dretwienie rak - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 09:59   #1831
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez kiselka Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś mi powie co jest powodem tych dolegliwości, będę wdzięczny. Pozdrawiam.
Tym kimś zapewne jest lekarz

Cześć Irenka

__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 15:29   #1832
dasienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: dretwienie rak

Hej jest tu ktoś jeszcze? Śledzę temat od dłuższego czasu ale jeszcze nic nie pisałam. Nie wiem czy ktoś ze starych bywalców się tu jeszcze udziela?
dasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 15:39   #1833
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Cześć Irenka
czesc Punciak

Cytat:
Napisane przez dasienka Pokaż wiadomość
Hej jest tu ktoś jeszcze? Śledzę temat od dłuższego czasu ale jeszcze nic nie pisałam. Nie wiem czy ktoś ze starych bywalców się tu jeszcze udziela?
jest ktos
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 19:02   #1834
dasienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: dretwienie rak

Dobrze wiedzieć. Ja niestety też dołączyłam do elitarnej grupy tężyczkowców. Pierwszy atak dawno temu, bo w 2009 roku podczas urlopu w Egipcie. 3 dni wypoczywania następne 5 dni spędzane w taksówkach które woziły mnie do tamtejszych lekarzy. Nie wiedziałam co mi jest. Wykręcało mnie do tego stopnia, że nie mogłam chodzić, miałam też problemy z mową. To było straszne. Ogromnie się wtedy przestraszyłam. Dostawałam kroplówki i przechodziło. Po powrocie do Polski wszystko przeszło i był spokój aż do 2 grudnia tego roku. Zaczęło mnie telepać i nie przechodziło po 2 godzinach. Przyjechało pogotowie, dostałam elektrolity plus wapń i magnez dożylnie i przeszło. Powiedzieli mi wtedy że to na bank tężyczka i że mam się zgłosić na dalsze badania do rodzinnego. Więc poszłam dostałam skierowanie na morfologie krwi razem z wapniem i magnezem. Wszystko wyszło w normie z tym, że przed badaniem cały czas brałam magnez i wapno więc pewnie też to wpłynęło na wynik. Dostałam dzisiaj skierowanie do neurologa i zobaczymy jak będzie dalej.
dasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 18:48   #1835
Malena1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: dretwienie rak

hop,hop!

jest tu ktoś?

ja tezz tęzyczką.Moje objawy to mrowienia wlaściwie całego ciała, ale głownie stóp, ust i jednej dłoni. Od 3 miesięcy(od porodu) mrowi mnie stale. Czasemnos,plecy, kawałek nogi czy reki. W nocy drętwieją mi dłonie, przedoczmai latają męty i pojawiają się plamy. Mam też czasem migreny z aurą. Wrażenie słabych rąk lub nóg. Arytmię i tachykardię.

fajnie by było by dyskusja ożyła. Ciekawa jestem co u dziewczyn, bo atek cąły przeczytałam.
Malena1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 14:31   #1836
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: dretwienie rak

Witajcie po długim czasie
Ostatnio zrobiłam badania krwi na poziom wit D.
Okazało się że ma hipowitaminozę.
od 4 tyg łykam wit D w ilości 2000 j m na dobę
i muszę przyznać że efekty są kolosalne.
Mięśnie stały się o wiele bardziej rozluźnione
Czuję się świetnie
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 19:49   #1837
queenie777
Raczkowanie
 
Avatar queenie777
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Plewiska
Wiadomości: 191
Dot.: dretwienie rak

Świetnie, że trafiłam na ten wątek....

Mi drętwieją ręce i kark szczególnie w nocy. Na razie nie idę do lekarza bo mój mąż miał to samo i był i okazało się, że to od siedzącej pracy. A mi się nie chce

Po za tym sporo kofeiny pływa w moim organizmie i biorę Aspargin. Muszę przyznać, że pomaga- tak jak kiedyś ręce drętwiały mi każdej nocy, tak teraz zdarza się sporadycznie...
__________________
Nie wolno mieć linka do bloga buuuu
queenie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-23, 18:47   #1838
Lenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Smile Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Witajcie po długim czasie
Ostatnio zrobiłam badania krwi na poziom wit D.
Okazało się że ma hipowitaminozę.
od 4 tyg łykam wit D w ilości 2000 j m na dobę
i muszę przyznać że efekty są kolosalne.
Mięśnie stały się o wiele bardziej rozluźnione
Czuję się świetnie
Witaj.
Napisz proszę jak powinny wyglądać badania na poziom wit.D w organizmie ,jaka jest jest norma ,a co wskazuje na jej niedobór.....pozdrawiam.
__________________
"Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują, to co my
jest z pewnością największym szczęściem na ziemi"
Lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 19:08   #1839
felufela
Raczkowanie
 
Avatar felufela
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 163
Dot.: dretwienie rak

Hej hej, jest tu jeszcze ktoś?

Byłam dzisiaj u neurologa bo od paru miesięcy dziwnie się czuję i zasugerował tężyczkę, mam zrobić próbę.
Moje objawy to : zmęczenie, kołatania serca, czasami duszności, drętwienie, mrowienie, osłabienie nóg, problemy z przełykaniem, stany lękowe, kłopoty ze snem, bóle głowy, taki ucisk w głowie.
Myślałam, że może to jakaś nerwica, neurolog powiedział, że odruchy wszystkie mam prawidłowe. Czytam sobie o objawach tężyczki i nie do końca mi się zgadzają, zobaczymy, w piątek idę zrobić próbę.

W ogóle tężyczka jest naprawdę taka groźna? Przeczytałam w internecie o skurczu krtani, że można przestać oddychać i świruję
felufela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 20:36   #1840
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez felufela Pokaż wiadomość
Hej hej, jest tu jeszcze ktoś?

Byłam dzisiaj u neurologa bo od paru miesięcy dziwnie się czuję i zasugerował tężyczkę, mam zrobić próbę.
Moje objawy to : zmęczenie, kołatania serca, czasami duszności, drętwienie, mrowienie, osłabienie nóg, problemy z przełykaniem, stany lękowe, kłopoty ze snem, bóle głowy, taki ucisk w głowie.
Myślałam, że może to jakaś nerwica, neurolog powiedział, że odruchy wszystkie mam prawidłowe. Czytam sobie o objawach tężyczki i nie do końca mi się zgadzają, zobaczymy, w piątek idę zrobić próbę.

W ogóle tężyczka jest naprawdę taka groźna? Przeczytałam w internecie o skurczu krtani, że można przestać oddychać i świruję
nie ma się co martwić na zapas, zrób tę próbę potem do lekarza i zobaczysz jaka będzie diagnoza, a w necie można wszytko wyczytać aż można ześwirować od tego
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 20:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.