Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 19:56   #31
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
Cześć, Kasia.
Witam
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:00   #32
alaruna
Zakorzenienie
 
Avatar alaruna
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6 210
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Kuzynka poleca jeszcze The Killing. Mówi, ze ją wciągnęło Też to zacznę oglądać.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Kasia Camelot leci na hbo co sobotę, dwa odcinki pod rząd. Ale też na iitv znajdziesz wszystko.
__________________
zmiany, zmiany, zmiany.
alaruna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:10   #33
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Ja Was podziwiam, jak Wy znajdujecie czas na oglądanie tych wszystkich seriali

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez alaruna Pokaż wiadomość
Kasia Camelot leci na hbo co sobotę, dwa odcinki pod rząd. Ale też na iitv znajdziesz wszystko.
Dziękuję za info Niestety, nie posiadam takiego cuda w TV a z tym moim netem też różnie, więc raczej nie pooglądam, d*pka.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Ej, podgląda nas jakaś prawniczka, a ja przeczytałam prawiczka

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
O Ryśku słyszałam,że złapał wieniec na pogrzebie Hanki
padłam, jak to przeczytałam w gazecie

Cytat:
Napisane przez me9so3horny Pokaż wiadomość
ps. szkoła uczuć na tvn .
I oni takie filmy puszczają, jak ja pracuje Uwielbiam go! Wyciskacz łez.

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie. Byłam przed chwilą w Biedrze i stoję sobie w kolejce przy kasie. Przede mną był jakiś facet. Akurat przyszedł do mnie sms, a jako dźwięk wiadomości mam Włodkowe "dzień dobry" z LS. I facet usłyszał chyba, ale nie był do końca skupiony, bo płacił za zakupy i nawet nie patrząc na mnie, rzucił w moją stronę "dzień dobry". Myślałam, że umrę ze śmiechu.


Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
Ach, chętnie bym z Wami pospamowała, ale jednak musze uczyć się biochemii.
I jak tam poszła nauka?

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
Dokładnie... Perpspektyw dla młodych ludzi nie ma żadnych praktycznie. I zanim dojdę do wieku emerytalnego, to z 10 razy go podniosą i w sumie pewnie prędzej umrę niż doczekam się pierwszej emerytury. Kocham Polskę, kocham naszą kulturę, ludzi, przyrodę... Ale nie chcę, żeby moje dzieci musiały się zmagać z jakimiś chorymi pomysłami polityków.
Przykra prawda. Strach się bać, co będzie za kilka lat, a co dopiero mówić o późnej przyszłości. Tak wyrządzili tym krajem, że lepiej nie trzeba. Grunt, żeby tylko Ci na górze mieli, a reszcie zabrać wszystko: ulgi na dzieci, refundacje leków, podwyższać wiek emerytalny, żebyśmy pracowali do śmierci, a kto przeżyje niech "klepie" biedę i wybiera: leki vs jedzenie. Paranoja.
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:10   #34
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Kasia też tak przeczytałam
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:14   #35
niewieszjaktesknie
Zakorzenienie
 
Avatar niewieszjaktesknie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 4 000
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Hej. Wchodzę a tu taka niespodzianka!
Brawo dziołchy!

Znowu mróz wrócił, coś Wam ta wiosna nie idzie
__________________
"Źli i fałszywi ludzie stawiani są przez Boga na naszej drodze, abyśmy mogli wyróżnić z tłumu osobę o szlachetnym sercu i docenić, że choć w tylu ludzkich sercach jest ciemność, zachowała się jedna anielska dusza."
niewieszjaktesknie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:15   #36
Biedronkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronkowa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łdz :)
Wiadomości: 2 032
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
MAM ZIEMNIACZKI!

Aszin, White Collar, The Secret Circle.
smacznego

No też mnie zawsze zastanawia kiedy Wy macie czas na oglądanie tych seriali
__________________
Jeśli nie wolno ale bardzo się chce to... MOŻNA!

-Przykro mi, ale nie ma między nami chemii...
-To fizyka Ci już nie wystarcza?




Biedronkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:15   #37
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Ciągle się uczę.
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 20:17   #38
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Cytat:
Napisane przez niewieszjaktesknie Pokaż wiadomość
Hej. Wchodzę a tu taka niespodzianka!
Brawo dziołchy!

Znowu mróz wrócił, coś Wam ta wiosna nie idzie
Do mnie idzie Dzisiaj miałam takie piękne słońce aż szkoda, że w pracy musiałam siedzieć, bo poszłabym na dłuuugi spacer
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:19   #39
beautiful_lie
Zakorzenienie
 
Avatar beautiful_lie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok.
Wiadomości: 24 076
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Do mnie nie idzie, ale ja nie tracę nadziei i musi do mnie przyjść!
__________________
"Spotykasz kogoś i nie wiadomo dlaczego,
zatrzymujesz się właśnie przy tej osobie, a ona przy Tobie.
Zawsze warto się zatrzymać.
Byłoby cudownie, gdybyśmy zatrzymywali się częściej"
beautiful_lie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:55   #40
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

cześć
jak fajnie, że nowa część
wybaczcie, ale nie mam siły nadrabiać poprzedniej za dużo

ogólnie jestem po tych 2 poprawkach w tygodniu jakoś będa wyniki, ale nie zaliczyłam raczej będzie warunek wiec załamałam się ogólnie chyba jedynie pociesza mnie, że nie będę sama ponad połowa roku pisala tez poprawki i pewnie wiekszosc bedzie miała warunki, więc może nie tylko ja jestem taka głupia miałam juz zajęcia z nowego semsetru i ogolnie kolejna zalamka, ale będzie orka i w ogóle kto wymyślił maszynoznastwo?!
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:02   #41
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

ha, załapałam się !
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 21:18   #42
alaruna
Zakorzenienie
 
Avatar alaruna
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6 210
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Marta głowa do góry! Najwidoczniej miałaś za dużo na głowie a za mało czasu - zdarza się. Z tego co się orientuje, jak wykupujesz warunek to masz rok czasu na zdanie także nie ma źle A że to kosztuje? No trudno, raz trzeba będzie wyłożyć z kieszeni. Bo następnym razem Cię to nie spotka! Może po prostu spróbuj uczyć się na bieżąco?
Co do maszynoznawstwa...na pewno jakiś facet to wymyślił.
__________________
zmiany, zmiany, zmiany.
alaruna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:23   #43
misheall
Wtajemniczenie
 
Avatar misheall
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 955
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Nie podobała mi się. Książka zdecydowanie lepsza.
Nie zcytowało mi jednego postu ;/ Oglądałam P.S. Kocham Cię., i jak dla mnie jedna z lepszych komedii romantycznych Książki niestety nie czytałam, więc nie mam porównania.

Cytat:
Napisane przez lazurrowaa Pokaż wiadomość
możliwe, nie czytałam. ale zazwyczaj tak jest, że ksiażka lepsza od filmu.
Zgadzam się, zwykle tak jest

Cytat:
Napisane przez alaruna Pokaż wiadomość
Podobno robimy otwartą.
No i wydaje mi się, że przy naszej nowej koleżance misheall możemy usunąć "okres próbny"
Cytat:
Napisane przez me9so3horny Pokaż wiadomość
zasługuje na miano KIPY .
Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Na pewno się ucieszy.
Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
Zasługuje.
Cytat:
Napisane przez Biedronkowa Pokaż wiadomość
oj tak spisała się ładnie
Dzięki ogromnie Dziewczyny : *** I oczywiście, że się cieszę

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
Ja chcę wiosny i żeby były te wszystkie intensywne kolory.
Ja też, ja też. I nawet u mnie dzisiaj pojawiło się słońce i już było tak fajnie, aż tu nagle spadł śnieg

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
Ja w październiku stwierdziłam, że no-life to ja. Książki-uczelnia-dom. Ksiązki-uczelnia-dom. Fajnie mam. xD
U mnie podobnie. + do tego korki.

i za dzisiejszy spam i posty!
I dopiero dzisiaj miałam okazję zobaczyć, jak wygląda Klaus. I jest cudoooownyyy!
A co do wyjazdów za granicę, to chciałabym spędzić kilka lat w USA, i kilka w GB Ale nie wiem, czy chciałabym tam mieszkać do końca życia.
__________________

'It's better to feel pain, than nothing at all
So keep your head up, keep your love'


Pomagam
misheall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:39   #44
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Cytat:
Napisane przez alaruna Pokaż wiadomość
Marta głowa do góry! Najwidoczniej miałaś za dużo na głowie a za mało czasu - zdarza się. Z tego co się orientuje, jak wykupujesz warunek to masz rok czasu na zdanie także nie ma źle A że to kosztuje? No trudno, raz trzeba będzie wyłożyć z kieszeni. Bo następnym razem Cię to nie spotka! Może po prostu spróbuj uczyć się na bieżąco?
Co do maszynoznawstwa...na pewno jakiś facet to wymyślił.
szczerze mówiąc ja już jestem strasznie zmęczona 1 egzamin miałam 6 stycznia więc mniej wiecej od konca grudnia ciągle czegoś się ucze, aż do teraz juz mi sie nie chce warunek u nas jak sie wykupi mozna go zdawać do obrony inzyniera czyli 4 lata takli plus przychodzą na poprawki ludzie jeszcze z 4 roku chyba tak musze tzn teraz już tak będę robic biologii sie nie uczyłam na bieżąco okazało sie tak dużo materiału, że się nie udało pewnie z poprawką też chemia szczerze mówiąc slabo się przyłożyłam troche olałam, bo pomyslalam, że i tak ją zdam taaa okazalo sie, że pani dr zrobiła troche trudniejszy poziom niż się spodziewałam no a fizyka ja nie umiem fizyki poprostu nie umiem rozwiązywac tych zadan i nigdy jej nie umiałam
No wlasnie chyba tylko faceta interesuje do czego sluży parownik czy jakiś kondensator w chłodziarce czy zmywarce
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:44   #45
alaruna
Zakorzenienie
 
Avatar alaruna
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6 210
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Marta ale pomyśl sobie, jaka będziesz teraz mądrzejsza! Jak Ci się zepsuje pralka, zmywarka, chłodziarka - będziesz potrafiła sama wytłumaczyć przyczynę umartwienia.
A tak na serio, w jakim stopniu Ci się to przyda na farmacji? Nie mam pojęcia.
__________________
zmiany, zmiany, zmiany.
alaruna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:47   #46
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Cytat:
Napisane przez alaruna Pokaż wiadomość
Marta ale pomyśl sobie, jaka będziesz teraz mądrzejsza! Jak Ci się zepsuje pralka, zmywarka, chłodziarka - będziesz potrafiła sama wytłumaczyć przyczynę umartwienia.
A tak na serio, w jakim stopniu Ci się to przyda na farmacji? Nie mam pojęcia.
samą ją rozkręcę i wymienie te część przeciez bede taka mądra
nie juz z farmacją to nic bo farmacje skonczylam, a teraz jak skoncze technologie żywienia to nie wiem ja chce byc dietetykiem wiec nie wiem do czego mi to
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:58   #47
me9so3horny
Zakorzenienie
 
Avatar me9so3horny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dalej niż 8mila.
Wiadomości: 16 062
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

trololo. myślałam, że już z 6 str będzie zapisanych ale dobrze, że tak słabo, bo nie mam czasu
idę czytać streszczenie dżumy xD.
__________________
people always leave.
me9so3horny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 07:59   #48
alaruna
Zakorzenienie
 
Avatar alaruna
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6 210
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Marta kurczę, to chyba przeoczyłam gdzieś że studiujesz technologię żywienia Może po prostu musisz wiedzieć w jakiej temp trzymać daną żywność i czy chłodziarka zamrażarka te kryteria spełnia

Dzień dobry i miłego dnia wszystkim.
__________________
zmiany, zmiany, zmiany.
alaruna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:36   #49
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Hej

Cytat:
Napisane przez misheall Pokaż wiadomość
Nie zcytowało mi jednego postu ;/ Oglądałam P.S. Kocham Cię., i jak dla mnie jedna z lepszych komedii romantycznych Książki niestety nie czytałam, więc nie mam porównania.
Film, jak dla mnie średnio udany, ale książka Polecam z czystym sumieniem. Praktycznie całą przeryczałam

Miłego dnia!
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 09:12   #50
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

dzien dobry
weszlam się przywitac i powoli uciekam do pracy

Cytat:
Napisane przez alaruna Pokaż wiadomość
Marta kurczę, to chyba przeoczyłam gdzieś że studiujesz technologię żywienia Może po prostu musisz wiedzieć w jakiej temp trzymać daną żywność i czy chłodziarka zamrażarka te kryteria spełnia

Dzień dobry i miłego dnia wszystkim.
ja tak cały czas o stażu w apece mówiłam może dlatego tak skojarzyłaś Marzena studiuje farmacje tak najprędzej o to chodzi, ale i tak na egzamin jakies glupoty musze umiec


Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Hej
Film, jak dla mnie średnio udany, ale książka Polecam z czystym sumieniem. Praktycznie całą przeryczałam

Miłego dnia!
swietna książka świetny film tak samo ryczałam
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:47   #51
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Marta, dasz radę. Wiesz, może byłas przyzywczajona do uczenia się bardziej kierunkowych przedmiotów, a tu takie głupoty miałaś.

Ja wróciłam z biochem i jestem zadowolona w sumie.

Od kilku dni ja i moja przyjaciółka żyjemy pewną historią. Jest długa, a Was nie ma, to sobie spokojnie ją napiszę.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Zatem w piątek późnym już w sumie wieczorem (gdzieś 22 była) dzwoni do mnie dziewczyna, od której kupiłam rok temu notatki, S (jest o rok wyżej na farmacji). Poprosiła mnie o numer mojej przyjaciółki, Moni. Podałam jej, a kilka godzin później Monia zadzwoniła do mnie, o co chodzi. Okazało się, że chodzi o kolegę chłopaka Moni, nazwijmy go Pałą. Ten Pała chodził z taką M. z dwa lata gdzieś. M. i S. razem studiują i się przyjaźniły. Właśnie, przyjaźniły, bo jakieś 2 miesiące temu Pała i M. się rozeszli i tydzień później S. była już z Pałą. Pobyli ze sobą jakieś 6 tygodni, ale Pała stwierdził, że ta S. była tylko kaprysem jakimś i chce być z M. I w czwartek rozstał się z S. Przy okazji ta go walnęła w klatkę piersiową tak, że aż się zatoczył. I dodała, że w każdej chwili może wrócić. Ale stało się coś takiego, że ten Pała się na nie wkurzył i ostro zabalował. M. i S. nie wiedziały, co się z nim dzieje i szukały z nim kontaktu przez chłopaka Moni. M. zadzwoniła do Moni, a ona podała jej numer do swojego chłopaka. Ale Pała powiedział, że nie chce z nimi gadać i żeby chłopak Moni absolutnie nie wysyłał do M. i S. żadnych wiadomości. Tak wyglądała sprawa w PIĄTEK.
A teraz w sobotę: Okazało się, że ten Pala nie chciał gadać z tymi dziewczynami, bo one jakąś chorą akcję odstawiły. Ta S. nie mogła się pogodzić, że on nie chce z nią być i nie chciala dopuścić, żeby Pała i M. byli razem. I ona ponawijała tej M. makarony na uszy, że ten Pała może wrócić do tej S. w każdej chwili i generalnie M. zaczęła wątpić w jego uczciwość. I ta S. wymyśliła coś takiego, że zadzwoniła do Pały, powiedziała mi, że coś sobie zrobi jak nie przyjedzie do niej, więc ten przyjechał. I jak on przyjechał, to usiadł na kanapie, a ta S. wparowała w miniówie i usiadła mu na kolanie. Zaraz do pokoju weszła ta M. i też mu usiadła na kolanie. (Ta, też nie kumam tej sytuacji ) I ten Pała się wkurzył, wywalił je ze swoich kolan i chciał wyjść. Ale S. zamknęła drzwi i schowała klucz. Ten Pała zaczął jej mówić, żeby go wypuściła, ale ta walnęła do z liścia i powiedziala, że tego nie zrobi. I tam zaczęli się kłócić i tej M. chyba zrobiło się głupio, bo mu otworzyła te drzwi i on sobie poszedł. I kupił sobie wódkę i wypił chyba z 1,5l w ciągu dnia, czy wieczora, nie wiem dokładnie. Ale ten Pała postanowił im troszkę odpłacić i sprawić, żeby się pomartwiły i wysłał im sms-a, że zostawi im list pożegnalny. I one wtedy zrobiły aferę, zaczęły go szukać, dzwoniły do jego matki (która swoją drogą ostro się przestraszyła), do jego sióstr i właśnie przeze mnie i przez Monię do chłopaka Moni. I w ogóle ta S. jakaś nienormalna jest, bo ona zadzwoniła do Moni i podała się za tą M. Dopiero potem Monia ze swoim chłopakiem się zgadali, że do niego S. zadzwoniła. Potem zresztą podała mi numer, z którego dzwoniła i tak, to była S., mam jej numer zapisany. A Monia mówiła, że ta S. do niej zadzwoniła i się przedstawiła jako dziewczyna Pały, więc Monia spytała: "M.?", a ta: "tak, M.". Dziwna dziewczyna. I jeszcze ten Pała powiedział, że od wczoraj S. dzwonila 30 parę razy, a M. też coś w ten deseń. I teraz ten Pała nie chce znać ich obu, a miał wrócić do M. A ta S. była najlepszą przyjaciółką M., ale taka z niej przyjaciółka jak z koziej trąba, bo okazało się, że S. sama wysyłała smsy i podrywała tego Pałę. I w ogóle jakaś agresywna, raz go w klatę wali, potem z liścia.
Wczoraj Pała powiedział, że nie chce znać tej M. i nie ma zamiaru do niej wracać. I chciał wyrzucić bransoletkę, którą M. mu dała. xD A co do S., to powiedział, że jest beznadziejna i nigdy do niej nie wróci.
A dzisiaj okazało się, że jednak chce do niej wrócić. Dzwonił do M., ale ona nie odbierała. Zadzwonił do jej siostry, a ona go zwyzywała. No i on uważa, że już nie ma sensu, że nie odzyska tej M. i nie ma po co walczyć. xD (Ja tam uważam, że i tak się zejdą. ) A, i bransoletki już nie wyrzuca, teraz ma zamiar zrobić z niej łańcuszek na szyję.

Nooo... tak to wygląda. Czuję się jakbym Wam streszczała telenowelę brazylijską.
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:53   #52
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Cześć
Właśnie uderzyłam się o drzwi od szafy tak to tylko ja potrafię...

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Nie ogarniam tego trójkąta z Pałą
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:19   #53
beautiful_lie
Zakorzenienie
 
Avatar beautiful_lie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok.
Wiadomości: 24 076
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Dzień dobry!
Marzena, zaraz będę trzeci raz czytać Twoją historię, bo się pogubiłam A poza tym to zaraz uciekam na zakupy z babcią i w czwartek idę do fryzjera, a dziś wybieram farbę
__________________
"Spotykasz kogoś i nie wiadomo dlaczego,
zatrzymujesz się właśnie przy tej osobie, a ona przy Tobie.
Zawsze warto się zatrzymać.
Byłoby cudownie, gdybyśmy zatrzymywali się częściej"
beautiful_lie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:32   #54
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Immortal, ja się uderzyłam niedawno w klamkę i mam na ramieniu piękny, ogromny siniak.

Reniuchna, trudne do ogarnięcia. Wiem.
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:36   #55
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
Immortal, ja się uderzyłam niedawno w klamkę i mam na ramieniu piękny, ogromny siniak.
Ja się w oko uderzyłam

Idę na wf,a taaaaakk mi się nie chce
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:39   #56
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Ja w sumie chętnie teraz bym pochodziła na w-f. Mieć godzinę w tygodniu. PRzynajmniej człowiek się trochę rozrusza.
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:47   #57
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Marza, PAŁA Powiem tak, przeczytałam to 3 razy, ogólnie mało co ogarniam, ale wniosek wyciągnęłam jeden. Mianowicie, ta cała S. to normalna nie jest W ogóle cała sytuacja

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
Ja w sumie chętnie teraz bym pochodziła na w-f. Mieć godzinę w tygodniu. PRzynajmniej człowiek się trochę rozrusza.
Boże, dzisiał dałabym się pokroić za godzinę zajęć wuefu z liceum Z moim ulubionym wuefistą
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:02   #58
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Wszyscy się śmieją z tej ksywy, którą wymyśliałam. ale przecież do niego pasuje.
Tak, moim zdaniem z nich wszystkich ta S. jest najmniej normalna. xD Pała jak Pała, ale ten M. szkoda, bo to skromna i taka grzeczna dziewczyna. Dała się wmiksować w takie akcje.
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:27   #59
me9so3horny
Zakorzenienie
 
Avatar me9so3horny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dalej niż 8mila.
Wiadomości: 16 062
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

haha najlepsza akcja z tym kolanem . niepotrzebnie ta M to zrobiła S jakaś manipulantka, ale cóż chłop sobie z babą poradzić nie umie

dobry .
__________________
people always leave.
me9so3horny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:41   #60
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Chociaż coraz mniej czasu mamy, ciągle w „kipie” się trzymamy! – UPS cz. 10

Cześć, potem nadrobię, teraz będę uczyć się niemca.
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.