Przedawkowanie skrzypovity ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 15:54   #1
Inqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8

Przedawkowanie skrzypovity ;)


Jak wiele z was biorę sobie skrzypovite, juz moja druga kuracja w tym roku, pierwsza zaczelam po wakacjach i rzaden paznokiec nie zlamal sie wowczas przez dwa miesiace ale 2 tyg po zaprzestaniu jedzenia skrzypowity połamały sie wszystkie a w dodatku moglam je zdzierać warstwami. Gdybym zawsze ją jadla nie mialambym nigdy tego problemu tylko mam pytanie czy to moze sie okazac szkodliwe bo wkońcu te skladniki sa w normalnych produktach, wprawdzie witaminy z grupy B ze skrzypovity to rozpuszczalne w wodzie wiec teoretycznienie mozna ich przedawkować(?)
Inqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 15:57   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Przedawkowanie skrzypovity ;)

Nadmiar witamin z grupy B jest usuwany wraz z moczem, więc mogłabyś przedawkować, gdybyś na raz wzięła ogromną ilość tabletek. Bardziej bym się zastanawiała nad skutkami przedawkowania krzemu. Ale Skrzypowita to suplement i nie powinno sie jej stosować np. w połączeniu z innymi produktami zawierającymi skrzyp. Nie sądzę, żebyś przedawkowala Skrzypowitę biorąc ją codziennie z wyznaczonej dawce.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 16:12   #3
Paulisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 288
Dot.: Przedawkowanie skrzypovity ;)

A ja mam takie pytanko dziewczyny. Bo od pięciu dni biorę SILICĘ i tak sie zastanawiam kiedy zaczyna działać i czy te wszystkie składniki docierają do paznokcia wraz ze wzrostem czy do starego paznokcia tez sie dostaną? :roll eyes: ach i jeszcze jedno, w jakiej porze najlepiej brac te tabletki??
Paulisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 08:01   #4
Stepkowska
Raczkowanie
 
Avatar Stepkowska
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 65
Send a message via Skype™ to Stepkowska
Dot.: Przedawkowanie skrzypovity ;)

Nie jestes w stanie przedawkowac krzemu.moj maz zajmuje sie analizami wlosw i na kilkaset ktore zrobil nikt nie mial nadmiaru. mimo ze ludzie robia kapiele w skrzpie polnym(2-3 razy w tygodniu). nie przedawkujesz.moze nie powinnac lykac skrzypowity tylko cos co zawiera inne zwiazki budujace paznokcie (kolagen, biotyne, glicyne)
Stepkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 16:36   #5
nefretetka
Raczkowanie
 
Avatar nefretetka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 37
Dot.: Przedawkowanie skrzypovity ;)

Cytat:
Napisane przez Paulisiek Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko dziewczyny. Bo od pięciu dni biorę SILICĘ i tak sie zastanawiam kiedy zaczyna działać i czy te wszystkie składniki docierają do paznokcia wraz ze wzrostem czy do starego paznokcia tez sie dostaną? :roll eyes: ach i jeszcze jedno, w jakiej porze najlepiej brac te tabletki??
Bierzecie rano,czy na wieczór? Ma to jakieś znaczenie?
nefretetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.