Voluplus - czy ktoś stosował to cudo? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 13:11   #31
Katoshi
Raczkowanie
 
Avatar Katoshi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Myślicie, że Voluplus+ małocząsteczkowy kwas hialuronowy+ dermaroller to dobry pomysł? Zastosowanie pod oczy i na bruzdę nosowo-wargową.
Katoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 21:21   #32
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Jak duże mieszanki robisz? na jak długo Ci wystarczają? Zastanawiam się, czy mnie to nie zrujnuje finansowo i dlatego pytam ja robiłam mieszankę z przepisu z Mazideł, ale biorąc pod uwagę Twoje proporcje, tam voluplus jest zwyczajnie zbyt mało... Smarowałaś codziennie raz czy dwa razy na samym początku?
Moja mieszanka nie jest zbyt wydajna, 10 ml wychodziło mi w ciągu ca miesiąca. Ale nie żałowałam sobie olejku, gdybym używała go oszczędniej pewnie starczyłby na dłużej.
Zazwyczaj stosowałam smarowidło raz dziennie, wieczorem.
Tylko podczas weekendów mogłam używać olejku 2x dziennie.

Voluplus jest też dostępny na BeautyEver w nieco niższej niż na Mazidłach cenie.

Cytat:
Myślicie, że Voluplus+ małocząsteczkowy kwas hialuronowy+ dermaroller to dobry pomysł? Zastosowanie pod oczy i na bruzdę nosowo-wargową.
Używałam Voluplusa także po zabiegu rolką ale dermarollera używam co dwa- trzy tygodnie, nie wyobrażam sobie by stosowany tylko przy tej okazji preparat zadziałał. Stawiałabym raczej na regularność i częstotliwość.
Oraz na cierpliwość.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...

Edytowane przez Trzy_Ryby
Czas edycji: 2014-02-12 o 21:23
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 01:34   #33
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Moja mieszanka nie jest zbyt wydajna, 10 ml wychodziło mi w ciągu ca miesiąca. Ale nie żałowałam sobie olejku, gdybym używała go oszczędniej pewnie starczyłby na dłużej.
Zazwyczaj stosowałam smarowidło raz dziennie, wieczorem.
Tylko podczas weekendów mogłam używać olejku 2x dziennie.

Voluplus jest też dostępny na BeautyEver w nieco niższej niż na Mazidłach cenie.

[...]
Ogromnie dziękuję, że zajrzałaś i za odpowiedź
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 15:05   #34
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Gdzie w tej chwili można dostać ten produkt? Z tego co widzę jego substancją aktywną jest jakiś związek należący do lignanów, więc zastanawiam się czy taniej nie wyjdzie smarowanie się ekstraktem z siemienia lnianego... no ale muszę jeszcze zbadać sprawę. W każdym razie widzę że jest na mazidłach ale strasznie drogi. Mozna dostać gdzieś taniej?

Doczytałam że to akurat lignan z muszkatołowca, także pomyślę nad jakimś tańszym źródłem tego związku niż voluplus, ale póki co pytanie aktualne .

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-06-29 o 15:07
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 15:14   #35
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Gdzie w tej chwili można dostać ten produkt? Z tego co widzę jego substancją aktywną jest jakiś związek należący do lignanów, więc zastanawiam się czy taniej nie wyjdzie smarowanie się ekstraktem z siemienia lnianego... no ale muszę jeszcze zbadać sprawę. W każdym razie widzę że jest na mazidłach ale strasznie drogi. Mozna dostać gdzieś taniej?

Doczytałam że to akurat lignan z muszkatołowca, także pomyślę nad jakimś tańszym źródłem tego związku niż voluplus, ale póki co pytanie aktualne .
Możesz też go kupić na beautyever. Początkowo cena wzrosła tylko na mazidłach, to udało mi się go jeszcze kupić na wspomnianej wyżej stronie. Jednak tam też już cena wzrosła. I to drastycznie. Nie wiem co jest grane. Ja dlatego zrezygnowałam z kuracji. Jakbyś znalazła jakiś inny związek, to daj znać!
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 17:49   #36
olcia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 48
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Hej dziewczyny! Czy mozecie ocenic efekty po voluplus? Chcialabym kupic, ale drogie to to, a nie wiem czy warto...
olcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 12:14   #37
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Cytat:
Napisane przez olcia86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Czy mozecie ocenic efekty po voluplus? Chcialabym kupic, ale drogie to to, a nie wiem czy warto...
Używam od ok. 2 tygodni pod oczy i na policzki, mieszkam z kwasem hialuronowym i nakładam na zwilżoną twarz. Efektów jeszcze nie widzę żadnych, ale używam krótko, więc nic dziwnego
Widzę, że dziewczyny widziały jakieś efekty, ale recenzji też nie ma tak znowu dużo, a szkoda. Nie wiem, czy cierpliwie czekać na efekty, czy kupić o wiele droższe serum Sidmool

EDIT:
Albo i nie kupię serum Sidmool - producent zmienił skład i pozbył się z niego jednego ziółka, z tego, co widzę, stara wersja jest już nie do dostania. Mogłam tyle nie dreptać wokół niego, tylko zamówić już rok temu :/
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Edytowane przez jyyli
Czas edycji: 2014-12-07 o 12:17
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 10:54   #38
Magda23_wawa
Przyczajenie
 
Avatar Magda23_wawa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Mam pytanie do osób, które stosowały voluplus na biust. Używałyście go w rozcieńczeniu z jakimś balsamem czy bezpośrednio na skórę? Można go rozrobić w jakimś oleju zimnotłoczonym? A jeśli tak to w jakich proporcjach? Stosowanie raz dziennie wystarczy czy trzeba częściej?
Magda23_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 18:59   #39
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

A czy ktoś stosował na usta?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 10:40   #40
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Stosuję od 2 miesięcy na całą twarz 2 razy dziennie w połączeniu z Foreo. Bardzo mocno straciłam na wadze i zależało mi na dodaniu twarzy "objętości" Efekty są - twarz jest zaokrąglona, policzki się uwydatniły, cała skóra sprawia wrażenie grubszej. Usta też trochę wypchnięte. Zmarszczek nie mam więc nie jestem w stanie ocenić czy na zmarszczki jakkolwiek działa.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 13:12   #41
Lunaelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Dużo się naczytałam o voluplus i serum sidmool, zainteresowanie tym tematem wynika u mnie z tego że mam okropne, ale to naprawdę okropne cienie pod oczami, żaden korektor tego nie zakrywa do końca (nawet kamuflaże z catrice). Są to cienie genetyczne- moja mama takie ma, lecz ma ciemniejszą skórę i nie rzuca się to tak bardzo. U mojego 6 letniego brata zauważyłam że zaczyna się dziać coś podobnego. Zdesperowana zamówiłam voluplus i tripeptyd na beautyever. Nie wiem dokładnie jakie stężenie jest w mojej gotowej miksturze ale chyba ok 1/3 to voluplus, 1/3 tripeptyd i 1/3 krem pod oczy floslek. Stosuję od dwóch miesięcy ale myślę że jest już jakaś różnica. Największa jest w ,,jakości'' skóry pod oczami. Dodam że jestem bardzo młoda- 17 lat, ale te cienie prześladują mnie od najmłodszych lat. w załączniku zdjęcia (pierwsze jest przed, 2 następne są po 2 miesiącach). Dodam że napewno zamówię voluplus, tym razem będę stosować go solo. Ogólnie polecam, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0648.jpg (69,8 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0688.jpg (63,5 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0689.jpg (55,5 KB, 225 załadowań)
Lunaelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-21, 22:08   #42
lenka557
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 13
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

czy próbował ktoś stosować Voluplus lub tym podobny kosmetyk na blizny zanikowe? Zastanawiam się, czy móglby zmniejszyć ich widoczność choć trochę (nie czyniąc przy tym szkód)
lenka557 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:06   #43
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Właściwie takie blizny wypełnia się np. kwasem hialuronowym, więc teoretycznie Voluplus mógłby pomóc, ale nie wiem, czy nie byłby za słaby i za mało precyzyjny.
Spróbować zawsze można Ale ja bym się nie spodziewała efektów za szybko. Dobrze, żebyś zrobiła dokładne zdjęcia przed kuracją, żeby móc obserwować efekt, bo te zmiany są tak powolne i subtelne, że można je przeoczyć.

Ewentualnie możesz celować w jakieś azjatyckie preparaty, może są jakieś kosmetyki punktowe

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lunaelia Pokaż wiadomość
Dużo się naczytałam o voluplus i serum sidmool, zainteresowanie tym tematem wynika u mnie z tego że mam okropne, ale to naprawdę okropne cienie pod oczami, żaden korektor tego nie zakrywa do końca (nawet kamuflaże z catrice). Są to cienie genetyczne- moja mama takie ma, lecz ma ciemniejszą skórę i nie rzuca się to tak bardzo. U mojego 6 letniego brata zauważyłam że zaczyna się dziać coś podobnego. Zdesperowana zamówiłam voluplus i tripeptyd na beautyever. Nie wiem dokładnie jakie stężenie jest w mojej gotowej miksturze ale chyba ok 1/3 to voluplus, 1/3 tripeptyd i 1/3 krem pod oczy floslek. Stosuję od dwóch miesięcy ale myślę że jest już jakaś różnica. Największa jest w ,,jakości'' skóry pod oczami. Dodam że jestem bardzo młoda- 17 lat, ale te cienie prześladują mnie od najmłodszych lat. w załączniku zdjęcia (pierwsze jest przed, 2 następne są po 2 miesiącach). Dodam że napewno zamówię voluplus, tym razem będę stosować go solo. Ogólnie polecam, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość
Stosujesz nadal Voluplus? Widzisz większe efekty?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 10:28   #44
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

dziewczyny czy jest szansa kupienia Voluplus gdzieś stacjonarnie czy zostaje tylko internet?
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 15:19   #45
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
dziewczyny czy jest szansa kupienia Voluplus gdzieś stacjonarnie czy zostaje tylko internet?
Raczej stacjonarnie nie dostaniesz, chyba, że któryś sklep z półproduktami ma stacjonarny sklep.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 23:44   #46
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 03:26
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 11:10   #47
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Kupowałaś na mazidłach ?
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 17:14   #48
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 03:26
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 12:25   #49
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Zaczęłam wczoraj używać, kupiłam buteleczką 10 ml.
Pod oczy, bruzdy nosowe+okolice ust..
Na noc, bo to dość oleiste, słabo się wchłania.
Nie wiem, na ile starczy, dam znać, niezależnie od efektów. Albo się ucieszę, albo uśmieję z własnej naiwności
Kupowałam na beautyever.
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 18:19   #50
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Z kronikarskiego obowiązku, bo nie wiem, czy ktoś czyta/interesuje się, odnotowuję - po ponad miesiącu stosowania nie widze efektow. Ani pod oczami, ani wokół ust. Nie wiem, na jak długo jeszcze mi starczy, krzywdy nie robi, więc zużyję do końca...
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 19:32   #51
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Cytat:
Napisane przez wasylisa123 Pokaż wiadomość
Z kronikarskiego obowiązku, bo nie wiem, czy ktoś czyta/interesuje się, odnotowuję - po ponad miesiącu stosowania nie widze efektow. Ani pod oczami, ani wokół ust. Nie wiem, na jak długo jeszcze mi starczy, krzywdy nie robi, więc zużyję do końca...


Fakt,nic nie robi, chce efektôw idè do lekarza medycyny estetycznej, koniec kropka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 12:36   #52
natalina001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 92
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Dziewczyny, jak efekty po dłużym czasie?? Własnie zaczęłam używać voluplus na moje doliny łez, mam nadzieję że chociaż trochę pomoże....
natalina001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 10:41   #53
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Czy komus to pomogło?Czy to marketing szeptany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 11:12   #54
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Nic nie robi, szkoda pieniędzy...
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 19:08   #55
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Ja używam na usta i są tylko dobrze nawilżone i dzięki temu wyglądają na pełniejsze. Używałam też na biust, ale i tam efekt był tylko taki, że skóra lepiej wyglądała.
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 19:22   #56
_Sasha_
Raczkowanie
 
Avatar _Sasha_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Zużyłam całą buteleczkę. Generalnie nie działa Skóra jest po tym olejku miękka i odżywiona, przyjemna w dotyku, ale taki efekt można osiągnąć za niższą cenę. Ja znalazłam swój idealny krem pod oczy i moja skóra wygląda o niebo lepiej i nie potrzebuje "wypełniaczy".
_Sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 23:54   #57
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Cytat:
Napisane przez _Sasha_ Pokaż wiadomość
Zużyłam całą buteleczkę. Generalnie nie działa Skóra jest po tym olejku miękka i odżywiona, przyjemna w dotyku, ale taki efekt można osiągnąć za niższą cenę. Ja znalazłam swój idealny krem pod oczy i moja skóra wygląda o niebo lepiej i nie potrzebuje "wypełniaczy".
O, a możesz powiedzieć, co to za krem?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 23:17   #58
_Sasha_
Raczkowanie
 
Avatar _Sasha_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
O, a możesz powiedzieć, co to za krem?
Substiane. To jest krem zwiększający gęstość skóry, nie wypełniający, ale moja skóra bardzo go polubiła. Cienie wydają się mniejsze, nie budzę się rano z opuchniętymi oczami, skóra jest jakby jędrniejsza i ogólnie lepiej wygląda. Niby jest dla skóry dojrzałej, ale na mnie idealnie się sprawdził.
_Sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 23:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.