dziewczynki poradzcie mi jak moge sie zmienic :(( ja chce inny kolor i inny fryz Help - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 22:28   #1
śnieżynka1869
Raczkowanie
 
Avatar śnieżynka1869
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 114

dziewczynki poradzcie mi jak moge sie zmienic :(( ja chce inny kolor i inny fryz Help


dziewczynki pomóżcie! pomozcie mi cos zrobic z wloskami ( jhak macie ten program do komputerowego dobierania fryzurek pomozcie( juz mam dosyc chce sie zmienic..myslalam o jakims baleyage`u z blondem.. i lekko krecone wlosk...i co Wy na to.. dziewczynki licze na Was Pomocy((
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotka.JPG (11,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaaaa.JPG (12,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010131mqale.JPG (17,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mqaleeeee.JPG (21,2 KB, 63 załadowań)
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONECZKA

JESTEśMY MAłżEńSTWEM
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20071020040113.png

DZIECIACEK
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080201284453.png
śnieżynka1869 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 01:15   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: dziewczynki poradzcie mi jak moge sie zmienic :(( ja chce inny kolor i inny fryz Help

Zdecydowanie powinnas nieco rozjaśnic włosy , ale raczej nie na blond- na tak ciemnych włosach nie osiagniesz blondu szybko to po pierwsze, po drugie natomiast myśle, że powinnas zrobić pasemka raczej w kierunku brązu , bądż balayage w tych własnie odcieniach.Chciałabym Cie tez widziec w prostych włoskach, bo tak do końca nie umiem sobie tego wyobrazić, a mam podejrzenie , że mogą Ci bardzo pasować.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 01:15   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: dziewczynki poradzcie mi jak moge sie zmienic :(( ja chce inny kolor i inny fryz Help

Zdecydowanie powinnas nieco rozjaśnic włosy , ale raczej nie na blond- na tak ciemnych włosach nie osiagniesz blondu szybko to po pierwsze, po drugie natomiast myśle, że powinnas zrobić pasemka raczej w kierunku brązu , bądż balayage w tych własnie odcieniach.Chciałabym Cie tez widziec w prostych włoskach, bo tak do końca nie umiem sobie tego wyobrazić, a mam podejrzenie , że mogą Ci bardzo pasować.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 08:37   #4
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie
 
Avatar poczatkujaca-dagmara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 120
Dot.: dziewczynki poradzcie mi jak moge sie zmienic :(( ja chce inny kolor i inny fryz Help

Nie nie nie tylko mi tu wlosow nie rozjasniaj malenka...zadnych balayagy nie rob-sa niemodne i sa bleee....postaw na naturalnosc...moze jakies refleksy 1-2 tony jasniejsze(spod wlosow)koniecznie wstaw fote z wyprostowanymi wlosami BYM ZAPOMNIALA ALES TY SLICZNA
poczatkujaca-dagmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 09:47   #5
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: dziewczynki poradzcie mi jak moge sie zmienic :(( ja chce inny kolor i inny fryz Help

Witam
Zgadzam się z Dagmarą,żadnych blondów,które mogą wyjść żółte,najlepiej delikatne refleksy które będą wyglądaly naturalnie tak jakby włosy były muśnięte słońcem,a jednocześnie rozjaśnią ładną twarz.Moim zdaniem białe grube pasemka na czarnych włosach wyglądają jak przejście dla pieszych bez urazy oczywiście.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 10:40   #6
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: dziewczynki poradzcie mi jak moge sie zmienic :(( ja chce inny kolor i inny fryz Help

Na tych zdjęciach Twoja uroda wygląda na taką bardzo południową. W blond pasemkach by zgasła. Ja, gdybym miała taki kolor cery i oczu zrobiłabym sobie pasemka w odcieniu fioletu, żeby jeszcze bardziej podkreślić urodę.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 21:33   #7
ona-bydgoszcz
Przyczajenie
 
Avatar ona-bydgoszcz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 17
GG do ona-bydgoszcz
Dot.: dziewczynki poradzcie mi jak moge sie zmienic :(( ja chce inny kolor i inny fry

Rozjaśnienie włosów bardzo polecam, nie na bardzo jasny, ale gdzies o3 tony jasniejszy. Mozesz mocno wycieniowac, co pokkresli twoją Twarz. Pozdrawiam serdecznie
ona-bydgoszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 21:43   #8
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: dziewczynki poradzcie mi jak moge sie zmienic :(( ja chce inny kolor i inny fry

a ja bym zrobila czerwone pasemka-tylko nie takie krzykliwe
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 22:08   #9
ewelinkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wizaż:P
Wiadomości: 97
Dot.: dziewczynki poradzcie mi jak moge sie zmienic :(( ja chce inny kolor i inny fry

wg mnie ładnie by Ci było w prostych włosach i zrobiłabym "balejaż"
ewelinkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 12:13   #10
antoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: dziewczynki poradzcie mi jak moge sie zmienic :(( ja chce inny kolor i inny fry

Tak!! Zdecydowanie powinnaś wyprostować włosy! Ogólnie jestem zwolenniczką prostych (sama niestety mam kręcone) i myślę, że wyglądałabyś super w prostych albo jeszcze lepiej!!
antoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 12:21   #11
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: dziewczynki poradzcie mi jak moge sie zmienic :(( ja chce inny kolor i inny fry

Moim zdaniem - żadnego "balejażu". Uważam, że w dłuższych, prostych włosach byłoby Ci ładniej. jeśli chcesz ożywić włosy - możesz zrobić kilka, cienkich pasemek -tak jak na tym zdjęciu:
http://img406.imageshack.us/img406/7244/balyyv6.png
edit- oczywiście kolor pasemek nie musi być taki jak na zdjęciu - może to być wspomniany tu czerwony albo mahoń
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.