Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-25, 15:16   #61
schmetterling
Raczkowanie
 
Avatar schmetterling
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Niemcy NRW
Wiadomości: 424
Dot.: Planowanie ciąży

No i co dziewczyny nic nie piszecie? A ja ide dzisiaj do radiologa,ale musze go najpier dobrze wypytac,bo chociaz mam ta podwyzszona prolaktyne,to slyszalam,ze pomimo tego mozna zajsc w ciaze,czyli calkowicie ciazy nie moge wykluczyc,zatem badanie by odpadlo.
piszcie co u was
Pzd
schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 10:27   #62
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Planowanie ciąży

ja biore jakies 3 m-ce i tez nadal czekam i próbuje.
życze Ci dużo powodzenia


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 10:34   #63
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Planowanie ciąży

Melduje się od czerwca nadal bezskutecznie próbująca.
Kwas foliowy, luteina, termometr - w użyciu. Efektów na razie brak.
Jeśli do przyszłego miesiąca nic nie zaskoczy, to wybiorę się na badanie prolaktyny i progesteronu i odwiedzę swojego lekarza.
Troszkę zmieniło mi się nastawienie. Nie za wszelką cenę, bez gryzienia paznokci przed spodziewaną @ - co ma być, to będzie. Mam cichutką nadzieję, że już niedługo nam się uda.
Czego Wam wszystkim serdecznie życzę.
A.
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 09:04   #64
bialasonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Dot.: Planowanie ciąży

pierwszy raz w tym temacie piszę cokolwiek.Samo pisanie już mi przyspiesza bicie serca.Nieśmiało przyznaje,że zaczynam raczkować w temacie z uwagi na plany. Pewnie strach ma wielkie oczy, ale sama się boję przyznać głośno, że myślę o dzidzi.Zobaczymy co napiszę następnym razem...

Edytowane przez bialasonia
Czas edycji: 2006-11-16 o 09:13 Powód: przeszła mi chęć na uszczypliwości
bialasonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 19:30   #65
schmetterling
Raczkowanie
 
Avatar schmetterling
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Niemcy NRW
Wiadomości: 424
Dot.: Planowanie ciąży

Cytat:
Napisane przez bialasonia Pokaż wiadomość
pierwszy raz w tym temacie piszę cokolwiek.Samo pisanie już mi przyspiesza bicie serca.Nieśmiało przyznaje,że zaczynam raczkować w temacie z uwagi na plany. Pewnie strach ma wielkie oczy, ale sama się boję przyznać głośno, że myślę o dzidzi.Zobaczymy co napiszę następnym razem...
Witam cie serdeczne,nie ma czego sie bac,ten strach ma TYLKO wielkie oczy
schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 14:05   #66
kasia26
Raczkowanie
 
Avatar kasia26
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
GG do kasia26
Dot.: Planowanie ciąży

witam
Założyłam ten wątek... sama nie wiem kiedy, dzis czekamy na dzidziusia, już wiemy, że będzie to Córeczka, Zuzia
A jak u Was ze staraniami ? ,udało się Którejś z Was?
Trzymam mocno kciuki
__________________
kasia26
http://bd.lilypie.com/KapMp1/.png
kasia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 16:29   #67
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Dot.: Planowanie ciąży

Cytat:
Napisane przez kasia26 Pokaż wiadomość
witam
Założyłam ten wątek... sama nie wiem kiedy, dzis czekamy na dzidziusia, już wiemy, że będzie to Córeczka, Zuzia
A jak u Was ze staraniami ? ,udało się Którejś z Was?
Trzymam mocno kciuki
Super......GRATULUJE!!! zycze powodzenia, szczesliwego rozwiazania!!!!! piekne imie Zuzia bardzo mi sie podoba Kiedy rozwiazanie???

Edytowane przez Ewciaak
Czas edycji: 2006-12-01 o 16:55
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 13:36   #68
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: Planowanie ciąży

czesc dziewczyny
długo sie nie odzwałam ale nie mjalam czasu jesli chodzi o starania to odtamtej pory mjalam robione wszystkie badani niestety niechca mi pekac pecherzyki i wiec juz nawet dotego stopnia doszlo ze bede mjała robina rapaloskpia dostałam sie do bardzo dobrego lekarza do Bialegostoku jak na prowesora to bardzo tanio bierze powiedził ze daje 99 procetnt ze na przyszły rok bede w ciazy teraz na ten zabieg czekam jak nazbawinie .Serdecznie pozdrawiam moze i nam sie uda
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:47   #69
schmetterling
Raczkowanie
 
Avatar schmetterling
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Niemcy NRW
Wiadomości: 424
Dot.: Planowanie ciąży

Kasia26 gratuluje z calego serca.Informuj nas na biezaco co i jak.
Ula999 wiem ,ze ci jest trudno,ale jak sama napisalas dostalas sie do dobrego specjalisty,wiec teraz trzeba wiezyc,ze wszystko sie uda i tak jak on powiedzial w nastepnym roku bedziesz w ciazy.
Zapraszam do watku "probowac do skutku" oraz " i ja chcialabym zostac mama",one sa na forum Poczekalnia. Dziewczyny wymieniaja sie swoimi doswiadczeniami,pocieszaj a i dodaja wzajemnie otuchy.

Ja niestety nadal nie zaciazylam,to juz minal 9 miesiac. Ale jestem troche zaniepokojona,bo ja walcze z podwyzszona Prolaktyna,od miesiaca biore na to lek,a u mojego TZ stwierdzono,ze jest zmniejszona liczba tych wlasciwych plemnikow,ale progesteron ma dobry,to lekarz pytal go tylko,czy czasami nie ma stresu i za duzo nie pracuje. Ale niestety to jest prawda,on wiecej jest w pracy niz w domu,takie czasy. Teraz dostal cynk i jeszcze jakis lek i za 3 mies ma isc na kontrole(bo plemniki potrzebuja 3 miesiecy,aby mogly sie odbudowac). Zobaczymy,ale troche sie martwie.
__________________
KAPUSCIANE POLE
schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 14:54   #70
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: Planowanie ciąży

Do Sumechterling dzieki za dobre słowo wiesz co ja byłam u tego lekarza to powiedział do tego stopnia ze wzeszłym roku byłam w ciazy i ciaza była nie rospatrzona dostawlam leki i sama niewim poco .Jak poszłam do tego lekarza co mnie prowadził to powiedział ze faktycznie byłam w ciazy a pytam sie go dlaczego dawał mi leki jak go przycisnełam do muru to głupio mu sie zrobiło takie sa lekarze tylko nie potrzebnie brałam te wszystkie leki troche mi smutno ale cóz nie trzeba sie złamywac
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 15:22   #71
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Planowanie ciąży

o ja dziewczyny komus sie udalo?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 18:58   #72
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: Planowanie ciąży

Czesc dziewczynyWidze ze dluszy czas sie nikt natym watku sie nie odzywal .A wiec tak w ciazy nie jestem jak narazie odstawilam wszyskie leki i od dwoch miesiecy narazie mam reguralny okres bo wczesniej po odstawieniu troche mi sie przesunuł dostalam za wczesnie bo w 19 dniu cyklu a teraz jest o.k.I wiecie co bylam teraz niedawno u lekarza i powiedzial ze ginekologicznie to jest wszystko super i niema zadnych zastrzezen a wiecie co zaczelam pic zurawine i wszystko o.k jes i robie miksture z czosnku naprawde polecam.I zycze starajacym sie o dzidzie wszystkiego dobrego w nowym roku moze i nam sie w koncu uda. Niech aniolki przynosza szczescie.
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 17:09   #73
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Planowanie ciąży

dziewczyny ja ide za godzine do lekarza w celu planowania ciazy ale nie wiem zupelnie o co zapytac hmm ???
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 18:18   #74
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: Planowanie ciąży

Czesc Ray
Jak tam powizycie u lekarza .
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 21:28   #75
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Planowanie ciąży

hej wlasnie wrocilismy i jestem taka szczesliwa ze nie moge wciaz uwierzyc ze ja planuje zostac mama juz tak na powaznie
lekarz starszy ale dosc mily.. bylismy razem z tz tam, powiedzial ze najlepiej bylo by zajsc w ciaze pol roku po odsatwieniu tabletek ale najbardziej mam sie trzymac swojej intuicji kazal juz teraz lykac mi folik i kupic ksiazke o diecie dla przyszlej mamy i juz wdrazac sie w diete bo zdrowie najwazniejsze nie opychac sie nic wszystko zdrowe z bazarku no to wiec my zaraz pojechalismy kupic taka ksiazke hehehe

a tak wypisal skierowanie na szereg badan i z 3 mc bede musiala poczekac bo musze usunac nadzerke i tu nie wiem co myslec bo jak kiedys bylam u lekarzy mowili ze zniknie z ciaza a on kaze usuwac bo twierdzi ze po ciazy aby sie ona bardziej zaostrza z jego doswiadczenia hmm ale mu zaufalam wiec zobaczymy za 2 tyg co powie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 12:36   #76
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: Planowanie ciąży

Czesc Ray
Gratulacje zobaczymy jak powychodza ci badania u jakiego bylas lekarza bo widze ze jestes z warszawy a ja z pod warszawy .
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 13:08   #77
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Planowanie ciąży

wiesz ja prawde mowiac na chybil trafil szukalam lekarza bo chcialam pojsc przed okresem bo nie wiedzialam co dalej z pigulkami robic wiec wybralam sie do lux-medu dr aleksander grzes... nie wiem jakie ma kompetencje ale wizyta byla dosc przyjemna.. starszy pan ale jak powiedzialam z tz ze przyszlismy w celu planowania rodziny to sie ucieszyl nawet nie prawil moralow ani nic, jako pierwszy lekarz kazal usunac moja nadzerke zrobic szereg badan cytologie... cwiczyc brodawki by dziecko moglo dobrze ssac.. no i folik i dieta przede wszystkim dieta i on mnie wypyta co sie doczytalam bo uwaza ze duzo mlodych kobiet w ciazy sie obzera brzydko mowiac nie patrzac co dobre dla dziecka wiec juz teraz mam cwiczyc kondycje jakis basen i diete i sluchac mojej intuicji za 2 tyg ide znow zobaczymy co tym razem powie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 13:49   #78
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: Planowanie ciąży

Wieszco Ray ja mam wizyte na 17 kwietnia do lekarza na carowa do doktora Milewczyka ciekawa jestem czy to jest dobry lekarz bo tu na forum wyczytalam ze jest taki sobie i dziewczyny nie maja zbyt dobrej opini.A morze ty cos slyszalas otym lekarzu bo sama niewiem co myslec
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 15:14   #79
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Planowanie ciąży

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
hej wlasnie wrocilismy i jestem taka szczesliwa ze nie moge wciaz uwierzyc ze ja planuje zostac mama juz tak na powaznie
lekarz starszy ale dosc mily.. bylismy razem z tz tam, powiedzial ze najlepiej bylo by zajsc w ciaze pol roku po odsatwieniu tabletek ale najbardziej mam sie trzymac swojej intuicji kazal juz teraz lykac mi folik i kupic ksiazke o diecie dla przyszlej mamy i juz wdrazac sie w diete bo zdrowie najwazniejsze nie opychac sie nic wszystko zdrowe z bazarku
czesc dziweczyny ,ja również sataram sie o dzidzie i czytając wypowiedz powyzej miałam wrazenie jak bym to ja kiedys pisała.w styczniu 2006 poszłam do lekarza i powiedziałam ze chciałabym zajsc w ciąże i jakie badania powinnam zrobic? powiedział ,ze mam brac folik i narazie nic więcej i oczywiscie odczekac pół roku od odstawienia tabletek zeby organizm odpoczał , jednak teraz załuje ze posłuchałam tego doktora i jak głupia czekałam az minie pol roku, teraz mineło kolejne pół a ja nie mam nadal fasolci na dodatek znowu musze brac anty (yasmin) 2 opakowania i po odstawieniu odrazu sie starac bo bardzo mozliwe ze inaczej nie zajdę w ciaże a i jeszcze do tego mam brac tabletki na wywołanie jajeczkowania -bo jezeli tym razem sie nie powiedzie to ginka powiedziała ze czeka mnie klinika bezpłodnosci --- Mój mąż wierzy ze będą blizniaki
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 16:10   #80
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Talking Dot.: Planowanie ciąży

Czesc Adatka
widze ze trawilas do dobrego lekarza bo ja juz przeszlam kilku i narazie bezkuyecznie .Dziewczyny tu pisza ze najlepiej jest nie mysilec i chyba maja racje bo jak sie chce to wtedy sa nici ja jestem na takim etapie ze przestalam otym mysilec i zobaczymy co bedzie dalej i odstawilam leki .Zycze powodzonka
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 17:07   #81
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Planowanie ciąży

no ja tez nie wiem czy mi sie uda ale jestem dobrej mysli... poczekam moze nie pol roku a;e tak z 3 mc zeby do slubu isc jeszcze zeska bez mdlosci itp... a jak sie nie uda to cos sie wymysli ale wierze ze uda
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:07   #82
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Planowanie ciąży

Witam,
przeczytalam caly watek,poniewaz za jakis czas rowniez chciala bym zostac szczesliwa mama
Mam kilka kolezanek,ktore latami staraly sie o potomsto,ale bez kutecznie.Obecnie sa juz mamami.Obie daly mi rade: nie planuj dzidziusia,poprostu zastaw to naturze. Przez stres ktory przechodzicie i oczekiwanie,nie zawsze to sprzyja proba poczecia .....ale to juz pewnie same wiecie z doswiadczenia
Ja mam do was inne pytanie (mam nadzieje ze to odpowiedni watek),biore tabl. anty. juz od 4 lat, zamierzam jeszcze przez jakies 2-3 lata kontynuowac, czy to oznacza ze przy tak dlugim okresie ich uzywania,bede miala wiecej problemow z zajsciem w ciaze?? bardzo prosze o odpowiedz.

Gratuluje wszystkim ktorym sie udalo !! i oczywiscie wszystkim ktorzy probuja zycze szybkich efektow
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:26   #83
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Planowanie ciąży

oj to trudno powiedziec... jedne biora 7 nie maja problemu drugie rok i nie moga zajsc w ciaze mysle ze po prostu bedzie trzeba wtedy odczekac swoje az organizm sam sie ustabilizuje z hormonami ale nie ma rzeczy niemozliwych
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 11:59   #84
Elll_usa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Planowanie ciąży

Witam. Mam 25 lat i jestem 2 lata po ślubie.Planujemy dziecko i nawet juz podjęliśmy starania .Łykam kwas foliowy, próbujemy od 3 miesięcy, wydaje mi się ze "niby" trafiamy w dni płodne, a jednak nic.... Mam pytanie: z tego co mi wiadomo, mam tyłozgięcie macicy, czy jest to jakaś przeszkoda w zajściu w ciążę?
Elll_usa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 13:12   #85
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Planowanie ciąży

a ja mam teraz pytanie.. bo nie wiem co zrobic.. bo biore jeszcze opakowanie tabletek (musze ) ale lakrz zalezil mi badania krwi w celu stalenia grupi krwi przeciwcial, chorob rozyczki toksoplazmozy itp... czy takie badania moge wykonac biorac hormony??
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 14:15   #86
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: Planowanie ciąży

Jest więcej, jest, na razie "faza" przygotowań tzn. odtawiłam tabletki i biorę kwas foliowy.Nie mogę się już doczekać, ale trochę musi minąć.Planujemy dzidzię tak za kilka miesięcy.
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 14:28   #87
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: Planowanie ciąży

Czesc Ray
Posłuchaj ja tez mjalam robione grupe krwi i okazuje sie ze bedzie problem bo ja mam minus a maz plus i tez mjalam przprowadzone badania z pobrania krwi takze umnie z hormonami jest o.k na i jestem uczolona na koty takze niemam prawa przebywac z kotami a takze rowniez mjalam hsg robione i mam jajowdy drozne takze mysle ze to tez bedziesz mjala robione nieprzejmuj sie i naprawde nie trzeba myslec ja przstalam bo psychika niewytrzmuje i machnelam nato reka.
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 15:28   #88
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Planowanie ciąży

ja przestalam sie juz przejmowac... rozmawialam dzis z mama powiedziala ze nie mam sie czego bac naucze sie ciazy w trakcie i opieki nad dzieckiemt ez i mi ozywiscie pomoze zajac sie bobasem..
nie wiem tylko bo chce jeszcze mc wziasc tabletki z racji slubu i usuwania nadzerki.. bo wole ja sobie usunac i miec z glowy a potem dzidzia i nie chce "wpasc" teraz tylko pierw ja zalatwic bo jak przyjdzie teraz dzidzia to nie bede mogla z nia nic zrobic
tylko nie wiem czy jak biore te anty jeszcze to czy moge te badania z krwi zrobic czy to nie ma zadnego znaczenia.. i zwiazku ze soba:? hmm.. bo bym je zrobila teraz i za 3 tyg cytologie i je razem zaniosla
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 16:18   #89
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: Planowanie ciąży

Wieszco mojm zdaniem to powinnas zapytac sie lekarza ale ja jak bralam anty 3lata temu to nic nie mowili ale umnie bylo tak ze jak bralam anty to najprawdopodobniej bylam w ciazy i ciaza nie zostala rozpatrzona .Tez tak chcialam zeby przed slubem nie wpasc i tu sie grubo pomylilam a teraz mam problemy ale sie nie martwie tym przestalm.Troche zaluje ze bralam te leki naprwde zebym wiedziala ze tak bedzie to bym ineczej postapila.A z nadzerka to bym poczekala do ciazy moja szwagierka mjala nadzerke i jak zaszla w ciaze to sama znikla tylko niwiem czy maszja duza czy mala bo jak malo to mozna lekami .Zalezy co lekarz powie.
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 16:48   #90
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Planowanie ciąży

wiesz co ja bylam u 10 lekarzyi kazdy mpwil ze duza nadzerka ale powierzchowna mama ja od 2 lat i mowili ze ciaza przyjdzie to zniknie a ten lekarz pierwszy mowi zeby usunac bo potem sie moze aby zaostrzyc po porodzie i juz sama nie wiem co zrobic:|
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-01 23:25:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.