Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-21, 10:37   #841
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Zależy ile masz lat i jak bardzo głębokie są zmarszczki. Ja na pierwszy zabieg poszłam z utrwalonymi już zmarszczkami nad oczami (dwie kreski miałam). Botoks wiadomo, nie pomógł na nie, ale po chyba 8 miesiącach "zamrożonego" czoła, moja skóra sobie z nimi poradziła i całkowicie zniknęły. Miałam 26 lat. Jeśli jesteś starsza lub zmarszczki są większe to może to trwać dłużej. Na pewno pozbawienie mimiki wpłynie korzystnie i może Twoja skóra sama da radę. Jeśli nie, to chyba (nie jestem pewna) można je wypełnić kwasem. Ale to ktoś dobry musi być.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem starsza od ciebie :P
Miałam botoks, od 1,5 roku stosuje i nie pomaga na zmarszczki. Są spłycone, ale nadal sporo widoczne. Pomyślałam o kwasie hialuronowym, ale nie wiem czy można na czoło, bo słyszałam, że na czoło kwasu się nie daje
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 11:53   #842
nietoperek83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 221
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Dziewczyny, a czy któraś z was miała komplikacje typu opadnięta powieka po podaniu w czoło lub worki pod oczami po podaniu w kurze lapki?
nietoperek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 19:03   #843
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
Jestem starsza od ciebie :P
Miałam botoks, od 1,5 roku stosuje i nie pomaga na zmarszczki. Są spłycone, ale nadal sporo widoczne. Pomyślałam o kwasie hialuronowym, ale nie wiem czy można na czoło, bo słyszałam, że na czoło kwasu się nie daje

Teraz to ja też jestem starsza to było dawno temu ale zmarszczek nie mam do dzisiaj (robię botoks sukcesywnie). Kwasem można troszkę wypchnąć zmarszczki, nawet te na czole. Kwasem się wypycha głębsze bruzdy przecież (nosowo-wargowa) czy pod oczami. Tylko musisz iść naprawdę do kogoś dobrego, bo widziałam gdzieś spartolone, ale to jakaś kosmetyczka dokonała dzieła.

Cytat:
Napisane przez nietoperek83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z was miała komplikacje typu opadnięta powieka po podaniu w czoło lub worki pod oczami po podaniu w kurze lapki?

Ja na szczęście nie. Pocieszające jest, że po pół roku nie ma śladu (o ile to efekt botoksu a nie uszkodzenia igłą nerwu).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 20:38   #844
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Teraz to ja też jestem starsza to było dawno temu ale zmarszczek nie mam do dzisiaj (robię botoks sukcesywnie). Kwasem można troszkę wypchnąć zmarszczki, nawet te na czole. Kwasem się wypycha głębsze bruzdy przecież (nosowo-wargowa) czy pod oczami. Tylko musisz iść naprawdę do kogoś dobrego, bo widziałam gdzieś spartolone, ale to jakaś kosmetyczka dokonała dzieła.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chodzę do lekarza do kliniki medycyny plastycznej i estetycznej. Z botoksu byłam zadowolona- lepiej niż bez, ale to jednak za mało. Byłam u dwóch innych lekarzy i tam usłyszałam, że na czoło kwasu hialuronowego się nie daje, stąd moje zdziwienie. Umówiłam się na wizytę do "mojego" lekarza, ale w recepcji usłyszałam od pielęgniarki jak wspomniałam co chce też coś w stylu, że się nie daje
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 21:05   #845
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
Ja chodzę do lekarza do kliniki medycyny plastycznej i estetycznej. Z botoksu byłam zadowolona- lepiej niż bez, ale to jednak za mało. Byłam u dwóch innych lekarzy i tam usłyszałam, że na czoło kwasu hialuronowego się nie daje, stąd moje zdziwienie. Umówiłam się na wizytę do "mojego" lekarza, ale w recepcji usłyszałam od pielęgniarki jak wspomniałam co chce też coś w stylu, że się nie daje

Nie upieram się, bo nie jestem lekarzem, ale nawet w programach typu "życie bez wstydu" czy w innych, wypełniają zmarszczki na czole, po wcześniejszym ostrzyknięciu botoksem. Lwią to nawet bardzo często. A coś innego Ci zaproponowali? Dziwne. Dam sobie rękę obciąć, że się wypełnia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 14:02   #846
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Mona dać kwas w czoło, w jakąś głęboką zmarszczkę. Ale generalnie tam zmarszczki powstają od ruchu mięśni więc rekomandowany jest botoks. Poza tym na czole masz bardzo mało tkanki i taki kwas daje się płytko i tylko trochę, żeby nie powstała gula
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 14:40   #847
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Mona dać kwas w czoło, w jakąś głęboką zmarszczkę. Ale generalnie tam zmarszczki powstają od ruchu mięśni więc rekomandowany jest botoks. Poza tym na czole masz bardzo mało tkanki i taki kwas daje się płytko i tylko trochę, żeby nie powstała gula
zakładam, że mam podobne zmarszczki do tych ze zdjęć. Sam botoks nie wystarczy a ja nie chce miec tej zmarszczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Zrzut ekranu 2017-01-22 o 15.34.41.png (470,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: png Zrzut ekranu 2017-01-22 o 15.39.14.png (294,6 KB, 63 załadowań)
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-23, 10:53   #848
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
zakładam, że mam podobne zmarszczki do tych ze zdjęć. Sam botoks nie wystarczy a ja nie chce miec tej zmarszczki

Nie są takie złe. Myślę, że gdybys robiła botoks systematycznie to do 2 lat -może- Twoja skóra by sobie z nimi poradziła. Do tego kwasy co jakiś czas czy inne zabiegi (laser niestety odpada, chyba, że przed podaniem botoksu). Trzymam kciuki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 20:17   #849
Kathareo
Raczkowanie
 
Avatar Kathareo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Svea
Wiadomości: 315
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Dziewczyny, w przyszły piątek idę na mój pierwszy botox, na czoło. Mam 2 podłużne zmarszczki, mniej więcej takie jak na zdjęciu wyżej. Ale ja nie o tym. Podobno bezpośrednio po botoxie nie można prowadzić samochodu. Naprawdę nie dam rady przejechać 8 km mało uczęszczaną drogą z ograniczeniem do 40 km, czy w broszurce, którą dostałam, przesadzają?
__________________
Only the dead fish follow the stream.
Kathareo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 22:47   #850
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ile przed/po mogę mieć peeling kawitacyjny z sonoforezą?
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 11:52   #851
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Kathareo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w przyszły piątek idę na mój pierwszy botox, na czoło. Mam 2 podłużne zmarszczki, mniej więcej takie jak na zdjęciu wyżej. Ale ja nie o tym. Podobno bezpośrednio po botoxie nie można prowadzić samochodu. Naprawdę nie dam rady przejechać 8 km mało uczęszczaną drogą z ograniczeniem do 40 km, czy w broszurce, którą dostałam, przesadzają?

Pierwsze słyszę ja normalnie prowadzę po. Kiedyś to było jakieś 15-20 km teraz mam bliżej, ale nie zawsze wracam do domu po zabiegu. Czasami jadę sobie dalej połazić po sklepach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-29, 12:57   #852
Kathareo
Raczkowanie
 
Avatar Kathareo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Svea
Wiadomości: 315
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Dziękuję, ja będę botox robiła w Szwecji i po konsultacji dostałam broszurkę, czego nie powinnam robić po zabiegu. Masować twarzy, podnosić ciężarów, to rozumiem, ale napisali także, nie zaleca się prowadzenia samochodu. Wydawało mi się, że przesadzają, ale wolałam się upewnić.
Zapisz
__________________
Only the dead fish follow the stream.
Kathareo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 14:34   #853
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Mona dać kwas w czoło, w jakąś głęboką zmarszczkę. Ale generalnie tam zmarszczki powstają od ruchu mięśni więc rekomandowany jest botoks. Poza tym na czole masz bardzo mało tkanki i taki kwas daje się płytko i tylko trochę, żeby nie powstała gula
Na czoło daje się chyba nieusieciowany. Żeby nie było grud na stale.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 18:47   #854
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
wolumetrie , powiększanie ust ... robi się właśnie usieciowionym hialuranem
Jak to? I on się w ogóle nie wchłania? Czy wchłania się po jakimś czasie?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 10:01   #855
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez AnnaAleksndra Pokaż wiadomość
Jak to? I on się w ogóle nie wchłania? Czy wchłania się po jakimś czasie?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Wchłania tylko po dłuższym czasie
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 10:44   #856
Paulina_beauty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 15
Dot.: Botox

Nie faszeruj się żadnym botoksem, nie wstrzykuj chemii.
Polecam całkiem bezpieczny zabieg karboksyterapii, polega to na wstrzykiwaniu CO2 medycznego pod skórę. Wzrost dwutlenku węgla powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Fibroblasty gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna.

Cytat:
Napisane przez fioletka Pokaż wiadomość
Proszę o informację na temat zabiegu - wstrzyknięcia botoksu w tzw. "lwie spojrzenie" - poprzeczne zmarszczki na czole.
Mam 29 lat i głębokie bruzdy na czole, które pamiętam już z dzieciństwa (mrużenie oczu). Przede wszystkim interesuje mnie czy są jakieś przeciwskazania (oprócz ciązy i złego stanu zdrowia) do wykanania zabiegu, oraz czy moga wystąpić jakieś powikłania? Jeśli na koniec mogłabym prosic o polecenia gabinetu w Warszawie, byłabym bardzo wczięczna.


---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Uważam, że "faszerowanie się"botoksem jest totalnie bezsensu. Są na rynku bardziej bezpieczne zabiegi usuwające zmarszczki choć by i nawet Karboksyterapia, która w bezpieczny sposób radzi sobie z ich usunięciem. Polega to na wstrzykiwaniu podskórnie CO2- dwutlenku węgla medycznego, Wzrost dwutlenku węgla powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Fibroblasty gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna.
Paulina_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 11:19   #857
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Paulina_beauty Pokaż wiadomość
Nie faszeruj się żadnym botoksem, nie wstrzykuj chemii.
Polecam całkiem bezpieczny zabieg karboksyterapii, polega to na wstrzykiwaniu CO2 medycznego pod skórę. Wzrost dwutlenku węgla powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Fibroblasty gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna.



---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Uważam, że "faszerowanie się"botoksem jest totalnie bezsensu. Są na rynku bardziej bezpieczne zabiegi usuwające zmarszczki choć by i nawet Karboksyterapia, która w bezpieczny sposób radzi sobie z ich usunięciem. Polega to na wstrzykiwaniu podskórnie CO2- dwutlenku węgla medycznego, Wzrost dwutlenku węgla powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Fibroblasty gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna.
Czym różni się medyczny CO2 od tego w napojach?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 15:53   #858
nietoperek83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 221
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja nie wiem czym się różni, ale miałam 5 zabiegów i poza minimalnym odświeżeniem/rozjaśnieniem okolicy oczu nie widziałam nic. No i "efekty" utrzymywały się do 2 tygodni góra.
nietoperek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 10:16   #859
Kathareo
Raczkowanie
 
Avatar Kathareo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Svea
Wiadomości: 315
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Zapytałam lekarza, o co chodzi z nieprowadzeniem samochodu. Odpowiedział, że jednym z możliwych powikłań jest podwójne widzenie, prawie się to nie zdarza, ale jednak może wystąpić, tak jak opadająca powieka, przechodzi samo po około 2 tygodniach, no i w takim wypadku nie należy prowadzić. Ja u siebie żadnych skutków ubocznych nie stwierdzam , nawet bólu głowy nie było. Jestem mega zadowolona i czekam na efekty, chociaż już wydaje mi się, że marszczę czoła tak mocno jak normalnie.
__________________
Only the dead fish follow the stream.
Kathareo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 22:11   #860
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Bitoks zaczełam stosowac ponad 4 l temu właśnie na lwie zmarszczki. Miałam je mocno utrwalone. Poziomych bruzd na czole nie miałam i nie mam , bo nie mam takiej mimiki , by podnosić czolo do góry, za to marszczyć brwi okropnie. Mocne linie lwiej zmarszczki zniknęły po tym jak mięśnie tam regularnie są ostrzykiwane
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 14:48   #861
olusia_82
Raczkowanie
 
Avatar olusia_82
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 128
Dot.: Botox

Dziewczyny, czemu chcecie sobie robić te wszystkie botoksy? moja mama naturalnie odmlodzila cere dzieki kremowi z algą śnieżną , da się to zrobić naturalnie
olusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 16:33   #862
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez olusia_82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czemu chcecie sobie robić te wszystkie botoksy? moja mama naturalnie odmlodzila cere dzieki kremowi z algą śnieżną , da się to zrobić naturalnie

Dlatego, bo zmarszczek mimicznych kremem nie zlikwidujesz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 08:54   #863
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dlatego, bo zmarszczek mimicznych kremem nie zlikwidujesz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Ja np nie mam zmarszczek poza tymi na czole, które powstały od marszczenia czoła bo po prostu mam taką mimikę. Stosowałam przeróżne kremy bo bałam się botoxu, efekty były praktycznie niewidoczne. Niedawno odważyłam się pójść na botox po raz pierwszy i zmarszczki właściwie zanikły, efekty super. Żałuję tylko że zdecydowałam się tak późno i na pewno będę powtarzać zabieg. Nie sądzę żeby najlepszy krem dał taki efekt w przypadku zmarszczek mimicznych.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 13:01   #864
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez goszalubczynski Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektów. Wypełnienie zmarszczek chyba żadnej z nas nie zaszkodzi, zwłaszcza jeśli przeprowadzone jest pod okiem fachowca. Ja polecam klinikęX w Poznaniu, naprawdę wysoki poziom świadczonych usług przy konkurencyjnych cenach. Taki prezent dla siebie warto sobie zafundować
Botox to nie wypełnianie zmarszczek
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 13:10   #865
Marsylka
Przyczajenie
 
Avatar Marsylka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja dwa razy na okolice oczu w Warszawie Parc Esthetica na Bernardynskiej. Z zaskoczeń - pierwszych,że efektu nie bylo widac od razu, ale po kilku dniach. W moim przypadku zmarszczki po ustaniu dzialania boto wracają ze zdwojona siłą. Ale nie musi tak byc, zależy od skóry i indywidualnych cech. Botoks to nie jest mega wydatek, więc wracam.
Z minusow- pierwsze godziny po można miec efekt jak grypowy, ja na przykład gorączkuje do 39 stopni. Minus dwa - nie wolno się schylać i to nie zarty. Głowa w gore do czterech godzin po zabiegu.
Plusy - wszystkie pozostałe, tez poza estetyczne. Ja po botoksie "lepiej widzę", mam tik marszczenia powiek i czoła, to oczywiście mija po zabiegu. Osobiscie podoba mi się taka ograniczona mimika, mam i tak "zbyt mimiczną" twarz, z natury.
Marsylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 07:37   #866
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Jak sądzicie, czy lepiej wstrzymać się z botoksem, jeśli pojawiają się pierwsze zmarszczki? Teoretycznie nie powinno się ingerować za wcześnie - mam 25 lat - dużo/mało, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Nie chciałabym wyglądać za 10 czy 20 lat jak e.górniak, sztucznie, napięta. Jednakże podobno lepiej zapobiegać aniżeli leczyć. Co sądzicie? Opinie są rózne.
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 12:59   #867
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Jak sądzicie, czy lepiej wstrzymać się z botoksem, jeśli pojawiają się pierwsze zmarszczki? Teoretycznie nie powinno się ingerować za wcześnie - mam 25 lat - dużo/mało, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Nie chciałabym wyglądać za 10 czy 20 lat jak e.górniak, sztucznie, napięta. Jednakże podobno lepiej zapobiegać aniżeli leczyć. Co sądzicie? Opinie są rózne.

Edyta Górniak chyba ma taki efekt po wypełniaczach lub jakiejś wolumetrii. Jeżeli się dopiero pojawiają i Ci mocno nie przeszkadzają to masz jeszcze czas. Wiedz, że mocno utrwalone, głębokie zmarszczki mogą po botoksie nie zniknąć (ale i tak warto robić żeby ich nie pogłębiać). Jeśli więc masz lekkie kreseczki i chcesz poczekać to poczekaj. Ja pierwszy raz zrobiłam w wieku 26 lat.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 20:59   #868
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Jak sądzicie, czy lepiej wstrzymać się z botoksem, jeśli pojawiają się pierwsze zmarszczki? Teoretycznie nie powinno się ingerować za wcześnie - mam 25 lat - dużo/mało, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Nie chciałabym wyglądać za 10 czy 20 lat jak e.górniak, sztucznie, napięta. Jednakże podobno lepiej zapobiegać aniżeli leczyć. Co sądzicie? Opinie są rózne.
Wypróbuj najpierw mniej intensywne metody - kosmetyki w połączeniu z masażami i ćwiczeniami. Domyślam się, że masz zaczątki zmarszczek wynikających z mimiki?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 08:24   #869
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Nie wiem jak wy mozecie doradzac kobiecie, ktorej ani nie widzieliscie, ani nie jestes ekspertkami w dziedzinie medycyny estetycznej. Przeciez wiek skory moze byc zupelnie inny niz wiek z metryki, kazda kosmetyczka nawet po 2miesiecznym kursie wam to powie.

Nie dosc, ze na forum az kipi od pseudo reklamy (ktorej tworcy chyba maja forumowiczki za totalnych imbecylow, bo od razu mozna sie domyslec kto postuje w celu zwabienia naiwnych klientek) to jeszcze teraz plaga konsultantek z bozej laski.

Kazdy powinien udac sie do dermatologa, kosmetologa (bron boze pan kosmetyczek, bo maseczke to se dziecko dwuletnie zrobi) lub do zaufanego lekarza medycyny estetycznej i dopiero na podstawie ich opinii podjac odpowiednie kroki.

Wizazowe ekspertki to smiech na sali i 100% strata czasu. Dajcie spokoj.
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 22:56   #870
zait
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja próbowałam, efekt fajny lecz ulotny. Ostatnio trafiłam na ofertę firmy xxx całkiem ciekawa alternatywa, mają na stronie listę gabinetów gdzie wykonuja różne zabiegi z medycyny estetycznej.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-04-06 o 09:20 Powód: reklama
zait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.