Na wesele chce iść z kolega... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 11:01   #31
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Na wesele chce iść z kolega...

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Rozumiem, pomyliłam się w takim razie.
Chociaż, tak czy siak uważam to za przesadę- właściwie dziewczyna nic takiego nie zrobiła. No ale to moja subiektywna opinia.
Moim zdaniem popełniła dwa DUŻE nietakty - zaprosiła faceta, wiedząc że jest zajęty a potem jeszcze próbowała przekonać jego dziewczynę, zamiast uszanować NIE. Ale epitet bym ominęła
(no i facet też się nie spisał, skoro podał numer do swojej partnerki w takim celu...)
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:01   #32
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Na wesele chce iść z kolega...

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
No właśnie zrobiła, bo się nie zaprasza cudzych facetów/dziewczyn, ale to też moja opinia .
No widzisz, ja znam parę takich sytuacji gdzie np facet poszedł ze swoją starą kumpelą gdzieś tam na wesele, a jego kobieta nie miała nic przeciwko. Nie ma reguły.

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Moim zdaniem popełniła dwa DUŻE nietakty - zaprosiła faceta, wiedząc że jest zajęty a potem jeszcze próbowała przekonać jego dziewczynę, zamiast uszanować NIE. Ale epitet bym ominęła
(no i facet też się nie spisał, skoro podał numer do swojej partnerki w takim celu...)
Dziewczyna sama napisała, że to ona się nie zgodziła. Widać tamta w takim chciała poprostu wyjaśnić sprawę bezpośrednio a nie przez faceta, nie widzę osobiście nic takiego w tym, że zatelefonowała.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.