zetnę włosy, zgolę głowę - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-02, 13:45   #61
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

wiadomości z placu boju!
uległam mojemu ukochanemu i po raz kolejny zachowałam długie włosy. pomalowałam je, na hm, miał być opalizujący popile, krótko mówiąc - szary. ale mam takie włosy, że zawsze wyłażą rudo-brązowe odcienie. więc moim zdaniem teraz wyglądam:
1. za rudo;
2. za ciemno;
3. jak nieszczeście.
inni mówią - jest ok. ja czuje swoje. a to, co czuję, jest najważniejsze. to, co czuje tż na temat moich włosów też jest ważne. zresztą dałam mu dowody wiernego oddania. teraz sam widzi, jak się męczę i sam powiedział: zetnij. odpoczniesz. tak więc za kilka tygodni zetnę. niech mi tylko centymetr, dwa moje własne piękne, szare włosy odrosną. a później będę krótkowłosa.
MUTACULMIQUIDA - pięną masz "fryzurę", głowę i w ogóle ramiona też masz bardzo ładne. szkoda, ze nie mieszkasz bliżej. może zadziałałabyś na mnie bardziej inspirująco. ściskam wszystkim.
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 13:48   #62
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Cytat:
Napisane przez mutacumliquida Pokaż wiadomość
Ja obcięłam włosy we wrześniu, na 5 mm (nie pierwszy raz) no i chyba już tak zostanie... Teraz zarosłam trochę z okazji sesji, ale zamierzam to nadrobić... Wszyscy się przyzwyczaili do mej łysej czaszki i mówią, że choć w każdej fryzurze jest mi ok to jednak czaszka rządzi Takie włoski to wielka oszczędność czasu i pieniędzy... Generalnie trzeba się przyzwyczaić, że stare baby się gapią dziwnie, no i facetów też mniej się kręci... Olewając baby i facetów jest MIODZIO.

fotka mojej łysej łepetyny, na ów czas jeszcze fioletowej
z tego co widzę, masz bvardzo ładny kształt głowy
ps. a starymi babami i durnymi dresiarzami nie tzreba się przejmować. denerwują mnie takie opinie, ze kobieta to tylko w długich włosach... mi się zawsze podobały laski z fajnymi fryzurami, bo od razu rzucają sie w oczy z szarego tłumu
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 11:04   #63
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Cytat:
Napisane przez ankkka Pokaż wiadomość
z tego co widzę, masz bvardzo ładny kształt głowy
ps. a starymi babami i durnymi dresiarzami nie tzreba się przejmować. denerwują mnie takie opinie, ze kobieta to tylko w długich włosach... mi się zawsze podobały laski z fajnymi fryzurami, bo od razu rzucają sie w oczy z szarego tłumu
no właśnie. masz rację. to jakieś seksistowskie podejście (choć archetypowe pewnie też. ale jaskiniowcy bez względu na płeć byli owłosieni. nie tylko na głowie) - długie włosy symbolem kobiecości. są jeszcze... nogi, piersi, talia... przy ładnej reszcie krótka fryzura może być perwersyjnie, hm, podniecająca (?).
lecz na forum zauważam tendencję zupełnie przeciwną:
1. zapuszczamy włosy;
2. fryzjerka ścięła mi 3 cm - żądza mordu i odwetu na fryzjerce;
3. jak zrobić loki a'la sisteres olsen.
paranoja. krótkie włosy nie generują tylu problemów.
proszę więc o dodanie mi odwagi, bo telefon do fryzia super stzygącego już mam. wystarczy wykręcić numer.
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 12:41   #64
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Dla mnie bomba. Niemal lysej glowki nie trzeba koniecznie postrzegac jako buntu zbzikowanej malolaty,ale moze warto zauwazyc,ze niektore dziewczyny wygladaja bosko jako "lyskolki",maja piekny ksztalt glowy i wlasnie w tej,a nie innej fryzurce wygladaja najkorysztniej. Natalie-uwielbiam ja-wyglada bosko:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (21,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (5,0 KB, 10 załadowań)
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 13:44   #65
Myrtale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 166
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Oooo tak Olasek masz racje!!!!Natalie jest piękie nawet jak nie ma włosów.Poprostu do łysej głowy lub b. krótkich włosow najlepiej pasują:
-odpowiedni kształt głowy,musi byc koniecznie kształtna
-delikatne,drobne rysy twarzy
Ja sobie ścielam a'la Natalie,ale jak ma troszke więcje tych wlosów:


All_Improvisio:ODWAGI!!! Ja miałam jeszcze wczoraj długie co prawda przpłakałam je po wizycie u fryzjer ala jak to mnie teraz wyróżnia z tłumu!!! Wszyscy mi mówią ze wyglądam ślicznie i bardzo delikatnie .Teraz sie nie przejmuje co chwila że mam nie tak fryzure- nic nie musze popawiać!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bscap00084cz.jpg (16,5 KB, 50 załadowań)
Myrtale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.