!!! Błona dziewicza !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 00:06   #1
mirelka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Exclamation

!!! Błona dziewicza !!!


dziewicą. Strasznie mnie boli, kiedy wchodzi we mnie. Wejdzie dosłownie na niewielką odległość i już mnie tak strasznie boli, że zaczynam go odpychać.
Jestem bardzo ciasna. I nie wiem czy moja błona dziewicza nie jest za gruba...
Wstawię zdj. które baaardzo przypamina moją pochwę. Może zjadziecie jakieś wytłumaczenie dlaczego mnie tak bardzo to boli ..


http://2.bp.blogspot.com/_UuFVb5IDKN...der_Vagina.JPG
mirelka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 08:06   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Dlaczego nie pójdziesz do ginekologa?

Cytat:
Napisane przez mirelka92 Pokaż wiadomość
dziewicą. Strasznie mnie boli, kiedy wchodzi we mnie. Wejdzie dosłownie na niewielką odległość i już mnie tak strasznie boli, że zaczynam go odpychać.
Jestem bardzo ciasna. I nie wiem czy moja błona dziewicza nie jest za gruba...
Wstawię zdj. które baaardzo przypamina moją pochwę. Może zjadziecie jakieś wytłumaczenie dlaczego mnie tak bardzo to boli ..


http://2.bp.blogspot.com/_UuFVb5IDKN...der_Vagina.JPG
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:14   #3
girlonfire
Raczkowanie
 
Avatar girlonfire
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Może jesteś zbyt spięta? Może omijacie grę wstępną? Musisz się na prawdę rozluźnić i nie możesz się denerwować, on powinien zadbać o to, żeby było Ci jak najlepiej. A jeżeli się nie stresujesz i uważasz, że wszystko robicie dobrze, to chyba pozostaje ginekolog. Niech Cię zbada i powie co jest (jeżeli coś jest) nie tak. Z resztą błona w większości przypadków pęka przy pierwszej penetracji... Twoja nie pękła czy nie było penetracji?
girlonfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:51   #4
Maartha_
Raczkowanie
 
Avatar Maartha_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 37
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Miałam kiedyś bardzo podobny problem i poszłam do ginekologa Pierw myślałam, że pani ginekolog mi nie pomogła mówiąc "wszystko jest w głowie", ale pomogła i to bardzo Czy robicie to na spokojnie ? Może stresujesz się czymś (praca, szkoła,rodzice ....) Dbacie do nawilżenie ?Używacie prezerwatyw ?Ich jakość jest ważna. No i gra wstępna .... Musisz tego chcieć Popróbujcie na spokojnie i wtedy pójdź do ginekologa
Maartha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 11:51   #5
mirelka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

No stres troche był, bo to w końcu ten pierwszy raz. Gry wstępnej nie było, gdyż mnie to bardziej stresowało. Na początku stresowałam sie masakrycznie. Ale z czasem ustępowało i już wgl się nie stresowałam. Ale bolało i tak bardzo mocno.
mirelka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 15:56   #6
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Może jednak gra wstępna tu coś pomoże? Bo tak na sucho to będzie bardzo bolało.. Ale dobrać odpowiednią pozycję,która przyniesie mniej bólu.. Albo po prostu udać się do Pana/Pani gin. i pomówić o tym problemie..
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 18:40   #7
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Można zawsze poprosić ginekologa o ocenę błony dziewiczej, a nawet o jej chirurgiczne przerwanie, potem odczekać około tygodnia, żeby wszystko dobrze się zagoiło i po tym czasie zacząć współżycie.

Albo może to jest pochwica - piszesz, że się bardzo stresowałaś, może mimowolnie napinasz mięśnie, co uniemożliwia stosunek i powoduje ból.

Odczuwałaś w ogóle jakiekolwiek podniecenie? Jeśli nie będziesz wystarczająco podniecona czyli nie będziesz wilgotna w środku, to będzie bolało i nie będziesz odczuwała żadnej przyjemności.

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-12 o 18:51
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 21:48   #8
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

zanim zaczniesz rozkminiać co jest nie tak z Twoją błoną weźcie się do tego seksu na poważnie, tak żeby była gra wstępna, żebyś była podniecona i wilgotna. bo inaczej nic z tego nie będzie nawet jeśli nie miałabyś w ogóle tej błony
nie wiem, skoro gra wstepna Cię stresuje to moze widocznie nie jesteś gotowa na seks. ludzie zazwyczaj poznają swoje ciała i pieszczą się, oswajają się ze sobą, a nie "weź i wsadź".
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 00:24   #9
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Też tak miałam. Musisz się przemóc. Nie ma innej opcji.

Weź jakiś lek przeciwbólowy przed spotkaniem na jakąś godzinę przed Lub jeśli możesz to no-spę bo ona zadziała rozluźniająco na mięśnie
Przed weź gorącą kąpiel to też rozluźni Cię tam na dole

I po prostu musisz przeżyć ten moment Dobrze Cię rozumiem Będzie bolało, ale musisz wytrzymać i w końcu, że tak powiem "pęknie".

Nie każda kobieta tak ma. Ale niestety są takie jak my. Ja po wielu próbach właśnie od koleżanki dostałam rady by sobie połknąć tą no-spę, gorąca kąpiel przed i potem jakoś tak starałam się wytrzymać i udało się. Dosłownie poczułam pęknięcie jakby pękł balon, jakkolwiek dziwnie to brzmi
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 13:59   #10
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Gra wstępna jest niezbędna. Tu nie chodzi o sam fakt budowania napięcia i pożądania, ale to też moment, w którym kobieta się nawilża dzięki czemu przy stosunku nie ma tak bolesnego tarcia.
Ja też przy swoim pierwszym razie odczuwałam okropny ból, aż w końcu zmieniliśmy pozycję tak, że ja byłam na nim i po prostu sama kontrolowałam to jak on we mnie wchodzi i ból był o wiele, wiele mniejszy.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 22:56   #11
Ines_Ines
Raczkowanie
 
Avatar Ines_Ines
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 290
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Też uważam, że to jest w Twojej głowie. Musisz się bardziej rozluźnić bez ciśnienia w stylu "dziś to zrobimy, właśnie dziś jest ten dzień". Grunt, że podjęłaś decyzję, teraz pozwól na to, żeby właściwy moment sam nadszedł. Jak już będziecie to robić to nie zaciskaj mięśni, postaraj się rozluźnić. Wydaje mi się, że to jest jakiś mechanizm obronny, że jak się spodziewamy bólu to zaciskamy mięśnie, np. podczas zastrzyku.
__________________
Bloguję:
http://szczyptapieprzu.blogspot.com/


Blogi o związkach i seksie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672894

(zapraszam do wrzucania linków do ciekawych blogów i postów)

Ines_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 01:43   #12
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Musisz być wilgotna, mieć tam galaretkę. Jeśli nie jesteś dostatecznie mokra, uzyj lubrykantu.

Tez jestem bardzo ciasna. Ginekolog mnie jednak zbadała, żadnych nieprawidłowości i zrostów nie mam. Powiedziała, ze po pierwszym razie się ,,rozciągnę".
Ja poradzę w ten sposób: pieśccie się długo, nawet do 2 godzin. Bez parcia, teraz w ten dzień, już. Mozliwe, ze będziecie musieli próbować kilka razy zanim się uda. Nie na chama. Jak mocno boli, przystopuj go. Nie chodzi przeciez o to żebyś męczyła się jak na stole operacyjnym bez znieczulenia. Wiadomo, trochę boli, ale bez przesady.
Niech próbuje włożyć Ci tam palec. Kiedy juz go włoży niech nim porusza. Potem niech dołoży drugi i coraz głębiej... To będzie mniej bolało niż włożenie penisa, a przygotuje Cię na stosunek.
Wypróbuj w jakiej pozycji jest Ci najlepiej. Nie musisz godzić się na pozycję, w której masz ograniczoną kontrolę i zdolność ruchów skoro jest dla Ciebie niewygodna. Próbujcie różnych układów.

I musisz być bardzo podniecona, musi z Ciebie aż kipieć. Wtedy i nawilżenie samo przyjść powinno.
I serio, jak za jednym, drugim, trzecim razem nie wychodzi to nic na siłę.
Też jest ważne pod jakim kątem on Ci wkłada penisa. Facet nie ma wyczucia, to naturalne, w końcu jego nie boli... Ja bym spróbowała w takiej pozycji w której masz kontrolę, pod różnymi kątami. Jak za bardzo boli to znak, że trzeba zmienić kąt.
Tak naprawdę to nie musi być wina naciągania błony tylko ciasnej pochwy. I pochwe serio można rozciągnąć próbowaniem.
Ja próbowałam z tamponami, na początku nie chciały w ogóle wchodzić, bolało, ale w pewnym momencie, po którejś tam próbie wyczułam się i chyba trochę rozciągnęłam, bo zaczęły wchodzić bez problemów, ale nigdy nie pchałam ,,na chama".

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2013-02-15 o 01:46
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 15:12   #13
weaftesrg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Question Czy to jest błona dziewicza?

To w środku, czy to jest taka dziwna błona dziewicza, czy coś innego? http://www.vulvavelvet.org/imagessxz/47aab624.jpg

Proszę o nie śmianie się :P
weaftesrg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 15:54   #14
dolore123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 8
Dot.: Czy to jest błona dziewicza?

Cytat:
Napisane przez weaftesrg Pokaż wiadomość
To w środku, czy to jest taka dziwna błona dziewicza, czy coś innego? http://www.vulvavelvet.org/imagessxz/47aab624.jpg

Proszę o nie śmianie się :P
http://www.feelbeauty.eu/articles/sh...oplastyka.html tu jest wszystko pokazane
dolore123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 12:55   #15
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

bedzie dobrze wszystko przyjdzie z czasem, nie przejmuj sie
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 16:29   #16
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

A facet przygotowywał Cię do seksu? Mam na myśli to, czy z głupa chcieliście zaliczyć łóżko, czy od jakiegoś czasu używał palców?
Jeśli nie rozciągał Cię, to nic dziwnego, że bardzo boli. Jasne, że pochwy nie można rozciągnąć, ale wydaje mi się, że sprawa ma się już inaczej. Ewentualnie, jeśli ten ból jest skrajny, to może być pochwica.
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 19:11   #17
Gemma5VIII
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Z tego co wiem, ból u kobiet przy pierwszym stosunku jest całkiem częsty. A ciężko się podniecić, skoro człowiek już wie, że to okropnie boli...

Niedawno spotkałam się z podobną sytuacją. Dziewczyna nie mogła wytrzymać z bólu. Poszła do ginekologa, dostała jakąś maść znieczulającą, pomogło i potem już poszło z górki

I nie ma co się stresować, że z Tobą coś nie tak. Pierwszy raz ma prawo boleć.
Gemma5VIII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:23   #18
MartiFCB
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 714
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

może długa gra wstępna by coś pomogła.. Pierwszy raz nie jest taki łatwy i zazwyczaj bardzo boli Sorki że powiem tak w prost ale może wypijesz sobie jakieś % na rozluźnienie
MartiFCB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:25   #19
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Bałabym sie po %, że przeoczę coś w zabezpieczeniu, szczególnie jesli używałabym gumek lub globulek.
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 20:31   #20
MartiFCB
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 714
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

ale nie mówię tu o jakichś ilościach żeby chodzić na czworaka tylko trochę na rozluźnienie i mieć zaufaną drugą osobę przy tym
MartiFCB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:34   #21
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Domyśliłam się, że o małych ilościach ale ja jak już czuję, ze mi szumi w głowie to bym wolała się za seks nie brać chociaż z natury jestem wtedy bardziej przewrażliwiona
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:36   #22
MartiFCB
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 714
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

ja akurat jak sobie wypiję trochę mam lepsze doznania i większą chęć hehe
MartiFCB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 00:26   #23
iseetherainbow
Przyczajenie
 
Avatar iseetherainbow
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: !!! Błona dziewicza !!!

Cześć dziewczyny, mam podobny kłopot jak mirelka92, zdjęcie, które dodała również oddaje moja sytuację. Jak dotąd nie współżyłam, chociaż zostały podjęte ku temu pewne próby. Raz, kiedy mój partner chciał wprowadzić członek do mojej pochwy poczułam, że coś przy jej wejściu pęka-wtedy na moją wyraźną prośbę zaprzestaliśmy dalszych działań. Kolejnym razem, mimo, że czułam się bardziej gotowa psychicznie i rozluźniona, moja pochwa pomimo długiej gry wstępnej była niezmiennie sucha. Mimo to nie poddajemy się. Obawiam się jednak, że będzie problem ze wprowadzeniem członka do mojej pochwy, dodam, że kilkakrotnie próbowałam zaaplikować sobie tampon podczas okresu, co skończyło się fiaskiem. Stąd też obawy- skoro przy aplikacji tamponu czułam ból, to co dopiero przy członku, który jest znacznie większy. Czy owo zdjęcie dodane przez mirelke92 ukazuję prawidłowo wykształcona pochwę?
iseetherainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.