Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-03, 13:18   #1
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211

Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy


Witajcie pisze tutaj bo wiem ze tu zawsze dostaje pomoc. A dzisiaj potrzebuje jej bardzo:-( dostalismy z mezem dom, dosc spory tak wiex pomieszczenia tez sa duze. Czekamy na projekt kuchni ale wstepnie ma byc ona w szarosciach, nowoczesna, chcemy dodac tez troche drewna poniewaz przejscie na korytarz ma rame w kolorze drewna. I tu moje pytanie jakie plytki i panele i jakie sciany tzn kolory. Kuchnia bedzie polaczona z jadalnia. I to samo salon mamy wypoczynek w kolorze czarno szarym i lawe czarno kremowajakie panele i sciany. Na dniach chcemy wszystko kupowac tzn narazie farby a kompletnie brak nam pomyslow:-( pomozecie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 13:48   #2
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy

Ciężko doradzić cokolwiek bez zdjęć czy choćby określenia Twoich preferencji co do stylu wnętrza, kolorystyki itp. Bo co - ktoś Ci doradzi ściany w kolorze którego nie znosisz to przecież ich tak nie pomalujesz?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 14:09   #3
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy

Chodzi mi o cos nowoczesnego, zdjecia jak najbardziej moge porobic i wstawic. W sumie nie ma kolorow ktorych nie lubie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:16   #4
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy

Cytat:
Napisane przez karlaidamis Pokaż wiadomość
Witajcie pisze tutaj bo wiem ze tu zawsze dostaje pomoc. A dzisiaj potrzebuje jej bardzo:-( dostalismy z mezem dom, dosc spory tak wiex pomieszczenia tez sa duze. Czekamy na projekt kuchni ale wstepnie ma byc ona w szarosciach, nowoczesna, chcemy dodac tez troche drewna poniewaz przejscie na korytarz ma rame w kolorze drewna. I tu moje pytanie jakie plytki i panele i jakie sciany tzn kolory. Kuchnia bedzie polaczona z jadalnia. I to samo salon mamy wypoczynek w kolorze czarno szarym i lawe czarno kremowajakie panele i sciany. Na dniach chcemy wszystko kupowac tzn narazie farby a kompletnie brak nam pomyslow:-( pomozecie.
Nie podporządkuj wszystkiego paru elementom zastanym. Jakąś drewnianą futrynę czy ramę w wejściu do kuchni można usunąć lub przemalować przy okazji remontu. Czasem łatwiej usunąć to co jest, niż męczyć się w nie do końca trafnej kolorystyce tylko dlatego, że poprzedni właściciele mieli inny gust i oszczędzając koszty próbuje się połączyć to co się lubi z tym, co zastane.
Niestety bez kilku zdjęć obrazujących to, o czym piszesz niewiele można podpowiedzieć.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 22:43   #5
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1386110371161.jpg (43,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1386110419489.jpg (46,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1386110454396.jpg (48,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1386110510990.jpg (67,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1386110553280.jpg (64,2 KB, 19 załadowań)
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 22:49   #6
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy

To sa zdjecia wiekszosci pomieszczen. Kuchnia to tan gdzie bilard w tej chwili stoi. Ogolnie dom wyglada tak korytarz potem wchodzi sie po schodach na wprost jest lazienka w lewo jest wlasnie kuchnia w prawo duzy salon to sa te trzy zdjecua gdzie kominek okna balkonowe i kwiaty jakies stoja. Z korytarza sa kolejne schody do gory znow korytarz i po prawej dwa pokoje i po lewej dwa pokoje. Z czego jeden do napewno bedzie sypialnia, jeden gabinet i jeden pokoj dla dziecka jak sie juz pojawi. Teraz bedzie wam troche lepiej jakos mi pomoc? Jak juz mowilam kuchnie chcemu szara tzn meble beda szare i bie wiem co dalej:-(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1386110625745.jpg (47,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1386110655757.jpg (40,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1386110697851.jpg (37,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1386110722981.jpg (59,6 KB, 11 załadowań)
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 09:41   #7
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy

Zbieram się trzeci raz, żeby Ci coś napisać i nie wiem co doradzić.

Kominek bardzo Ci definiuje salon, nie wiem jaki masz ten narożnik, ale w mojej głowie beżowy kominek retro + czarno szary narożnik to się słabo łączy. Normalnie nie jestem zwolenniczką białych ścian, ale u Ciebie postawiłabym na biel przełamaną delikatnym beżem, prawie niezauważalnym dla oka. Panele w kolorze ciemniejszego, szarawego drewna, a na okna gładkie firanki do ziemi w kolorze smietankowej bieli. I co dalej to nie wiem.

Na pewno schody widzą mi się u Ciebie drewniane, fajnie by wyglądały.

Kuchnia biało-szara to teraz popularne połączenie, możesz dodać drewniany blat i np. drewniany stół, będzie trochę przytulniej z drewnem. Do jasnej kuchni ja jestem zwolenniczką kontrastowych płytek na podłodze, u siebie do jasnej kuchni planowałam mieć czarną ścianę i podłogę.

Stół bilardowy zostaje? Ja bym gdzieś upchnęła, frajda na imprezach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 09:58   #8
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy

Stol bilardowy bedzie stal w salonie heh te bezowe plytki przy kominku nie sa az tak retro sa nie najgorsze. A co myslisz zeby np. W kuchni dodac jakas jedna zielona sciane? Tak sie zastanawialam wlasnie. A w salonie wlasnie sie zastanawiam czybzrobic tak jak mowisz i zrobic delikatnie i dodac na jedna sxiane fototapete ktora bedzie wygladac jak imitacja szarych cegiel taka delikatna, czy dodac jakis mocny element np. Jakas turkusowa sciane. Sama nie wiem... chociaz to co napisalas tez ni sie podoba. A ktos ma jeszcze jakies ponysly? Zrobie dzisiaj zdjecie kominka z bliska.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 10:08   #9
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy

Cytat:
Napisane przez karlaidamis Pokaż wiadomość
Stol bilardowy bedzie stal w salonie heh te bezowe plytki przy kominku nie sa az tak retro sa nie najgorsze. A co myslisz zeby np. W kuchni dodac jakas jedna zielona sciane? Tak sie zastanawialam wlasnie. A w salonie wlasnie sie zastanawiam czybzrobic tak jak mowisz i zrobic delikatnie i dodac na jedna sxiane fototapete ktora bedzie wygladac jak imitacja szarych cegiel taka delikatna, czy dodac jakis mocny element np. Jakas turkusowa sciane. Sama nie wiem... chociaz to co napisalas tez ni sie podoba. A ktos ma jeszcze jakies ponysly? Zrobie dzisiaj zdjecie kominka z bliska.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja nie mówię, że są najgorsze, tylko że retro już wymusza co nieco we wnętrzu, bo eklektyczne wnetrze to wyższa szkoła jazdy.

Co do zielonej ściany w kuchni to ja tego nie widzę, dla mnie kuchnia to musi byc pomieszczenie pełne harmonii, ale jeżeli potrzebujesz mocnego koloru, to czemu nie?

W salonie jeżeli chcesz robić ścianę w jakims mocnym kolorze to z dala od kominka. Ale ja bym pomyślała co najwyżej o szarej, jakoś ani turkus ani tapeta-cegły nie grają mi z kominkiem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 10:13   #10
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy

Ta z tymi ceglami tapeta chcialan zeby byla na tej scianie na przeciwko kominka bo na scianie co jest kominek beda meble jakies i telewizor. A na przeciwleglej chcialam te cegky bo tam w rogu chemy zrobic minibarek i wlasnie bilard. Czy do jednak napraede zly pomysl. I nawet nie wiem na jaki kolor kominek bo jest bialy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 20:50   #11
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy

Dla mnie pytanie główne-czy kominek, złote szprosy w oknach i drzwi wewnętrzne to Twój styl? Podobają Ci się? Czy robiąc od zera zrobiłabyś tak samo?

Jeśli nie to taniej i bezpieczniej dla stylu i urządzania jest to wymienić. Ja nie widzę nowoczesnej kuchni z powyższymi elementami.

Najszybsza wersja: Pomińmy wymianę okien. Kominek bym przemalowała na biało/kolor ścian (jeśli można przemalować to z czego jest zrobiony). Drzwi wymieniła. I działasz dalej swobodnie...

Najlepsza wersja: zakładając, że będziesz tam mieszkać kolejne naście lat...przerobić obudowę kominka, zmiana drzwi i okien:/ niestety
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 21:44   #12
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: Dom. Jakie panele, sciany , plytki pomocy

Kominka zmieniac nie bede bo jest z dosc drogiego kamienia zrobionu:-( i szkoda . Okna szczerze srednio mi sie podobaly ale sie przyzwyczailam. To wszystko jest nowe nie bede robic tesciom przykrosci i robic na nowo czegos co jest nowe. Kuchnia bedzie na wpol nowoczesna bedzie szara, z szarym drewnen chyba, bedzie wyspa ktora bedzie miala od jednej strony w kolorze ciemnej wisni drewno , i jadalnia bedzie przechodzila w drewno. Ale tak zeby wszystko ze soba wspolgralo. Co do salonu to jeszcze nie wien, ale beda jasno bezowe sciany , kanapa szaro czarna przynajmniej narazie bo mamy nasza dosc nowa. Do tego druga kanape jakas dokupimy, chce polaczyc nowiczesnosc z normalnym cieplym domem. Jeszcze nie wiem jakie schody:-(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.