Neauty Minerals - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-17, 21:20   #961
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Też mam żółto oliwkową, tylko wybitnie żółtą O ile mój monitor oddaje dobrze kolor to Orchid wygląda podobnie do środkowego różu(dolny rząd) na tym zdjęciu

Podstawowa Neauty mnie zapychała

Poza tym zauważyłam, że najlepiej leżą na mnie nie kremowe formuły, a wręcz przeciwnie te bardzo sypkie, które nie zbijają się w grudki. Pytam więc jakie minerały uważacie za najbardziej sypkie? Póki co formułą najbardziej odpowiadały mi stare Amilie.
Mam podobnie - uwielbiam za to Ecolore Na filtrach lepiej leżą za to Lily Lolo, też są suche, ale już bardziej matowe. Amilie się u mnie nie sprawdziły, w sensie - nie warzyły, ale wyglądały brzydko na skórze i podkreślały niedoskonałości.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 22:03   #962
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Neauty Minerals

Nie wiem już sama, chyba mnie zapycha kryjący neauty
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 10:48   #963
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Neauty Minerals

Mam nadzieję, że zimą uda mi się dobić do dna Amilie to spróbuję Ecolore . Tylko przeraża mnie to 10g opakowanie.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 11:35   #964
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Nie wiem już sama, chyba mnie zapycha kryjący neauty
Kurczę, nie straszcie mnie Korzystam tylko z próbek na razie, na zmianę z Amilie i jestem neauty zachwycona. Skóra wygląda na taką czystą, gładziutką, jak po retuszu Trzymają się też idealnie, kolor też suuper. Dwa razy wyskoczyła mi jakaś dziwna wysypka, na policzku gdzie nie mam nawet zaskórników. Takie dziwne czerwone kropki, bez ropy, sebum, zasuszyłam je pastą cynkową i po ok. tygodniu nie było śladu. Tylko nie wiem czy winić za to minerały, na początku myślałam, że to revlon cs, którego użyłam na wesele, a potem podrażnienie po toniku z glukonolaktonem, ale tak teraz myślę o tych neauty...
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 12:21   #965
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Nie zapychają, bez obaw

Pielęgnację lepiej sprawdźcie i jej się przyjrzyjcie
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 15:48   #966
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Nie zapychają, bez obaw

Pielęgnację lepiej sprawdźcie i jej się przyjrzyjcie
No właśnie taką miałam nadzieję Przestraszyłam się tylko, że sytuacja by się pogorszyła, gdybym zaczęła ich używać na co dzień. A ogólnie nie mogę się przestać zachwycać moją cerą ostatnio i nie chcę nic zepsuć Czekam na jakąś promocję, żeby zamówić biga. Te małe próbeczki są super wydajne swoją drogą, mają takie krycie, że jedna warstwa i już jestem śliczna A i wezmę też Magnolię
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 16:20   #967
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Ja też się muszę dołączyć do zachwytów nad Magnolią. W opakowaniu i jako proszek wydaje się być zwykłym, "nudnym" różem. Ale po roztarciu się bardzo subtelnie ociepla - dzięki temu nadaje niesamowitej świeżości twarzy, bardzo ożywia i odmładza. To bardzo subtelny, świeży, naturalny odcień. Nie jest ani landrynkowy, ani sino-fioletowy, ani brzoskwiniowy Bardzo nieoczywisty, świeży, ale jednocześnie subtelny, stonowany i nienachalny, jak dla mnie hit i chyba podoba mi się najbardziej ze wszystkich Lubię też Peony petal i Rhubarb Wine, ale Magnolia ma "to coś", co wydobywa się właśnie po roztarciu
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 18:09   #968
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;64302971]Ja też się muszę dołączyć do zachwytów nad Magnolią. W opakowaniu i jako proszek wydaje się być zwykłym, "nudnym" różem. Ale po roztarciu się bardzo subtelnie ociepla - dzięki temu nadaje niesamowitej świeżości twarzy, bardzo ożywia i odmładza. To bardzo subtelny, świeży, naturalny odcień. Nie jest ani landrynkowy, ani sino-fioletowy, ani brzoskwiniowy Bardzo nieoczywisty, świeży, ale jednocześnie subtelny, stonowany i nienachalny, jak dla mnie hit i chyba podoba mi się najbardziej ze wszystkich Lubię też Peony petal i Rhubarb Wine, ale Magnolia ma "to coś", co wydobywa się właśnie po roztarciu [/QUOTE]

jaka jest różnica u Ciebie na buźce między magnolią a peonią? Chodzi mi o ton czy Peony jest cieplejsza czy chłodniejsza albo bardziej napigmentowana i o ile ciemniejsza od Magnolii?
Mi chyba lepiej leży Pink Linen a Ametyst Glow też fajny ale świetny jest w roli cienia
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 18:27   #969
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jaka jest różnica u Ciebie na buźce między magnolią a peonią? Chodzi mi o ton czy Peony jest cieplejsza czy chłodniejsza albo bardziej napigmentowana i o ile ciemniejsza od Magnolii?
Mi chyba lepiej leży Pink Linen a Ametyst Glow też fajny ale świetny jest w roli cienia
Magnolia jest cieplejsza od Peony Są na podobnym poziomie jasności.

Wstawiam dodatkowe zdjęcia, które ostatnio robiłam - wiem, że jakość niemal tosterowa, ale było już trochę późno i ciężko było złapać światło.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 20:15   #970
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;64307651]Magnolia jest cieplejsza od Peony Są na podobnym poziomie jasności.

Wstawiam dodatkowe zdjęcia, które ostatnio robiłam - wiem, że jakość niemal tosterowa, ale było już trochę późno i ciężko było złapać światło.[/QUOTE]

dziękuję widzę że dla mnie chyba Peony byłoby lepsze
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 22:08   #971
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dziękuję widzę że dla mnie chyba Peony byłoby lepsze
To super, że już wiesz, co będzie dla Ciebie lepsze
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 13:34   #972
201609011004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Neauty Minerals

Cześć Dziewczyny

Czy jest tu osoba z mocno przetłuszczającą się skórą, która byłaby w stanie porównać właściwości matujące wersji kryjącej i matującej podkładu?

Mam sporo blizn i przebarwień na policzkach, więc używam wersji kryjącej, ale ona szybko zaczyna mi się świecić, warzyć i ścierać (pod podkład używam filtru bo stosuję obecnie Atrederm). Gdy pod i na podkład użyję Dry Flo jest trochę lepiej, makijaż wygląda wtedy świeżo max 4 godziny. Może wersja matująca utrzymałaby ten mat znacznie dłużej?

Rozważam jeszcze wersję matującą podkładu Annabelle Minerals (chociaż miałam kiedyś próbki wersji kryjącej i Neauty trochę bardziej kolorystycznie mi odpowiada).
Ewentualnie może kupić jakiś inny primer/puder. Rozważam primer Kaolin Oil Control Matte lub primer Prelude Matte z Kolorowki albo ten nowy puder matujący z Pixie (Pixie Kapok Tree Powder).

Możę ktoś miał styczność z tymi produktami i mógłby mi doradzić co mogłoby najdłużej zmatowić tłustą cerę. Wszystkie opinie mile widziane
201609011004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 03:43   #973
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez kallisto_ Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Czy jest tu osoba z mocno przetłuszczającą się skórą, która byłaby w stanie porównać właściwości matujące wersji kryjącej i matującej podkładu?

Mam sporo blizn i przebarwień na policzkach, więc używam wersji kryjącej, ale ona szybko zaczyna mi się świecić, warzyć i ścierać (pod podkład używam filtru bo stosuję obecnie Atrederm). Gdy pod i na podkład użyję Dry Flo jest trochę lepiej, makijaż wygląda wtedy świeżo max 4 godziny. Może wersja matująca utrzymałaby ten mat znacznie dłużej?

Rozważam jeszcze wersję matującą podkładu Annabelle Minerals (chociaż miałam kiedyś próbki wersji kryjącej i Neauty trochę bardziej kolorystycznie mi odpowiada).
Ewentualnie może kupić jakiś inny primer/puder. Rozważam primer Kaolin Oil Control Matte lub primer Prelude Matte z Kolorowki albo ten nowy puder matujący z Pixie (Pixie Kapok Tree Powder).

Możę ktoś miał styczność z tymi produktami i mógłby mi doradzić co mogłoby najdłużej zmatowić tłustą cerę. Wszystkie opinie mile widziane
Na mojej skórze Dry Flo i Kaolin Oil Control Matte wypadają podobnie, jeśli chodzi o matowienie skóry (przynajmniej z tego co pamiętam, dawno Dry Flo nie miałam). Z tym, że puder z Kolorówki ma nieco inną konsystencję przez zawartość glinki. Podobno Prelude Matte jest znacznie "lżejszy", pyłkowy, ale nie wiem jak z właściwościami, nie używałam go. Primera od Neauty też nie znam.

Podkład matujący od Neauty mógłby Ci przedłużyć świeżość makijażu, jednak moim zdaniem kryje słabiej, jeśli masz problem z trądzikiem, pojedyncze niedoskonałości musiałabyś raczej zakrywać punktowo. Dodatkowo on ma delikatne drobinki, ale nie sugeruj się tym- ja też mam problematyczną cerę i gdyby dziewczyny nie zwróciły uwagi, to nawet nie zauważyłabym, że podkład nie jest zupełnie matowy Ale rzeczywiście skóra świeci się po nim wolniej, jeszcze na dniach sobie przetestuję i porównam, bo ostatnio nawet nie mam czasu patrzeć co kładę na twarz, biorę pierwszą lepszą próbkę
A że kryjący daje Ci max 4 h świeżości - może spędzasz dużo czasu na świeżym powietrzu? Ostatnio jest cieplej, w takich warunkach i podkład szybciej schodzi.

Kapoku z Pixie mam próbki, ale jeszcze ich nie ruszałam... Od siebie najbardziej polecam Ci znalezienie sklepu w którym można kupić wszystkie interesujące Cię próbki Annabelle, Neauty i Pixie. Każda cera jest inna, dlatego najlepiej sprawdzić wszystko na sobie, bo jeszcze okaże się, że kupisz biga, który kompletnie nie będzie Ci pasował

PS. Basiago, kusisz tymi różami Cudeńka!
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2016-08-25 o 03:48
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 19:01   #974
201609011004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Neauty Minerals

AncientQueen dziękuję za odpowiedź Chyba faktycznie zamówię jednak próbki wersji matującej Neauty i matującej Annabelle i będę testować.
Podkład z Pixie już miałam (formułę Amazon Gold) i efekt był podobny do kryjącego Neauty, tzn przez ok 4 godziny wygląda ok, później jest już coraz gorzej.
Nie wydaje mi się niestety że to kwestia pogody bo tak jest u mnie również zimą. Mam po prostu bardzo przetłuszczającą się cerę, ale jestem w trakcie badań hormonalnych więc może uda się coś na to zaradzić (bo to też już nie ten wiek na trądzik ).
Patrzyłam jeszcze na inne firmy mineralne ale w Lily Lolo, Ecolore czy Amilie kolorystycznie nic mi za bardzo nie pasuje, więc zostaje mi chyba tylko Neauty i Annabelle.

Co do krycia to pod wersję kryjącą i tak używam często korektora, więc jestem przygotowana na to, że pod matującą tym bardziej będzie to koniecznie

Z drugiej strony nie wiem, może jestem zbyt wymagająca i przy bardzo tłustej cerze nie da się przedłużyć tej świeżości za bardzo i te moje 4 godziny są ok, a później trzeba po prostu zrobić poprawkę. No nic, będę testować i zobaczę czy coś się poprawi
201609011004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 21:19   #975
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez kallisto_ Pokaż wiadomość
AncientQueen dziękuję za odpowiedź Chyba faktycznie zamówię jednak próbki wersji matującej Neauty i matującej Annabelle i będę testować.
Podkład z Pixie już miałam (formułę Amazon Gold) i efekt był podobny do kryjącego Neauty, tzn przez ok 4 godziny wygląda ok, później jest już coraz gorzej.
Nie wydaje mi się niestety że to kwestia pogody bo tak jest u mnie również zimą. Mam po prostu bardzo przetłuszczającą się cerę, ale jestem w trakcie badań hormonalnych więc może uda się coś na to zaradzić (bo to też już nie ten wiek na trądzik ).
Patrzyłam jeszcze na inne firmy mineralne ale w Lily Lolo, Ecolore czy Amilie kolorystycznie nic mi za bardzo nie pasuje, więc zostaje mi chyba tylko Neauty i Annabelle.

Co do krycia to pod wersję kryjącą i tak używam często korektora, więc jestem przygotowana na to, że pod matującą tym bardziej będzie to koniecznie

Z drugiej strony nie wiem, może jestem zbyt wymagająca i przy bardzo tłustej cerze nie da się przedłużyć tej świeżości za bardzo i te moje 4 godziny są ok, a później trzeba po prostu zrobić poprawkę. No nic, będę testować i zobaczę czy coś się poprawi
A jakie kolory ci pasują?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 07:45   #976
201609011004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
A jakie kolory ci pasują?
Odcienie ciepłe z żółtymi tonami.
Z Neauty Golden Fair
Z Pixie Butter Cream
Z Annabelle miałam kiedyś Sunny Fair ale był odrobinę zbyt żółty, dlatego jeszcze Sunny Fairest chcę przetestować.


Z Amilie powinnam chyba w Sesame celować ale po zdjęciach wydaje mi się zbyt pomarańczowy, tak samo jak Warm Peach z LilyLolo który wg poradnika na ich stronie powinien mi pasować. Na wątku Ecolore czytałam że ich odcienie z gamy Warm również mają pomarańczowe tony także z tych trzech firm nic do tej pory nie testowałam.

Edytowane przez 201609011004
Czas edycji: 2016-08-26 o 07:46
201609011004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 10:13   #977
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez kallisto_ Pokaż wiadomość
Odcienie ciepłe z żółtymi tonami.
Z Neauty Golden Fair
Z Pixie Butter Cream
Z Annabelle miałam kiedyś Sunny Fair ale był odrobinę zbyt żółty, dlatego jeszcze Sunny Fairest chcę przetestować.


Z Amilie powinnam chyba w Sesame celować ale po zdjęciach wydaje mi się zbyt pomarańczowy, tak samo jak Warm Peach z LilyLolo który wg poradnika na ich stronie powinien mi pasować. Na wątku Ecolore czytałam że ich odcienie z gamy Warm również mają pomarańczowe tony także z tych trzech firm nic do tej pory nie testowałam.
Jesli bedziesz miala okazję, to możesz spróbować Lucy Minerals w kolorze Cream. Lucy albo sie kocha albo nienawidzi, ale jesli ci podpasuje, to wyglada pieknie.
Jest jeszcze Clare Blanc i tu chyba bylby dobry kolor 620. I znów sa dziewczyny, ktore kochaja ten podklad, bo wyglada bardzo naturalnie (choc niektore narzekaja na krycie).
Co do braku koloru w LL i Ecolore, to bym się nie przejmowala tak bardzo, bo oba daja male krycie, stad niewielkie różnice w dopasowaniu sie gubią. Oba podklady latem sa genialne w moim przypadku.
Co do Sesame, to faktycznie ma te nutkę pomarańczy :-D. U mnie jest idealny jak sie opale.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 18:30   #978
201609011004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jesli bedziesz miala okazję, to możesz spróbować Lucy Minerals w kolorze Cream. Lucy albo sie kocha albo nienawidzi, ale jesli ci podpasuje, to wyglada pieknie.
Jest jeszcze Clare Blanc i tu chyba bylby dobry kolor 620. I znów sa dziewczyny, ktore kochaja ten podklad, bo wyglada bardzo naturalnie (choc niektore narzekaja na krycie).
Co do braku koloru w LL i Ecolore, to bym się nie przejmowala tak bardzo, bo oba daja male krycie, stad niewielkie różnice w dopasowaniu sie gubią. Oba podklady latem sa genialne w moim przypadku.
Co do Sesame, to faktycznie ma te nutkę pomarańczy :-D. U mnie jest idealny jak sie opale.
Kolejne firmy do testowania. Dziękuje syshda Zapisałam sobie. Teraz czekam tylko na przypływ gotówki i zamawiam próbki
201609011004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 07:41   #979
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Tylko zdaje się, że goldeny neauty mają dużo więcej żółci, niż zielonkawe goldeny annabelle, bliżej im do sunny z annabelle. Ale może się okazać, że pasują jeszcze lepiej
Ja jestem mocno żółta buźka... Z AM odpowiada mi SUNNY LIGHT (goldeny są za mało żółte zdecydowanie!!) - czy znajdę tutaj odpowiednik sunny light? Pytam, bo ceny AM podskoczył w górę

Ogólnie jak porównacie trwałość Neauty do AM??
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 09:58   #980
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ja jestem mocno żółta buźka... Z AM odpowiada mi SUNNY LIGHT (goldeny są za mało żółte zdecydowanie!!) - czy znajdę tutaj odpowiednik sunny light? Pytam, bo ceny AM podskoczył w górę

Ogólnie jak porównacie trwałość Neauty do AM??
Myślę, że odpowiednik powinien się znaleźć, niestety nie podpowiem w który odcień celować, bo ja z tych bladych. Osobiście wolę Annabelle matujący od obu formuł Neauty, choć ostatnio jako tako wyglądam tylko w Pixie AG Wystraszyłaś mnie tą podwyżką, ale sprawdziłam na stronie i ceny Annabelle są jakie były
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 15:02   #981
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ja jestem mocno żółta buźka... Z AM odpowiada mi SUNNY LIGHT (goldeny są za mało żółte zdecydowanie!!) - czy znajdę tutaj odpowiednik sunny light? Pytam, bo ceny AM podskoczył w górę

Ogólnie jak porównacie trwałość Neauty do AM??
Wolę AM. Kryjący Neauty nie ma na pewno takiego krycia jak AM, albo po prostu u mnie się tak kiepsko trzyma.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 17:05   #982
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Myślę, że odpowiednik powinien się znaleźć, niestety nie podpowiem w który odcień celować, bo ja z tych bladych. Osobiście wolę Annabelle matujący od obu formuł Neauty, choć ostatnio jako tako wyglądam tylko w Pixie AG Wystraszyłaś mnie tą podwyżką, ale sprawdziłam na stronie i ceny Annabelle są jakie były
Ceny zmieniły się jakieś pół roku temu...
A czy masz porównanie wersji matowych obu firm?
Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Wolę AM. Kryjący Neauty nie ma na pewno takiego krycia jak AM, albo po prostu u mnie się tak kiepsko trzyma.
A jeli chodzi o wersję matującą, a nie kryjącą?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 21:29   #983
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Kryjący Neauty kryje tak samo dobrze jak kryjący AM jednak Neauty lepiej się trzyma i się nie warzy.

Neauty kryjący lepiej kryje niż matujący AM, tutaj trwałość AM już lepsza. Jednak nr 1 dla mnie to Neauty. AM matujący ma u mnie 3 miejsce tuż za Pixie Cismetics w formule AG.



I w temacie Neauty róż do wygrania:

http://kolorowoipachnaco.blogspot.co...oz-neauty.html
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 04:28   #984
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Neauty Minerals

Oj, ja znaku równości (jeśli chodzi o stopień krycia) między AM i Neauty bym nie postawiła. Zgodzę się tutaj z sandrek:
Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Wolę AM. Kryjący Neauty nie ma na pewno takiego krycia jak AM, albo po prostu u mnie się tak kiepsko trzyma.
- to, co bez problemu mogę zakryć za pomocą AM, na pewno nie zakryję Neauty.
Ale Neauty mimo wszystko lepiej na mnie leży.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 08:03   #985
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

U mnie też kryjący Neauty kryje słabiej od kryjącego AM (czuję się jak w powtórzeniowym łamaczu języków - król Karol kupił królowej Karolinie... ). Ale za to Neauty dużo lepiej się trzyma, AM stosuję punktowo jako korektor
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 09:43   #986
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Neauty Minerals

U mnie też lepiej kryje AM ale jednocześnie szybciej zlazi i ciastoli się na nosie... poza tym mam goldena a u mnie jest szarawy z kolei neauty golden jest ciut za zolty... nadal jestem zakochana w kolorze cinnamon z Bellapierre. Szkoda ze takie drogie...
Evet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 10:09   #987
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Potwierdzam - kryjący Annabelle lepiej maskuje niedoskonałości, niż taka sama formuła od Neauty. Jednak AM mimo początkowego efektu photoshopa strasznie się warzy i ciastoli - przy mojej mieszanej cerze po 3-4 h nic tylko zmyć i nałożyć od nowa. To chyba najgorszy używany przeze mnie podkład mineralny, mój osobisty koszmarek. W przypadku Neauty nie ma takich niespodzianek, dlatego Neauty > AM.
Matującego Annabelle nie używałam, ale na pewno w końcu przezwyciężę uprzedzenie do podkładów tej marki i przetestuję.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 15:54   #988
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Neauty Minerals

Dziekuje kobietki za porownania! Uzywam wersji matujacej AM i stwierdzilam, ze strach ryzykowac z pelnowymiarowym produktem bez probek. Ale skoro dowiedzialam sie dzieki Wam, ze mniej wydajny jest Neauty od AM... to ja nawet za probki jednak dziekuje.

Stare dobre AM po raz kolejny zatem, ale dobralam sobie probke Amilie - coverage SANDY MEDIUM bo zamawialam na mineralsy
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 17:29   #989
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Neauty Minerals

Wrzucam swatche róży, cienia oraz pudru rozśietlającego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (96,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (90,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (160,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060715.jpg (121,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060716.jpg (80,4 KB, 28 załadowań)
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 22:58   #990
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Evet Pokaż wiadomość
U mnie też lepiej kryje AM ale jednocześnie szybciej zlazi i ciastoli się na nosie... poza tym mam goldena a u mnie jest szarawy z kolei neauty golden jest ciut za zolty... nadal jestem zakochana w kolorze cinnamon z Bellapierre. Szkoda ze takie drogie...
A próbowałaś matującej wersji z gamy Sunny?

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Potwierdzam - kryjący Annabelle lepiej maskuje niedoskonałości, niż taka sama formuła od Neauty. Jednak AM mimo początkowego efektu photoshopa strasznie się warzy i ciastoli - przy mojej mieszanej cerze po 3-4 h nic tylko zmyć i nałożyć od nowa. To chyba najgorszy używany przeze mnie podkład mineralny, mój osobisty koszmarek. W przypadku Neauty nie ma takich niespodzianek, dlatego Neauty > AM.
Matującego Annabelle nie używałam, ale na pewno w końcu przezwyciężę uprzedzenie do podkładów tej marki i przetestuję.
Używałam wersji matującej AM, to były moje pierwsze minerały. Coś mi nie pasowało, zaczęłam kombinować - Pixie, Ecolore, Neauty. Wróciłam do AM, tylko zmieniłam odcień. Miałam pełnowymiarowe Natural (zdecydowanie za różowe, a zużyłam 3/4 opakowania :O), Golden (dobrze się używało, ale zbyt ziemista cera), Sunny - strzał w 10.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.