Neauty Minerals - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-24, 07:39   #871
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Bardzo miła wiadomość Skorzystałam, wzięłam dwa cienie i pojemnik z sitkiem
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 12:37   #872
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Neauty Minerals

Czy którąś z Was zapchała wersja kryjąca?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 15:41   #873
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Czy którąś z Was zapchała wersja kryjąca?

Mnie nie, a jestem bardzo wrażliwa na zapychanie. Ale wiadomo, co skóra to inaczej.
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 15:50   #874
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Mnie nie, a jestem bardzo wrażliwa na zapychanie. Ale wiadomo, co skóra to inaczej.
Też nie wierzę żeby to była wina Neauty.
No cóż, szukam przyczyny dalej.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 17:17   #875
Marianna82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Neauty Minerals

Ja mam bardzo wrażliwą cerę, i nie miałam żadnych problemów, także również polecam
Marianna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 21:23   #876
aniulkaa88
Rozeznanie
 
Avatar aniulkaa88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 632
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Czy którąś z Was zapchała wersja kryjąca?
No właśnie, też miałam tego typu wątpliwości i podejrzenia
__________________
(*) Sara 03.11.2016 r.
aniulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 13:07   #877
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: Neauty Minerals

Zamówiłam sobie wersję matującą i póki co nie widzę za bardzo różnicy pomiędzy nią a kryjącą przy okazji wzięłam puder matujący i kilka cieni, a jeden dostałam gratis
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 15:13   #878
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Też mnie dzisiejsza paczka bardzo ucieszyła, dostałam dwie próbki cieni gratis. I dzięki tej próbce wiem, że jeden z nich w przyszłości kupię, bo naprawdę trafiony kolor
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 15:51   #879
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

Na przykład mnie zapchał Pixie.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 09:56   #880
kla7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4
Dot.: Neauty Minerals

Mnie również musiał zapchać Pixie wersja MLB. Kilka miesięcy używałam Neauty i jak się skończył to sięgnęłam po Pixie. I tak jak od 3 lat nie było większych problemów z cerą tak nagle wysyp. Wcześniej jedynie próbowałam kilka razy Pixie i było oki, więc widocznie nie sprzyja mi jego dłuższe stosowanie.
kla7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 15:35   #881
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez kla7 Pokaż wiadomość
Mnie również musiał zapchać Pixie wersja MLB. Kilka miesięcy używałam Neauty i jak się skończył to sięgnęłam po Pixie. I tak jak od 3 lat nie było większych problemów z cerą tak nagle wysyp. Wcześniej jedynie próbowałam kilka razy Pixie i było oki, więc widocznie nie sprzyja mi jego dłuższe stosowanie.
Właśnie ja ostatnio pierwszy raz zamawiałam z mineralcosmetics i postanowiłam popróbować tych mniej dla mnie dostępnych minerałów, wzięłam m.in. z Pixie, nie za bardzo wiedziałam co i jak, mam Amazon Gold Mineral Foundation - Dune i Marning Gold i o ile kolory w miare mi pasują, może ciut za ciemne, a nawet nie wiem czy to wersja matująca czy inna, bo na kryjące nie wygląda - to po dwóch dniach noszenia coś mi też powyskakiwało na twarzy i to chyba przez Pixie. Po Amilie też miałam problem i obecnie używam tylko od nich tego pudru matującego Angel Dust, ale to dłuższa historia. Po Neauty mam spokój.

Przy okazji zamówiłam też z Anabelle z tych nowych Sunny Fairest i jestem w szoku - w końcu jakiś kolor mi pasuje bez mieszania - jaka to jest wygoda

Ale teraz niestety mam problem ze spływaniem wszystkiego z twarzy, nie wiem czy za grube warstwy nakładam - przyzwyczaiłam się do mocnego krycia i nie umiem odzwyczaić, a jeszcze 12h w pracy w te upały i już sama nie wiem jak sobie z tym radzić. Całkowicie nie zrezygnuje z podkładu - już nakładam jako baze angel dust od amilie i na to podklad i znowu angel i po chwili juz się zaczynam świecic, dodam że nie nakładam żadnych kremów ani filtrów, bo było by jeszcze gorzej, tylko krem pod oczy. Mogę sobie pozwolić na małą poprawkę w ciągu dnia, ale najchetniej to bym nałożyła podkład od nowa, co raczej jest mało wygodne.
Macie jakieś sposoby? Zaczęłam używać bibułek, ale mam wrażenie, że zbierają cały podkład, który i tak szybko się ulatnia - chodzi głownie o strefe T, bo na policzkach się trzyma skubany, nie mówiąc już o tym, że wchodzi wszystko w pory i już nie mam cierpliwości


A i jeszcze miałam pytać o pędzel - czy któraś używa z Amilie tego flat topa? Bo ja odkąd go kupiłam tylko ten używałam (od 2 lat chyba już) i nie mam porównania, czy to w ogóle dobry pędzel, czy ktoraś ma porównanie?

Edytowane przez Portia_Nox
Czas edycji: 2016-06-29 o 15:39
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 19:21   #882
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Neauty Minerals

Ja odkryłam miłość życia wśród pędzli i nie jest to flat top! Miałam co prawda tylko jeden, ten z edm. Ale kiedyś przez przypaek kupiłam kavai pół kabuki pół flat top - tak na niego mawiam. Nr bodajże 22?
No cudownie się nim maluje i pięknie buduje krycie bez efektu maski.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 19:26   #883
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Neauty Minerals

Dla mnie fiat top Amilie jest gęstszy niż EDM

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 21:01   #884
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

Ja zamówiłam Sunny Fair i próbkę Golden Medium i jestem zadowolona .
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 23:11   #885
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Portia_Nox Pokaż wiadomość
Właśnie ja ostatnio pierwszy raz zamawiałam z mineralcosmetics i postanowiłam popróbować tych mniej dla mnie dostępnych minerałów, wzięłam m.in. z Pixie, nie za bardzo wiedziałam co i jak, mam Amazon Gold Mineral Foundation - Dune i Marning Gold i o ile kolory w miare mi pasują, może ciut za ciemne, a nawet nie wiem czy to wersja matująca czy inna, bo na kryjące nie wygląda - to po dwóch dniach noszenia coś mi też powyskakiwało na twarzy i to chyba przez Pixie. Po Amilie też miałam problem i obecnie używam tylko od nich tego pudru matującego Angel Dust, ale to dłuższa historia. Po Neauty mam spokój.

Przy okazji zamówiłam też z Anabelle z tych nowych Sunny Fairest i jestem w szoku - w końcu jakiś kolor mi pasuje bez mieszania - jaka to jest wygoda

Ale teraz niestety mam problem ze spływaniem wszystkiego z twarzy, nie wiem czy za grube warstwy nakładam - przyzwyczaiłam się do mocnego krycia i nie umiem odzwyczaić, a jeszcze 12h w pracy w te upały i już sama nie wiem jak sobie z tym radzić. Całkowicie nie zrezygnuje z podkładu - już nakładam jako baze angel dust od amilie i na to podklad i znowu angel i po chwili juz się zaczynam świecic, dodam że nie nakładam żadnych kremów ani filtrów, bo było by jeszcze gorzej, tylko krem pod oczy. Mogę sobie pozwolić na małą poprawkę w ciągu dnia, ale najchetniej to bym nałożyła podkład od nowa, co raczej jest mało wygodne.
Macie jakieś sposoby? Zaczęłam używać bibułek, ale mam wrażenie, że zbierają cały podkład, który i tak szybko się ulatnia - chodzi głownie o strefe T, bo na policzkach się trzyma skubany, nie mówiąc już o tym, że wchodzi wszystko w pory i już nie mam cierpliwości


A i jeszcze miałam pytać o pędzel - czy któraś używa z Amilie tego flat topa? Bo ja odkąd go kupiłam tylko ten używałam (od 2 lat chyba już) i nie mam porównania, czy to w ogóle dobry pędzel, czy ktoraś ma porównanie?
Ja tez tak miałam z Pixie (AG) i myślałam że się nie polubimy, ale że miałam pełny wymiar to stwierdziłam, że dam mu więcej czasu i zobaczymy... warto było, bo to najlepszy podkład jaki miałam, przebił wcześniejsza strara formułę Natural Finish, która bardzo lubiłam. Super jest to, że nie trzeba używać pudru matującego. Używałam tego podkładu ponad rok i stan cery się nie pogorszył w tym czasie, wręcz przeciwnie skóra jest nawilżona i nie mam już problemu suchych skórek.
Neauty niestety u mnie również spływa, łatwo się ściera, podkreśla pory, pixie trzyma się cały dzień np. Dziś choć byłam pol dnia na zewnątrz i było gorąco. Zauważyłam, że w takie dni im więcej warstw tym gorzej, na Twoim miejscu zrezygnowałabym z primera i dała sam podkład, ewentualnie musnela pudrem matującym.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 18:12   #886
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Neauty Minerals

Bardzo proszę o pomoc w doborze odcienia Przez cały czas używałam Amilie- Pine nut, ładnie niwelował często zaczerwienioną skórę (mam dużą tendencję do tego), cashmere był za pomarańczowy. Chciałabym spróbować czegoś nowego, bo tamte jakoś szału nie robią.
Najchętniej zamówiłabym biga w ciemno (wakacje, więc jak trochę nie będzie pasował to tragedii nie będzie, nie pokazuje się za bardzo tylko odpoczywam ). Myślę o tych oliwkowych odcieniach (olive fair), ew. neutral pale/fair.
Dodaję zdjęcia Proszę o niecytowanie, bo chciałabym je potem usunąć
__________________
wymiana

Edytowane przez mikasa5
Czas edycji: 2016-07-04 o 18:15
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 01:45   #887
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Mikasa5, Celowałabym w Neutral Fair albo Light (między nimi praktycznie nie ma różnicy), Pale będzie zdecydowanie za jasny. Jeśli Olive - to zdecydowanie Light. Gdzieś chyba wrzucałam porównanie odcieni na poziomie Fair z Pine Nut właśnie. Tylko nie wiem czy w tym wątku, więc podrzucam, żebyś już nie szukała Z flashem i bez, bardziej polecam sugerować się tymi bez flasha (szczególnie zdjęciem numer 3).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160110_112712.jpg (140,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160110_113017.jpg (156,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160110_112643.jpg (389,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160110_113027.jpg (123,5 KB, 26 załadowań)
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2016-07-06 o 01:51
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 13:50   #888
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Neauty Minerals

Pojawiły sie róże
https://www.facebook.com/permalink.p...bstory_index=0
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 09:57   #889
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Do 24 lipca 10% zniżki w sklepie Neauty na hasło "10neauty".
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 23:49   #890
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Gdzie znalazłaś te info? Ja poczekam do jutra i zobaczę co to za róże i wtedy zastanowie się nad zamówienie, w sumie nosi mnie juz od 2 miesiecy na kupno biga matujacej formuły
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 07:07   #891
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Gdzie znalazłaś te info? Ja poczekam do jutra i zobaczę co to za róże i wtedy zastanowie się nad zamówienie, w sumie nosi mnie juz od 2 miesiecy na kupno biga matujacej formuły


Na fb firmy był konkurs na zgadywanie ile odcieni róży wstawiają do oferty
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 11:32   #892
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

kurcze toi jakoś z tej ekscytacji nie doczytałam o promocji xD gapa ze mnie
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 15:05   #893
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Róże sa juz dostępne na stronie Neauty.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 16:07   #894
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Zaskoczyli mnie tą 15 zastanawiam się czy brać w ciemno czy nie,słocze dopiero w przyszłym tyg.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 20:00   #895
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Neauty Minerals

Jeszcze nie widziałam kolorów, ale już wiem,ze zamówię biga w ciemno Ostatnio pokochalam Neauty w 100%, w końcu znalazłam idealny kolor i już się nie rozstaniemy
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 23:16   #896
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny, jak cos kupicie wrzuccie swatche porownawcze z rozami innych firm do watku o rozach. Ja juz mam za duzo podobnych kolorow :-S.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 00:54   #897
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Ja poczekam na swatche róży. Szczególnie, że promocja na nie jest do któregoś sierpnia
Cieszy mnie to, że większość róży jest matowa.

Ostatnio to jakiś wysyp róży nastąpił. Pixie, teraz Neauty.
Jak na razie dzielnie opierałam się kuszeniom mineralnym, a tu znowu nowości. I jak tu się oprzeć.
Moja lista coraz bardziej się wydłuża a nie skraca, a zgrozo

Aaa widziałyście nowe bronzery od Amilie?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 06:06   #898
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Kolejne róże! Zlitujcie się, moja kolekcja i tak jest zdecydowanie za duża, a jeszcze nie zamówiłam próbek od Pixie..

Jak zwykle w temacie róży jestem monotematyczna: Lilac Blossom, Magnolia Bud i Peony Petal wyglądają pięknie, Rhurarb Wine też wydaje się całkiem miły, no i ciekawi mnie Pink Linen, z opisu brzmi trochę jak Nude od Annabelle. Również podoba mi się fakt, że większość kolorów jest matowa.

GIGA plus dla Neauty za wielkość opakowania. W końcu ktoś zrozumiał, że 4-6 g różu jest praktycznie nie do zużycia, szczególnie jeśli ma się więcej niż jeden kolor Dwa gramy to idealna pojemność.

Gdybym tylko była przekonana do zakupu podkładu, już pewnie klikałabym próbki, ale mam wrażenie, że żaden kolor nie jest w 100% mój :< Goldeny zbyt żółte, oliwki za szare, Neutral wygląda najlepiej, ale nie jestem do końca przekonana, jakby Fair był trochę ciemnawy, a Pale już za jasny. Za to ostatnio - o dziwo - świetnie mi się nosi Satin Sand Pixie, a wydawało się, że jest dla mnie zbyt neutralny i jasny Cóż, może jeszcze spróbuję mieszać różne kolory Neauty ze sobą.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 18:53   #899
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Kolejne róże! Zlitujcie się, moja kolekcja i tak jest zdecydowanie za duża, a jeszcze nie zamówiłam próbek od Pixie..

Jak zwykle w temacie róży jestem monotematyczna: Lilac Blossom, Magnolia Bud i Peony Petal wyglądają pięknie, Rhurarb Wine też wydaje się całkiem miły, no i ciekawi mnie Pink Linen, z opisu brzmi trochę jak Nude od Annabelle. Również podoba mi się fakt, że większość kolorów jest matowa.

GIGA plus dla Neauty za wielkość opakowania. W końcu ktoś zrozumiał, że 4-6 g różu jest praktycznie nie do zużycia, szczególnie jeśli ma się więcej niż jeden kolor Dwa gramy to idealna pojemność.

Gdybym tylko była przekonana do zakupu podkładu, już pewnie klikałabym próbki, ale mam wrażenie, że żaden kolor nie jest w 100% mój :< Goldeny zbyt żółte, oliwki za szare, Neutral wygląda najlepiej, ale nie jestem do końca przekonana, jakby Fair był trochę ciemnawy, a Pale już za jasny. Za to ostatnio - o dziwo - świetnie mi się nosi Satin Sand Pixie, a wydawało się, że jest dla mnie zbyt neutralny i jasny Cóż, może jeszcze spróbuję mieszać różne kolory Neauty ze sobą.
Miałam zamawiać te róże od Pixie i się wstrzymałam. Po pierwsze za dużo bym chciała na raz, a nie potrafię się ograniczyć do paru. Po prostu głupota Mam sporo bigów (no może nie tak dużo jak niektóre Was ) i trochę próbek i tak na zdrowy rozum kompletnie nie są mi potrzebne nowe...
Ale jestem jak sroczka- kolekcjonuję je.

Z Pixie mi się podobają te próbki. W sumie 1ml to całkiem sporo. I starczy na długo. Za nic nie kupię biga, dla mnie jest za duży przy tej ilości proszków różanych jakie mam. To samo z Amilie - fakt cały czas czaję się na 2-3 róże, ale 4g to jest nie do przerobienia.
To samo z Ecolore.

Najlepiej w tym względzie stoi Clare Blanc (0,5g)- choć kombinuję by wziąć po 2 próbki z kolorów mnie interesujących.
Lucy Minerals ma próbki róży po 1g lub 3g.
I teraz doszło jeszcze Neauty 2g-19,9 więc całkiem nieźle.
W sumie te 1-2g na róże to idealna wielkość.

Z Lucy jakoś mi nie po drodze z zamówieniem, to samo z Ecolore.

Nie wiem chyba zrobię zamówienie zbiorowe w jednym sklepie, gdzie jest Neauty, Pixie, i może coś jeszcze z innych firm. Tak hurtowo, raz a dobrze.
Nie chce mi się rozdrabniać na każdą firmę osobno, płacić za przesyłkę i brać po kilka próbek z każdej firmy.
Skończy się na mineralsach, tylko poczekam (jeśli mi starczy cierpliwości) na róże Neauty i pudry rozświetlające Pixie i będę miała wszystko w jednym miejscu

Po długich próbach w końcu muszę przyznać, że bardziej mi leży podkład matujący niż kryjący. nie wiem co się dzieje, ale kryjący jest za ciężki Może zimą będzie lepiej, a może cera mi się zmieniła...
Co do koloru to najbardziej mi odpowiada neutral pale/fair w zależności od formuły. Czasami zastanawiam się czy nie lepiej by było gdybym do neutrala dodała trochę goldena ? Jeszcze golden ivory byłby dobry gdyby jakoś przygasić trochę tę żółć. Tylko nie wiem czym, a z blendami mi się nie chce mieszać. Szkoda, że tego koloru nie ma w wersji matującej.

W ogóle teraz mi się pokiełbasiło z minerałami. I pielęgnacją.
Raz podkład wygląda idealnie- nic nie spływa, innym razem tragedia. Purchawka, placki, skórki, wszystkie nieszczęścia na raz.
I jeszcze kwestia pielęgnacji. Po zmyciu twarz zaczerwieniona, szorstka, ogólnie jakby naczynka mi podkreślały bardziej koloryt cery. Tak jakbym spiekła się na raczka z tym, że to niemożliwe bo się filtruję spf50. Więc to chyba kwestia produktów do twarzy, tylko tak mi się nie chce bawić w eliminację i poszukiwanie co jest nie tak.
I szukanie nowych dobrych kosmetyków do twarzy.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 18:56   #900
Satia2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 36
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Do 24 lipca 10% zniżki w sklepie Neauty na hasło "10neauty".

Hmmm... a gdzie się wpisuje to hasło? Wrzuciłam rzeczy do koszyka ale nie widzę pola na wpisanie kodu, przechodzę dalej i też nic
Satia2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.