same wzory haftu, pomóżcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 15:08   #1
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422

same wzory haftu, pomóżcie!!!


Witajcie drogie koleżanki założyłam ten wątek bo przeglądając forum znalazłam całą mase pięknych obrazków przez was wyszytych.no właśnie same obrazki , bez wzorów. Jeśli macie jakieś wzory do wyszywania zamieszczajcie je tutaj będzie to duże ułatwienie dla wszystkich napewno a jeśli chodzi o mnie to mnie najbardziej zależy na widoczkach mogą być zimowe , Bożonarodzeniowe , albo postacie religijne i najlepiej na ok 170 kratek długości jeśli ktoś ma to może zamieścić tutaj lub wysłać do mnie na adres : katarzynka12@wp.pl . pozdrawiam i życzę przyjemnego wyszywania
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 15:20   #2
beata1718
Zakorzenienie
 
Avatar beata1718
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 484
GG do beata1718
Dot.: same wzory haftu, pomóżcie!!!

jest specjalny wątek ze wzorami chyba nawet szósta część https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478495 dziewczyny tam wymieniają się wzorami
beata1718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:05   #3
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: same wzory haftu, pomóżcie!!!

tak wiem ale przekopalam go juz nie jeden raz i wiem ze dziewczyny czesto zamieszczaja same zdjecia i trzeba sie prosic o dany wzor.albo podaja linki do stron po ktorych nie wiadomo jak sie poruszac bo sa po rosyjsku albo po chinsku albo wcale nie dzialaja:/ a tutaj mozna by wrzucac gotowe wzory zeby tylko pobrac i gotowe uwazam ze to dobry pomysl jesli komus sie spodoba to cos tu wrzuci od siebie po prostu pozdrawiam kochane hafciarki
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 10:00   #4
Aninaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 713
Dot.: same wzory haftu, pomóżcie!!!

No niestety, nie wszystkie wzory się da wrzucać na forum. Pierwszy problem to wielkość zdjęcia schematu, a więc i jego czytelność do późniejszego haftowania a drugi ilość części schematu. Niektóre wzory tych części mają nawet i kilkanaście. Dziewczyny na podanym przez beatę forum chętnie wysyłają wzory. Podają linki do ściągnięcia całych archiwów przez siebie wstawianych np na rożnych hostingach. A jeśli chodzi o strony rosyjskie, to też chętnie wyjaśnią jak się tam poruszać.
__________________
Pozdrawiam


Edytowane przez Aninaj
Czas edycji: 2010-12-14 o 10:03
Aninaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.