Praca licencjacka, temat o stewardessach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-05, 12:03   #1
abuch
Przyczajenie
 
Avatar abuch
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17

Praca licencjacka, temat o stewardessach


Hej, dużo było podobnych tematów ale czy mógłby ktoś doradzić mi bądź podpowiedzieć o czym mogłabym napisać w pracy? Studiuje turystykę i rekreację ale chciałabym napisać pracę o zawodzie stewardessy (na pokładzie samolotów) . Może jakieś propozycje o czym konkretnie mogłabym napisać? Bo wiadomo ze nie opiszę tylko tego zawodu i to wszystko. Co do samego kierunku to miałam kilka tematów wybranych, ale bardzo chciałabym coś o stewardessach napisać .



Pozdrawiam
abuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 12:58   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Praca licencjacka, temat o stewardessach

Cytat:
Napisane przez abuch Pokaż wiadomość
Hej, dużo było podobnych tematów ale czy mógłby ktoś doradzić mi bądź podpowiedzieć o czym mogłabym napisać w pracy? Studiuje turystykę i rekreację ale chciałabym napisać pracę o zawodzie stewardessy (na pokładzie samolotów) . Może jakieś propozycje o czym konkretnie mogłabym napisać? Bo wiadomo ze nie opiszę tylko tego zawodu i to wszystko. Co do samego kierunku to miałam kilka tematów wybranych, ale bardzo chciałabym coś o stewardessach napisać .



Pozdrawiam
Akurat możemy Ci ogólnie powiedzieć o czym możesz pisać, a konkrety powinnaś wynaleźć sobie sama. W końcu to Twoja praca czy nasza?

Przyszło mi na myśl, że fajnie by było przeprowadzić wywiad z jakąś stewardessą na temat jej doświadczeń.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 15:19   #3
abuch
Przyczajenie
 
Avatar abuch
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Dot.: Praca licencjacka, temat o stewardessach

Tak, ale chodzi o to, że ogólnie to o stewardessach chce pisać , ale o czym konkretnie. Myślałam turystyka w zawodzie stewardessy (bo w końcu jestem na takim kierunku, turystyka i rekreacja)
Chciałabym zamieścić wywiad jakiś z stewardessa, to na pewno.. Ale nie wiem czy taka praca licencjacka o takim zawodzie zajmie mi min. 60 stron :/
abuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 15:39   #4
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Praca licencjacka, temat o stewardessach

Cytat:
Napisane przez abuch Pokaż wiadomość
Tak, ale chodzi o to, że ogólnie to o stewardessach chce pisać , ale o czym konkretnie. Myślałam turystyka w zawodzie stewardessy (bo w końcu jestem na takim kierunku, turystyka i rekreacja)
Chciałabym zamieścić wywiad jakiś z stewardessa, to na pewno.. Ale nie wiem czy taka praca licencjacka o takim zawodzie zajmie mi min. 60 stron :/
Rozumiem, że pytasz o czym konkretnie masz pisać, ale próbuję Ci uświadomić, że... nie powinnaś o to pytać, tylko samodzielnie do tego dojść. W końcu to Twoja praca i wymyślenie konkretów należy do Ciebie, nie do nas. Pomóc możemy, ale w ogólnych kwestiach, nie konkretach.

Z doświadczenia powiem, że z każdego tematu można napisać pracę na wiele stron. Wystarczy poszukać materiałów w danej dziedzinie, poukładać informacje w logicznym ciągu i często trzeba je skracać lub rezygnować z niektórych, bo inaczej wyszedłby elaborat, a nie praca dyplomowa. Ale to się wie, jak już się przejrzy wszystkie materiały.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 20:50   #5
nefre281
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: Praca licencjacka, temat o stewardessach

Na pewno napisz o tym, jak wygląda tryb pracy stewardessy na kontrakcie, tzn. logistyka, ile czasu spędza w powietrzu, ile czasu zajmują podróże itd.
__________________
http://szukajnachomiku.com
nefre281 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-05 21:50:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.