zioła na powiększenie piersi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-25, 23:23   #61
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: zioła na powiększenie piersi

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Dziewczyny cieszcie się!!! Ja mam 75 E... Nie dość że na stanik musze wydać ponad 100zł to duże piersi szybko opadają
Bogu dziękuję że jest firma Triumph która ma duże rozmiary a staniki są pożądne, mocne a w dodatku ładne. Bo inne firmy jak mają rozmiary D czy E to z 90 cm pod biustem
Ja mam 21 lat i troche wstydze się swoich piersi bez stanika bo nie siedzą tak wysoko jakbym chciała grawitacja działa niestety
A jesteś pewna że masz dobrze dobrany stanik? Ze 75E to twój prawidlowy rozmiar? Niestety rozmiarówka w ogólnodostępnych sklepach jest bardzo wąska i nie tylko biusciaste dziewczyny sie w niej nie mieszczą. Ja mam rozmiar 60G(mam nieduży biust zeby nie bylo) i z powodzeniem takie kupuję Więc sie da tylko sie trzeba zainteresić
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2009-11-25 o 23:54
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 00:01   #62
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: zioła na powiększenie piersi

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
A jesteś pewna że masz dobrze dobrany stanik? Ze 75E to twój prawidlowy rozmiar? Niestety rozmiarówka w ogólnodostępnych sklepach jest bardzo wąska i nie tylko biusciaste dziewczyny sie w niej nie mieszczą. Ja mam rozmiar 60G(mam nieduży biust zeby nie bylo) i z powodzeniem takie kupuję Więc sie da tylko sie trzeba zainteresić
Napewno mam dobrze dobrany biustonosz

Piszesz że masz "nieduży" biust a nosisz miseczke G? Masz jeszcze większe cycki od moich czyli masz ogromne!
60 cm to ja nawet w tali nie mam...
Gdzie kupujesz biustonosze?
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 00:37   #63
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: zioła na powiększenie piersi

Nektarynka skoro tak mowisz to z twojej wypowiedzi wnioskuje ze chyba nie wiesz jak dziają rozmiary biustonoszy Przecież miseczka w 60G jest o wieeeele wieeele mniejsza niz np w 90G. Pod biustem mam 68 mierzone baardzo bardzo ścisło, a luźno ok 72. Poza tym to polski rozmiar który jest większy, z brytyjskich powinnam mieć ok 60E.
Powinnaś sie dokladnie zmierzyć pod biustem ciasno i w biuście i wpisać w kalkultor http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

A gdzie kupuje? Jeden mam z mileny www.milena-bielizna.pl A drugi z Li parie w warszawie.
Z resztą tu na pierwszej stronie masz spis sklepó ktore maja szeroką rozmiarówkę internetowe i stacjonarne. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358303

No ale najpierw musisz sie upewnic jaki masz prawidlowy rozmiar bo tak to szkoda pieniędzy
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2009-11-26 o 00:39
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 01:01   #64
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: zioła na powiększenie piersi

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Nektarynka skoro tak mowisz to z twojej wypowiedzi wnioskuje ze chyba nie wiesz jak dziają rozmiary biustonoszy Przecież miseczka w 60G jest o wieeeele wieeele mniejsza niz np w 90G. Pod biustem mam 68 mierzone baardzo bardzo ścisło, a luźno ok 72. Poza tym to polski rozmiar który jest większy, z brytyjskich powinnam mieć ok 60E.
Powinnaś sie dokladnie zmierzyć pod biustem ciasno i w biuście i wpisać w kalkultor http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

A gdzie kupuje? Jeden mam z mileny www.milena-bielizna.pl A drugi z Li parie w warszawie.
Z resztą tu na pierwszej stronie masz spis sklepó ktore maja szeroką rozmiarówkę internetowe i stacjonarne. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358303

No ale najpierw musisz sie upewnic jaki masz prawidlowy rozmiar bo tak to szkoda pieniędzy
Według tych obliczeń pod biustem powinnam mieć 65cm? Mieseczki nie wiem bo wpisałam taki mniej więcej wynik bo dawno się nie mierzyłam dokładnie w biuście jutro rano sprawdze.

Ale to niemożliwe że 65cm. W poniedziałek kupiłam stanik w Triumphie i chciałam zobaczyć czy lepiej w 70 cm czy 75 no i 70 czułam sie nie komfortowo. Był po prostu za ciasny.

75 E leży na mnie idelnie piersi się trzymają na miejscu, nic mi nie wypływa nic nie ugniata.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 01:07   #65
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: zioła na powiększenie piersi

no moglo cie w 70tce cisnąć bo wzielas za male miseczki i wtedy cisnie. Jak zmiejszasz obwód musisz zwiększyć miseczke. No ja nie jestem ekspertem także jak sie zmierzysz dokladnie, napisz w tym wątku o dobrze dobranych biustonoszach to ci dziewczyny doradzą Naprawde stanik moze zdzialać cuda! I odrazu pokochasz staniki. Ja nosilam 75b i tez myslalam ze jest ok, ale jak kupilam ten 60g to sie nie moge na siebie napatrzeć w lustrze I w zyciu juz nie zaloze 75b, nawet do sklepu po bułki:P

Tym bardziej ze jak mowisz masz duzy biust to potrzymanie(scisly obwód) jest ważne. A w tym co masz teraz obwód z tylu nie wędruje ci do góry? jak machasz rękami podnosisz ręce do góry nie podnosi sie biustonosz wjeżdzając na cycki??
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2009-11-26 o 01:14
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 01:17   #66
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: zioła na powiększenie piersi

Zmierze i napisze w tym wątku. Tyle że ja mam dobrze dobrany stanik A jak wpisałam w kalkulatorze tak mniej więcej ile mam to mi wyskoczyła taka literka że w życiu chyba nie kupie stanika nigdzie o takim rozmiarze bo w żadnym sklepie go nie znajde.
Ale jutro zmierze dokładnie i wpisze Zobaczę co mi powiecie.

Już kiedyś słyszałam o tym że dziewczyny które mają małe piersi kupują jeszcze za małą miseczkę i za duży obwód i spłaszczają piersi. I że lepiej kupić większą miseczkę a mniejszy obwód ale nie wiedziałam że aż w rozmiarach D czy G bo nigdy nie widziałam staników o rozmiarze 60 cm pod biustem bo nie ma ich w sklepach.
No ale z dużymi piersiami jest inaczej trochę.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 01:24   #67
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: zioła na powiększenie piersi

Oj zdziwisz sie miseczki są do K i nawet chyba dalej I to ze nie ma ich w sklepach o niczym nie świadczy, niestety w nich może sie zaopatrywać tylko kilka procent kobiet! A ze dziewczyny są nieuświadomione co do dobierania rozmiaru stanika to kupuje w nich kilkadziesiąt procent
Naprawdę szczerze radzę uwierzyć w rozmiar jaki ci dziewczyny jutro doradzą, jesli w twoim miescie jest sklep(na tym spisie na 1 str wątku) to mozesz pojsc i na wlasne cycki zobaczyć że o wiele lepiej będzie wyglądać biust
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.