Seks podczasz miesiączki... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 21:33   #31
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Cytat:
Pierwsze słyszę, szczerze mówiąc...
Mnie uczyli że kobieta płodna jest do 48 godzin w cyklu ale plemniki mogą przeżyć nawet tydzień dlatego okres płodny trwa dwa tygodnie lub trochę ponad.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 23:42   #32
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Oj mogą przeżyć,mogą...Ja byłam młodziutka i głupiutka(dokładnie 9 lat temu) i koleżanki nagadały mi że mogę się kochać ze swoim partnerem śmiało bez zabezpieczenia... Bo nie ma obawy że zajdę w ciąże.I.... około 9-ciu mieśiecy pózniej zostałam mamusią, hi... Czego absolutnie nie żałuję bo mój synek to całe moje życie!!! Ale tak to właśnie wyglądało
__________________
"...Ludzie z twojej planety - powiedział Mały Książę- hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie... i nie znajdują w nich tego, czego szukają.A tymczasem to, czego szukają, może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. Lecz oczy są ślepe. Szukać należy sercem..."
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 08:34   #33
Noelia_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 231
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

jak dla mnie miesiaczka u kobiety to sprawa bardzo prywatna i facet nie powinien wszystkiego widziec. nie czuje sie wtedy atrakcyjna czysta i krepuje mnie to.
__________________
Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła
Noelia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 13:28   #34
talali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 3
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Oj, płodne, płodne...:-/
talali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 18:05   #35
madzik69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Swindon, Częstochowa
Wiadomości: 17
GG do madzik69
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Ja straciłam dziewictwo podczas okresu. Nie było to 'lekkie' krawienie, bo byłam w drugim dniu, a mam dość obfite miesiączki. Przez to nie wiem jak bardzo krwawiłam przy przebiciu błony. ;-) Miałam na początku pewne obawy, bo wiadomo, że okres to nie jest przyjemna sprawa i tymbardziej komfortowa. Mojemu TŻ'owi to nie przeszkadzało i nadal nie przeszkadza, więc seks podczas miesiączki nie jest dla mnie problemem.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Noelia_ Pokaż wiadomość
jak dla mnie miesiaczka u kobiety to sprawa bardzo prywatna i facet nie powinien wszystkiego widziec. nie czuje sie wtedy atrakcyjna czysta i krepuje mnie to.
ja tam podczas miesiączki mam większą chcicę.
__________________
po prostu Madzia.
madzik69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 18:38   #36
olenieek
Raczkowanie
 
Avatar olenieek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 31
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

dla mnie bez problemu, może dlatego że mam skąpe krwawienia.
doznania bardzo przyjemne ale jednak wole się kochać w inne dni
__________________
olenieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 20:20   #37
alicja184
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 73
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Ja z moim TŻ jeszcze nie próbowalam i jakos ochoty nie mam.
No, moze ochota jest ale czuje się nieświeżo i ... jakoś brudno. Nawet po mysiu mysiu... :P
alicja184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 22:46   #38
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

raz mi sie zdazylo,ale kiepsko sie czulam,malo atrakcyjnie,mialam obawy ze cos mi uszkodzi...jeszcze jak w trakcie widzialam krew na moich nogach i jego brzuchu to odechcialo mi sie wszystkiego ale jak jest koncowka okresu tzn.takie plamienie tylko to juz jest ok
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 03:17   #39
Aspasia
Raczkowanie
 
Avatar Aspasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 217
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Cytat:
Napisane przez oluniunka Pokaż wiadomość
tak, czemu by nie. Podłożyć tylko ręcznik pod pupę i można uprawiać seksik całą noc

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------


Przełam się, bo to naprawdę świetne uczucie
Cytat:
Napisane przez LittleStar Pokaż wiadomość
Kurde.. jakoś nigdy nie miałam odwagi uprawiać seksu podczas okresu. Przyznaję się, że właśnie wtedy mam największą ochotę, może kiedyś się przełamie..
Tak, tak potwierdzam odczucia są wtedy naprawdę intensywne w pozytywnym tego słowa znaczeniu (szczególnie w 2 pierwsze dni). Warto się przełamać jeśli tylko masz na TO ochotę. Oczywiście jeśli twojemu facetowi to nie przeszkadza, ale raczej nie powinno przeszkadzac .
Aspasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 10:00   #40
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Oczywiście dlaczego by nie, wtedy jest bardziej mokro
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 10:25   #41
PinkPanterr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 764
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Cytat:
Napisane przez kropa_23 Pokaż wiadomość
Ja z moim TŻ uprawiamy seks nawet podczas miesiączki. Fakt na początku krępowałam się. Dla mnie seks podczas miesiączki jest tak samo bombowy jak w normalne dni, chociaż jest bardzej mokro . Z kolei mój Tż uwielbia bzyka się podczas miesiączki, bio lepszy poślizg i za każdym razem leje we mnie, a tio uczucie jest niebiańskie dla nas obojga. leje i możemy dalej jechać bez stersu ze bedzie wpadka oczywiście zawsze podczas miesiącxzki bzykamy się bez gumek.
Leje w Ciebie? Bleh..I nie wiem czy moge cos jeszcze dodac.

Co do pytania autorki - nie kocham sie podczas okresu, dla mnie to sa baardzo krepujace dni i nie moglabym sie wtedy az tak zblizyc z moim Tż.
__________________
<3 M.
07.11.2007
!
...:::Want you to make me feel like I'm the only one that you'll ever love:.

24.07.2010- rzuciłam!

3.12.2010- marzenia się spełniają -> kierunek Londyn

"Ty nie musisz się w to wczuwać jeśli miałeś fajny dom,
Kiedyś spytam Cię co znaczy mieć spokojne dzieciństwo"


PinkPanterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 17:24   #42
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że niektóre kobiety mają większe doznania, ale ja do nich nie należę. Mam ogromną ochotę tuz przed okresem. Jak wzbiera we mnie myśl, by rzucić faceta i zgwałcić, wiem już, że za parę godzin zacznę krwawić. Podczas miesiączki okropnie boli mnie brzuch w 1 dniu, więc nie myślę o przyjemnościach, w 2 dniu leje się ze mnie jak z cebra, wiec jest jeszcze gorzej. Później nie mam ochoty i trwa to do 4 - 5 dni po okresie. a potem znowu nie daję facetowi spokoju. Jednak podczas samego okresu wszystko mnie boli i nieprzyjemne jest dla mnie nawet samo tulenie się. Poza tym czuję sie taka brudna i nieświeża...
Mam podobnie.Poza tym podkładanie ręcznika to dla mnie jakaś abstrakcja bo między 2, a 4 dniem okresu to ja mam powódz w majtkach.
Jak się kochać w ogóle z podłożonym ręcznikiem?Przecież możliwa jest chyba w takim wypadku pozycja misjonarska , a ja jej nienawidzę wprost bo czuję się jak drętwa, bierna dziewica. Pojechałam może z tą dziewicą, ale gdybym chciała uprawiać seks podczas okresu byłoby to pewnie coś w rodzaju "rzezi niewiniątek".
Próbowałam raz i nie chcecie wiedzieć jak wyglądało wszystko dookoła razem z nami
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 09:41   #43
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Cytat:
Napisane przez LittleStar Pokaż wiadomość
Kurde.. jakoś nigdy nie miałam odwagi uprawiać seksu podczas okresu. Przyznaję się, że właśnie wtedy mam największą ochotę, może kiedyś się przełamie..
ja podczas okresu mam taką ochotę, że po prostu szaleje. Oczywiście na początku strasznie trudno było mi sie przełamać i dość długo to trwało ale kiedy raz spróbowałam to normalnie odleciałam
U mnie doznania są niesamowite, być może dlatego ze podczaszmiesiączki "te miejsce" jest wrażliwsze na dotyk
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 10:29   #44
karuska88
Raczkowanie
 
Avatar karuska88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: tajne:)
Wiadomości: 246
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że niektóre kobiety mają większe doznania, ale ja do nich nie należę. Mam ogromną ochotę tuz przed okresem. Jak wzbiera we mnie myśl, by rzucić faceta i zgwałcić, wiem już, że za parę godzin zacznę krwawić. Podczas miesiączki okropnie boli mnie brzuch w 1 dniu, więc nie myślę o przyjemnościach, w 2 dniu leje się ze mnie jak z cebra, wiec jest jeszcze gorzej. Później nie mam ochoty i trwa to do 4 - 5 dni po okresie. a potem znowu nie daję facetowi spokoju. Jednak podczas samego okresu wszystko mnie boli i nieprzyjemne jest dla mnie nawet samo tulenie się. Poza tym czuję sie taka brudna i nieświeża...

niestety mam dokładnie ton samo
karuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:37   #45
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Wydaje mi się,że są pewne granice przyzwoitości,których nie można przekraczac. To taka granica jak między głupotą a odwagą.
Miesiaczka to poniekąd nasza bardzo intymna sprawa i nie wiem czy przyjemnie jest się kochać kiedy dookoła tryska krew. A może to nowy fetysz??
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 14:44   #46
Succub91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Aj tam seks podczas miesiączki jest taki jak każdy inny dzień wg mnie. Trzeba tylko bardziej uważać żeby nie pobrudzić wszystkiego krwią.
Ale nie powiedziałabym, że doznania są większe... Ale to tylko moje zdanie
Succub91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 14:53   #47
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

zdarza mi sie..aczkolwiek pod koniec miesiaczki...gdy w zasadzie sie juz plami a nie krwawi, nigdy natomiast nie osiagalam orgazmu podczas seksu w te dni.
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:23   #48
Mmmonique
Raczkowanie
 
Avatar Mmmonique
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 125
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Nie kocham sie podczas miesiaczki, czuje sie wtedy taka 'ciezka'. Poza tym mysle, ze czulabym sie dosc niekomfortowo i nie chcialabym myslec podczas seksu o tym, zeby cos sie nie pobrudzilo itd.
Mmmonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:20   #49
Succub91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Podczas miesiączki jest mi tak jak zazwyczaj, ale za to krótko przed miesiączką mam taką "chcicę", że praktycznie gwałcę mojego faceta
Chociaż nigdy nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie się przed tym bronił
Succub91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 10:16   #50
Felka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sąsiadka szatana (;
Wiadomości: 126
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Ja trochę się krępowałam, zwlekałam, Tżet mnie namówił spróbowałam i na prawdę-nie żałuję Biorę tabletki, więc nie zastanawiałam się nad tym,że podczas okresu jest małe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże- małe, ale jednak jest, dziewczyny! nie ryzykujcie tak..
Felka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:50   #51
Succub91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Cytat:
Napisane przez Felka_ Pokaż wiadomość
Biorę tabletki, więc nie zastanawiałam się nad tym,że podczas okresu jest małe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże- małe, ale jednak jest, dziewczyny! nie ryzykujcie tak..
Ale to o ciąży podczas okresu to do dziewczyn, które nie biorą tabletek, tak?
Z tego co mi powiedziano to jak się bierze tabletki to zabezpieczenie jest ciągłe

Nie strasz mnie
Succub91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:21   #52
Felka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sąsiadka szatana (;
Wiadomości: 126
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Taaak,chaotycznie napisałam, przepraszam, to było do tej dziewczyny , która napisała,że facet w nią `leje` [ o zgrozo! ] , bo podczas okresu nie można zajść w ciąże

Jak się bierze wszystko dobrze to jest ciągłe
Felka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 09:36   #53
Aspasia
Raczkowanie
 
Avatar Aspasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 217
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Cytat:
Napisane przez Dyskrecja Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że są pewne granice przyzwoitości,których nie można przekraczac. To taka granica jak między głupotą a odwagą.
Miesiaczka to poniekąd nasza bardzo intymna sprawa i nie wiem czy przyjemnie jest się kochać kiedy dookoła tryska krew. A może to nowy fetysz??
Ej, nie przesadzajmy z tą przyzwoitością czy raczej jej brakiem. Jeśli dwoje dorosłych ludzi ,będących ze sobą w związku ma na TO ochotę właśnie w te dni, i żadnemu z nich nie przeszkadza krwawienie to czemu niby odmawiać sobie przyjemności.
Nie każda kobieta ma tak obfite krwawienia że "tryska z niej krew".
Nie, to nie nowy fetysz. To sprawa stara jak świat. Część kobiet w te dni odczuwa wzmożone pożądanie (nie każda ma bolesne miesiączki), okolice intymne są bardziej uwrażliwione i stąd większa przyjemność podczas kochania się.
Aspasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:41   #54
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Cytat:
Napisane przez Succub91 Pokaż wiadomość
Ale to o ciąży podczas okresu to do dziewczyn, które nie biorą tabletek, tak?
Z tego co mi powiedziano to jak się bierze tabletki to zabezpieczenie jest ciągłe

Nie strasz mnie
Nie musisz wierzyć w to co Ci "powiedziano", wystarczy przeczytać ulotkę każdych tabletek anty.!!! Zabezpieczenie jest ciągłe!!!
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 07:39   #55
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Ja na szczęście nie mam obfitych miesiączek, seks jedynie w 1szy lub ostatnie dni krwawienia. I szczerze mówiąc to później miesiączka przebiega jakoś tak bezboleśnie, nie zwijam sie z bólu na łóżku a krwawienie też wydaje mi się być zdecydowanie mniejsze (:
__________________
walka ze zbędnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49


mimochodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 16:59   #56
Succub91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Nie musisz wierzyć w to co Ci "powiedziano", wystarczy przeczytać ulotkę każdych tabletek anty.!!! Zabezpieczenie jest ciągłe!!!


Oj przecież nie uwierzyłabym na słowo
Słuchałam, czytałam, pytałam... chciałam mieć pewność, a skoro teraz naszła wątpliwość to zapytałam dziecka w najbliższym czasie nie planuję

Felka: dziękuję za odpowiedź na moje (jakże głupie) pytanie. Chyba jestem przewrażliwiona

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

" Z kolei mój Tż uwielbia bzyka się podczas miesiączki, bio lepszy poślizg i za każdym razem leje we mnie, a tio uczucie jest niebiańskie dla nas obojga. leje i możemy dalej jechać bez stersu ze bedzie wpadka"



Nie wiem.. no jak kto lubi... A tak mnie zastanawia-chodzi o to że On "leje" w Ciebie, czy w sensie, że z ciebie się leje? Tak z ciekawości czystej pytam.
Bo braku zabezpieczenia myślę, że już komentować nie trzeba
Succub91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:49   #57
Felka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sąsiadka szatana (;
Wiadomości: 126
Dot.: Seks podczasz miesiączki...

Ja też jestem przewrażliwiona, więc doskonale Cię rozumiem ;D

może chodzi o to,że sika kurczę, takie słownictwo mnie okropnie odrzuca ;/
Felka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.