Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-04, 14:42   #901
Anna_Kam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Oczywiście rozumiem cię.
Wybór należy do każdego z nas.
Jednak zastanawiam się dlaczego jest tak mało opini na temat tych zwykłych Derma Rollerów na których stać przeciętnego Kowalskiego?

Odpowiedz jest prosta.

Firmy które zarabiają na nich najwięcej podsyłają na forum swoich ludzi którzy w piszą piękne rzeczy o swoich Rollerach.

Takie życie....
Anna_Kam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 15:14   #902
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Wiele firm produkuje swoje produkty w Chinach, bo tak jest taniej. Ale nie chodzi o sam proces produkcji, ale też o wykorzystane materiały. Tanie firmy stosują badziewne materiały.

W derma rollerach dużego doświadczenia nie mam, miałam jeden tylko (MT), który wyraźnie się stępił po kilkunastu użyciach, dało się to czuć w skórze i efekty były widoczne - większa opuchlizna, która dłużej schodziła. A skoro są droższe dermarollery, które starczają na kilkadziesiąt czy więcej zabiegów - moim zdaniem inwestycja opłacalna

a opinii o derma rollerach jest mało pewnie z tego powodu, że w Polsce to zabieg, o którym mało osób wie Nawet, jeśli kobiety zetknęły się z tym urządzeniem w salonie kosmetycznym, to pewnie większość z nich nie wpadłoby na to, żeby sobie taką rolkę kupić i się kłóć samej.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 15:43   #903
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Czego się nie robi dla urody... Bo my masochistki jesteśmy.
Już widzę jakiegokolwiek faceta, który by to zniósł w imię urody.
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

Właśnie to miałam na myśli droższa rolka, dłuższa żywotność = lepsza inwestycja, mniejsze ryzyko.
Jak mam ryzykować, że igła mi w twarzy zostanie po jakimś badziewiu, albo czegoś się nabawię, to wolę dłużej pooszczędzać, albo jak mnie nie stać - nie kupuję i te pieniądze przeznaczam na lepszy kosmetyk czy wizytę w salonie (np. w promocji na zakupach grupowych). W końcu nie każdy Kowalski musi rolkę mieć , moja mama nigdy nie używała czegoś takiego a i tak nie wygląda na swoje lata.
Natomiast jak się sobie zniszczy skórę, to pretensje można mieć do siebie, taki sprzedawca umyje od tego ręce.

Zdaję sobie sprawę, że na forach i w wątkach jest mnóstwo ukrytej reklamy, ale nie trzeba we wszystko wierzyć od razu. Jeśli jest dużo opinii, to może niekoniecznie 100% z nich to reklama...?
Zdrowy rozsądek przede wszystkim.
Kiedyś widziałam rolkę ze złotymi igłami za 1200 zł, tylko ciekawe jak ktoś kupuje czy wie, że taka rolka nie starczy na całe życie, a po jakimś czasie się stępi? Była nawet pokazywana w jakimś programie.

Moim zdaniem nieuczciwe jest nieinformowanie kupującego, że dana rolka ma taką a taką żywotność.
Na allegro często sprzedawane są jednorazówki, które powinny być używane w gabinetach dla jednej osoby a potem wyrzucone! Ale w opisach aukcji "zapominają" o tym wspomnieć.
__________________
wszystkowątek

Edytowane przez protka
Czas edycji: 2013-06-04 o 15:52
protka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 21:44   #904
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
Dziękuję, Kochana.
Bardzo pomocna jesteś.
Wątek sobie zasubskrybowałam i w wolnym czasie poczytam co nieco.
Do wakacji już się na coś zdecyduję. Na razie chodzi mi po głowie model medik8 titanium - on ma pozłacane igły i starcza podobno na pół roku - nie wiem czy na jak długo starcza, to zależy też od długości igieł, ale chyba tak - skoro jednych się używa co dziennie (krótsze igiełki) a innych raz na tydzień to na chłopski rozum biorąc te częściej używane szybciej się stępią.

Z mikstur jestem noga. Robiłam tylko z BU kwas hialuronowy i mleczko do włosów, ale to gotowe zestawy.

Poczytam was, pokopię w temacie, popytam na tych stronkach co radziłaś i jak zacznę działać dam znać. Mam nadzieję, że coś to da i ruszy w dobrym kierunku, bo wydatek niemały.
Ta firma co sprzedaje medik8 też ma gotowe specyfiki, ale potwornie drogie.

Jeśli ktoś używał, niech da znać czy warto.
Chociaż ampułka za 18 zł na jeden raz, to po 10-15 razach mało też nie wyjdzie.
Oby się inwestycja zwróciła. Muszę do wakacji trochę odłożyć.
Tak, to medik8, nie chciało mi sie wracać do wczesniejszych watkow.
Te ich preparaty są rewelacyjne, ale paskudnie drogie
Ale za te pieniazki to sama sobie naprodukujesz tego full. Wydaje mi sie ze nie ma co az tyle wydawać na w gruncie rzeczy proste składy.
Jeszcze na beautyever tez są gotowe po roleczkę preparaty, oczywiscie tańsze.
Kiedyś wybiorę sie na profesjonalny rolling na buzkę do gabinetu, na igły dług 3 mm, ze znieczuleniem, na krwawą rzeź ale myslę ze za 10 lat, chyba ze sypnę się wczesniej. Miło , ze mozna zawalczyć z czasem)

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
To, że kilka osób kupiło na allegro i jest zadowolonych, to nie znaczy że nikomu nic nie zaszkodziło.
A jednak twarz, to twarz (a nie część ciała którą da się zakryć, no chyba że zaczniemy nosić burki )
i leczyć potem zakażenie skóry, bo chciałam oszczędzić - to jednak wolę nie kupić w ogóle.
Moim zdaniem to już jest zbyt poważna ingerencja (takie igły), żeby kupować niesprawdzone produkty.

Albo sprawdzony produkt z atestem - albo nic. Takie jest moje zdanie.
Dokładnie. Amen! Twarz to jednak nasza wizytówka.

A tak apropos to Chiny juz nie robia takich bubli jak kiedyś. Zaczeli sie bardziej szanować, kapitalizm i konkurencja kwitnie i tym samym jakość rzekomo idzie w górę. Bublowanie bardziej przeniosło sie do Indii Pakistanu. W Chinach tylko mega smrodzą srodowisko, nie ma u nich specjalnych restrykcji. Podobno góry malowali by z kosmosu były zielone))

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nieuczciwe jest nieinformowanie kupującego, że dana rolka ma taką a taką żywotność.
Na allegro często sprzedawane są jednorazówki, które powinny być używane w gabinetach dla jednej osoby a potem wyrzucone! Ale w opisach aukcji "zapominają" o tym wspomnieć.
Wiesz co, masz 100% racji. Jesli sie zapytasz to Pani odpowiada ze na 10 np uzyć, ale musisz zapytać. A przeciez wiekszosc ludzi sadzi ze to starcza poki sie nie stepi. Własnie nie, po paru uzyciach trzeba wywalić. No i do tego trzeba wiedziec o co się pytać.
Jeszcze na allegro to pikuś, bo wiadomo ze to podróby. Ale jak sprzedaja rolki warte ponad 150 zł i one tez są na 15 uzyć to rece opadają. Tylko oczywiscie tez nalezy o to zapytać, a zeby zapytać to trzeba wiedziec o co zapytac Albo ilosc igieł. Ze nie boli nic jak jest ich 500 czy ponad 400.
Podobno (nie próbowałam) one sie nie wbijaja tak jak przy rolkach z mniejszą iloscią igiełek.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 08:59   #905
magdalena_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam wszystkich,
Jestem tu nowa i oczywiscie zwracam sie do Was z prośbą o wskazówki co do stosowania kosmetyków pod rolke. Czy możecie mi napisac jakiej firmy i ewentualnie jak je zrobić, jakie serum kupic itd. Chodizłam no rolke do kosmetyczki i wydałam kupe kasy a tak naprawde nie dowiedizałam sie co Pani używałam (tajemnica ) zabrałam więc rolke do domu i pomyslałam że sama zaczne sie "kłuć". Poradźcie prosze - mam 35 lat, przebarwienia (rolka 0,5)- co kupic i gdzie? jak to zrobic samemu lub może jest cos gotowego. Nie chciałabym sama eksperymentowac zeby nie narobic sobie problemów

Będę wdziećzna za kazdą radę....
Dziękuję bardzo bardzo
magdalena_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 13:29   #906
Oli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
(...) Na razie chodzi mi po głowie model medik8 titanium - on ma pozłacane igły i starcza podobno na pół roku - nie wiem czy na jak długo starcza, to zależy też od długości igieł, ale chyba tak - skoro jednych się używa co dziennie (krótsze igiełki) a innych raz na tydzień to na chłopski rozum biorąc te częściej używane szybciej się stępią.

Dla mnie rolki medik8 to dziwna sprawa. Niedawno chciałam kupić roleczkę 0,5 mm, ale wcześniej poprosiłam o przesłanie certyfikatów oraz wyników badań potwierdzających, że igły wytrzymają 180 zabiegów .
Przecież każdy może napisać na stronie, że jego rolki starczają na 200 zabiegów, właściwie trudno to sprawdzić nawet w trakcie stosowania. Po przygodach z tanimi rolkami jestem bardzo ostrożna.

Wyobraźcie sobie, ze nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Bardzo to mnie dziwi, bo gdy kupowałam medycznego DTS-a , bez problemu otrzymałam wszystkie certyfikaty, informację na temat rodzaju stali chirurgicznej itp.

Na stronie medik8 nie ma takich dokumentów, nikt nie odpisuje na zapytania. Nie wiem co o tym myśleć. Może 180 zabiegów to zwykła ściema?


Czy któraś z Was pytała o certyfikaty? Dostałyście odpowiedź?
Oli28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 13:59   #907
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

ktoś tu wcześniej podawał linka do bloga, na którym autorka pisała o tej rolce medik8, że używa jej regularnie przez kilka miesięcy i nic się z rolką nie stało A też nie jestem jedyną osobą, której tania rolka (ta za ok. 40zł, u mnie MT Roller, z przezroczystą rączką i zieloną głowicą) się wyraźnie stępiła po kilkunastu zabiegach.

Obecnie mam stempelek Eviala, użyłam go kilka razy, zobaczymy czy się stępi tak jak ta poprzednia rolka, na razie jest w porządku
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 16:01   #908
magdalena_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczęta, kupiłam dzis w aptece wit a i e oraz olejki arganowy i macadamia - tak poleciła mi pani w aptece do stosowania do roli. Prosze powiedźcie jakie stosować proporcje, ile kropli tych witamin zeby skórze nie zaszkodzic, czy dodawac takze wit c?
bede wdzieczna za porady
magdalena_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 17:13   #909
Oli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ktoś tu wcześniej podawał linka do bloga, na którym autorka pisała o tej rolce medik8, że używa jej regularnie przez kilka miesięcy i nic się z rolką nie stało A też nie jestem jedyną osobą, której tania rolka (ta za ok. 40zł, u mnie MT Roller, z przezroczystą rączką i zieloną głowicą) się wyraźnie stępiła po kilkunastu zabiegach.

Obecnie mam stempelek Eviala, użyłam go kilka razy, zobaczymy czy się stępi tak jak ta poprzednia rolka, na razie jest w porządku
Swojego pierwszego DTS-a używałam przez bardzo długi czas i nie czułam, żeby igły się stępiły co nie znaczy, że nie były tępe. Tylko igły 0,25 mm można stosować bez ograniczeń czasowych i ilościowych.
Jeśli jednak firma informuje mnie na swojej stronie, że ich rolkę z igłami 0,5 mm, jako jedyną na świecie, można używać do 180 zabiegów bez obawy że zrobię sobie krzywdę, to wydaje mi się, że na życzenie klienta powinna przedstawić dokument poświadczający ten fakt. W innym wypadku dla mnie to jest zwykły chwyt marketingowy tym bardziej, że absolutnie wszystkie profesjonalne rolki można stosować tylko do 12-15 zabiegów, chociaż osobiście nie odczuwałam żeby po 15-20 zabiegach igły szarpały skórę albo było większe zaczerwienienie czy opuchlizna - może to zależy od grubości skóry?
Oli28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 18:18   #910
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Oli28 Pokaż wiadomość
Swojego pierwszego DTS-a używałam przez bardzo długi czas i nie czułam, żeby igły się stępiły co nie znaczy, że nie były tępe. Tylko igły 0,25 mm można stosować bez ograniczeń czasowych i ilościowych.
Jeśli jednak firma informuje mnie na swojej stronie, że ich rolkę z igłami 0,5 mm, jako jedyną na świecie, można używać do 180 zabiegów bez obawy że zrobię sobie krzywdę, to wydaje mi się, że na życzenie klienta powinna przedstawić dokument poświadczający ten fakt. W innym wypadku dla mnie to jest zwykły chwyt marketingowy tym bardziej, że absolutnie wszystkie profesjonalne rolki można stosować tylko do 12-15 zabiegów, chociaż osobiście nie odczuwałam żeby po 15-20 zabiegach igły szarpały skórę albo było większe zaczerwienienie czy opuchlizna - może to zależy od grubości skóry?
właśnie rolka 0,2 czy 0,25 mi się tak stępiła, stosowana pod oczy. różnica przy kilkunastym zabiegu a pierwszym była ogromna - przy ostatnich zabiegach bardziej bolało, można było zobaczyć, jak igły "ciągną" skórę, opuchlizna utrzymywała się dłużej. W dodatku pojawiały się pojedyncze czerwone kropeczki - mikro-ranki.

Oczywiście, popieram, że jakiś certyfikat powinien być dostępny, jeśli chcesz go zobaczyć. Pewnie sprzedawca był nieco skołowany, bo mało kogo interesują takie rzeczy Ale mógłby być dostępny taki dokument na stronie. Medik8 strzela sobie w kolano w ten sposób, jak firmy, które nie udostępniają składów kosmetyków.
Nie próbuję wychwalać pod niebiosa czegoś, czego nie miałam i mówić, że inne rzeczy są be tylko przytaczam relacje osób trzecich. Ten blog, o którym wspominałam, to ten - nie przeczytałam całego Ale widzę, że sporo ciekawych informacji na nim jest.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 08:27   #911
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Oli28 Pokaż wiadomość

Dla mnie rolki medik8 to dziwna sprawa. Niedawno chciałam kupić roleczkę 0,5 mm, ale wcześniej poprosiłam o przesłanie certyfikatów oraz wyników badań potwierdzających, że igły wytrzymają 180 zabiegów .
Przecież każdy może napisać na stronie, że jego rolki starczają na 200 zabiegów, właściwie trudno to sprawdzić nawet w trakcie stosowania. Po przygodach z tanimi rolkami jestem bardzo ostrożna.

Wyobraźcie sobie, ze nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Bardzo to mnie dziwi, bo gdy kupowałam medycznego DTS-a , bez problemu otrzymałam wszystkie certyfikaty, informację na temat rodzaju stali chirurgicznej itp.

Na stronie medik8 nie ma takich dokumentów, nikt nie odpisuje na zapytania. Nie wiem co o tym myśleć. Może 180 zabiegów to zwykła ściema?


Czy któraś z Was pytała o certyfikaty? Dostałyście odpowiedź?
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
właśnie rolka 0,2 czy 0,25 mi się tak stępiła, stosowana pod oczy. różnica przy kilkunastym zabiegu a pierwszym była ogromna - przy ostatnich zabiegach bardziej bolało, można było zobaczyć, jak igły "ciągną" skórę, opuchlizna utrzymywała się dłużej. W dodatku pojawiały się pojedyncze czerwone kropeczki - mikro-ranki.

Oczywiście, popieram, że jakiś certyfikat powinien być dostępny, jeśli chcesz go zobaczyć. Pewnie sprzedawca był nieco skołowany, bo mało kogo interesują takie rzeczy Ale mógłby być dostępny taki dokument na stronie. Medik8 strzela sobie w kolano w ten sposób, jak firmy, które nie udostępniają składów kosmetyków.
Nie próbuję wychwalać pod niebiosa czegoś, czego nie miałam i mówić, że inne rzeczy są be tylko przytaczam relacje osób trzecich. Ten blog, o którym wspominałam, to ten - nie przeczytałam całego Ale widzę, że sporo ciekawych informacji na nim jest.
Poszłam dalej w temacie rolek medik8 i napisałam do producenta do Anglii gdzie w Polsce można dostać ich oryginalne dermarollery.
Otrzymałam odpowiedź, że przedstawiciel się ze mną skontaktuje i tak się stało. Można kupić bezpośrednio u przedstawiciela ale od kwoty 1000 zł lub w dwóch sklepach internetowych, gdzie są ich rolki. Ceny w obu bardzo podobne.
Do jednego z nich napisałam z pytaniami i otrzymałam bardzo wyczerpujacą odpowiedź i nr telefonu ( do dalszych pytań czy porady).
Nie czułam się olewana czy spławiana - pozytywne wrażenie.
O certyfikat nie pytałam, nie wiem czy ta firma sprzedaje urządzenia z certyfikatami.
Jak chodzi o rolkę to zostałam poinformowana, że powinna mi wystarczyć na 180 zabiegów, czyli przy codziennym rolkowaniu na pół roku.

Nie wiem czy firmy dają na to certyfikat.
Pewnie te 180 zabiegów zależy od powierzchni. Ktoś może rolować tylko twarz, a inna osoba duże powierzchnia ciała (uda, brzuch itp) i to raczej nie będzie to samo.

Moim zdaniem trzeba po prostu kupić oryginalną rolkę i samemu zobaczyć na ile wystarczy, powinna w każdym razie posłużyć dość długo, na pewno nie kilka czy kilkanaście zabiegów jak przy podróbach czy tanich wałkach.

Przy zakupie warto zapytać co nas nurtuje czy zadzwonić i popytać.

Co ciekawe napisałam też do dystrybutora rolek w innym kraju (nie mieszkam w Polsce) i tam można kupić tylko 0,2 i 0,3 mm - 0,5 mm nam nie sprzedadzą. Podobno nie powinno się na własną rękę używać w domu takich rolek, że można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc i w necie krąży wiele błędnych opinii, a do użytku domowego są tylko 0,2 i 0,3 mm.

Miałam zamiar kupić 0,5, ale po tej informacji chyba jednak kupię 0,2 mm.

Dziewczyny, które mają kruche naczynka krwionośne na twarzy nie powinny używać czy zaczynać rolowania od dłuższych igieł niż 0,2 mm!
__________________
wszystkowątek

Edytowane przez protka
Czas edycji: 2013-06-07 o 08:30
protka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 09:04   #912
Anna_Kam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Wydaje mi się że ktoś niedoświadczony doradził ci tak krótka igłę.
0,2mm najczęściej są stosowane na skórę głowy - na łysienie.

Ja na swoją pierwszą przygodę z Derma Rollerem zaczęłam od długości 0,3mm ponieważ bałam się większej długości.
Teraz mam 0,5mm i zastanawiam sie nad wiekszą dlugością np. 1mm a stsouję rolkę tylko i wyłącznie na twarz.

Ostatnio koleżanka powiedziała iż stosuje rolkę na usta i ma efekt jak po "botoksie" - też mam zamiar spróbować.
Anna_Kam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 09:48   #913
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja napisałam, że przy pękających naczynkach powinno się zacząć od 0,2 mm (tak mi doradzono), a ty nic nie piszesz, że takowe posiadasz.

Wiadomo, że taka cera jest wyjątkowo wrażliwa i delikatna i trzeba uważać na wiele rzeczy nawet ostre przyprawy czy saunę, także akurat w tym wypadku posłucham profesjonalistów. Naczynka potrafią pękać same z siebie, nawet głupi katar czy alergia mogą pogorszyć stan skóry, więc nie będę im fundować szoku w postaci igły 0,5 mm na dzień dobry.

A na stronie medik8 pisze wyraźnie do czego są jakie igły i bynajmniej 0,2 mm nie jest tylko na skórę głowy!

Tak jak pisałam za granicą w sklepie nie kupisz do użytku domowego 0,5 mm - chyba o czymś to musi świadczyć. I dlaczego igły 1,00 mm sprzedają tylko profesjonalistom?
Mam na myśli Medik8 - taka adnotacja jest w sklepie. Ja kosmetyczką nie jestem, więc nie będę się brała za takie długości. Dla mojej twarzy są niewskazane.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Anna_Kam Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że ktoś niedoświadczony doradził ci tak krótka igłę.
0,2mm najczęściej są stosowane na skórę głowy - na łysienie.

Ja na swoją pierwszą przygodę z Derma Rollerem zaczęłam od długości 0,3mm ponieważ bałam się większej długości.
Teraz mam 0,5mm i zastanawiam sie nad wiekszą dlugością np. 1mm a stsouję rolkę tylko i wyłącznie na twarz.

Ostatnio koleżanka powiedziała iż stosuje rolkę na usta i ma efekt jak po "botoksie" - też mam zamiar spróbować.
Sama piszesz, że zaczęłaś od 0,3 mm bo się bałaś, więc u mnie jest podobnie.
Tyle że przy rumieniu zacznę od najbardziej delikatnych - zgaduję, że ty takiego problemu nie masz...?

Jak często używasz 0,5 mm? Nie powinnaś częściej niż raz w tygodniu.
I podobno trzeba obowiązkowo filtry na skórę 50+

Oczywiście to twoja sprawa, ale ja bym na własną rękę nie ryzykowała z igłą 1,0 mm na twarz.
To dwa razy taka igła jak teraz masz!
Nie wiesz jakie będą następstwa niewłaściwego używania po kilku miesiącach.

Nie wiem w jakim wieku jesteś, ale czy na pewno potrzebujesz już takich silnych igieł?
__________________
wszystkowątek

Edytowane przez protka
Czas edycji: 2013-06-07 o 09:54
protka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:47   #914
magdalena_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez magdalena_13 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, kupiłam dzis w aptece wit a i e oraz olejki arganowy i macadamia - tak poleciła mi pani w aptece do stosowania do roli. Prosze powiedźcie jakie stosować proporcje, ile kropli tych witamin zeby skórze nie zaszkodzic, czy dodawac takze wit c?
bede wdzieczna za porady

Dzięwczeta prosze poradxcie czy moge stosować te witaminy w kroplach z apteki z olejkami, które wymieniła i czy przed czy po rolce? mam watpliwości cz ta Pani z apteki dobrze mi poradziła....no i ile tych kropel żeby nie narobic przebarwień...poradxcie prosze lub podpowiedzcie kogo sie dopytać...dzięki
magdalena_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 14:34   #915
Anna_Kam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja stosuję rolkę do poprawy wyglądu mojej skóry.
Chciałam stosować ją częściej jednak nie mam czasu a przy zabiegu liczy się też regularne stosowanie.
Dlatego używam Rolki co każdy piątek

Na weekendzie moja skóra jest napięta i nie widać zmarszczek na czole kiedy je marszcze...
Anna_Kam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:36   #916
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Anna_Kam Pokaż wiadomość
Jednak zastanawiam się dlaczego jest tak mało opini na temat tych zwykłych Derma Rollerów na których stać przeciętnego Kowalskiego?

Odpowiedz jest prosta.

Firmy które zarabiają na nich najwięcej podsyłają na forum swoich ludzi którzy w piszą piękne rzeczy o swoich Rollerach.
Dla odmiany Anna_Kam okazała się reprezentantką firmy sprzedającej m.in. na Allegro tanie rollery.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 23:43   #917
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Anna_Kam Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że ktoś niedoświadczony doradził ci tak krótka igłę.
0,2mm najczęściej są stosowane na skórę głowy - na łysienie.

Ja na swoją pierwszą przygodę z Derma Rollerem zaczęłam od długości 0,3mm ponieważ bałam się większej długości.
Teraz mam 0,5mm i zastanawiam sie nad wiekszą dlugością np. 1mm a stsouję rolkę tylko i wyłącznie na twarz.

Ostatnio koleżanka powiedziała iż stosuje rolkę na usta i ma efekt jak po "botoksie" - też mam zamiar spróbować.
Na początek jest długosc 0,25 max polecana...
Na usta 1 mm??? oszalałaś???

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dla odmiany Anna_Kam okazała się reprezentantką firmy sprzedającej m.in. na Allegro tanie rollery.
Mało przekonujaca była...
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 18:13   #918
Oli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
(...)
Do jednego z nich napisałam z pytaniami i otrzymałam bardzo wyczerpujacą odpowiedź i nr telefonu ( do dalszych pytań czy porady).
Nie czułam się olewana czy spławiana - pozytywne wrażenie.
O certyfikat nie pytałam, nie wiem czy ta firma sprzedaje urządzenia z certyfikatami.
.
No cóż, być może miałaś więcej szczęścia lub zadałaś mnie kłopotliwe pytania Nigdy w życiu nie wydałabym trzech stów na rolkę bez certyfikatu, taką mogę kupić na allegro za grosze

Spróbuję jeszcze raz napisać, może tym razem odpowiedzą
Oli28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 18:25   #919
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez magdalena_13 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, kupiłam dzis w aptece wit a i e oraz olejki arganowy i macadamia - tak poleciła mi pani w aptece do stosowania do roli. Prosze powiedźcie jakie stosować proporcje, ile kropli tych witamin zeby skórze nie zaszkodzic, czy dodawac takze wit c?
bede wdzieczna za porady

W jakiej formie masz witamiy A i E? Podaj składy z opakowania.
Olejek arganowy i macdamia są bardzo dobre, jeśli nie masz suchą cerę, w przypadku mieszanej mogą spowodować wysyp zaskórników, zwłaszcza jeśli dodasz witaminę E.


Cytat:
Napisane przez protka
Ja napisałam, że przy pękających naczynkach powinno się zacząć od 0,2 mm (tak mi doradzono), a ty nic nie piszesz, że takowe posiadasz.

Mam cerę naczynkową - zabiegi rozpoczęłam od rolki 0,5 mm, czasami używam także 1,0 mm i nie widziałam, żeby cokolwiek złego działo się z naczynkami. Wręcz przeciwnie, tak jak u wielu osób, po pewnym czasie skóra pogrubiła się i naczynka są mniej widoczne.
Jeśli jednak ktoś nigdy się nie rolkował i nie ma większego pojęcia czego się spodziewać, bardzo się boi albo ma bardzo wrażliwą skórę, to może będzie dobrze jeśli zacznie od najkrótszych igieł. Jest to jednak długość dla cierpliwych bo na efekty trzeba czekać i czekać a zabiegi robić przynajmniej 2 razy w tygodniu - nie jest to opcja dla osób zapracownych i niecierpliwych, czyli takich jak ja
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 18:39   #920
maggda_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny a czy serum Revitacell Stem Cells Regenerating można stosowac po rolowaniu lub w trakcie???

Składniki: Aqua, NHAC Biocervin MIC-1, Isopropyl Palmitate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Isostearin, Glycerin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Cellulose, Maltooligosyl Glucoside/Hydrogenated Starch Hydrolisate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Parfum, Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate.


Składniki aktywne: NHAC Biocervin MIC-1, witamina E, olej z awokado i orzeszków makadamia, syrop kukurydziany.
maggda_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 07:02   #921
magdalena_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=geraldine2030;41236 317]W jakiej formie masz witamiy A i E? Podaj składy z opakowania.
Olejek arganowy i macdamia są bardzo dobre, jeśli nie masz suchą cerę, w przypadku mieszanej mogą spowodować wysyp zaskórników, zwłaszcza jeśli dodasz witaminę E.


Bardzo Ci dziękuję,że odpisałaś - bardzo czekałam na tą odpowiedź
Kupiłam witaminy w kroplach (takie dla dzieci) doustne - podaje skład: witamina E - producent - MEDANA PHARMA S.A.; 1 ml roztworu (ok. 27 kropli) zawiera: octan tokoferolu (witamina E) - 300 mg oraz olej arachidowy; 1 kropla zawiera około 11 mg witaminy E
witamina A - 50 000 j.m./ ml,płyn doustny
Dostępna w opakowaniach po 10 ml.; skład - 1 ml (ok. 30 kropli) roztworu zawiera 50 000 j.m. palmitynianu witaminy A (Retinoli palmitas) oraz substancje pomocnicze: cremophor EL, sacharoza (150 mg/ml), sodu benzoesan E 211 (5 mg/ml), sodu salicylan, aromat anyżowy, kwas cytrynowy, woda oczyszczona.1 kropla zawiera 1 670 j.m. witaminy A.

Pani w aptece powiedziała,że będą dobre do smarowania na twarz po rolce. Zastanawia mnie teraz fakt, że po pierwszym zabiegu u kosmetyczki miałam właśnie wysyp zaskórników - czyli to mogła byc przyczyna wit E
Czy jesli po 5 zabiegach (nie wiem co zawierała ampułka bo kosmetyczka powiedziała tylko,że jest na przebarwienia i nie chciała podac firmy ) mozliwe że skóra się przyzwyczaiła i moge stosowac te witaminy?, czy teraz w okresie letnim nie jest to wskazane z uwagi na słońce ? - a przyznam że uwielbiam sie opalac
Może po prostu odstawić te witaminy i polecicie mi cos sprawdzonego - gotowego? Jesli chodzi o olejki to kosmetyczka kazała mi używać raczej arganowego - codizennie a macadamia od czasu do czasu. teraz to juz samma nie wiem. Myslałam,że jak ide do kosmetyczki to zidentyfikuje mój rodzaj cery i poradzi kosmetyki do niej właściwe
Ale nie będe przynudzać - prosze tylko o porady co uzywac teraz po rolce - ewentualnie w między czasie? szczegołnie w okresie letnim kiedy nie uchronię twarzy od słońca?
Będę wdzięczna bardzo bardzo za porady

Edytowane przez magdalena_13
Czas edycji: 2013-06-13 o 07:05
magdalena_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 17:58   #922
kaskat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Hej!
Nie mam jeszcze rollera, ale co myślicie o wykorzystaniu ROLKI NA USTA?
tzn czy np. jeśli kilka razy dociśniemy ją delikatnie do ust, a na to nałożymy np. kwas hialuronowy, to uzyskamy jakiś efekt ujędrnienia, powiększenia?

Nie znalazłam ani słowa na ten temat w całych googlach.
kaskat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 18:03   #923
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

na instrukcji mojego stempelka i poprzedniej rolki było napisane, żeby nie stosować jej na usta (mimo iż to najkrótsze igły)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 17:14   #924
kaskat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
na instrukcji mojego stempelka i poprzedniej rolki było napisane, żeby nie stosować jej na usta (mimo iż to najkrótsze igły)
tak myślałam, bo gdyby ktoś sobie zrollował całe usta to.. nawet nie chcę myśleć

Może jednak jest jakaś dziewczyna która coś próbowała?
kaskat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 20:51   #925
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaskat Pokaż wiadomość
tak myślałam, bo gdyby ktoś sobie zrollował całe usta to.. nawet nie chcę myśleć

Może jednak jest jakaś dziewczyna która coś próbowała?
Nie no oszalałyscie??? jak bedziecie miec 60 lat to moze, ale na usta to pisała osoba, co Lorri ja nakryła, ona probowała tu reklamowac rolki chinskie. Nie słyszałam zeby usta rolować)) Pełniejsze nie bedą, tylko "apetyczne"- w strupach Moim skromnym zdaniem.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 13:20   #926
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez magdalena_13 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję,że odpisałaś - bardzo czekałam na tą odpowiedź
Kupiłam witaminy w kroplach (takie dla dzieci) doustne - podaje skład: witamina E - producent - MEDANA PHARMA S.A.; 1 ml roztworu (ok. 27 kropli) zawiera: octan tokoferolu (witamina E) - 300 mg oraz olej arachidowy; 1 kropla zawiera około 11 mg witaminy E
witamina A - 50 000 j.m./ ml,płyn doustny
Dostępna w opakowaniach po 10 ml.; skład - 1 ml (ok. 30 kropli) roztworu zawiera 50 000 j.m. palmitynianu witaminy A (Retinoli palmitas) oraz substancje pomocnicze: cremophor EL, sacharoza (150 mg/ml), sodu benzoesan E 211 (5 mg/ml), sodu salicylan, aromat anyżowy, kwas cytrynowy, woda oczyszczona.1 kropla zawiera 1 670 j.m. witaminy A. Pani w aptece powiedziała,że będą dobre do smarowania na twarz po rolce.
Witamina E jest ok. ale nad witaminą A chwilę bym się zastanowiła, ponieważ ma w składzie aromat anyżowy, który może podrażnić. Chyba lepiej byłoby kupić witaminę A w kapsułkach żelowych i dodawać do olejku


Cytat:
Napisane przez magdalena_13 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie teraz fakt, że po pierwszym zabiegu u kosmetyczki miałam właśnie wysyp zaskórników - czyli to mogła byc przyczyna wit E
Czy jesli po 5 zabiegach (nie wiem co zawierała ampułka bo kosmetyczka powiedziała tylko,że jest na przebarwienia i nie chciała podac firmy ) mozliwe że skóra się przyzwyczaiła i moge stosowac te witaminy?,
Trudno stwierdzić co Cię zapchało - nie znamy składu, wcale nie musiała to być witamia E. W ampułkach na przebarwienia stosuje się inne składniki.


Cytat:
Napisane przez magdalena_13 Pokaż wiadomość
czy teraz w okresie letnim nie jest to wskazane z uwagi na słońce ? - a przyznam że uwielbiam sie opalac

Po rolce nie wolno się opalać przynajmniej przez 2-3 dni, trzeba stosować kremy ze stabilnymi filtrami. Po co jednak stosować rolkę jeśli chcesz się opalać? To trochę bez sensu


Cytat:
Napisane przez magdalena_13 Pokaż wiadomość
Może po prostu odstawić te witaminy i polecicie mi cos sprawdzonego - gotowego?

Teraz można kupić sporo różnych ampułek do rolowania, ja ostatnio stosuję mesohyal z kwasem hialuronowym i witaminą C i mesohyal z krzemem albo koktajle rewitalizujące szwajcarskiej firmy, często też robię swoje własne serum z półproduktów. Niektóre osoby używają olejków z BU.


Cytat:
Napisane przez magdalena_13 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o olejki to kosmetyczka kazała mi używać raczej arganowego - codizennie a macadamia od czasu do czasu. teraz to juz samma nie wiem. Myslałam,że jak ide do kosmetyczki to zidentyfikuje mój rodzaj cery i poradzi kosmetyki do niej właściwe

A jaki masz rodzaj cery?


Cytat:
Napisane przez maggda_21
Dziewczyny a czy serum Revitacell Stem Cells Regenerating można stosowac po rolowaniu lub w trakcie???

Składniki: Aqua, NHAC Biocervin MIC-1, Isopropyl Palmitate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Isostearin, Glycerin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Cellulose, Maltooligosyl Glucoside/Hydrogenated Starch Hydrolisate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Parfum, Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Składniki aktywne: NHAC Biocervin MIC-1, witamina E, olej z awokado i orzeszków makadamia, syrop kukurydziany.

Właśnie się zastanawiałam nad zakupem tego serum, skład w sumie może być, zwłaszcza pod krótkie igły 0,25mm. Nie jestem tylko pewna, czy te komórki macierzyste z jelenia to hit czy kit

Stosowałaś to serum bez rolki? Jakie wrażenia?
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 13:07   #927
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

czesc dziewczyny, jakie preparaty polecacie pod dermoroller?

zaczynam swoja przygode i na pierwszy ogien kupilam 2 zestwy ampulek hiszpanskiej marki De Noyles. Jedna paczka z kwasem hialuronowym a druga paczka z kolagenem.

jesli chodzi o sam dermoroller to kupilam 0.5mm. nie wiem czy to nie za malo, ale pewnie jest jakas zaleznosc miedzy dlugoscia "igielek" a czestotliwoscia zabiegow?

mam w planach robic zabiegi co 2 tygodnie w lipcu i w sierpniu i zobaczyc jakie beda efekty. czy to sa dobre odstepy czasowe? moze lepiej co tydzien? czy sa jakies zasady "najelpszej praktyki"?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 18:42   #928
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

witam . chcialem sie dowiedziec cos o dermaroller , mam blizny po operacji chcialbym skórer w ten sposob pobudzic do regenereacji. czy któraś z was porbowala go na blizny . zastanwiam sie nad kupnem 1mm , czy zanim zaczne go urzywac musze sie znieczulić ?? i czy po zakonczeniu rolowania musze rollera przmeyc odkazić co kolwiek z nim zorbic przed kolejnym rolowaniem??
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:28   #929
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, jakie preparaty polecacie pod dermoroller?

zaczynam swoja przygode i na pierwszy ogien kupilam 2 zestwy ampulek hiszpanskiej marki De Noyles. Jedna paczka z kwasem hialuronowym a druga paczka z kolagenem.

jesli chodzi o sam dermoroller to kupilam 0.5mm. nie wiem czy to nie za malo, ale pewnie jest jakas zaleznosc miedzy dlugoscia "igielek" a czestotliwoscia zabiegow?

mam w planach robic zabiegi co 2 tygodnie w lipcu i w sierpniu i zobaczyc jakie beda efekty. czy to sa dobre odstepy czasowe? moze lepiej co tydzien? czy sa jakies zasady "najelpszej praktyki"?
Igłami 0,5 mm zazwyczaj rolujemy się raz w tygodniu, ale jeśli zrobisz przerwę 14 dni to też nie powinno być źle.


Najlepiej zrobić serię 4-6 zabiegów, potem przerwę 3-4 tygodnie. Chociaż kwestia ilości zabiegów w jednej serii i długości przerwy jest bardzo dyskusyjna - pytałam w kilku gabinetach i praktycznie w każdym słyszałam inną odpowiedź. Najczęściej słyszalam, że to zależy od stanu cery, ale minimum to 3 zabiegi. W kilku gabinetach zalecili 6-10 zabiegów co 10 dni a później podtrzymująco raz w miesiącu.


Możesz podać składy ampułek De Noyles To są ampułki do mezoterapii? Mają konserwanty?

Edytowane przez geraldine2030
Czas edycji: 2013-06-23 o 19:38
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:00   #930
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Igłami 0,5 mm zazwyczaj rolujemy się raz w tygodniu, ale jeśli zrobisz przerwę 14 dni to też nie powinno być źle.


Najlepiej zrobić serię 4-6 zabiegów, potem przerwę 3-4 tygodnie. Chociaż kwestia ilości zabiegów w jednej serii i długości przerwy jest bardzo dyskusyjna - pytałam w kilku gabinetach i praktycznie w każdym słyszałam inną odpowiedź. Najczęściej słyszalam, że to zależy od stanu cery, ale minimum to 3 zabiegi. W kilku gabinetach zalecili 6-10 zabiegów co 10 dni a później podtrzymująco raz w miesiącu.


Możesz podać składy ampułek De Noyles To są ampułki do mezoterapii? Mają konserwanty?

dzieki za odpowiedz, ja w zasadzie poczytalam wiecej w internecie i stwierdzilam, ze bede sie rolowac raz w tygodniu w lipcu i w sierpniu, czyli bedzie 8 zabiegow.

czytalam, ze nie powinno sie rolowac wiecej niz 2 razy w tygodniu, wiec 1 raz w tygodniu bedzie ok, szczegolnie, ze po tych 8 zabiegach robie przerwe i jesienia chce robic peelingi na bazie kwasow i odstwic rolowanie na jakis czas.

jesli chodzi o ampulki to kupilam cos takiego:

http://www.sklep.bio-med.pl/extracto...olagenowe.html

http://www.sklep.bio-med.pl/extraco-...luronowym.html

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

te ampulki byly w sekcji z preparatami do rollerow
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.