buzia zrobiła się bardziej wrażliwa, nie mogłam stosować prawie żadnych kosmetyków, popękały mi naczynka przy skrzydełkach nosa.
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 14:47   #453
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez MockingjaysSoul Pokaż wiadomość
Hej
Chodzi Ci o porozszerzane pory? Bo u mnie te małe dziurki to właśnie pozostałości po trądziku w formie rozszerzonych porów, dodatkowo jest to lekko różowe. Jeśli mówimy o tym samym to u mnie bardzo dobrze sprawdzają się lekkie kremy bb ewentualnie podkłady z tych z leżąca konsystencją, gdyż nie wchodzą w pory i są one mniej widoczne. Aktualnie używam bazy z it's skin z serii babyface (zielonej, gdyż redukuje to zaczerwienienie) i kremu bb też z tej serii babyface w wersji silky. Jestem ogółem zadowolona z efektu recenzje mam na swoim nowopowstałym blogu, mogę podać linka jeśli będziesz ciekawa. Unikaj po prostu ciężkich kosmetyków bo mają tendencję do wlazenia w te dziurki i dodatkowo tworzą maskę. Mam nadzieję, że trochę Ci pomogłam. A jeśli chodzi o redukcję to bardzo fajne są zabiegi kwasami owocowymi (np. Migdałowy), ale to już są konkretniejsze pieniążki niestety
Migdałowy nie poradzi sobie z bliznami.

Cytat:
Napisane przez auris Pokaż wiadomość
To może ja się wypowiem... Ja miałam w zeszłym roku na blizny potrądzikowe laser frakcyjny CO2 plus Dermapen z osoczem zastosowane razem jako technikę łączoną tzn. najpierw 3x laser w odstępie 4 tyg a następnie Dermapen z osoczem co 3 tyg również 3x i efekty są takie, że powierzchnia skóry się wyrównała, pory są mniej widoczne, a jej kolor jest bardziej jednolity no i sprawia wrażenie odżywionej. Serię zabiegów robiłam pod okiem lekarza. Wcześniej leczyłam się u kosmetolog na przestrzeni 10 lat m.in.: peelingami (10 zabiegów) oraz 12x mikrodermabrazja w odstępach co 2 tyg, a ostatnią serią na którą się skusiłam była właśnie radiofrekwencja mikroigłowa i efekt był ale nie do końca w takim stopniu, żebym nie żałowała wydanej na niego kasy...RF w porównaniu z Dermapenem lub mezoterapią igłową jest bardziej inwazyjne i w niekontrolowany sposób uszkadza skorę co może wyrządzić czasem wielkie szkody, u mnie było właśnie pogorszenie tzn. zaczerwienienie nie chciało zejść i buzia zrobiła się bardziej wrażliwa, nie mogłam stosować prawie żadnych kosmetyków, popękały mi naczynka przy skrzydełkach nosa.
Miałam tylko jeden zabieg rf mikorigłowej. Igiełki miały 0,5- niewiele dlatego mnie nie pomogło.
Teraz jestem po dwóch zabiegach karboksyterapii, na razie bez efektów.

A wracając do tematu, u mnie tylko dermablend się sprawdził. Ale niestety , blizn nie zakryje. Poradzi sobie za to z przebarwieniami pozapalnymi i rozszerzonymi porami.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 14:52   #454
Pseudomonas aeruginosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez auris Pokaż wiadomość
To może ja się wypowiem... Ja miałam w zeszłym roku na blizny potrądzikowe laser frakcyjny CO2 plus Dermapen z osoczem zastosowane razem jako technikę łączoną tzn. najpierw 3x laser w odstępie 4 tyg a następnie Dermapen z osoczem co 3 tyg również 3x i efekty są takie, że powierzchnia skóry się wyrównała, pory są mniej widoczne, a jej kolor jest bardziej jednolity no i sprawia wrażenie odżywionej. Serię zabiegów robiłam pod okiem lekarza. Wcześniej leczyłam się u kosmetolog na przestrzeni 10 lat m.in.: peelingami (10 zabiegów) oraz 12x mikrodermabrazja w odstępach co 2 tyg, a ostatnią serią na którą się skusiłam była właśnie radiofrekwencja mikroigłowa i efekt był ale nie do końca w takim stopniu, żebym nie żałowała wydanej na niego kasy...RF w porównaniu z Dermapenem lub mezoterapią igłową jest bardziej inwazyjne i w niekontrolowany sposób uszkadza skorę co może wyrządzić czasem wielkie szkody, u mnie było właśnie pogorszenie tzn. zaczerwienienie nie chciało zejść i buzia zrobiła się bardziej wrażliwa, nie mogłam stosować prawie żadnych kosmetyków, popękały mi naczynka przy skrzydełkach nosa.
Bardzo dziekuje za odpowiedz!

A odnośnie kamuflowania blizn potrądzikowych- na youtube gossmakeupartist pokazywał technikę nakładania podkładu za pomocą której można ukryć blizny. Nie wiem czy działa, bo nie próbowałam. Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=mLQiaO89IFc

Edytowane przez Pseudomonas aeruginosa
Czas edycji: 2015-03-15 o 16:42 Powód: chcę coś dodać :)
Pseudomonas aeruginosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 17:57   #455
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Jesli chodzi o podklad na blizny potradzikowe to ja bardzo polecam dermablend - super wszystko zakrywa i w dodatku jest delikatny dla skory. trzeba go jednak umiejętnie stosować aby nie wyglądał jak maska (poczytaj na moim blogu).
Co do pozbycia się blizn potrądzikowych to słyszałam o takim preparacie z palmers na blizny. Jest to malutkie opakowanie, kosztuje 60zł podobno na świeże blizny (kilka miesięcy) działa cuda. Ja jednak jeszcze go nie próbowałam bo jestem w trakcie leczenia izotretynoiną i czekam aż skończę
Może ktoś z Was próbował i ma jakąś opinię?
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 16:23   #456
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Nie słyszałam o Palmers. Na świeże blizny stosowałam żel Dermatix i rzeczywiście pięknie je wygładził i rozjaśnił, ale niestety na utrwalone blizny takie preparaty już efektów nie dają.
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 11:56   #457
iamreal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 26
Czym zakryc blizne po oparzeniu

Hej dziewczyny !
Moja przyjaciolka za tydzien wychodzi za maz na ramieniu ma brzydka blizne lekko wypukla po oparzeniu znacie produkty ktorymi mozna to zakryc na ten specjalny dzien ?
Bolerka i sweterki nie wchodza w gre w tym upale
Moze jakies sa specjalne kosmetyki do charakteryzacji ?
Bede wdzieczna !
iamreal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 09:52   #458
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Czym zakryc blizne po oparzeniu

Cytat:
Napisane przez iamreal Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Moja przyjaciolka za tydzien wychodzi za maz na ramieniu ma brzydka blizne lekko wypukla po oparzeniu znacie produkty ktorymi mozna to zakryc na ten specjalny dzien ?
Bolerka i sweterki nie wchodza w gre w tym upale
Moze jakies sa specjalne kosmetyki do charakteryzacji ?
Bede wdzieczna !
Poczytaj ten wątek, może znajdziesz jakieś wskazówki.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 10:04   #459
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Czym zakryc blizne po oparzeniu

Cytat:
Napisane przez iamreal Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Moja przyjaciolka za tydzien wychodzi za maz na ramieniu ma brzydka blizne lekko wypukla po oparzeniu znacie produkty ktorymi mozna to zakryc na ten specjalny dzien ?
Bolerka i sweterki nie wchodza w gre w tym upale
Moze jakies sa specjalne kosmetyki do charakteryzacji ?
Bede wdzieczna !
Zmiany w fakturze skory ukryc sie nie da. Owszem mozna zatuszować blizne kolorystycznie ale potrzeba do tego naprawde duzo wprawy.
Po pierwsze kolor musi byc idealnie dopasowany, najlepszymi ( jakie ja znam bo pewnie sa lepsze) kosmetykami tego typu sa kamuflaze z Kryolanu i podklad Maximum corerage F&B od bouble wear. Kamuflaze przez zawartosc parafiny moga nie dac rady w temperaturze wiekszej niz 25 stopni. Podklad da rade ALE
1) nie wiem jak w tak krotkim czasie dopasowac kolor
2 ) podklad jest drogi3) jesli nie zrobisz tego dobrze o nie spryskasz woda termalna , nie masz gwarancji ze nie bedzie wygladac to gorzej.
3) musisz uzyc fixera, a fakture skory zwlasCza bliznie ktora nie jest gladka bedzie nadal widać z bliska...

Nie widzialam tej blizny i ńie wiem czy gra jest warta swieczki.
Spróbujcie ze zwyklym podkladem , jesli bedzie to wygladac ok wtedy polecam kupic podklad do ciala fixer i wode termalna( ta ostatnia niedoceniana ale pozwoli produktowi zgryzc sie ze skora)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 02:07   #460
Mahtan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Przebarwienia

Cześć.
Potrzebuję czegoś by ukryć przebarwienia.
Jestem facetem, więc musi to być coś, czego NIE będzie widać.
Da się?
Przebarwienia są po pryszczach, miałem trochę nieprzyjemności z nimi ostatnio. Na brodzie, tak na bokach nosa, nad górną wargą, jedna między brwiami.
Takie czerwone plamki, mocno widoczne.
Ma to być tak na codzienne używanie.

Dziękuję.
Mahtan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 13:18   #461
aanfall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: Jak zatuszować blizny

UWAGA NA LASERY to głownie marketing NIE POMOGA a zaszkodza i to bardzo: uszkodzenie skory nieodwracalne ciagle stany zapalne a niby efekty widoczne po dlugim czasie tzn takim jaki potrzeny jest do zwyklego dojrzewania blizny 1-2lata czerwony kolor zejdzie po dlugim czasie naturalnie wazne by chronic blizne przed sloncem NIE ROBCIE LASEROW to wyciaganie kasy od ludzi a skutki moga byc naprawde straszne a ten pseudo-estetyki lekarz nie ponosi ZADNEJ odpowiedzialnosci po prostu spusci was na drzewo poczyatjcie rzetelne fora glownie zagraniczne... ludzie zaluja ze nie moga cofnac czasu
aanfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 14:28   #462
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Mahtan Pokaż wiadomość
Cześć.
Potrzebuję czegoś by ukryć przebarwienia.
Jestem facetem, więc musi to być coś, czego NIE będzie widać.
Da się?
Przebarwienia są po pryszczach, miałem trochę nieprzyjemności z nimi ostatnio. Na brodzie, tak na bokach nosa, nad górną wargą, jedna między brwiami.
Takie czerwone plamki, mocno widoczne.
Ma to być tak na codzienne używanie.

Dziękuję.
Ponieważ nie było odzewu w wątku założonym przez Ciebie, Twój wątek przesuwam do zbiorczego o maskowaniu blizn i przebarwień - może jego lektura pomoże znaleźć Ci jakąś wskazówkę .
Wg mnie powinieneś spróbwać z jakimkolwiek korektorem, takim bardziej treściwym, np. takim.
Jak dobrze dobierzesz odcień i porządnie ten korektor rozetrzesz, to nie powinno się to rzucać w oczy.
Jeśli chcesz usunąć przebarwienia inną metodą niż makijaż, to proponuję zajrzeć na forum Pytania do kosmetyczki.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aanfall Pokaż wiadomość
UWAGA NA LASERY to głownie marketing NIE POMOGA a zaszkodza i to bardzo: uszkodzenie skory nieodwracalne ciagle stany zapalne a niby efekty widoczne po dlugim czasie tzn takim jaki potrzeny jest do zwyklego dojrzewania blizny 1-2lata czerwony kolor zejdzie po dlugim czasie naturalnie wazne by chronic blizne przed sloncem NIE ROBCIE LASEROW to wyciaganie kasy od ludzi a skutki moga byc naprawde straszne a ten pseudo-estetyki lekarz nie ponosi ZADNEJ odpowiedzialnosci po prostu spusci was na drzewo poczyatjcie rzetelne fora glownie zagraniczne... ludzie zaluja ze nie moga cofnac czasu
A ten wpis to dlaczego w tym wątku
Tutaj piszemy o maskowaniu blizn przy użyciu kosmetyków do makijażu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 21:06   #463
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Jak zatuszować blizny

a ja tak z innej beczki, co się u Was utrzymuje relatywnie długo? wypróbowałam już kilka typów i jakoś mnie to nie powaliło, bo w okolicach 15 miałam już pościerany w dużej mierze podkład. blizny mam już w sumie wiele lat, ale nadal mnie krępują jak się tak perfidnie odsłaniają pod koniec dnia na twarzy
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 10:33   #464
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Jak zatuszować blizny

Czy ten wątek dotyczy jedynie blizn potrądzikowych na twarzy albo również blizn na innych miejscach ciała, np po operacji?

Chciałabym żeby moje blizny pooperacyjne na nodze były mniej widoczne (zwłaszcza w lecie, kiedy się opalę a one pozostają biało-różowe ), może coś poradzicie? dzięki!
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:02   #465
minimartini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: Jak zatuszować blizny

hej. mam koleżankę fizjoterapeutkę i ona poleciła mi "rozpracowywanie" takiej blizny. kilka miesięcy po zagojeniu (nie wcześniej) należy tą tkankę masować, ugniatać i sprawiać, żeby zrosty stały się bardziej miękkie. najlepsze do tego będą naturalne olejki. ja używam arganowego, o tego. oprócz tego kwasy mogą dużo zdziałać, a doraźnie korektor, albo jeszcze lepiej kamuflaż. powodzenia
minimartini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 21:51   #466
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Jak zatuszować blizny

kamuflaż nie nadaje się do stosowania codziennego na moją cerę, bo to za ciężki produkt. marzy mi się coś, przez co moja skóra będzie mogła oddychać, a jednocześnie blizny i przebarwienia się chociaż trochę schowają i wygładzą. mżonki czy może znacie takie cuda?
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 12:16   #467
malika33
Raczkowanie
 
Avatar malika33
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: z leśnej doliny
Wiadomości: 88
Dot.: Jak zatuszować blizny

A próbowałaś Dermablend korekta 3d? Ten podkład idealnie tuszuje wszelkie blizny na twarzy, normalnie wtapia się w skórę i ją matowi. Dla mnie jest idealny, nie widać żadnych zmian po pryszczach, żadnych plam...
malika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 20:49   #468
WeronikaTrymarska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak zatuszować blizny

Przy okazji ślubu przyjaciółki byłam we Wrocławiu i z tego co zdążyłam się zorientować (ona robiła sobie permanentny 3D na ślub), to tam gdzie ona miała go wykonywanego też robią korektę blizn... zaznaczę, że nie jest to gabinet chirurgi plastycznej i niczego nie wycinaja itp, tylko robią to poprzez zastosowanie techniki jakiegoś tuszowania czy coś w tym stylu (tak doczytałam w ulotce). Więc może to jest jakieś rozwiązanie? Bardziej stałe niż codzienna zabawa z makijażem, podkładami etc a nie aż tak drastyczna jak wycinanie blizn?
WeronikaTrymarska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 21:22   #469
Natalia158
Przyczajenie
 
Avatar Natalia158
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 9
Dot.: Jak zatuszować blizny

Hej

Próbowałam wcześniej tutaj napisać, ale mi posta nie przyjęło... Nie wiem czemu
Moja przyjaciółka próbował laseru. Blizna była dosyć głęboka, więc nie udało się jej całkiem zatuszować , ale jest na pewno mniej widoczna. Zawsze warto spróbować
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Natalia158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 08:39   #470
Anabelle_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 14
Dot.: Jak zatuszować blizny

Mam na twarzy na policzkach niezbyt estetyczne blizny po trądziku młodzieńczym i póki co jedyny podkład jaki dobrze wygląda i zakrywa te okropności to Vichy dermablend korekta 3D - niektóre blizny są jasne inne czerwonawe i podkład radzi sobie z obydwoma typami tych blizn.
Anabelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 10:10   #471
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Jak zatuszować blizny

Cytat:
Napisane przez malika33 Pokaż wiadomość
A próbowałaś Dermablend korekta 3d? Ten podkład idealnie tuszuje wszelkie blizny na twarzy, normalnie wtapia się w skórę i ją matowi. Dla mnie jest idealny, nie widać żadnych zmian po pryszczach, żadnych plam...
czytam o tym podkładzie już któryś raz i mam co raz większą ochotę, by wypróbować! myślisz, że dla mojej tłustej skóry będzie dobry? ciężko ją zmatowić z reguły
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 12:31   #472
truskama
Raczkowanie
 
Avatar truskama
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Jak zatuszować blizny

kiedys była reklama chyba produktu vichy,że gośc wytatuowany na całym ciele jak sie pomalował podkładem to nic nie było widać,zadnych cieni, tatuaży,czy bliz[bo miał jeszcze skaryfikacje czy cos
truskama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 21:01   #473
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Jak zatuszować blizny

tak! kojarzę tę reklamę! z całą facjatą wytatuowaną był chyba. to ten dermablend korekta 3d ma zakrywać przebarwienia właśnie w taki sam sposób, natomiast dodatkowo jeszcze koryguje samą strukturę cery-wszelkie blizny itp ma wygładzać
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 08:56   #474
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak zatuszować blizny

Cytat:
Napisane przez truskama Pokaż wiadomość
kiedys była reklama chyba produktu vichy,że gośc wytatuowany na całym ciele jak sie pomalował podkładem to nic nie było widać,zadnych cieni, tatuaży,czy bliz[bo miał jeszcze skaryfikacje czy cos
Są takie produkty "kamuflujące", tylko trzeba się nauczyć je stosować, z tego, co wiem. Na tej reklamie też mu to nakładali makijażyści, a on tylko sam zmył.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 19:59   #475
Kamiila1993
Przyczajenie
 
Avatar Kamiila1993
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czym zakryć pieprzyki na twarzy?

podbno Glazel Visage czynią cuda
Kamiila1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 14:36   #476
loska4
Przyczajenie
 
Avatar loska4
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czym zakryć pieprzyki na twarzy?

Ja normalnie korektorem zakrywam swoje pieprzyki, a tak w ogóle, to może warto je po prostu zaakceptować
loska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-07, 12:54   #477
susiii1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 19
Kryolan, Dermacol? Zatuszowanie znamienia?

Witam, czy ktoś z was używał może ostatnio dermacol? Planuję go kupić do zakrycia znamienia póki nie mam zabiegu. Moje pytanie czy bardzo on brudzi inne rzeczy i wszystko wokół? Jeśli utrwali się go fixerem z wyższej półki. I czy zakryje ciemniejsze znamię? A może lepiej kryolan?
susiii1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-07, 15:20   #478
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kryolan, Dermacol? Zatuszowanie znamienia?

może te wątki coś pomogą
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...rmacol&page=25
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=dermacol
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 15:52   #479
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kryolan, Dermacol? Zatuszowanie znamienia?

Cytat:
Napisane przez susiii1 Pokaż wiadomość
Witam, czy ktoś z was używał może ostatnio dermacol? Planuję go kupić do zakrycia znamienia póki nie mam zabiegu. Moje pytanie czy bardzo on brudzi inne rzeczy i wszystko wokół? Jeśli utrwali się go fixerem z wyższej półki. I czy zakryje ciemniejsze znamię? A może lepiej kryolan?
A ja zapraszam do tego wątku.
Myślę, że powinnaś znaleźć tu podpowiedzi w interesującym Cię temacie.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 07:18   #480
mionstka
Raczkowanie
 
Avatar mionstka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 71
Dot.: pomóżcie

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Może użyj dermacolu?
Jest dośc tani i mocno kryje.
Poszukaj na forum jest sporo na temat dermacolu
on jest faktycznie nie do zdarcia ale dość trudny w pracy mi się wydawał. z tego co pamiętam to był dość tłustawy.
__________________
dolce vita
mionstka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 08:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.