Spirala GyneFix dla nieródek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-01, 14:48   #61
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

U mnie minął rok z Gynefix mini, dalej jestem zadowolona i polecam wszystkim tą metodę! Zakładałam w Białymstoku, więc jak ktoś chętny to mogę podać namiar....
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 14:25   #62
n0waPanna
Raczkowanie
 
Avatar n0waPanna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 389
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ok. Po latach poszukiwan nie odnalazlam lekarza od gynefixu ale znalazlam dwoch lekarzy w trojmiescie ktorzy zaloza spirale niehormonalna nierodce.
Jesli ktos jest zainteresowany moge podac namiar. Ja zmieniam tabletki i jak ni wyjdzie to spirala tt mini

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Zapach deszczu czy ty jeszcze tu jestes?
Mogę prosić na priv kontakt do tych lekarzy? Czas się zainteresować tematem, bo hormony chyba nie są mi pisane
n0waPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:03   #63
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
U mnie minął rok z Gynefix mini, dalej jestem zadowolona i polecam wszystkim tą metodę! Zakładałam w Białymstoku, więc jak ktoś chętny to mogę podać namiar....
a możesz zdradzić jak to wyszło kosztowo?
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:32   #64
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
a możesz zdradzić jak to wyszło kosztowo?
oczywiście wkładkę sprowadziłam z Belgii za 100 euro a założyłam za 400 zł w Polsce . Założenie drogo, ale ufam temu lekarzowi i wolałam zapłacić niż później się martwić. W Warszawie aktualnie Gynefix z założeniem ok. 1000 zł.... http://idealistgin.pl/cennik-uslugi-ginekologiczne plus taki, że nie trzeba wkładki sprowadzać samemu, bo mają na stanie.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 16:58   #65
lovebejbe
Przyczajenie
 
Avatar lovebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Hej. Ja zakładałam GYNEFIX w Polsce i jestem zadowolona. Nie musiałam go sprowadzać. Wszystko na miejscu. POLECAM
lovebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 17:05   #66
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez lovebejbe Pokaż wiadomość
Hej. Ja zakładałam GYNEFIX w Polsce i jestem zadowolona. Nie musiałam go sprowadzać. Wszystko na miejscu. POLECAM
Gdzie??
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 17:45   #67
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Gdzie??
w idealist zakładają
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 19:04   #68
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
w idealist zakładają
a to wiem, ale może jeszcze gdzieś
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 21:13   #69
frikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 58
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
U mnie minął rok z Gynefix mini, dalej jestem zadowolona i polecam wszystkim tą metodę! Zakładałam w Białymstoku, więc jak ktoś chętny to mogę podać namiar....
Jak było u Pani z krwawieniem po załozeniu spirali, jak długo trwało?
Załozylam ginefix 24.01.2015 i cały czas dosc mocno krwawie zupełnie jak przy miesiączce. Doktor zrobił usg 2 razy i zapewnia że wszystko dobrze i ze plamienie moze trwac nawe 3 miesiace, ale ja tyle nie wytrzymam, zaczynam myslec o wyciągnieciu, jesli po miesiącu nic się nie zmieni
Biore exacyl + cyclonamine, lecz to nie wiele daje

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Panie , ktore zakładały gynefix - jak było u Pan z tym nieszczesnym krwawieniem po załozeniu, jak długo trwało?
frikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 05:09   #70
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez frikoo Pokaż wiadomość
Jak było u Pani z krwawieniem po załozeniu spirali, jak długo trwało?
Załozylam ginefix 24.01.2015 i cały czas dosc mocno krwawie zupełnie jak przy miesiączce. Doktor zrobił usg 2 razy i zapewnia że wszystko dobrze i ze plamienie moze trwac nawe 3 miesiace, ale ja tyle nie wytrzymam, zaczynam myslec o wyciągnieciu, jesli po miesiącu nic się nie zmieni
Biore exacyl + cyclonamine, lecz to nie wiele daje

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Panie , ktore zakładały gynefix - jak było u Pan z tym nieszczesnym krwawieniem po załozeniu, jak długo trwało?
Ja zakładałam w 3 dniu okresu, który się skończył normalnie 4 dnia... Pierwszy okres z Gynefix był bardziej obfity, ale też trwał normalnie. Nie miałam żadnych plamień/krwawień... Po roku okres trwa 3 dni plus 1 dzień plamienia....
Polecam przeczekać chociaż jeszcze 2 tyg, skoro na usg jest ok, to szkoda byłoby Gynefix wyjąć...
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 16:12   #71
frikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 58
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Ja zakładałam w 3 dniu okresu, który się skończył normalnie 4 dnia... Pierwszy okres z Gynefix był bardziej obfity, ale też trwał normalnie. Nie miałam żadnych plamień/krwawień... Po roku okres trwa 3 dni plus 1 dzień plamienia....
Polecam przeczekać chociaż jeszcze 2 tyg, skoro na usg jest ok, to szkoda byłoby Gynefix wyjąć...
A czy Pani rodziła już dzieci? ja jestem nieródką lecz juz nie najmłodszą... kazdgo dnia czuje skurcze jak przy miesiączce, czasami bol krzyza, krew ma normalne jasne zabarwienie - nie brunatne jak przy zwykłym plamieniu...
frikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 17:40   #72
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez frikoo Pokaż wiadomość
A czy Pani rodziła już dzieci? ja jestem nieródką lecz juz nie najmłodszą... kazdgo dnia czuje skurcze jak przy miesiączce, czasami bol krzyza, krew ma normalne jasne zabarwienie - nie brunatne jak przy zwykłym plamieniu...
Ja też nie rodziłam i nie jestem już najmłodsza Ja intensywne skurcze czułam przez kilka godzin po założeniu, potem całkowicie przeszło. Ale w trakcie zakładania prawie zemdlałam, mąż mnie do domu donieść musiał Kto Tobie zakładał wkładkę? Gdzie? Ten lekarz znał się na tym? Może coś poszło źle?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 20:41   #73
frikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 58
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Ja też nie rodziłam i nie jestem już najmłodsza Ja intensywne skurcze czułam przez kilka godzin po założeniu, potem całkowicie przeszło. Ale w trakcie zakładania prawie zemdlałam, mąż mnie do domu donieść musiał Kto Tobie zakładał wkładkę? Gdzie? Ten lekarz znał się na tym? Może coś poszło źle?
Wkładkę zakładałam w Idealist. Dr jest bardzo miły i wydaje sie być kompetentny, zrobił USG przed zabiegiem, zaraz po zabiegu i nastepnie jeszcze 2 razy w ciągu tych 2 tygodni. Zakładanie bardzo bolało, ale lekarz był bardzo delikatny i starał się zrobic to jak najmniej dotkliwie. Pierwszy tydzien było tylko plamienie a po pierwszym stosunku z plamienia zrobiło się normalne krwawienie. Zauważyłam, że najgorzej jest wieczorami i w nocy - mam silne skurcze i ból w plecach. Do tego czuje się cała opuchnięta. Boje się, że jednak cos jest nie tak, ale kiedy dr robi USG pokazuje łancuszek i zapewnia ze wszystko ok. Nie wiem co robić..
frikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 21:59   #74
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez frikoo Pokaż wiadomość
Wkładkę zakładałam w Idealist. Dr jest bardzo miły i wydaje sie być kompetentny, zrobił USG przed zabiegiem, zaraz po zabiegu i nastepnie jeszcze 2 razy w ciągu tych 2 tygodni. Zakładanie bardzo bolało, ale lekarz był bardzo delikatny i starał się zrobic to jak najmniej dotkliwie. Pierwszy tydzien było tylko plamienie a po pierwszym stosunku z plamienia zrobiło się normalne krwawienie. Zauważyłam, że najgorzej jest wieczorami i w nocy - mam silne skurcze i ból w plecach. Do tego czuje się cała opuchnięta. Boje się, że jednak cos jest nie tak, ale kiedy dr robi USG pokazuje łancuszek i zapewnia ze wszystko ok. Nie wiem co robić..
aaa czemu to piszesz, a raczej: czemu coś takiego u Ciebie się dzieje mi ten dr ma za jakieś 2 miesiące zakładać i teraz mam dodatkowe wątpliwości
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 05:46   #75
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez frikoo Pokaż wiadomość
Wkładkę zakładałam w Idealist. Dr jest bardzo miły i wydaje sie być kompetentny, zrobił USG przed zabiegiem, zaraz po zabiegu i nastepnie jeszcze 2 razy w ciągu tych 2 tygodni. Zakładanie bardzo bolało, ale lekarz był bardzo delikatny i starał się zrobic to jak najmniej dotkliwie. Pierwszy tydzien było tylko plamienie a po pierwszym stosunku z plamienia zrobiło się normalne krwawienie. Zauważyłam, że najgorzej jest wieczorami i w nocy - mam silne skurcze i ból w plecach. Do tego czuje się cała opuchnięta. Boje się, że jednak cos jest nie tak, ale kiedy dr robi USG pokazuje łancuszek i zapewnia ze wszystko ok. Nie wiem co robić..
To może powinnaś iść do innego lekarza na USG, warto się skonsultować. Jeśli na drugim USG będzie ok, to wtedy albo czekać albo wyjąć. Polecam ziołowe tabletki na zmniejszenie/zatrzymanie krwawienia Hemorigen, mi pomógł przy obfitym okresie.
Może nie do końca się u Ciebie zagoiło i stosunek coś podrażnił? Ja długo po założeniu nie uprawiałam seksu, bo trafiłam do szpitala z wyrostkiem... I to też tak dziwnie było, bo w sobotę założyłam wkładkę a we wtorek miałam operacje, myślałam, że Gynefix przebił mi coś, ale na szczęście to był tylko taki zbieg okoliczności
__________________
fata viam invenient

Edytowane przez luffka
Czas edycji: 2015-02-11 o 05:48
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 12:48   #76
frikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 58
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
aaa czemu to piszesz, a raczej: czemu coś takiego u Ciebie się dzieje mi ten dr ma za jakieś 2 miesiące zakładać i teraz mam dodatkowe wątpliwości
Nie mam pojęcia, pisze bo jestem zaniepokojona dolegliwosciami, mam wewnetrzne poczucie ze cos jest nie tak.. moze ta wkladka sie wypięła i po prostu sobie luzem w macicy lezy dlatego usg ja wykazuje.. dr jest w porządku ale mam wrazenie ze tez nie jest do konca pewien czy wszystko ok... Nikt nie powiedział, że u Ciebie będzie tak samo, moze po prostu mam pecha...

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
To może powinnaś iść do innego lekarza na USG, warto się skonsultować. Jeśli na drugim USG będzie ok, to wtedy albo czekać albo wyjąć. Polecam ziołowe tabletki na zmniejszenie/zatrzymanie krwawienia Hemorigen, mi pomógł przy obfitym okresie.
Może nie do końca się u Ciebie zagoiło i stosunek coś podrażnił? Ja długo po założeniu nie uprawiałam seksu, bo trafiłam do szpitala z wyrostkiem... I to też tak dziwnie było, bo w sobotę założyłam wkładkę a we wtorek miałam operacje, myślałam, że Gynefix przebił mi coś, ale na szczęście to był tylko taki zbieg okoliczności
A czyte tabletki ziołowe są skuteczniejsze od exacylu i cyclonamine?

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
aaa czemu to piszesz, a raczej: czemu coś takiego u Ciebie się dzieje mi ten dr ma za jakieś 2 miesiące zakładać i teraz mam dodatkowe wątpliwości
Jesli chodzi o lekarza to nie wahaj się, moim zdaniem na lepszego nie trafisz, w zyciu nie spotkałam bardziej troskliwego i przejetego zdrowiem pacjenta. Niestety spirala moze powodowac powikłania mniejsze lub wieksze i kazda z nas musi się z tym liczyc. Po prostu ryzyk - fizyk

Edytowane przez frikoo
Czas edycji: 2015-02-11 o 12:49
frikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 16:56   #77
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez frikoo Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, pisze bo jestem zaniepokojona dolegliwosciami, mam wewnetrzne poczucie ze cos jest nie tak.. moze ta wkladka sie wypięła i po prostu sobie luzem w macicy lezy dlatego usg ja wykazuje.. dr jest w porządku ale mam wrazenie ze tez nie jest do konca pewien czy wszystko ok... Nikt nie powiedział, że u Ciebie będzie tak samo, moze po prostu mam pecha...

A czyte tabletki ziołowe są skuteczniejsze od exacylu i cyclonamine?

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------
Dlaczego podejrzewasz, że lekarz nie jest pewien czy wszystko jest ok? Lekarz MUSI to wiedzieć! jeśli masz jakieś wątpliwości, to idź do innego na usg. Wkładka mogła wypaść, przebić macicę... Nie można zwlekać. Ale możliwe, że tak po prostu zareagowałaś. To powinnaś sprawdzić. A lekarz, który nie jest pewien czy wszystko jest dobrze, to raczej kiepski lekarz

Nie stosowałam exacylu ani cyclonamine więc nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie...

Czy czujesz sznurek? Sprawdzałaś? Badałaś się sama?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 18:20   #78
frikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 58
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Dlaczego podejrzewasz, że lekarz nie jest pewien czy wszystko jest ok? Lekarz MUSI to wiedzieć! jeśli masz jakieś wątpliwości, to idź do innego na usg. Wkładka mogła wypaść, przebić macicę... Nie można zwlekać. Ale możliwe, że tak po prostu zareagowałaś. To powinnaś sprawdzić. A lekarz, który nie jest pewien czy wszystko jest dobrze, to raczej kiepski lekarz

Nie stosowałam exacylu ani cyclonamine więc nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie...

Czy czujesz sznurek? Sprawdzałaś? Badałaś się sama?
Ponownie zrobiłam usg dla swietego spokoju i lekarza... na usg wszystko wyglada dobrze, nawet lepiej niz ostatnio, wyraznie widac ze wkładka jest zamocowana i na miejscu, dodatkowo zdjęcie usg porównałam ze zdjeciami w google i jest podobnie. Prawdopodobnie moj organizm nietypowo i intensywniej reaguje na tą wkładkę, ale jajniki w normie, na infekcje tez nic nie wskazuje.. jestem pod nadzorem.. zobaczymy..
frikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 18:45   #79
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez frikoo Pokaż wiadomość
Ponownie zrobiłam usg dla swietego spokoju i lekarza... na usg wszystko wyglada dobrze, nawet lepiej niz ostatnio, wyraznie widac ze wkładka jest zamocowana i na miejscu, dodatkowo zdjęcie usg porównałam ze zdjeciami w google i jest podobnie. Prawdopodobnie moj organizm nietypowo i intensywniej reaguje na tą wkładkę, ale jajniki w normie, na infekcje tez nic nie wskazuje.. jestem pod nadzorem.. zobaczymy..
Czasem potrzebny jest antybiotyk... Przykro mi, że masz takie komplikacje, ja z Gynefix jestem bardzo zadowolona i nie zmieniłabym tej metody na żadną inną
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 23:27   #80
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Czy gdzieś na terenie małopolski jest możliwość żałożenia gynefix? Orientuje się ktoś? Do tej pory wiem tylko o wawie i północy Polski, która mnie kompletnie nie interesuje.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 14:56   #81
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Jakiego lekarza z Poznania do założenia tej spirali polecacie?
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 14:36   #82
magdaa3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 37
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Hej jestem umówiona na założenie tej spirali
jak tam wrażenia osob które juz ja nosza? nadal w porządku? Ja trochę się obawiam
zakładam w nast miesiacu bo czekam na okres teraz tylko usg i cyto.
magdaa3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 15:27   #83
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez magdaa3008 Pokaż wiadomość
Hej jestem umówiona na założenie tej spirali

jak tam wrażenia osob które juz ja nosza? nadal w porządku? Ja trochę się obawiam

zakładam w nast miesiacu bo czekam na okres teraz tylko usg i cyto.

Gdzie zakładasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 17:50   #84
magdaa3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 37
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

W idealistgin warszawa bo mieszkam tutaj
magdaa3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 18:08   #85
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez magdaa3008 Pokaż wiadomość
W idealistgin warszawa bo mieszkam tutaj

Ok, juz myślałam, ze moze w Poznaniu mi kogos polecisz daj znać, czy jesteś zadowolona ze spirali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 19:23   #86
magdaa3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 37
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Ktos ma jakieś wrazenia ? I podniesie na duchu?
magdaa3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 19:42   #87
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Ja swoje wrażenia już opisywałam poczytaj wcześniejsze posty... Wczoraj byłam na kontrolnej wizycie i wszystko ok, wkładka na swoim miejscu, następna wizyta za rok
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 21:53   #88
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

O jak fajnie, że jest ten temat .
Aktualnie mieszkam w Czechach, gdzie Gynefix jest bardzo popularny już od ładnych paru lat, nawet wśród nastolatek. Dzięki temu też wychodzi dużo taniej (sama wkładka + założenie około 400-500 zł). W kwietniu planuję zainwestować w wersję mini mam nadzieję, że obejdzie się u mnie bez większych dolegliwości.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 22:40   #89
magdaa3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 37
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Przeczytalam caly watek
Ciesze sie ze wszystko ok
Dzieki
magdaa3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 07:40   #90
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Spirala GyneFix dla nieródek

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
O jak fajnie, że jest ten temat .
Aktualnie mieszkam w Czechach, gdzie Gynefix jest bardzo popularny już od ładnych paru lat, nawet wśród nastolatek. Dzięki temu też wychodzi dużo taniej (sama wkładka + założenie około 400-500 zł). W kwietniu planuję zainwestować w wersję mini mam nadzieję, że obejdzie się u mnie bez większych dolegliwości.

Podziel sie opinia pozniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-09 22:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.