Neauty Minerals - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-10, 17:58   #1081
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Ja tam zdecydowanie mam co ukrywać, a Neauty kryje lepiej niż niejeden podkład płynny, co chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać Ja bym stawiała na pędzel i metodę aplikacji.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 22:36   #1082
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;69503001]Ja tam zdecydowanie mam co ukrywać, a Neauty kryje lepiej niż niejeden podkład płynny, co chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać Ja bym stawiała na pędzel i metodę aplikacji.[/QUOTE]

Potwierdzam, ja też mam naprawdę sporo do ukrycia, a Neauty kryjący sprawdza się dobrze - do tego stopnia, że widząc promocję od razu kliknęłam biga i sporo próbek, choć nie jestem pewna, czy wybrałam dobry kolor - Neutral Fair. Zastanawiałam się jeszcze nad Golden Ivory i Neutral Light, który na mojej twarzy wyglądał na wcale nie ciemniejszy (a może wręcz nieco jaśniejszy O_o) i bardziej ciepły niż Fair.
Oczywiście nabrałam też próbek róży, mimo, że jeszcze ostatnich nabytków z Pixie nie zdążyłam przetestować.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 08:33   #1083
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Neauty Minerals

Kurczę, ja sobie nie radzę z minerałami
Faktycznie,moja skóra wygląda lepiej ale efekt fotoszopa mam wtedy kiedy użyje normalnego podkładu plus wykończe resztę właśnie minerałami (zwykły puder nie daje takie efektu wow).
Co jakiś czas próbuje sposób wyczytanych forum, ale dochodze powoli do wniosku że no nie ma jednego kosmetyku co na wszystkich wygląda genialnie
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 10:35   #1084
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Ja używam obecnie dwóch podkładów kryjacych: Neauty Golden Light i Amilie Sesame. Przy chłodniejszej pogodzie oba spisują się dobrze. Efekt photoshopa obecny, ale niestety nie aż tak długo jakbym chciała. Wydaje mi się, ze po części winny jest mój zimowy krem, bogatszy i bardziej treściwy. Na szczęście podklad znika równomierne i nie warzy sie. Myślę nad pudrem glinkowym Annabelle, może on przedłuży trwałość.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 11:12   #1085
justek_p
Rozeznanie
 
Avatar justek_p
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Neauty Minerals

Dzięki za opinie. Do nakładania podkładu używam flat topa Sunshade Minerals, głównie stempluję, czasami delikatnie pociągam, 2-3 cienkie warstwy.
Dzisiaj nałożyłam Neauty (kryjący Golden Ivory) i wygląda dużo lepiej niż ostatnio. Nawet mam wrażenie, że lepiej niż wczoraj AM Przypuszczam, że to była kwestia kremu, ostatnio wykończyłam Mój Krem 11 i teraz zaczęłam używać tylko robionej mgiełki nawilżającej z pewnego bloga.
Muszę jeszcze jakoś ogarnąć przyczepność na nosie (tam mi najsłabiej chwyta) i świecenie po kilku godzinach i będzie ok, chociaż do fotoshopa daleka droga.

Edytowane przez justek_p
Czas edycji: 2017-01-12 o 11:39
justek_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 11:13   #1086
Margol111
Raczkowanie
 
Avatar Margol111
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 75
Dot.: Neauty Minerals

Ja mam cerę naczynkową, więc najbardziej zależy mi na ukryciu wiecznie zaczerwienionych policzków. Daję pod podkład odrobinę kolektora i rozcieram/wklepuję. Na to podkład Golden medium Light i ciut różu Sweet Cocoa i jestem zadowolona z efektu. Wszystko wygląda naturalnie, nie ma efektu maski, ale też oloryt twarzy ładnie wyrównany. Chciałam jeszcze kupić podklad Uoga Uoga, bo też są chwalone, ale cena mnie trochę powala
Margol111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 11:31   #1087
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez justek_p Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie. Do nakładania podkładu używam flat topa Sunshade Minerals, głównie stempluję, czasami delikatnie pociągam, 2-3 cienkie warstwy.
Dzisiaj nałożyłam Neauty (kryjący Golden Ivory) i wygląda dużo lepiej niż ostatnio. Nawet mam wrażenie, że lepiej niż wczoraj AM Przypuszczam, że to była kwestia kremu, ostatnio wykończyłam Mój Krem 11 i teraz zaczęłam używać tylko robionej mgiełki nawilżającej z pewnego bloga.
Muszę jeszcze jakoś ogarnąć przyczepność na nosie (tam mi najsłabiej chwyta) i świecenie po kilku godzinach i będzie ok, chociaż do fotoshopa daleka droga.
Wrzucam na chwilę zdjęcie z dzisiaj (~4h po nałożeniu), żebyście zobaczyły, jak to u mnie wygląda. Potem usunę.
Nie widzę żadnego odcinania twarzy od szyi, wszystko sie ładnie zgrywa i efekt jest naturalny, wiec dla mnie kolor ok.
Kurcze, u mnie krycie Neauty jest chyba lepsze, a nakladam go kabuki (teoretycznie daje mniejsze krycie w porownaniu z flatem). Moze to kwestia kremu? Wydaje mi się, że dla wiekszego krycia nie ma sensu dokladac kolejnej warstwy podkladu, a warto byloby użyć korektora. Ja najbardziej lubię plynne lub w kremie, ale muszą być zastygające.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-11, 16:00   #1088
justek_p
Rozeznanie
 
Avatar justek_p
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Nie widzę żadnego odcinania twarzy od szyi, wszystko sie ładnie zgrywa i efekt jest naturalny, wiec dla mnie kolor ok.
Kurcze, u mnie krycie Neauty jest chyba lepsze, a nakladam go kabuki (teoretycznie daje mniejsze krycie w porownaniu z flatem). Moze to kwestia kremu? Wydaje mi się, że dla wiekszego krycia nie ma sensu dokladac kolejnej warstwy podkladu, a warto byloby użyć korektora. Ja najbardziej lubię plynne lub w kremie, ale muszą być zastygające.
Właśnie wszyscy tu piszą o dobrym kryciu, a mi mimo wszystko delikatnie zaczerwienienia prześwitują, widać to na zdjęciu. Ciężko przykryć wszystkie przebarwienia, chociaż na te większe daję kamuflaż Catrice. Z drugiej strony nakładam bardzo mało podkładu, ale boję się dodać więcej, żeby nie stracić naturalnego wyglądu. Może muszę nakładać więcej, ale okrężnymi ruchami?
Na szczęście w rzeczywistości trochę lepiej to wygląda, zdjęcie z tak bliska w jasnym świetle uwypukla wszystko

Edytowane przez justek_p
Czas edycji: 2017-01-11 o 16:02
justek_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 16:23   #1089
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Ja tam uważam, że wygląda dobrze i naturalnie, a na te drobne przebarwienia/zaczerwienienia nałożyłabym korektor lub dołożyła podkład punktowo
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 16:31   #1090
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez justek_p Pokaż wiadomość
Właśnie wszyscy tu piszą o dobrym kryciu, a mi mimo wszystko delikatnie zaczerwienienia prześwitują, widać to na zdjęciu. Ciężko przykryć wszystkie przebarwienia, chociaż na te większe daję kamuflaż Catrice. Z drugiej strony nakładam bardzo mało podkładu, ale boję się dodać więcej, żeby nie stracić naturalnego wyglądu. Może muszę nakładać więcej, ale okrężnymi ruchami?
Na szczęście w rzeczywistości trochę lepiej to wygląda, zdjęcie z tak bliska w jasnym świetle uwypukla wszystko
Jesli dajesz malutko podkladu, to spróbuj dołożyć. U mnie wklepywanie daje wieksze krycie niz wcieranie.
Jesli problemem sa zaczerwienienia na twarzy, to warto sprobowac korektora neutralizującego czyli w tym wypadku zielonego np. Blush Away LL czy Mint Amilie. Ale nie przejmuj się, wyglądasz naturalnie. Dla mnie jest naprawdę ok.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2017-01-11 o 16:33
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 19:39   #1091
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Neauty Minerals

Ale to, ze podklad jest kryjacy nie oznacza, ze zaraz wszystko pokryje Jednak podklady mineralne, nawet jezeli sa kryjace, to nie dadza tkaiego krycia jak np plynny podklad drogeryjny. Dlatego tka jak dziewcyzny radza, warto siegnac po jakis korektor.

Choc ja tez uwazam, ze ten kryjacy z Neauty naprawde niezle kryje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-11, 19:55   #1092
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ale to, ze podklad jest kryjacy nie oznacza, ze zaraz wszystko pokryje Jednak podklady mineralne, nawet jezeli sa kryjace, to nie dadza tkaiego krycia jak np plynny podklad drogeryjny. Dlatego tka jak dziewcyzny radza, warto siegnac po jakis korektor.

Choc ja tez uwazam, ze ten kryjacy z Neauty naprawde niezle kryje.
Oj, dwie warstwy kryjącego Annabelle i jest idealna tapeta. Przez pięć minut, bo później wszystko się warzy i rozwarstwia .
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 19:59   #1093
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Neauty Minerals

haha , to prawda. Mnie podklad z Anabelle gryzl w twarz
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 11:39   #1094
justek_p
Rozeznanie
 
Avatar justek_p
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Neauty Minerals

Dzięki dziewczyny za rady, będę kombinować z korektorem mineralnym (jak nauczę się go nakładać bez robienia plam ). Po zastanowieniu stwierdziłam, że efekt mi się podoba, jest naturalny i właśnie po to zrezygnowałam z podkładów drogeryjnych. Jeszcze wykończę próbkę i poobserwuję cerę, a jak wszystko będzie ok, to kupuję duże opakowanie. Chociaż może jeszcze wcześniej zamówię próbki neutrali i oliwek, bo może jeszcze lepiej będą się układać niż golden ivory.
Masakra z tymi kolorami!
Jeszcze raz dzięki

Edytowane przez justek_p
Czas edycji: 2017-01-12 o 13:42
justek_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 21:56   #1095
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Oj, dwie warstwy kryjącego Annabelle i jest idealna tapeta. Przez pięć minut, bo później wszystko się warzy i rozwarstwia .
Potwierdzam... Przez pierwszą nawet nie godzinę z Annabelle mam buźkę laleczki rodem z Photoshopa, potem jedną wielką ciapę

Neauty mi już doszło, jako prezent otrzymałam róż Frosty Peach (przetestuję, ale chyba nie dla mnie, bo ciepły i z połyskiem, czyli dokładnie taki, jakich zawsze unikam) i cień o ekstremalnie uroczej nazwie Foggy Morning, jeszcze nie mam na niego pomysłu, ale tonacja baaardzo moja. Bardzo miłe z ich strony, już nie mogę doczekać się testów.

Btw, dziewczyny, ostatnio zaczęłam używać kremu normalizującego z Vianka na dzień iiii... Prawie się nie świecę O_o Wczoraj z Pixie AG cera po ponad 8 h trochę się świeciła (żadnego efektu latarni), dziś z kryjącym Neauty jeszcze lepiej - minęło już 12 godzin odkąd nałożyłam makijaż, a wciąż świecę się tylko trochę. Wychodząc z pracy zerknęłam w lustro i doznałam szoku, prawie tylko lekki, zdrowy błysk. Wcześniej używałam kremu nr 11 z Fitomedu, który też był niezły, ale jednak malując się po 10tej koło 16-17tej musiałam już zmatowić cerę, żeby pod koniec dnia wyglądać jak człowiek Sytuację ze świeceniem poprawiło też nakładanie pudru matującego nie tylko na koniec makijażu, ale też pod podkład.
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2017-01-12 o 21:59
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 22:05   #1096
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

A jaką masz ogólnie cerę? Bardzo mnie zaciekawiłaś tym kremem
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 21:05   #1097
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;69604006]A jaką masz ogólnie cerę? Bardzo mnie zaciekawiłaś tym kremem[/QUOTE]

Hm, raczej jakiej nie mam. Ogólnie rzecz biorąc jest mieszana, dość szybko się świeci, ale jednocześnie banalnie łatwo jest ją przesuszyć, prawie zawsze mam uczucie ściągnięcia po myciu i często czuję niedostateczne nawilżenie podczas używania typowo lekkich kremów. Bardziej treściwych na co dzień nie mogę, bo znów mnie zapychają - miałam kiedyś duże problemy z trądzikiem i nadal moja cera do idealnych nie należy, co chwilę coś mi wyskakuje, męczę się z przebarwieniami i lekkimi bliznami potrądzikowymi. Moją skórę bardzo łatwo podrażnić, często jest zaczerwieniona (np. jak przesadzę z oczyszczaniem czy podczas wysiłku fizycznego, po saunie wychodzę jak dorobny burak ), także naczynka też trochę szwankują, o kolorycie idealnym mogę pomarzyć
Więc jak widzisz mieszanka wybuchowa - wrażliwa, mieszana i trądzikowa jednocześnie
Vianek jak na razie sprawdza się naprawdę nieźle (choć za kremami z klasycznej linii Sylveco nie przepadam), może nawilża delikatnie za słabo jak na zimę, ale i tak znacznie lepiej niż podejrzewałam Najważniejsze, że radzi sobie ze świeceniem znacznie lepiej, niż wszystko czego używałam wcześniej Zobaczymy jak będzie dalej. Dostępne są próbki z tej serii, może popytaj w sklepach gdzie Vianek jest w sprzedaży?
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 16:25   #1098
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Serdecznie Ci dziękuję za tak szczegółową odpowiedź
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 16:30   #1099
justek_p
Rozeznanie
 
Avatar justek_p
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Neauty Minerals

Znowu muszę do was napisać
Już myślałam, że się zaprzyjaźnię z Golden Ivory, ale ostatnio zauważyłam, że zaczęły mi jakieś pomarańczowe tony wychodzić patrzę w lusterko, a tam mi się twarz od szyi odcina, szczególnie w sztucznym świetle jestem jakaś taka za pomarańczowa. Czy któraś z was miała taki problem z tym kolorem?
Właśnie mi się próbka skończyła (swoją drogą niezła wydajność, używałam jej od ostatniego zapytania prawie codziennie i dopiero dzisiaj ją wykończyłam) i nie mam jak testować dalej tego koloru, ale za to lecą do mnie próbki Golden Pale, Neutral Fair i Olive Fair. Może w końcu trafię na swój ocień, bo jak na razie wszystko co testowałam jest dla mnie zbyt ciemne albo zbyt żółte (z wyjątkiem Pixie Morning Gold, w którym wyglądam trupio blado) i pomału mam tego serdecznie dosyć. O różowe tony się nie podejrzewam, bo we wszystkich drogeryjnych podkładach wyglądałam jak mała świnka.

Edytowane przez justek_p
Czas edycji: 2017-01-24 o 16:32
justek_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-24, 18:37   #1100
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez justek_p Pokaż wiadomość
Znowu muszę do was napisać
Już myślałam, że się zaprzyjaźnię z Golden Ivory, ale ostatnio zauważyłam, że zaczęły mi jakieś pomarańczowe tony wychodzić patrzę w lusterko, a tam mi się twarz od szyi odcina, szczególnie w sztucznym świetle jestem jakaś taka za pomarańczowa. Czy któraś z was miała taki problem z tym kolorem?
Właśnie mi się próbka skończyła (swoją drogą niezła wydajność, używałam jej od ostatniego zapytania prawie codziennie i dopiero dzisiaj ją wykończyłam) i nie mam jak testować dalej tego koloru, ale za to lecą do mnie próbki Golden Pale, Neutral Fair i Olive Fair. Może w końcu trafię na swój ocień, bo jak na razie wszystko co testowałam jest dla mnie zbyt ciemne albo zbyt żółte (z wyjątkiem Pixie Morning Gold, w którym wyglądam trupio blado) i pomału mam tego serdecznie dosyć. O różowe tony się nie podejrzewam, bo we wszystkich drogeryjnych podkładach wyglądałam jak mała świnka.
Może ty potrzebujesz chłodnego, albo zgaszonego żółtka (na mysl przychodza mi jasne odcienie Warm w Clare Blanc albo Clair Minerals, albo niektore jasne oliwki np. w Amilie bodajże). Nasycone odcienie lub ciepłe odcienie mogą ci nie służyć, szczególnie w zimie, gdy brak opalenizny, nawet minimalnej.
I jeszcze link, może ci coś pomoze takie zestawienie
http://mademoiselleevebloguje.blogsp...nacji.html?m=1

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2017-01-24 o 19:36
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 13:43   #1101
qoteczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Neauty Minerals

Witam, szykuję się z zamiarem zakupu jasnego różu, swatche kolorów na ręce to dla mnie za mało by zdecydować, prawdziwy odcień wychodzi dopiero po roztarciu na policzku

czy ktoś kojarzy może róż- The Balm- DownBoy, który z jasnych róży od Neauty byłby najbardziej zbliżony do tego koloru? -jeszcze mały edit-koniecznie matowy !

kusi mnie jeszcze zachwalany przez was Magnolia bud, ale nigdzie nie znalazłam fotki jak wygląda na policzku, chyba wezmę próbkę
Zapisz
Zapisz

Edytowane przez qoteczeq
Czas edycji: 2017-01-30 o 14:12
qoteczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 23:22   #1102
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez justek_p Pokaż wiadomość
Znowu muszę do was napisać
Już myślałam, że się zaprzyjaźnię z Golden Ivory, ale ostatnio zauważyłam, że zaczęły mi jakieś pomarańczowe tony wychodzić patrzę w lusterko, a tam mi się twarz od szyi odcina, szczególnie w sztucznym świetle jestem jakaś taka za pomarańczowa. Czy któraś z was miała taki problem z tym kolorem?
Akurat z tego co pamiętam Golden Ivory wyglądał ciągle mniej więcej tak samo, ale kryjący Neutral Fair wchodzi mi chyba w dziwne tony. :| Od razu po nałożeniu jest w porządku, jasny i neutralny. Mam jednak wrażenie, że z czasem ciemnieje i twarz odcina mi się od szyi. Niedobrze, bo formuła bardzo mi pasuje, ale ta pomarańczowa (?) twarz w lustrze mnie przeraża. W sztucznym świetle już w ogóle, strasznie mi się to rzuca w oczy. O dziwo, mam wrażenie, że z Neutral Light tego nie było, przetestuję sobie na dniach.
Którejś z Was zdarzyło się, by Neutral Fair ciemniał/pomarańczowiał (ale słowotwórstwo )? Nie wiem czy to już moje schizy, czy rzeczywiście po jakimś czasie od nałożenia kolor znacznie się zmienia
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2017-01-30 o 23:28
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 14:36   #1103
justek_p
Rozeznanie
 
Avatar justek_p
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Akurat z tego co pamiętam Golden Ivory wyglądał ciągle mniej więcej tak samo, ale kryjący Neutral Fair wchodzi mi chyba w dziwne tony. :| Od razu po nałożeniu jest w porządku, jasny i neutralny. Mam jednak wrażenie, że z czasem ciemnieje i twarz odcina mi się od szyi. Niedobrze, bo formuła bardzo mi pasuje, ale ta pomarańczowa (?) twarz w lustrze mnie przeraża. W sztucznym świetle już w ogóle, strasznie mi się to rzuca w oczy. O dziwo, mam wrażenie, że z Neutral Light tego nie było, przetestuję sobie na dniach.
Którejś z Was zdarzyło się, by Neutral Fair ciemniał/pomarańczowiał (ale słowotwórstwo )? Nie wiem czy to już moje schizy, czy rzeczywiście po jakimś czasie od nałożenia kolor znacznie się zmienia
Ja dzisiaj nałożyłam Neutral Fair i nie zrobił się pomarańczowy, w ogóle żadnych żółtych i pomarańczowych tonów w nim nie widzę. Kolor jest dla mnie trochę za ciemny, rano wyglądał za beżowo-różowo (coś a la drogeryjne podkłady), ale teraz już nie widzę tego różu (pewnie kwestia oświetlenia). Za to nie stopił się ze skórą i niezbyt ładnie wygląda, nie jestem zadowolona. Będę go musiała wymieszać z czymś jaśniejszym odcieniem, żeby zużyć próbkę do końca, ale to na pewno nie jest mój kolor

Ja za to mam podejrzenie co do tej pomarańczki w przypadku golden ivory - to chyba nie kwestia podkładu, a używanej przeze mnie mgiełki nawilżającej, która trochę zabarwia skórę właśnie na pomarańczowo. Kiedyś jeszcze dorwę próbkę tego koloru i to sprawdzę.

Edytowane przez justek_p
Czas edycji: 2017-01-31 o 14:38
justek_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 12:29   #1104
justek_p
Rozeznanie
 
Avatar justek_p
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Neauty Minerals

Muszę się pochwalić, że odnalazłam swój kolor - golden pale
Na początku trochę się przeraziłam, bo w woreczku wygląda mega jasno, ale zdecydowałam się zaryzykować i go nałożyłam. Wygląda super, bardzo ładnie się wtopił w skórę, nie wybielił. W końcu nie mam żadnej różnicy między twarzą a szyją i dekoltem, zero pomarańczy lub żółtka za to ładny jaśniutki neutralny kolorek w życiu bym nie pomyślała, że najjaśniejszy kolor będzie mi pasował, bo nie uważam siebie za ekstremalnego bledziucha. Nie wiem jak to się dzieje, że Pixie o tym poziomie jasności (morning gold) powoduje u mnie mega wybielenie, a Neauty nie, ale najważniejsze że jest dobrze.
Ale się cieszę

Edytowane przez justek_p
Czas edycji: 2017-02-04 o 11:22
justek_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 14:04   #1105
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny Drogie, a który z róży neuty da na polikach delikatny, koralowy odcień? Patrzę na swatche i dumam, soft coral wydaje się strasznie ciemny jak na moje warunki
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 14:14   #1106
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

bo goldeny są o pół tonu ciemniejsze od gamy sunny, nie wiem jak ma sdię to reszty, ale golden cream poziomem jasnosci jest zliżony do sunny feirest a nie cream
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 22:08   #1107
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny Drogie, a który z róży neuty da na polikach delikatny, koralowy odcień? Patrzę na swatche i dumam, soft coral wydaje się strasznie ciemny jak na moje warunki
Apricot season - zamów próbkę obydwu najlepiej .
Ja mam właśnie brzoskwinkę i jest super a efekt można budować
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 23:00   #1108
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
bo goldeny są o pół tonu ciemniejsze od gamy sunny, nie wiem jak ma sdię to reszty, ale golden cream poziomem jasnosci jest zliżony do sunny feirest a nie cream
Sunny fairest to w Anabelle
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 23:38   #1109
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

tak samo jak golden cream odnosiłam sie do wypowiedzi justek
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 09:54   #1110
justek_p
Rozeznanie
 
Avatar justek_p
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Neauty Minerals

Aaa chodziło mi o Golden pale Neauty, pomyliłam nazwy Golden cream AM jest dla mnie troche za ciemny, tak jak Sunny fairest AM. Te będą na lato. Z AM nie znalazłam zimowego koloru dla siebie, ale już nie musze poszukiwać
justek_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.