Seks z partnerem ... co jest ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-18, 11:04   #1
fkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 2

Seks z partnerem ... co jest ???


Hej . Chciałabym po krótce opisać swoją sytuację . Za bardzo nie moge dojść sama do tego co jest nie tak . Z partnerem jestem w związku już 20 lat w tym roczna przerwa ( rozstaliśmy się głównie z powodu jego zazdrości kontrolowania itd ) w czasie rozstania miał inne partnerki seksulne z jedną związał się na dwa miesiące - powodem ich rozstania był powrót do mnie . Jednakże przez cały rok jak nie byliśmy razem cały czas o mnie zabiegał , mówił , że kocha teski a ja twardo go ofdpuychałam i wrecz kazałm znaleźć mu inna kobietę z nadziją ze się ode mnie odczepi . Tak sie stało ... pomimo tego , że był z nią zawsze mogłam na niego liczyć . wróciliśmy do siebie . minęlo już ponad rok odkąd znowu jesteśmy razem . Zmienił się nie do poznania pod każdym względem jak i również seksu ... Kiedyś mogł to robić codziennie ja nie miałam ochoty . Kiedyś pieścił moje ciało była gra wstępna . Teraz kochamy się raz maksymalnie dwa razy w tygodniu . Odnoszę wrazenie że moje ciało już nie za bardzo go interesuje . Seks byle się zaspokoić bez pieszczot całowania zmian pozycji . Jest podniecony ale zero zaspokojenia dla mnie . Kiedys calował piersi całował niżej a teraz .... teraz nawet mało zwykłego całowania w trakcie seksu . Ja go kocham nie widze inne faceta poza nim . On też kocha wiem i proszę nie piszcie , że powod to inna kobieta badz zdradza czy cos bo wiem , że to na pewno nie jest to . Nie wiem co mogło się zadziać ... czasami mam wrażenie że odgrywa się na mnie za to jak mnie propsił o powrót a ja traktowałam go jak obcego człowieka i probowałam odciąc jak tylko mogłam . od tego wszystkiego coś się poprzestawiało u mnie w głowie . Pare razy jak siedzielismy wieczorwem poruszylismy temat jkego krótkiego związku i dowiedziałam się chyba rzeczy których nie powinnam wiedzieć odnośnie ich stosunków intymnych ... do tego któregos razu w chmurze jego telefony znalałam ich zdjecia z łózka ...nie , że nago ale ewidentnie przed albo po . Mysłałam , że poukładałam to sobie wszystko w głowie było minęło przecież wiedziałam ale coś zadziało się ze mną i sama nie wiem co to jest . Pragnę go bardzo ale nie mogę się przełamać żeby sama cookolwiek zainicjować jak opn tego nie robi a wiem , że by tego bardzo chciał . Chce się kochać ale jak on nie zaczyna to ja tym bardziej bo wiem , że jego p[odejscie do mnie w trakcie seksu jest jakieś inne i odpuszczam . Czuje się jak w błednym kole pragnę a nie mogę ...nie wiem co sie w mojej glowie zadziało . Probowałam z nim rozmawiać powiedzieć to jego odpowiedź brzmi : sama kiedyś taka byłas ... fakt byłam. Do tego mowi , że kocha i sam nie raz to u siebie zauważył i nie wie dlaczego tak jest ... Nasze życie pod każdym wzgędem jest bardzo dobre . Smiejemy sie , rozma3iamy o wszystkim , spedzamy razem czas ale ewidentnie w sprawach łóżkowych cos jest nie tak , nie wiem co sad może ktos z Was zobaczy coś z innej strony i podpowie ...
fkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 11:41   #2
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Seks z partnerem ... co jest ???

Przepraszam że trochę wulgarnie;
Po pierwsze posmakował miodu z innego ula i być może ten miód był słodszy. Piszesz ze przed rozstaniem to On był stroną " aktywną " a teraz odrabia pańszczyznę, chyba dwumiesięczna partnerka go rozpieściła.
Po drugie wiedzieć o tym że partner miał inną kobietę to jedno a oglądać ich zdjęcia z łóżka ( przed czy po seksie ) to zupełnie inna bajka. Znasz przysłowie " czego oczy nie widzą ....... "

Rada..... może spróbuj zapomnieć o tym co było ( co jest bardzo trudne ) i potraktuj ten etap związku jak przyprawianie " rogów" nowej wersji starego partnera.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 11:49   #3
fkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 2
Dot.: Seks z partnerem ... co jest ???

Wiesz właśnie to samo chodzi mi po głowie . Posmakował czego innego i teraz za bardzo nie może się odnaleźć . Może myślał , ze pomiędzy nami będzie tak jak kiedyś . Ahhh cięzki temat . Staram się zapomnieć o tym co wiem o tym co widziałam ale to chyba nie takie łatwe .
To jest tak jakbyśmy oboje bali się pójśc dosłwoenie na całość ale czemu nie potrafie ci tego wytłumaczyć .
fkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 01:30   #4
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Seks z partnerem ... co jest ???

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 05:24
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-20 02:30:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.