40-letni prawiczek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-23, 23:10   #1
ataman76
Andretti
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5

40-letni prawiczek


Witam,
Tytuł posta brzmi jak tytuł filmu ale niestety jest prawdziwy i to jest tragiczne.
Jesienia kończe 40 lat i jestem prawiczkiem (nienawidze tego określenia).
Nigdy nie byłem z kobieta i juz nigdy do tego nie dojdzie bo teraz strasznie się boję że zostane wyśmiany jeśli bym spróbował. Właśnie mój stan wziął sie z tego że zawsze bałem się że już jestem za stary jak na 1 raz i oczywiście kobieta będzie się ze mnie śmiać.
Nie wiem po co tu pisze, może po to żeby ulzyc swojej frustracji, bo zawsze jak sie do czegos człowiem przyzna to jest lżej.
Napiszcie co o tym sadzicie, faceci i kobiety, prosze szczerze bez hamulców, nie obrażam się a i tak mi ulzy i juz mi ulżyło że napisał o moim problemie. Nawet do agencji sie krępuję iść bo w tym wieku 1 raz to juz nawet tam bym sie wstydu najadł. Wiadomo czym by się skończylo, albo niewypałem albo falstartem
Pozdrawiam wszystkich

PS. Czy jest kltos w podobnej do mnie sytuacji ? Ze zdrowych ludzi chyba się nikt nie znajdzie Zaznaczam że fizycznie jestem zdrowy i nie jestem gejem.
ataman76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 00:06   #2
zagubiona97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 40
Dot.: 40-letni prawiczek

Niewykorzystane szanse bolą najbardziej. Miał pan może kiedykolwiek kobietę?

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

W sensie chociażby krótki związek
zagubiona97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 00:12   #3
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: 40-letni prawiczek

No dla mnie przyznam, że jesteś mega rzadkim okazem. W sumie to trochę dziwne, mieć 40 lat i żadnego kontaktu fizycznego z kobietą - jest to dla mnie niezrozumiałe. Nie było wcześniej w twoim życiu jakiejkolwiek dziewczyny? Stroniłeś od ludzi? Nie byleś nigdy w kimś zakochany?

No i dodam, ze tytuł wątku jak w filmie i warto może przypomnieć, że w filmie mamy happy end
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 07:05   #4
Tomeck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: 40-letni prawiczek

Po prostu swojej pierwszej partnerce nie mów że jesteś prawiczkiem. W tym wieku kobiety są bardziej wyrozumiałe wobec łóżkowych wpadek swoich rówieśników. Zawsze możesz zrzucić to na stres, zmęczenie albo złą dietę. W ramach treningu przed pójściem do agencji kup sobie sztuczną pochwę i żel intymny, zawsze to jakiś substytut.
Tomeck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 14:54   #5
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: 40-letni prawiczek

Moze twoja druga wypowiedź w innym temacie rozjaśni cały problem. Jeżeli tak odnosisz sie do kobiet to jeszcze dligo pozostaniesz prawiczkiem :-/
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 17:42   #6
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: 40-letni prawiczek

To najbardziej rozjaśni problem. Nie produkujcie się bez sensu i pamiętajcie, że ferie właśnie się rozpoczęły.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 08:10   #7
LeonidKacper
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 11
Dot.: 40-letni prawiczek

takich facetow jest cala masa duzo wiecej niz sie wydaje, ale nie wiem czemu pytasz na forum gdzie wiekszosc to kobiety one nic ci nie pomoga ani nie doradza sensownego.
w kontaktach damsko-meskich obowiazuje zasada 20/80 czyli 20% tych samych facetow dyma 80% lasek. Jak juz taka dziunia sie znudzi tak zwanym "zlym chlopcom" i z wiekiem straci ich zainteresownie, to wtedy postanawia -dorosnac/zalozyc rodzine/usamodzielnic sie itd.- i wtedy szuka frajera na meza i na to miejsce dosc czesto wskakuja 30paro - 40paro letnie prawiczki.
albo masz dobry bajer i dymasz ile chcesz i jak chcesz (dobry przyklad to simon mol ktory przelecial cos okolo 1000 polek) albo nie masz nic. kobiety sa bezwzgledne dla facetow bez dobrej gadki i/lub wygladu.
po pierwsze silownia, po drugie dobry ubior, po trzecie pocwiczyc sie w bajerze jest masa ksiazek o manipulacji itd. a po czwarte klam klam i jeszcze raz klam. we wszystkim o co cie zapyta.
LeonidKacper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 10:44   #8
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: 40-letni prawiczek

Cytat:
Napisane przez LeonidKacper Pokaż wiadomość
(dobry przyklad to simon mol ktory przelecial cos okolo 1000 polek)
[potrzebne źródło]
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 12:51   #9
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: 40-letni prawiczek

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
To najbardziej rozjaśni problem. Nie produkujcie się bez sensu i pamiętajcie, że ferie właśnie się rozpoczęły.
na kilometr.

eh, będzie teraz złota era wizażu przez te ferie...
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 17:25   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: 40-letni prawiczek

Cytat:
Napisane przez LeonidKacper Pokaż wiadomość
takich facetow jest cala masa duzo wiecej niz sie wydaje, ale nie wiem czemu pytasz na forum gdzie wiekszosc to kobiety one nic ci nie pomoga ani nie doradza sensownego.
w kontaktach damsko-meskich obowiazuje zasada 20/80 czyli 20% tych samych facetow dyma 80% lasek. Jak juz taka dziunia sie znudzi tak zwanym "zlym chlopcom" i z wiekiem straci ich zainteresownie, to wtedy postanawia -dorosnac/zalozyc rodzine/usamodzielnic sie itd.- i wtedy szuka frajera na meza i na to miejsce dosc czesto wskakuja 30paro - 40paro letnie prawiczki.
albo masz dobry bajer i dymasz ile chcesz i jak chcesz (dobry przyklad to simon mol ktory przelecial cos okolo 1000 polek) albo nie masz nic. kobiety sa bezwzgledne dla facetow bez dobrej gadki i/lub wygladu.
po pierwsze silownia, po drugie dobry ubior, po trzecie pocwiczyc sie w bajerze jest masa ksiazek o manipulacji itd. a po czwarte klam klam i jeszcze raz klam. we wszystkim o co cie zapyta.
Zapomniałeś wspomnieć o kasie. Dużej kasie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 17:39   #11
ataman76
Andretti
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: 40-letni prawiczek

Dzięki za pomoc
ataman76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 20:52   #12
Untrue
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 119
Dot.: 40-letni prawiczek

To nie jest nic złego, tak się czasem zdarza.
Ludzie mają różne usposobienia, jedni ekstrawertyczne, otwarte seksualnie i w kontaktach, a inni introwertyczne, spokojne, zamknięte, jeszcze inni mają jakieś problemy z przeszłości i fobie, które nie pozwalają im się otworzyć i zaufać, a seks z byle kim u nich odpada. To zależy od człowieka i od szczęścia czy trafi na tego właściwego, z którym rozpocznie życie seksualne i kiedy. Ale jeśli nie trafi, to nic się dzieje, nie jest się gorszym na pewno. Trzymaj się i powodzenia. Nie zamartwiaj się, nie myśl o tym źle. Widocznie tak miało być, seks nie jest dla Ciebie
Untrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 16:30   #13
Bllanca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 222
Dot.: 40-letni prawiczek

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Zapomniałeś wspomnieć o kasie. Dużej kasie.
Ja jeszcze zwracam uwagę na to czy jeździsz drogim samochodem no i oczywiście dom... nie da się ukryć, że 250 m2 to jest absolutne minimum, na które jakakolwiek laska może polecieć. Przy mniejszym metrażu nie ma szans na czyjekolwiek zainteresowanie. Zapomniałam dodać, że na pierwszej randce obowiązkowo należy kobiecie wręczyć jakąś biżuterie z diamentów. Nie ważne co. Byle z diamentami. Inaczej nie "podymasz". Brak szans.
Bllanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 17:27   #14
samotny20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 210
Dot.: 40-letni prawiczek

Spotkasz jeszcze tą jedyną, w twoim wieku kobiety są poważniejsze i
i na pewno będziesz miał u nich za to dużego plusa
samotny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 19:44   #15
ataman76
Andretti
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: 40-letni prawiczek

No kto mi jeszcze napisze słowa otuchy lub wręcz przeciwnie ?
A tak szczerze czy sa jeszcze tacy ludzie jak ja nie liczac głupich komedii ?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
To najbardziej rozjaśni problem. Nie produkujcie się bez sensu i pamiętajcie, że ferie właśnie się rozpoczęły.
Miło że sie przyznałaś do trollowania ale nie rób tego wiecej
ataman76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 11:48   #16
Some guy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: 40-letni prawiczek

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
Spotkasz jeszcze tą jedyną, w twoim wieku kobiety są poważniejsze i
i na pewno będziesz miał u nich za to dużego plusa
Hahaha - ja myślę ostatnią rzeczą jakiej On by chciał to związek z kobieta w swoim wieku... On na pewno marzy o kobiecie dużo młodszej. Dużo, dużo młodszej.
Żal by mi go było jak by nie miał okazji być w związku z nastolatką lub dwudziestoparoletnią młodą kobietą... Takie związku są zupełnie inne od związku z 40-latką. Dużo spontaniczniejsze, bardziej intensywne po prostu lepsze.
Poza tym gdzie on znajdzie bezdzietną 40-latkę... Facet co nigdy nie dzielił życia z kobietą ma teraz zaakceptować jeszcze Jej dzieci. Mission Impossible
__________________
...jeśli nigdy nie czułem że żyję, to gdy przyjdzie śmierć nawet nie poczuję że umieram...
Some guy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 17:38   #17
drirrpl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 345
Dot.: 40-letni prawiczek

Znajdzie bez problemu bez dziecka w wieku 30~40 lat kwestia czy któraś go zechce
drirrpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 11:38   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: 40-letni prawiczek

Cytat:
Napisane przez ataman76 Pokaż wiadomość
No kto mi jeszcze napisze słowa otuchy lub wręcz przeciwnie ?
A tak szczerze czy sa jeszcze tacy ludzie jak ja nie liczac głupich komedii ?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------



Miło że sie przyznałaś do trollowania ale nie rób tego wiecej
Po co ci slowa otuchy? Co to zmien? Ja ci slodzic nie bede. Masz ciasna glowe, twoje wyimaginowane kompleksy pozbawily cie do tej pory mozliwosci doswiadczenia pieknych rzeczy.
Ale to nie koniec swiata. Zaczac mozna zawsze tylko trzeba kuzwa chciec. Wez idz do prostytutki, raz drugi ..nie musisz sie przyznawac ze jestes prawiczkiem. Poprobuj, poucz sie. Moze poprawi ci sie samoocena na tyle ze nedziesz chcial sprpbowac zwiazku i seksu z kobieta?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 12:22   #19
Kupala3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 19
Dot.: 40-letni prawiczek

Problem, leży moim zdaniem tutaj "Nigdy nie byłem z kobieta i juz nigdy do tego nie dojdzie bo teraz strasznie się boję że zostane wyśmiany jeśli bym spróbował"

Sam stwierdziłeś, że nigdy do tego nie dojdzie - jeżeli tak myślisz to też tak będzie. Jak znajdziesz właściwą kobietę, to przecież nie musisz jej mówić, iż nigdy tego nie robiłeś. Uważam, że nie powinieneś tego mówić, kobieta faktycznie może źle to odebrać. Im dłużej będziesz czekał, tym będzie gorzej, więc polecam zabrać się do roboty. Myślę, że powinieneś szukać kobiet w wieku 35 lat wzwyż - takie Panie będą bardziej wyrozumiałe. (Najlepiej zapomnij o tym, że nigdy tego nie robiłeś i podejdź do seksu na luzie.)

Pozdrawiam Kupała
Kupala3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-23 13:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.