Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 14:20   #421
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a korzystałaś z kodów na darmową wysyłkę od 39zł? Krok1, krok2 i krok3?
wzielam dwa kremy do mycia twarzy i maseczke zwezajaca pory. Do tego kod krok1 i do tego kodu jest krem niespodzianka za free + prezent z oferty internetowej lacznie 5 produktow za 44zl mi wyszlo i o dziwo wszystkie potrzebne tym razem


---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

mcromance masz na pokuszenie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=736119&page=3 watek azjatycki ja Ci pokazalam to i Yves Rocher pokusze
Ja jedyne co bym potrzebowała to mocniej nawilżający krem na noc. Ten ostatni "gwiazdkowy" gratisowy jest ok w działaniu, ale jego zapach zabija i nie mogę go używać, bo mnie dusi
O krokach nic nie wiem i wolę nie pokazywać tego mojej mamie bo dostanie kociokwiku i będzie znowu zamawiać masowo pytając mnie przy każdym "a czy to dobre?"... Kurde, skąd mam wiedzieć jak pierwszy raz na oczy widzę? Do tego "na necie"...


Ale się off top zrobił Sorki dziewuszki
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 16:17   #422
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Wchodzę sobie na wątek azjatycki, a tu takie rzeczy się dzieją, że popełniłam zamówienie na yr
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 16:39   #423
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

No i kolejna uległa pokusie O matko, takie wątki to zło (dla portfela)
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 17:01   #424
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Zdecydowanie A jakby tego było mało, to truskawa wciąga prze te meteoryty, które zresztą wyszły stąd przecież
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 17:32   #425
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Matko , jeszcze YR tu zarażaja
Dobrze, że od czasu jak wycofali Coocona to się obrazilam i nic już od nich nie chcem
No..chyba,że żel kawowy pod prysznic, ale nie chcą dac w promocji


A azjatycko...robilam porządki w próbkach/odlewkach bb i ogłaszam oficjalnie, że nie zuzyję tego do końca roku chyba. Jeszcze ak dojda te z obecnego zamowienia.....
I przy okazji wymazałam się Mizon Watermax bb i kurde..niezły jest...nie wiem czemu rzuciłam odlewkę w kąt...ladnie sie wtopił, skorek nie podkreśla, obleciany meteorami nie jest taki strasznie matowy jak mi sie kiedyś wydawał.. tylko straszne dziury w słoiczku porobił, normalnie go stopił
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 17:38   #426
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Matko , jeszcze YR tu zarażaja
Dobrze, że od czasu jak wycofali Coocona to się obrazilam i nic już od nich nie chcem
No..chyba,że żel kawowy pod prysznic, ale nie chcą dac w promocji


A azjatycko...robilam porządki w próbkach/odlewkach bb i ogłaszam oficjalnie, że nie zuzyję tego do końca roku chyba. Jeszcze ak dojda te z obecnego zamowienia.....
I przy okazji wymazałam się Mizon Watermax bb i kurde..niezły jest...nie wiem czemu rzuciłam odlewkę w kąt...ladnie sie wtopił, skorek nie podkreśla, obleciany meteorami nie jest taki strasznie matowy jak mi sie kiedyś wydawał.. tylko straszne dziury w słoiczku porobił, normalnie go stopił
serio z tym stopieniem słoiczka? ja bym uważała... zmywasz wieczorem bb z twarzy, a ona stopniona
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 17:43   #427
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
serio z tym stopieniem słoiczka? ja bym uważała... zmywasz wieczorem bb z twarzy, a ona stopniona

Nalożyłam go 2 h temu, to może mi coż z pyska zostanie do wieczora

No serio, wżarł się w ścianki i dno, tak jakby polączyl z plastiliem. I jak dłubniesz palcem to jest strasznie chropowate i nierowne
Chciałam zrobić fotę,ale z komorki guzik widać...moze jak go wybebeszę i umyję słoiczek to będzie lepiej.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 17:44   #428
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Laski mam pytanie. Bylyby chetne na rozbiorke Skin79 BB Purple i Green? Jestem ich strasznie ciekawa, ale sa za drogie i nie ma probek. Moge poprowadzic rozbiorke.

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 17:48   #429
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Matko , jeszcze YR tu zarażaja
Dobrze, że od czasu jak wycofali Coocona to się obrazilam i nic już od nich nie chcem
No..chyba,że żel kawowy pod prysznic, ale nie chcą dac w promocji


A azjatycko...robilam porządki w próbkach/odlewkach bb i ogłaszam oficjalnie, że nie zuzyję tego do końca roku chyba. Jeszcze ak dojda te z obecnego zamowienia.....
I przy okazji wymazałam się Mizon Watermax bb i kurde..niezły jest...nie wiem czemu rzuciłam odlewkę w kąt...ladnie sie wtopił, skorek nie podkreśla, obleciany meteorami nie jest taki strasznie matowy jak mi sie kiedyś wydawał.. tylko straszne dziury w słoiczku porobił, normalnie go stopił
Cooo? I ze to na twarz idzie? O rety
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 17:55   #430
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Matko , jeszcze YR tu zarażaja
Dobrze, że od czasu jak wycofali Coocona to się obrazilam i nic już od nich nie chcem
No..chyba,że żel kawowy pod prysznic, ale nie chcą dac w promocji


A azjatycko...robilam porządki w próbkach/odlewkach bb i ogłaszam oficjalnie, że nie zuzyję tego do końca roku chyba. Jeszcze ak dojda te z obecnego zamowienia.....
I przy okazji wymazałam się Mizon Watermax bb i kurde..niezły jest...nie wiem czemu rzuciłam odlewkę w kąt...ladnie sie wtopił, skorek nie podkreśla, obleciany meteorami nie jest taki strasznie matowy jak mi sie kiedyś wydawał.. tylko straszne dziury w słoiczku porobił, normalnie go stopił
Wyżarł słoiczek?! Skąd oni składniki do niego brali? Z Fukushimy czy Czarnobyla?

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Laski mam pytanie. Bylyby chetne na rozbiorke Skin79 BB Purple i Green? Jestem ich strasznie ciekawa, ale sa za drogie i nie ma probek. Moge poprowadzic rozbiorke.
Kurka... Akurat jak sobie mentalnego bana na kupno nowych bebików nałożyłam to takie propozycje odchodzą. Cóż, nie złamię się na razie, bo mi kosmetyczka pęknie w szwach
Ale jeśli coś to swatche porównawcze chętnie obejrzę i opinie potestowe poczytam
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 19:21   #431
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A ja ktoryms momencie jak spojrzalam do wnetrza szuflady wypelnionej rzeczami z rozbiorek i nie tylko, to stwierdzilam, ze nie kupuje juz zadnych BB ani probek, dopoki nie zuzyje tego wszystkiego... wiec zuzywam i obecnie pol szuflady jest juz puste Chociaz czesc rzeczy zdazyla juz zeschnac... co za strata pieniedzy

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2014-01-02 o 19:23
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 19:54   #432
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mi też coś tak wyżarło sloiczek, serio. A jak probowalam umyc to ani olejem ani mydlem ani plynem do mycia naczyn nie poszlo Nie pamietam jaki bb to byl ale na pewno o tym pisalam

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Ja wolę zmywać wszystko olejkami Nawet jeśli nic nie mam na twarzy to wolę ją umyć olejkiem, mimo że mam cerę mieszaną i większość moich znajomych puka się w czoło jak mówię, że używam olejków do mycia buźki.
Ale co tam, w końcu znalazłam metodę, która mi nie wysusza mordki i na upartego mogę nawet kremu nie nakładać potem

Asmenaa nawet nie wiesz jak mnie nosi Co godzinę sprawdzam gdzie jest paczka W tym momencie nadal jest w mieście nadania, gdzieś pod Seulem
Kurde, nawet jak bebiki zamawiałam to tak na nie nie czekałam jak na tego Mizona
A Skinfooda to bym chciała, tylko jak ty to widzisz?
Ja bardzo się polubiłam z mydłem Aleppo, bardzo. Wlasnie leci do mnie drugie

Haha ja tez zawsze nie moge się doczekac jak leci do mnie jakas paczka szczegolnie jak leci zza granicy (bo dluzej schodzi).

Normalnie Ty dasz adres a ja wysle

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość

przejrzałam milion swatchy na necie i on dla mega bladziocha będzie sporo za ciemny, po utlenienu na jakimś porównaniu z innymi bb zrobił się nawet ciemniejszy od Bio Essence platinum-który dla mnie był ze trzy tony za ciemny takie info dla dziewcząt na poziomie misshy #13 i jaśniejszych. Elemong też był mi za ciemny i w życiu nie nazwałabym go kredowym zaczynam zazdrościć średnio jasnym cerom mają większy wybór bb jeśli chodzi o kolor
Dla mega bladziocha na pewno bedzie za ciemny
a Elemong to taka rozowa kreda ja wygladam w nim jak trup

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dostałam informację, że puder Skin79 all day sun już nie jest produkowany

Asmenko i gdzie jesteś? zachwycasz się nad efektem czy opłakujesz?

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Ciekawe czemu nie produkują?
Pewnie tak samo wycofali moje maski ze skinfooda... a takie tanie i dobre byly

Powiem szczerze, ze po calym dniu jestem zadowolona. Mam swatche i wrzucę trochę później bo teraz siedzę w skarpetkach na nogach (czytaj: peeling)

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
A ja ktoryms momencie jak spojrzalam do wnetrza szuflady wypelnionej rzeczami z rozbiorek i nie tylko, to stwierdzilam, ze nie kupuje juz zadnych BB ani probek, dopoki nie zuzyje tego wszystkiego... wiec zuzywam i obecnie pol szuflady jest juz puste Chociaz czesc rzeczy zdazyla juz zeschnac... co za strata pieniedzy
Niestety też to zauwazylam kilka sloiczkow a raczej ich zawartosc jest zeschnięta
ale plus jest taki, ze mniej do zuzywania
a tak naprawde to ja nigdy nie zuzyje tych bb musze porozdawac
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 19:55   #433
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
A ja ktoryms momencie jak spojrzalam do wnetrza szuflady wypelnionej rzeczami z rozbiorek i nie tylko, to stwierdzilam, ze nie kupuje juz zadnych BB ani probek, dopoki nie zuzyje tego wszystkiego... wiec zuzywam i obecnie pol szuflady jest juz puste Chociaz czesc rzeczy zdazyla juz zeschnac... co za strata pieniedzy
No wlaśnie tego się boję
Mam zamiar zacząć zużywanie od próbek słoiczkowo odlewkowych, bo jednak taka fabryczna próbka dłuzej chyba poleży....
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Mi też coś tak wyżarło sloiczek, serio. A jak probowalam umyc to ani olejem ani mydlem ani plynem do mycia naczyn nie poszlo Nie pamietam jaki bb to byl ale na pewno o tym pisalam
Pamiętam jak pisałaś
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 19:58   #434
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jeszcze godzinę tak siedziec bez ruchu

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Pamiętam jak pisałaś
Chociaż jak kiedyś kupilam revlon cs to mialam podobną przygodę. Wylal mi sie w kosmetyczce (nie wiem kto wymyslil taki sloiczek) i kapnął na panele. Nie moglam go zmyc z paneli niczym a z kosmetyczki sie nie spral
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:04   #435
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja bardzo się polubiłam z mydłem Aleppo, bardzo. Wlasnie leci do mnie drugie

Haha ja tez zawsze nie moge się doczekac jak leci do mnie jakas paczka szczegolnie jak leci zza granicy (bo dluzej schodzi).

Normalnie Ty dasz adres a ja wysle
Ja się na te Aleppo czaiłam i czaiłam, ale doszłam do wniosku, że skoro olejki myjące mi służą to po kiego grzyba kombinować z mydłami No i ja zaczęłam olejki stosować przy złuszczaniu retinoidem, więc musiałam mieć coś delikatnego. Ale pewnie kiedyś jak mi się miejsca więcej zrobi w szufladach i łazience to spróbuję z tymi mydłami Aleppo, bo niezłe opinie mają

Odnośnie Skinfooda, to jesteś szalona Adres dam na priw. Na pewno z czymś się zrewanżuję, wcześniej czy później, ale coś wymyślę i znajdę sposób żebyś poczuła się doceniona

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Jeszcze godzinę tak siedziec bez ruchu
Chcesz mieć śliczne stópki to cierp. Swoją drogą to nie fair, że większość kobiecych zabiegów prowadzących do bycia piękniejszą boli lub jest strasznie niewygodne

Cytat:
Chociaż jak kiedyś kupilam revlon cs to mialam podobną przygodę. Wylal mi sie w kosmetyczce (nie wiem kto wymyslil taki sloiczek) i kapnął na panele. Nie moglam go zmyc z paneli niczym a z kosmetyczki sie nie spral
A to z kolei ja pamiętam, bo wydawało mi się wręcz nieprawdopodobne, że w panele się wżarł
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:07   #436
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Ja się na te Aleppo czaiłam i czaiłam, ale doszłam do wniosku, że skoro olejki myjące mi służą to po kiego grzyba kombinować z mydłami No i ja zaczęłam olejki stosować przy złuszczaniu retinoidem, więc musiałam mieć coś delikatnego. Ale pewnie kiedyś jak mi się miejsca więcej zrobi w szufladach i łazience to spróbuję z tymi mydłami Aleppo, bo niezłe opinie mają

Odnośnie Skinfooda, to jesteś szalona Adres dam na priw. Na pewno z czymś się zrewanżuję, wcześniej czy później, ale coś wymyślę i znajdę sposób żebyś poczuła się doceniona
Ja probowalam olejkow, pianek i mydel wczesniej uzywalam afrykańskiego mydla czarnego a teraz od pol roku jak nie wiecej tylko Aleppo. Uwazam, ze jest swietne choc olejki tez dobrze myly mi buźkę. Tylko wiecej ciapciania z nimi było.

Jest jakis bb, ktory chcesz wyprobowac? mam spore zapasy więc poślę ze skinfoodem i tak nie zużyję.


---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Chcesz mieć śliczne stópki to cierp. Swoją drogą to nie fair, że większość kobiecych zabiegów prowadzących do bycia piękniejszą boli lub jest strasznie niewygodne



A to z kolei ja pamiętam, bo wydawało mi się wręcz nieprawdopodobne, że w panele się wżarł
Fakt. Choc sa tez mile jak masaz twarzy czy coś tam
Jeszcze 53 minuty siedzenia za to potem bede miala sliczne stopki
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:15   #437
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja probowalam olejkow, pianek i mydel wczesniej uzywalam afrykańskiego mydla czarnego a teraz od pol roku jak nie wiecej tylko Aleppo. Uwazam, ze jest swietne choc olejki tez dobrze myly mi buźkę. Tylko wiecej ciapciania z nimi było.

Jest jakis bb, ktory chcesz wyprobowac? mam spore zapasy więc poślę ze skinfoodem i tak nie zużyję.
Jakiekolwiek żółte lub beżowe "z założenia" bardzo chętnie bym przygarnęła Konkretnych chyba nie mam, chciałam dorwać próbki Lioele Triple i Beyond, jakiś Innisfree czy coś tam i chyba #21 z Missha Signature i tyle. Ale możliwe, że coś mi się pokićkało
W każdym razie ja wybredna nie będę, czym obdarzysz to będę po stokroć wdzięczna

Cytat:
Fakt. Choc sa tez mile jak masaz twarzy czy coś tam
Jeszcze 53 minuty siedzenia za to potem bede miala sliczne stopki
Ja nie wiem, z miłych rzeczy które teoretycznie prowadzą do "będę ładniejszą" na razie doświadczam jedynie wizyt u fryzjera przy farbowaniu i podcinaniu, bo w końcu ktoś mi coś z nimi robi.
Cała reszta, którą na sobie wykonuję (jak mi się zachce ) to bolesne i jeszcze bardziej bolesne zabiegi.
Od tygodnia zabieram się, żeby w końcu brwi ogarnąć, ale biorę pęsetę i myślę jak będzie boleć i że w sumie to nie potrzebuję tego teraz robić jeszcze i odkładam Depilatora do nóg i paszek to chyba z rok już nie użyłam, tylko idę na łatwiznę z maszynką do golenia i potem denerwuję się, że mi wrastają włoski
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-02 o 20:16
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:17   #438
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Jakiekolwiek żółte lub beżowe "z założenia" bardzo chętnie bym przygarnęła Konkretnych chyba nie mam, chciałam dorwać próbki Lioele Triple i Beyond, jakiś Innisfree czy coś tam i chyba #21 z Missha Signature i tyle. Ale możliwe, że coś mi się pokićkało
W każdym razie ja wybredna nie będę, czym obdarzysz to będę po stokroć wdzięczna



Ja nie wiem, z miłych rzeczy które prowadzą do "będę ładniejsza" na razie doświadczam jedynie wizyt u fryzjera, bo w końcu ktoś mi coś z nimi robi.
Cała reszta, którą na sobie wykonuję (jak mi się zachce) to bolesne i jeszcze bardziej bolesne zabiegi.
Od tygodnia zabieram się, żeby w końcu brwi ogarnąć, ale biorę pęsetę i myślę jak będzie boleć i że w sumie to nie potrzebuję tego teraz robić jeszcze i odkładam Depilatora do nóg i paszek to chyba z rok już nie użyłam, tylko idę na łatwiznę z maszynką do golenia i potem denerwuję się, że mi wrastają włoski
Okej, popatrzę co się kryje w moich zapasach jesteś jasna? czy średnia? czy porcelanowa?

Ech ja brwi robię nitką tzn chodzę do kosmetyczki. Trwa chwilkę bo z 3 minuty ale boli jak... az lzy mi lecą
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:27   #439
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Okej, popatrzę co się kryje w moich zapasach jesteś jasna? czy średnia? czy porcelanowa?

Ech ja brwi robię nitką tzn chodzę do kosmetyczki. Trwa chwilkę bo z 3 minuty ale boli jak... az lzy mi lecą
Powiedziałabym, że chyba raczej średnia jestem, bo np. Missha PC #21 mi pasuje ciemnością, tylko tonem się lekko różni, a Skin79 Orange chyba jest najbliższy mojej cerze.

Ja kiedyś muszę iść do kosmetyczki z brwiami, ale nadal robię rozeznanie (lampię się na babki wychodzące od kosmetyczek i z salonów ) gdzie najlepiej. U mnie problem jest taki, że ja nie znoszę zbyt wąskich brwi u siebie, a przewaga kosmetyczek lubi je, według mnie, za mocno wyskubywać.
Więc na razie robię je sobie sama pęsetą, ale boli jak jasny gwint i z reguły wygląda to tak: jedno oko > min. 30 minut przerwy na zaprzestanie łzawienia > drugie oko

Edit:
Mój żel z Mizona już jest w urzędzie pocztowym przy lotnisku Incheon Znaczy się był tam już 6 godzin temu Jaram się jak małolata pierwszym chłopakiem
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-02 o 20:35
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 20:35   #440
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Powiedziałabym, że chyba raczej średnia jestem, bo np. Missha PC #21 mi pasuje ciemnością, tylko tonem się lekko różni, a Skin79 Orange chyba jest najbliższy mojej cerze.

Ja kiedyś muszę iść do kosmetyczki z brwiami, ale nadal robię rozeznanie (lampię się na babki wychodzące od kosmetyczek i z salonów ) gdzie najlepiej. U mnie problem jest taki, że ja nie znoszę zbyt wąskich brwi u siebie, a przewaga kosmetyczek lubi je, według mnie, za mocno wyskubywać.
Więc na razie robię je sobie sama pęsetą, ale boli jak jasny gwint i z reguły wygląda to tak: jedno oko > min. 30 minut przerwy na zaprzestanie łzawienia > drugie oko

Edit:
Mój żel z Mizona już jest w urzędzie pocztowym przy lotnisku Incheon Znaczy się był tam już 6 godzin temu Jaram się jak małolata pierwszym chłopakiem
to ja mam odwrotny problem, moja kumpela kosmetyczka zawsze robi mi szerokie brwi bo jej sie takie podobaja, a potem ja jak tarzan sie czuje sama uwielbiam skubac sobie brwi co 2dni po trochu i nie musze zasiadac na raz na wielkie skubanie

Asmenko po stopkach czekam na obiecane swatche
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:44   #441
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
to ja mam odwrotny problem, moja kumpela kosmetyczka zawsze robi mi szerokie brwi bo jej sie takie podobaja, a potem ja jak tarzan sie czuje sama uwielbiam skubac sobie brwi co 2dni po trochu i nie musze zasiadac na raz na wielkie skubanie
Ej, weź podeślij kumpelę do mnie Mi by się taka przydała, bo ja zachowuję się czasem jak damska wersja Tarzana, więc mogę też i tak wyglądać
Ja nienawidzę skubać brwi, depilować się, układać włosy i samodzielnie je farbować itp. Nie lubię bólu, szczególnie kiedy wiem, że za moment wyrwę włoska. Na samą myśl mnie boli... Ja zniosę bez problemu ból po pizgnięciu się młotkiem w łapę, po zacięciu lub innym większym kuku, ale wyrywanie włosków lub ból zęba to mój koszmar
A z włosami to mam wieczną paranoję, że mogłam gdzieś nie nałożyć farby i zadręczam się wtedy psychicznie. Szkoda, że oczy nie są na antenkach i nie można ich skierować na tył własnej głowy
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:48   #442
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja brwi robię jak najrzadziej bo strrrasznie boli. Wosk i pęseta to przy tym pikuś, uwierzcie

goldika beda swatche! obiecuje zrobilam porownannie przy moim podkladzie maybelline i wyglada jakby byl pomaranczowy

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
A z włosami to mam wieczną paranoję, że mogłam gdzieś nie nałożyć farby i zadręczam się wtedy psychicznie. Szkoda, że oczy nie są na antenkach i nie można ich skierować na tył własnej głowy
Och serio? Ja w ogole nie mam obsesji na tym punkcie moze dlatego, ze chodze ciagle w kitce
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:57   #443
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja brwi robię jak najrzadziej bo strrrasznie boli. Wosk i pęseta to przy tym pikuś, uwierzcie
Ja próbowałam nitkowania brwi. Nie boli mocniej niż pęseta, tylko ja nie jestem w stanie paluchów ogarnąć, żeby mi się wygodnie wyrywało.
Zastanawiałam się nad jakimś woskiem do brwi, ale na razie nie znalazłam odpowiedniego w rozsądnej cenie.

Cytat:
Och serio? Ja w ogole nie mam obsesji na tym punkcie moze dlatego, ze chodze ciagle w kitce
Tak, serio mam taką paranoję i dlatego sama nie nakładam niczego bardziej trwałego niż szamponetki do kilku myć. Wolę jechać do fryzjerki żebym miała spokój, że teoretycznie jest ok.
No a teraz po ścięciu połowy włosów, które moja mama nadal określa "podcięciem", mój kucyk to 7-8 centymetrowy wypierdek, więc wolę w rozpuszczonych chodzić
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:00   #444
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Ja próbowałam nitkowania brwi. Nie boli mocniej niż pęseta, tylko ja nie jestem w stanie paluchów ogarnąć, żeby mi się wygodnie wyrywało.
Zastanawiałam się nad jakimś woskiem do brwi, ale na razie nie znalazłam odpowiedniego w rozsądnej cenie.



Tak, serio mam taką paranoję i dlatego sama nie nakładam niczego bardziej trwałego niż szamponetki do kilku myć. Wolę jechać do fryzjerki żebym miała spokój, że teoretycznie jest ok.
No a teraz po ścięciu połowy włosów, które moja mama nadal określa "podcięciem", mój kucyk to 7-8 centymetrowy wypierdek, więc wolę w rozpuszczonych chodzić
Oj boli boli wiadomo, ze jak samemu się robi to mniej boli niż jak ktoś jak ona wyrywa mi np 5 wloskow naraz to mam ochote jej przywalic sama nie bylabym w stanie tego zrobic

Ja kiedys też mialam taka obsesje jak bylam blondynka a potem mialam balejaz. "zawsze bede blondynka, nikt nie moze dotknac moich wlosow oprocz mojej fryzjerki" a potem jak zmienilam kolor to poszlo!

Jeszcze 3 minuty ufff
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:07   #445
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Oj boli boli wiadomo, ze jak samemu się robi to mniej boli niż jak ktoś jak ona wyrywa mi np 5 wloskow naraz to mam ochote jej przywalic sama nie bylabym w stanie tego zrobic

Ja kiedys też mialam taka obsesje jak bylam blondynka a potem mialam balejaz. "zawsze bede blondynka, nikt nie moze dotknac moich wlosow oprocz mojej fryzjerki" a potem jak zmienilam kolor to poszlo!

Jeszcze 3 minuty ufff
Mnie właśnie bardziej boli jak sama sobie robię Więc czekam na ten moment kiedy będę miała więcej kasy na zbyciu i będę mogła chodzić do kosmetyczki co 1-2 tygodnie na regulację. Na razie mi szkoda na taka fanaberię. Wolę wydać na 8 odżywkę do włosów i 5 szampon lub innego cosia z pielęgnacji

Może kiedyś osiągnę etap "sama farbuję własne włosy", ale na razie wyjście do fryzjerki i pozasypianie na fotelu to moja jedyna odskocznia od DIY, to mi szkoda
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:58   #446
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

goldika ja tu walczę z telefonem od 15 minut zeby zdjecia ze swatchami ściągnać a Ciebie ni ma?!

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Mnie właśnie bardziej boli jak sama sobie robię Więc czekam na ten moment kiedy będę miała więcej kasy na zbyciu i będę mogła chodzić do kosmetyczki co 1-2 tygodnie na regulację. Na razie mi szkoda na taka fanaberię. Wolę wydać na 8 odżywkę do włosów i 5 szampon lub innego cosia z pielęgnacji

Może kiedyś osiągnę etap "sama farbuję własne włosy", ale na razie wyjście do fryzjerki i pozasypianie na fotelu to moja jedyna odskocznia od DIY, to mi szkoda
Och, mnie to boli jak ktoś robi... czy wlosy czesze czy cokolwiek. Sama to moge

Ja wlosy pierwszy raz zafarbowalam sama ze dwa miesiace po tym jak sie zdecydowalam na powazną zmiane (blond braz) sama tzn z czyjąś pomocą teraz juz sie tak nie boje
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:59   #447
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
goldika ja tu walczę z telefonem od 15 minut zeby zdjecia ze swatchami ściągnać a Ciebie ni ma?!

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



Och, mnie to boli jak ktoś robi... czy wlosy czesze czy cokolwiek. Sama to moge

Ja wlosy pierwszy raz zafarbowalam sama ze dwa miesiace po tym jak sie zdecydowalam na powazną zmiane (blond braz) sama tzn z czyjąś pomocą teraz juz sie tak nie boje
jestem!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 22:05   #448
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jestem!
Wiedzialam

Pierwsze jest z lampą, drugie bez.
Porównanie z maybelline super stay 24h w odcieniu sand, ktory wypada przy dr g pomaranczowo a znowu dr g blado. Za chwilke wstawie zdjecie na buzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swa.jpg (38,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swa2.jpg (35,3 KB, 28 załadowań)
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 22:06   #449
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Och, mnie to boli jak ktoś robi... czy wlosy czesze czy cokolwiek. Sama to moge

Ja wlosy pierwszy raz zafarbowalam sama ze dwa miesiace po tym jak sie zdecydowalam na powazną zmiane (blond braz) sama tzn z czyjąś pomocą teraz juz sie tak nie boje
Ja mam na odwrót, jeśli wiem że zaboli to ten ból czuję mocniej. Taka dziwna jestem

Wiesz, ja nie mam nikogo na podorędziu do ewentualnej pomocy. Brat w Łodzi na studiach, a mama mi nie pomoże, bo po operacji nie mam serca jej prosić, żeby się z tym męczyła, bo po dużym wysiłku jej się prawa dłoń lekko trzęsie a że jest praworęczna to cóż
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 22:07   #450
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Tutaj na buzce wydaje mi sie, ze nie ma tragedii choc ja jestem bardziej zolta i kremik wyglada na mnie troche blado.
Trzymal sie ladnie prawie caly dzien, zobaczymy dalsze testy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buz.jpg (25,2 KB, 47 załadowań)
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.