kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 20:00   #991
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
czy chodzi Ci o TEN puder?

I do mnie przyszło Lucy... i niestety chyba jest nie dla mnie za pierwszym razem podkład się trochę zważył (ale to mój błąd nałożyłam na zły krem), za drugim razem nałożyłam na umytą twarz, bez kremu. Co do koloru i kwestii wtopienia się nie mogę za wiele powiedzieć, bo na mnie wersja original w ogóle nie kryje
Tak ten. Nie wiem dlaczego tak działa, u mnie z Lucy doskonale współpracuje. Nie ważne jaki krem mam pod spodem, nie ważne co robię (czy leżę cały dzień czy zasuwam w dzikim pędzie) wszystko jest na miejscu, nic się nie waży, nie ma plam (że gdzieś ciemniej, a w innym miejscu jaśniej). Nie wiem na czym ten "cud" polega ale działa i na 100% to ten puder. Używam go taką samą odrobinkę jak Lucy, na wchłonięty krem, czasem odciskam jeśli trzeba w chusteczkę a jeśli to filtr po prostu czekam do maksymalnego (na miarę możliwości filtra) matu.
Później już nic prócz podkładu nie kładę. Nie używam pudru wykańczającego.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:08   #992
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Tak ten. Nie wiem dlaczego tak działa, u mnie z Lucy doskonale współpracuje. Nie ważne jaki krem mam pod spodem, nie ważne co robię (czy leżę cały dzień czy zasuwam w dzikim pędzie) wszystko jest na miejscu, nic się nie waży, nie ma plam (że gdzieś ciemniej, a w innym miejscu jaśniej). Nie wiem na czym ten "cud" polega ale działa i na 100% to ten puder. Używam go taką samą odrobinkę jak Lucy, na wchłonięty krem, czasem odciskam jeśli trzeba w chusteczkę a jeśli to filtr po prostu czekam do maksymalnego (na miarę możliwości filtra) matu.
Później już nic prócz podkładu nie kładę. Nie używam pudru wykańczającego.
do mnie dzisiaj przyleciał właśnie i zaczynam testy
mam nadzieję, że też go polubię pod Lucy
(choć przetestuję go też solo na noc, czyli zgodnie z jego pierwotnym przeznaczeniem )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:25   #993
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Przyszły dzisiaj moje próbki, zamówiłam na razie podkłady fair i light. Jeszcze nie testowałam na twarzy, nałożyłam tylko trochę na dłoń, ciekawa kremowa konsystencja, mam strasznie suche dłonie, ale podkład świetnie się wtopił, trudno poznać w którym miejscu go nałożyłam :P Mam tylko nadzieje że na twarzy uzyskam podobny efekt, chociaż nie chcę się nastawiać na nie wiadomo co
Zamówiłam też cień Royal Purple. Co prawda spodziewałam się czegoś ciemniejszego, ale mimo wszystko podoba mi się, to taki grafit który pod kątem mieni się fioletowymi, różowymi i granatowymi drobinkami, mój swatch nie do końca oddaje jego urok :P Niestety chyba nie jest zbyt trwały, ale może na bazie będzie się lepiej trzymać.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:55   #994
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Tak ten. Nie wiem dlaczego tak działa, u mnie z Lucy doskonale współpracuje. Nie ważne jaki krem mam pod spodem, nie ważne co robię (czy leżę cały dzień czy zasuwam w dzikim pędzie) wszystko jest na miejscu, nic się nie waży, nie ma plam (że gdzieś ciemniej, a w innym miejscu jaśniej). Nie wiem na czym ten "cud" polega ale działa i na 100% to ten puder. Używam go taką samą odrobinkę jak Lucy, na wchłonięty krem, czasem odciskam jeśli trzeba w chusteczkę a jeśli to filtr po prostu czekam do maksymalnego (na miarę możliwości filtra) matu.
Później już nic prócz podkładu nie kładę. Nie używam pudru wykańczającego.
Ech kusicielki.. juz kliknięty..
Apsik, jakim pędzlem go nakładasz? wcierasz w całą twarz? on matuje?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:13   #995
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ech kusicielki.. juz kliknięty..
Apsik, jakim pędzlem go nakładasz? wcierasz w całą twarz? on matuje?
Przez minerały Lucy opanowałam nakładanie całego niemalże makijażu jednym pędzlem, mimo, że mam chyba wszystkie z tych ciekawszych, o których można wyczytać na wizażu. Używam pędzla z Lumiere takiego składanego, który teraz kosztuje...0,99. Ma okrągły koniec, którym dotykam pudru i kolistymi ruchami rozcieram na całej twarzy. Zaraz po primerze nakładam podkład Lucy. Właściwie to nie wiem czy puder SN matuje sam z siebie ale jak kładę na niego Lucy to naprawdę nie kładę już nic więcej, nie potrzebuję pudru wykańczającego. A efekty jeśli położę sam podkład Lucy np na serum, bez kremu (co u mnie powoduje ściągnięcie niczym wysmarowana białkiem) albo na filtr bez pudru z SN są wręcz zadziwiające. Robią mi się plamy, podkład migruje i skupia się w sobie wybranych miejscach, waży się i spływa, świecę się straszliwie, ogólnie wyglądam jakbym wyszła na deszcz i zapomniała, że mam na twarzy pierwszą wersję podkładu sprzed 15 lat (mam na myśli takie, które od samego pomyślenia o wodzie topiły się i płynęły rzeką po policzku).
Nie gwarantuję, że to jest super dobre rozwiązanie dla każdego ale mam szczerą nadzieję, że warto było podzielić się swoim "odkryciem", jeśli chodzi o primer pod ten szczególny minerał jakim jest Lucy.

Wklejam link do pędzla, jest mały ale dzięki temu może łatwiej jest mi nim wykonać dokładny makijaż. Może ktoś ma taki i nie używa a może właśnie się sprawdzi
http://www.lumierecosmetics.com/prod...sh-257-25.html

Edytowane przez Apsik
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:15
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:21   #996
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Nie gwarantuję, że to jest super dobre rozwiązanie dla każdego ale mam szczerą nadzieję, że warto było podzielić się swoim "odkryciem", jeśli chodzi o primer pod ten szczególny minerał jakim jest Lucy.
No jasne, dzieki za recenzje! kolo tego pudru SN chodziłam juz dluzszy czas, a teraz po prostu się zdecydowałam.
I to prawda, Lucy znacznie ogranicza ilość pędzli potrzebnych do pomalowania się. Mam całą armię, a teraz tylko flat top (który i tak planuję zastąpić tym z Lucy) i grubaśny kabuki od Pastereczki... No oczywiście jeszcze pędzle do różu itd, ale to juz inna bajka
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:36   #997
alioke
Raczkowanie
 
Avatar alioke
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Witam dziewczyny
Chciałabym wypróbować jakiś podkład Lucy - i pojawia się problem. Potrzebuję czegoś kryjącego (original?). No i nie mam pojęcia jaki kolor powinnam dobrać - z EDM pasuje mi z serii buff light neutral (no może jest minimalnie za jasny, ale tylko minimalnie ). Czy któraś z Was może mi pomóć?
Dziekuje za porade
alioke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 23:38   #998
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Tak ten. Nie wiem dlaczego tak działa, u mnie z Lucy doskonale współpracuje. Nie ważne jaki krem mam pod spodem, nie ważne co robię (czy leżę cały dzień czy zasuwam w dzikim pędzie) wszystko jest na miejscu, nic się nie waży, nie ma plam (że gdzieś ciemniej, a w innym miejscu jaśniej). Nie wiem na czym ten "cud" polega ale działa i na 100% to ten puder. Używam go taką samą odrobinkę jak Lucy, na wchłonięty krem, czasem odciskam jeśli trzeba w chusteczkę a jeśli to filtr po prostu czekam do maksymalnego (na miarę możliwości filtra) matu.
Później już nic prócz podkładu nie kładę. Nie używam pudru wykańczającego.
dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
do mnie dzisiaj przyleciał właśnie i zaczynam testy
mam nadzieję, że też go polubię pod Lucy
(choć przetestuję go też solo na noc, czyli zgodnie z jego pierwotnym przeznaczeniem )
czekam niecierpliwie na opis wrażeń Chyba czas pomyśleć o próbce
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:10   #999
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Też chce zamówić Lucy. Szperałam w wątku aby nie musieć Was pytać, ale znalazłam jedynie odpowiedź, że do Fawn intensive podobny jest Pale Olive. Mam zdecydować się właśnie na ten odcień? Czytałam też że trzeba zamówić 4 próbki. Czy jakaś bardziej obeznana osoba pomoże mi dobrać te 4 kolory abym mniej więcej mogła trafić w odpowiedni odcień?
A i używam intensive z EDM, jaką formułę wziąć z Lucy?
Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.


_
Chętnie też przyjmę jakieś próbki drogą wymiankową jeśli ma któraś chęć się czegoś pozbyć.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-03-30 o 08:13
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:29   #1000
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzis testuję Lucy i jak na razie pięknie wyglądają. Krycie jest bardzo dobre. Wczoraj wieczorem spróbowałam je nałożyc żeby rano nie było zonka. Faktycznie wystarczy ich niewiele, sa bardzo kremowe, nie są prostym zawodnikiem i nie na wszystkim leżą. Dziś użyłam Lirenkę i puder perłowy jako primer i na razie jest super. Nie jest to całkowity mat, tylko lekki glow ale ja taki lubię
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 09:50   #1001
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Przez minerały Lucy opanowałam nakładanie całego niemalże makijażu jednym pędzlem, mimo, że mam chyba wszystkie z tych ciekawszych, o których można wyczytać na wizażu. Używam pędzla z Lumiere takiego składanego, który teraz kosztuje...0,99. Ma okrągły koniec, którym dotykam pudru i kolistymi ruchami rozcieram na całej twarzy. Zaraz po primerze nakładam podkład Lucy. Właściwie to nie wiem czy puder SN matuje sam z siebie ale jak kładę na niego Lucy to naprawdę nie kładę już nic więcej, nie potrzebuję pudru wykańczającego. A efekty jeśli położę sam podkład Lucy np na serum, bez kremu (co u mnie powoduje ściągnięcie niczym wysmarowana białkiem) albo na filtr bez pudru z SN są wręcz zadziwiające. Robią mi się plamy, podkład migruje i skupia się w sobie wybranych miejscach, waży się i spływa, świecę się straszliwie, ogólnie wyglądam jakbym wyszła na deszcz i zapomniała, że mam na twarzy pierwszą wersję podkładu sprzed 15 lat (mam na myśli takie, które od samego pomyślenia o wodzie topiły się i płynęły rzeką po policzku).
Nie gwarantuję, że to jest super dobre rozwiązanie dla każdego ale mam szczerą nadzieję, że warto było podzielić się swoim "odkryciem", jeśli chodzi o primer pod ten szczególny minerał jakim jest Lucy.

Wklejam link do pędzla, jest mały ale dzięki temu może łatwiej jest mi nim wykonać dokładny makijaż. Może ktoś ma taki i nie używa a może właśnie się sprawdzi
http://www.lumierecosmetics.com/prod...sh-257-25.html
Apsiku podkład Lucy też nakładasz tym pędzlem ? Czy jest wystarczająco miekki nie kłuje ?

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Zamówiłam też cień Royal Purple. Co prawda spodziewałam się czegoś ciemniejszego, ale mimo wszystko podoba mi się, to taki grafit który pod kątem mieni się fioletowymi, różowymi i granatowymi drobinkami, mój swatch nie do końca oddaje jego urok :P Niestety chyba nie jest zbyt trwały, ale może na bazie będzie się lepiej trzymać.
Jazzlyn dzięki za zdjęcie obawiałam się , że cień będzie za ciemny ale jest super . Ja też na niego czekam (dopiero tydzień ) i na próbki podkładu.
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 10:24   #1002
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Apsiku podkład Lucy też nakładasz tym pędzlem ? Czy jest wystarczająco miekki nie kłuje ?
Podkład Lucy też nim nakładam. Podoba mi się to, że jeśli nie wysunę go całego, jest bardziej zbity, mogę nim nabrać tę idealną odrobinkę podkładu czy primera, później wysuwam cały pędzel i podkład ładnie się rozkłada po całości, łatwo jest nim operować i wetrzeć podkład w skórę.
Nie jest taki miękki jak pędzle z EDM, nie jest w ogóle miękki tak, jak powinny być będzie do minerałów ale może dlatego, że sztywniejszy to mi jest łatwiej? Nie mam pojęcia. Nie mam też innego w takim kształcie, na którym mogłabym sprawdzić różnicę.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 11:29   #1003
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dostałam z wymianki (Papeterio dziękuję) trzy odcienie podkładów w formule Original, a ze względu na to, że już zrobiłam makijaż próbką Pixie - zrobiłam porównanie na ręce. Może komuś się przyda
Początkowo testowałam Fair i byl stanowczo za różowy, wydaje mi się, że może Pale Olive.. tylko troszkę jest ciemny..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 11:35   #1004
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dostałam z wymianki (Papeterio dziękuję) trzy odcienie podkładów w formule Original, a ze względu na to, że już zrobiłam makijaż próbką Pixie - zrobiłam porównanie na ręce. Może komuś się przyda
Początkowo testowałam Fair i byl stanowczo za różowy, wydaje mi się, że może Pale Olive.. tylko troszkę jest ciemny..
nie ma za co
jak pięknie fair się wtopił ale na twarzy faktycznie różowo wypadał
pale olive powinien być dobry
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 11:52   #1005
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
nie ma za co
jak pięknie fair się wtopił ale na twarzy faktycznie różowo wypadał
pale olive powinien być dobry
Racja, ale tak patrzę, że Cream też się wtapia.. ciekawe..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:13   #1006
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Po pierwszych testach(wiec mozliwe ze bede edytowac ten post)
Lucy swietnie lezy u mnie na "golej" skorze, bez kremu. wygladza, matuje, cera jest piekna!
Nalozona na minimalna ilosc kremu(tak minimalna ze nie mialo sie juz co wchlaniac) jest troche trudniejsza. Apeluje o niewielka ilosc podkladu-bo latwo zrobic maske. Dobrze jest nalozy podklad a po paru minutach porozcierac jeszcze pedzlem-lepiej sie wtapia.

po 5 h i biegu po deszczosniegu jeszcze nic sie nie zwarzylo/nie zaczyna swiecic.. ale poczekajmy do 17stej (normalnie o tej porze EDM znikal z mojej twarzy)

Kolorystycznie-jestem pod wielkim wrazeniem. Polowa zamowionych odcieni mi pasuje, z jasno-srednich -wszystkie. Nawet Bisque i Creamy Bisque(ktore bylam przekonana zrobia ze mnie afroamerykanke) wyglada swietnie, promiennie i zdrowo..

testuje narazie Original. Tylko co z tym nowym skladem? Ma moze ktos juz..?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:23   #1007
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Hmmm... Czy to przez składnik CB nie ma w sprzedaży próbek Original
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:24   #1008
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
(...) Apeluje o niewielka ilosc podkladu-bo latwo zrobic maske. Dobrze jest nalozy podklad a po paru minutach porozcierac jeszcze pedzlem-lepiej sie wtapia.(...)
O właśnie - przedwczoraj dałam mało, wczoraj dałam jeszcze mniej - dosłownie malutkie ziarenko, nawet na pędzel wyglądał prawie na czysty i długo wcierałam i efekt super - zero widoczności podkładu, a ukrył sporo
Myślę, że Luśka będzie dla mnie zbawieniem w lato.właśnie dzięki temu, że nakłada się taką małą ilość. U mnie działa zasada im mniej podkładu tym mniej spływania i warzenia w wysokich temperaturach.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:24   #1009
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Hmmm... Czy to przez składnik CB nie ma w sprzedaży próbek Original
są cały czas... na stronie głównej

Fergi - byłam ogromnie ciekawa Twojej opinii i czekam na dalszy ciąg
Alkaxy - zgadzam się w 100%. U mnie o jedno ziarenko Lucy za dużo i podkład spływa, robi mi się tłusta maska.. koszmar.
Przez kilka dni nakładałam go troszkę więcej (z rozmachu) i nie wiedziałam, czemu Lucy nie chce dobrze już na mnie wyglądać. Dzisiaj znowu dosłownie ziarenko i jest znowu super
Myślę, że cały sekret tkwi właśnie w naprawdę minimalnej ilości i solidnym wcieraniu. U mnie podkład tak nałożony do wieczora w stanie idealnym praktycznie

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-03-30 o 12:28
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 12:26   #1010
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
są cały czas... na stronie głównej
Ale ze mnie bambo :brzyda l:
Coś nie myślę ostatnio.

Dzięki Cathy
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:33   #1011
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

He, wiedziałam, ze Ferg podpasuje. U Ciebie jest deszczośnieg?! Biedna dziewczyno, wracaj do Polski...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:39   #1012
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Kasiu, kupilam tylko i wylacznie przez Ciebie

i od ponad miesiac krece sie wokol LB tez coz of u
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:36   #1013
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ponieważ EDM nie bardzo na mnie leżą chcę spróbowac Lucy.
W jaki odcień celowac, żeby był "odpowiednikiem" kolorystycznym OLIVE NEUTRAL z edm?
__________________

Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:43   #1014
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

wydaje mi się, że Cream albo Creamy Bisque.
Pale Olive będzie za jasny.
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:49   #1015
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
W jaki odcień celowac, żeby był "odpowiednikiem" kolorystycznym OLIVE NEUTRAL z edm?
Uzywam neutral z EDM i Creamy bisque był dla mnie ciut zbyt ciemny
Czekam teraz na próbki Cream i Pale Olive.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:53   #1016
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

jak któraś z Was chodzi dzisiaj po Warszawie to od razu rozpoznacie jak wielką krzywdę robi lucy nałożona na szybko w dużej ilości.. idę aż do kina, żeby przeczekać porę szczytu i ryzyko spotkania kogoś znajomego (serio..)- maska, spływa, zważyło się, plamy, każdy por podkreślony, jednym słowem, a właściwie emotką - .
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 16:00   #1017
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny zauważyłam, że po Lucy strasznie świeci mi się nos po EDM matte jest o niebo lepiej Lucy lepsza ma policzki, a EDM na nos
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 17:10   #1018
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
jak któraś z Was chodzi dzisiaj po Warszawie to od razu rozpoznacie jak wielką krzywdę robi lucy nałożona na szybko w dużej ilości.. idę aż do kina, żeby przeczekać porę szczytu i ryzyko spotkania kogoś znajomego (serio..)- maska, spływa, zważyło się, plamy, każdy por podkreślony, jednym słowem, a właściwie emotką - .
E tam, pewnie i tak wyglądasz o wiele lepiej niż sporo nie-mineralnych dziewczyn z podkładem za ciemnym o kilka tonów.
Liczę na jakąś recenzję z tego kina w odpowiednim wątku

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dziewczyny zauważyłam, że po Lucy strasznie świeci mi się nos po EDM matte jest o niebo lepiej Lucy lepsza ma policzki, a EDM na nos
Ja zmieszałam Lumiere i Lucy w celu uzyskania dobrego koloru
I faktycznie Lucy u mnie na normalnej/suchej daje lekki glow (pożądany acz), więc może jest pro-świecąca.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 17:11   #1019
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Lucy to podkład rewelacja. Nic go nie widać, pięknie sie wtopił a nakładałam o 6 rano. Z każdą godziną wyglądał coraz lepiej. Na pewno biorę biga. Myślę tylko nad kolorem, dzis był Bisqe
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 18:19   #1020
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Tak oto zachowuje sie i wyglada na mojej skorze Lucy Cream Oryginal.
Nakladany na mokro jajem
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.