Neauty Minerals - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-30, 19:55   #811
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Niestety będzie za ciemny. On jest chyba mniej wiecej na poziomie Golden Fairest.

Łee, to kicha z tym Kryolanem, może dorzucę go do koszyka przy okazji jakichś zakupów, ale tak, to już nie mam parcia. Ale chyba powinnam jeszcze gdzieś mieć Sunny Cream, to spróbuje z nim.
To już Catrice ma moim zdaniem bardziej udaną, wtapiającą się w niebyt formułę, szkoda tylko że mogłabym go używać jako kremowego podkładu do konturowania Od Catrice jaśniejszy jest jeszcze kamuflaż Rimmel, ale nie jest bardzo jasny, zobacz sobie przy okazji tester choćby z ciekawości Ten Kryolan nie jest zły, ale jakiśtam super też nie jest.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:16   #812
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;58151626]To już Catrice ma moim zdaniem bardziej udaną, wtapiającą się w niebyt formułę, szkoda tylko że mogłabym go używać jako kremowego podkładu do konturowania Od Catrice jaśniejszy jest jeszcze kamuflaż Rimmel, ale nie jest bardzo jasny, zobacz sobie przy okazji tester choćby z ciekawości Ten Kryolan nie jest zły, ale jakiśtam super też nie jest.[/QUOTE]

Oj tak, z Catricem mogłabym Indianina udawać. Zerknę na tego Rimmela Dzięki!
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 17:23   #813
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Neauty Minerals

.
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2016-04-09 o 17:28 Powód: niewłaściwy post
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 06:14   #814
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny a ktory odcien podkladu z seri: kryjacy "neutral" ma w sobie troche rozu(jasny) +bez(jasny)? nie chce by byl zbyt zolty,ani zbyt szarawo blady.


Podobno odcien "Neutral light"-jest to cieply brzoskwiniowy odcien?
Zastanawiam sie tez nad cieniami tej firmy,ale boje sie ze beda zbyt suche,beda sucho wygladaly,moze wiecie ktora Firma mineralna ma najbardziej kremowe cienie do powiek? nie wygladajace jak suche?
Ktore cienie lepsze: Lilly Lolo,"Ecolore",Neauty,"An nabell Minerals" ?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-04-21 o 07:20
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 17:50   #815
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Neutral nie jest brzoskwiniowy...

Cienie Neauty uwielbiam, na równi tymi z Annabelle Minerals. Kremowe, nie są suche bez obaw

W temacie Neauty ...
Zapraszam na porównanie dwóch najlepszych podkładów:
http://kolorowoipachnaco.blogspot.co...ne-neauty.html
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 17:15   #816
aniulkaa88
Rozeznanie
 
Avatar aniulkaa88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 632
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny może coś podpowiecie?
Zamówiłam Golden Ivory, niestety jest dla mnie zbyt blady (na dodatek zamówiłam 8g).
Z podkładów płynnych zawsze brałam kolor podobny do tego na zdjęciu i było idealnie. Jest coś podobnego w gamie Neauty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0544_1461768951149.jpg (63,2 KB, 27 załadowań)
__________________
(*) Sara 03.11.2016 r.
aniulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 17:57   #817
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Neauty Minerals

Cześć dziewczyny

Przeczytałam wątek, chcę spróbować podkładu kryjącego Neauty. Zaczynam dopiero swoją przygodę z minerałami, w domu mam próbki matującego AM, ale nie do końca jestem z niego zadowolona.
Padały tu porównania kolorów z Neauty do Golden fairest AM, a czy któraś z Was pomoże mi w doborze koloru z Neauty do Sunny fairest AM?
Planuję wziąć Golden Fair, Light i Medium Light. I bazę. Co myślicie?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 18:16   #818
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Przeczytałam wątek, chcę spróbować podkładu kryjącego Neauty. Zaczynam dopiero swoją przygodę z minerałami, w domu mam próbki matującego AM, ale nie do końca jestem z niego zadowolona.
Padały tu porównania kolorów z Neauty do Golden fairest AM, a czy któraś z Was pomoże mi w doborze koloru z Neauty do Sunny fairest AM?
Planuję wziąć Golden Fair, Light i Medium Light. I bazę. Co myślicie?
Golden Fair lub ewentualnie Light bedzie ok. Medium Light moze byc za ciemne. Jaką formule wybralas?

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aniulkaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może coś podpowiecie?
Zamówiłam Golden Ivory, niestety jest dla mnie zbyt blady (na dodatek zamówiłam 8g).
Z podkładów płynnych zawsze brałam kolor podobny do tego na zdjęciu i było idealnie. Jest coś podobnego w gamie Neauty?
Na telefonie nie widzę zdjecia, ale jesli Ivory jest delikatnie za jasny, to mozesz dokupic probke/i ciemniejszego o ton/dwa i wymieszac. Jesli jest mocno za jasny, to wystaw go na forum wymiankowym i kup dobry odcien.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 18:48   #819
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Przeczytałam wątek, chcę spróbować podkładu kryjącego Neauty. Zaczynam dopiero swoją przygodę z minerałami, w domu mam próbki matującego AM, ale nie do końca jestem z niego zadowolona.
Padały tu porównania kolorów z Neauty do Golden fairest AM, a czy któraś z Was pomoże mi w doborze koloru z Neauty do Sunny fairest AM?
Planuję wziąć Golden Fair, Light i Medium Light. I bazę. Co myślicie?
Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Golden Fair lub ewentualnie Light bedzie ok. Medium Light moze byc za ciemne. Jaką formule wybralas?

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------



Na telefonie nie widzę zdjecia, ale jesli Ivory jest delikatnie za jasny, to mozesz dokupic probke/i ciemniejszego o ton/dwa i wymieszac. Jesli jest mocno za jasny, to wystaw go na forum wymiankowym i kup dobry odcien.
Najbliżej będzie mieszanka Golden Ivory + Fair
Golden Fair będzie podobny, ale może być odrobinę za ciemny. Ivory będzie stanowczo za jasny.
Zdjęcie obu podkładów wstawiłam tu:
http://www.basia-blog.pl/2015/12/swa...neralnych.html
zobacz sobie

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2016-04-27 o 18:52
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 18:54   #820
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;59596851]Golden Fair będzie mniej więcej podobny, Light już też raczej będzie za ciemny.[/QUOTE]

Basia, masz racje. Light na pewno bedzie za ciemny, bo to przeciez mowa o Sunny Fairest. Najlepsze byloby cos pomiedzy Fair a Ivory chyba.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 19:44   #821
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Golden Fair lub ewentualnie Light bedzie ok. Medium Light moze byc za ciemne. Jaką formule wybralas?
, kryjącą

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;59596851]Najbliżej będzie mieszanka Golden Ivory + Fair
Golden Fair będzie podobny, ale może być odrobinę za ciemny. Ivory będzie stanowczo za jasny.
Zdjęcie obu podkładów wstawiłam tu:
http://www.basia-blog.pl/2015/12/swa...neralnych.html
zobacz sobie [/QUOTE]

Widziałam, wiele razy , kurczę, myślałam, że się uda bez mieszania

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Basia, masz racje. Light na pewno bedzie za ciemny, bo to przeciez mowa o Sunny Fairest. Najlepsze byloby cos pomiedzy Fair a Ivory chyba.
No nic, wezmę też próbkę Golden Ivory.

Dzięki za podpowiedź Przydałaby się jakaś promocja


Mam jeszcze pytanie o okolice oczu, nie używam cieni, bo mam bardzo opadające powieki, a do tego tłuste. A oprócz tego pomarańczowe przebarwienia i bardzo duże sińce. Mam już swoje lata, więc i skóra nie jest jak u młodej dziewczyny Używam kremu z awokado Kiehl's i on genialnie nawilża, ale podkład mineralny nałożony pod oczy i na powieki wysusza je w chwilę na wiór. No i nie do końca radzi sobie z cieniami. Nie wiem, jak sobie poradzić z tym obszarem.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 20:13   #822
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Basia, masz racje. Light na pewno bedzie za ciemny, bo to przeciez mowa o Sunny Fairest. Najlepsze byloby cos pomiedzy Fair a Ivory chyba.
Zdążyłaś mnie zacytować zanim zedytowałam
Ze trzy razy zmieniałam moją odpowiedź bo jestem już dziś tak padnięta, że miałam wrażenie, że nic nie brzmi logicznie i napisałam jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
, kryjącą



Widziałam, wiele razy , kurczę, myślałam, że się uda bez mieszania



No nic, wezmę też próbkę Golden Ivory.

Dzięki za podpowiedź Przydałaby się jakaś promocja


Mam jeszcze pytanie o okolice oczu, nie używam cieni, bo mam bardzo opadające powieki, a do tego tłuste. A oprócz tego pomarańczowe przebarwienia i bardzo duże sińce. Mam już swoje lata, więc i skóra nie jest jak u młodej dziewczyny Używam kremu z awokado Kiehl's i on genialnie nawilża, ale podkład mineralny nałożony pod oczy i na powieki wysusza je w chwilę na wiór. No i nie do końca radzi sobie z cieniami. Nie wiem, jak sobie poradzić z tym obszarem.
No niestety, jeżeli Sunny Fairest pasuje Ci idealnie, to bez mieszania się raczej nie obejdzie

Jeżeli chodzi o okolicę oczu, nie za bardzo jestem w stanie doradzić, ale osobiście nie nakładam podkładu mineralnego ani pod oczy, ani na powieki - najpierw nakładam korektor płynny pod oczy, a potem dopiero aplikuję podkład mineralny, omijając okolice pod oczami. Minerałki właśnie mogą przesuszać, dlatego tak robię A żeby wyrównać kolor powieki to ląduje baza + cielisty cień lub baza + korektor + puder żeby się nie rolowało
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 20:20   #823
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Ja tez dzis mam problem z wyslawianiem sie i zebraniem mysli ;-) Alergia plus pogoda niestety tak na mnie działają.
Ja pod oczy uzywam plynnego korektora i na to delikatnie wklepuje pedzlem mala ilosc podkladu mineralnego. Ta metoda wymaga jednak bardzo dobrze nawilzonej skory pod oczami. Na powiekach baza lub Color Tatto w kolorze Creme de Rose.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-04-27 o 20:21
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 06:29   #824
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ja tez dzis mam problem z wyslawianiem sie i zebraniem mysli ;-) Alergia plus pogoda niestety tak na mnie działają.
Ja pod oczy uzywam plynnego korektora i na to delikatnie wklepuje pedzlem mala ilosc podkladu mineralnego. Ta metoda wymaga jednak bardzo dobrze nawilzonej skory pod oczami. Na powiekach baza lub Color Tatto w kolorze Creme de Rose.
To życzę Ci, żeby dziś było lepiej

Korektor wówczas nieco izoluje minerałki od skóry, więc brzmi sensownie.

A Color Tattoo w roli bazy lub samodzielne się u mnie nie sprawdziły - tak się rolują, że musiałabym z nosem w lusterku siedzieć i pilnować Muszę pod nie jeszcze bazę nakładać
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 09:30   #825
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;59601446]Jeżeli chodzi o okolicę oczu, nie za bardzo jestem w stanie doradzić, ale osobiście nie nakładam podkładu mineralnego ani pod oczy, ani na powieki - najpierw nakładam korektor płynny pod oczy, a potem dopiero aplikuję podkład mineralny, omijając okolice pod oczami. Minerałki właśnie mogą przesuszać, dlatego tak robię A żeby wyrównać kolor powieki to ląduje baza + cielisty cień lub baza + korektor + puder żeby się nie rolowało[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ja pod oczy uzywam plynnego korektora i na to delikatnie wklepuje pedzlem mala ilosc podkladu mineralnego. Ta metoda wymaga jednak bardzo dobrze nawilzonej skory pod oczami. Na powiekach baza lub Color Tatto w kolorze Creme de Rose.
Dziękuję za rady , nie będę już nakładała podkładu mineralnego na okolice oczu.
A jakie korektory polecacie? Jakich kremów pod oczy używacie?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 14:10   #826
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady , nie będę już nakładała podkładu mineralnego na okolice oczu.
A jakie korektory polecacie? Jakich kremów pod oczy używacie?
Pod oczy polecam jednak płynne korektory, te typu kamuflaż (w musie, kremie) sa dla mnie za ciężkie. Obecnie używam Eveline i Catrice rozswietlajacego w pedzelku. Kończę właśnie odzywczy krem pod oczy GoCranberry i czekam na krem z iHerb. Dobry krem pod oczy to jednak podstawa.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 16:04   #827
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Pod oczy polecam jednak płynne korektory, te typu kamuflaż (w musie, kremie) sa dla mnie za ciężkie. Obecnie używam Eveline i Catrice rozswietlajacego w pedzelku. Kończę właśnie odzywczy krem pod oczy GoCranberry i czekam na krem z iHerb. Dobry krem pod oczy to jednak podstawa.
Ja mam teraz Magica HR, ale pewnie niedługo się skończy. Popatrzę na te Twoje, ja muszę zatuszować mocne sińce
Fajnie się zapowiada też GoCranberry, jak skończę Kiehl'sa to zastanowię się nad nim.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 16:18   #828
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja mam teraz Magica HR, ale pewnie niedługo się skończy. Popatrzę na te Twoje, ja muszę zatuszować mocne sińce
Fajnie się zapowiada też GoCranberry, jak skończę Kiehl'sa to zastanowię się nad nim.
Przy mocnych sincach te korektory raczej sie nie sprawdzą. Jesli masz wiekszy budżet, to moze Mac Pro Longwear? Dobrze go wspominam, ale ja mam większy problem z opuchnięta dolną powieka niż z sincami.
Zapomnialam napisac, ze na noc uzywam pod oczy Retimax 1500 z witamina A. Regularnie stosowana bardzo uelastycznia skore.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 16:36   #829
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Przy mocnych sincach te korektory raczej sie nie sprawdzą. Jesli masz wiekszy budżet, to moze Mac Pro Longwear? Dobrze go wspominam, ale ja mam większy problem z opuchnięta dolną powieka niż z sincami.
Zapomnialam napisac, ze na noc uzywam pod oczy Retimax 1500 z witamina A. Regularnie stosowana bardzo uelastycznia skore.
A nie wysusza skóry pod oczami? Bo ja to mam full zestaw problemów
O, mam ją nawet. Kładziesz pod krem?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 16:52   #830
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady , nie będę już nakładała podkładu mineralnego na okolice oczu.
A jakie korektory polecacie? Jakich kremów pod oczy używacie?
Korektor lubię z Catrice w płynie (dobrze kryje, ale wygląda trochę sucho) i z Astor Perfect Stay (wygląda bardzo świeżo, "mokro" na skórze, ale mniej kryje). L'Oreal Lumi Magique ładnie rozświetla, ale słaaabiutko kryje.

Kremu żadnego nie polecę, bo fenomenalnego jeszcze nie znalazłam. Używam kremu Fitomed, jest bardzo dobry, ale czegoś mi jeszcze brak. Czasem Ziaja Pro krem-maska, ale też mi czegoś brakuje Rano Be Organic (tamte są za ciężkie pod makijaż), ale za słabo nawilża jak dla mnie.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 18:27   #831
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
A nie wysusza skóry pod oczami? Bo ja to mam full zestaw problemów
O, mam ją nawet. Kładziesz pod krem?
U mnie nie wysuszal, ale zawsze podstawą jest pielegnacja.
W ogole u mnie bardziej sprawdzaja sie korektory, ktore zastygaja i przez to sa trwale.
Retimaxu uzywam zamiast kremu na noc, ale pewnie mozna go uzywac lacznie z kremem. To jest masc i jest mega tlusta.
Nie chce juz zasmiecac watku Neauty wiec wvrazie czego zapraszam do watku plotkowego.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-04-28 o 18:29
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 09:52   #832
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;59601446]Jeżeli chodzi o okolicę oczu, nie za bardzo jestem w stanie doradzić, ale osobiście nie nakładam podkładu mineralnego ani pod oczy, ani na powieki - najpierw nakładam korektor płynny pod oczy, a potem dopiero aplikuję podkład mineralny, omijając okolice pod oczami. Minerałki właśnie mogą przesuszać, dlatego tak robię A żeby wyrównać kolor powieki to ląduje baza + cielisty cień lub baza + korektor + puder żeby się nie rolowało[/QUOTE]

Wrócę jeszcze do tego postu - jakiego pudru używasz? Mineralnego? Napiszesz jakiej firmy?

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;59644306]Korektor lubię z Catrice w płynie (dobrze kryje, ale wygląda trochę sucho) i z Astor Perfect Stay (wygląda bardzo świeżo, "mokro" na skórze, ale mniej kryje). L'Oreal Lumi Magique ładnie rozświetla, ale słaaabiutko kryje.

Kremu żadnego nie polecę, bo fenomenalnego jeszcze nie znalazłam. Używam kremu Fitomed, jest bardzo dobry, ale czegoś mi jeszcze brak. Czasem Ziaja Pro krem-maska, ale też mi czegoś brakuje Rano Be Organic (tamte są za ciężkie pod makijaż), ale za słabo nawilża jak dla mnie.[/QUOTE]

Zrobię sobie przegląd korektorów, poczytam
Kiehl's z awokado jest super, ale też bardziej na noc.

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
U mnie nie wysuszal, ale zawsze podstawą jest pielegnacja.
W ogole u mnie bardziej sprawdzaja sie korektory, ktore zastygaja i przez to sa trwale.
Retimaxu uzywam zamiast kremu na noc, ale pewnie mozna go uzywac lacznie z kremem. To jest masc i jest mega tlusta.
Nie chce juz zasmiecac watku Neauty wiec wvrazie czego zapraszam do watku plotkowego.
OK, dzięki wielkie
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 17:01   #833
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Wrócę jeszcze do tego postu - jakiego pudru używasz? Mineralnego? Napiszesz jakiej firmy?
Lepiej nie pytaj, bo czasem jest to Ben Nye Neutral Set, czasem Ben Nye Banana, czasem Kobo transparentny, czasem Jadwiga, czasem Rimmel Stay Matte, a czasem mieszanka Primera Prelude Matte z Kolorówki z Color Blend Yellow Także w zasadzie ciężko mi jest coś konkretnego polecić
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 22:00   #834
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Neauty Minerals

Ja używam jakiegoś mazidla z Lusha, coś na zasadzie kremu tonujacego pod oczy, a potem korektor z Meow pod oczy nie mogę używać za bardzo kolektorów płynnych, bo nawet zapychaja mi pory pod oczami...
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 17:48   #835
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

Użyłam podkładu kryjącego Golden Medium Light. Jednak efekt mnie nie zadowala. Krycie takie jak w matującym Annabelle Minerals, po 6h zaczynał się wyswiecać. Ciężko nim budować krycie. No i pory w okolicy nosa są widoczne.
Ja na ogół nie nakładam pudru na podkład. Tylko podkład, a pod spód żel aloesowy.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 21:44   #836
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny a ktory podklad z seri kryjacy wpada w rozowy?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 23:34   #837
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ktory podklad z seri kryjacy wpada w rozowy?
Beige i neutral. Przynajmniej te najjaśniejsze odcienie. Cream i fairest.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 15:09   #838
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Bidzi, jesteś pewna że neutral z Neauty wpada w róż, sama pisałaś, ze nie :d
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 15:11   #839
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

Poziom zdaniem Neutral wpada w róż. Zamówiłam go z nadzieją, że tak nie jest. Na początku tego nie widać, ale po jakimś czasie twarz ma taką różową poświate. Mnie to osobiście denerwuje, dlatego zrezygnowałam i nałożyłam ostatnio odcień Golden.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 17:12   #840
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Ja brałam zawsze goldeny, więc w sumie nie wiem :d
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.