Codzienne mycie wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-11, 20:16   #1
RENATA1234
Raczkowanie
 
Avatar RENATA1234
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 41

Codzienne mycie wlosow


Codzienne mycie wlosow to udreka bardzo prosilabym o nazwe jakiegos dobrego szamponu do codziennego mycia glowy.Uzywam szampon Loreal Colour Protect wraz z odzywka ale po nim wieczorem mam juz tluste wlosy .To jest koszmar.Mam ochote przedluzyc i zagescic wlosy moze to rozwiaze moj problem.CO O TYM MYSLICIE? moje wlosy rowniez sa ciezkie do ulozenia .W domu mam wlosy OK ale po wyjsciu na powietrze nie widac ze byly modelowane.Doradzcie mi jakich kosmetykow powinnam uzywac?
RENATA1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 20:27   #2
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Mam podobnie... myję włosy codziennie, a i tak już w ciągu dnia stają się przylizane, szczególnie kiedy są takie upały jak teraz. Od dawna radzę sobie z tym tak, że codziennie karbuję je karbownicą (jest ich wtedy 3 razy więcej, są odbite od skóry czyli w Twoim przypadku nie byłoby widać że są tłuste), a wtedy rozszesuje je dokładnie. W efekcie nie widać efektu karbowania, ale włosy sa puszyste.
Wiadomo, że karbowanie wysusza i niszczy włosy, dlatego często podcinam końcówki i używam odżywek, olejku rycynowego... Ale olejek nie jest dobry dla osób z przetłuszczającymi się włosami chyba.
Zagęszczanie włosów... Też bym tak chciała...
A szampon... wiem, że kiedy przetłuszczały mi się włosy dobrze sprawdzała się cała seria "Algi morskie" - szampon, płyn do układania...
Pozdrawiam trzymaj się
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 20:35   #3
mary_j
Przyczajenie
 
Avatar mary_j
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Niestety mam ten sam problem. Ja uzywam szamponu pantin pro-v ten z zielonym, do wlosow nie ukladajacych sie, zeby nadac im miekkosc;p. Uzywajac szamponow do wlosow przetluszczajacych sie nie zauwazalam roznicy (ale nie probowalam zadnych drogich cudow;p), takze po tym szamponie moje wlosy chociaz lsnia i lepiej sie ukladaja;d. Jedyne co moge powiedziec to to, ze wlasnie olejek rycynowy jak i w mniejszym stopniu odzywki przetluszczaja wlosy. A i czeste czesanie czy "bawienie sie wlosami" rowniez...
mary_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 20:38   #4
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Thumbs down Dot.: Codzienne mycie wlosow

Yh, ja też mam ten sam problem Używam szamponu z Avonu 'Advance Techniques 3 w 1'. Przez cały dzień włosy są O.K., ale jak się z rana budzę to są przetłuszczone
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 20:41   #5
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Latem także myję codzienie, no - czasem co drugi dzień chyba że pozwalam im się skręcić, wtedy jakoś lepiej wytrzymują upały.

Włosy myję Pantene Pro-v do włosów brązowych - spokojnie wytrzymują 2 dni bez tłuszczyku u nasady. Również przy zastosowaniu odżywki z tej samej serii (ze spłukiwaniem).

Co do układania - odradzam wszelkie pianki i żele - okropnie obciążają włosy.

Może napisz jaki masz typ włosów, jaką długość i fryzurę bo tak abstrakcyjnie trudno doradzić kosmetyki do układania...
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 20:50   #6
RENATA1234
Raczkowanie
 
Avatar RENATA1234
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 41
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Bardzo dziekuje za odpowiedz co do karbownicy to nie moge skorzystac bo mam krotkie wlosy a co do alg morskich to mogla bys mi podac jakiej to firmy ktore sa the best
RENATA1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 20:58   #7
RENATA1234
Raczkowanie
 
Avatar RENATA1234
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 41
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Mam wlosy krotkie ledwo siegaja do szyji farbowane na blond tak jak wczesniej pisalam bardzo trudne do ulozenia a niestety musze codziennie rano ukladac bo bez ulozeni a wygladaja okropnie mam rowniez bardzo cienkie jak to sie czasami mawia: trzy wlosy na krzyz:
RENATA1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 21:15   #8
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Hmm... wiem, że na cienkie włosy bardzo fajny efekt daje odżywka Sunsilk.

A co do układania, to polecam grube wałki - potrzymać na podsuszonych włosach, pomachać suszarką i efekt na pewno znacznie dłużej się utrzyma niż po podkręcaniu na szczotce!
Ewentualnie lakier ale nie każdy lubi no i po tym mycie gwarantowane.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 21:34   #9
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Hej Renata 1234 a na jakiej zasadzie to zageszczanie polega? Bo tez bym tak chciala,ale jezeli oni maja mi zagescic wlosy tak jak sie je przedluza czyli doczepiajac pare kosmykow a potem po jakims czasie mi je zdjac to nie chec.Prosze wytlumacz mi to
A co do problemu z wlosami mam to samo.Musze myc codziennieKOSZMAR!
__________________
"The golden opportunity you are seeking
is in yourself.It is not in your environment,
it is not in luck or chance,or the help of others;
it is in yourself alone"
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 12:13   #10
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Są różne spsoby zagęszczania włosów Jedni przeszczepiają u chirurga, drudzy doczepiają przy pomocy specjalnego urządzenia Jeżeli doczepią ci kilka kosmyków to po jakims czasie trzeb azdjac bo swóje włosy odrastaja i razem znimi to złączenie sie przesuwa wtedy robi sie jeszcze raz przy skórze Też myje codziennie włosy a szczegolnie w lecie jak jest tak starsznie goraco
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 17:15   #11
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Hej A ile kosztuje taki zabieg?
pozdro
__________________
"The golden opportunity you are seeking
is in yourself.It is not in your environment,
it is not in luck or chance,or the help of others;
it is in yourself alone"
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 20:48   #12
RENATA1234
Raczkowanie
 
Avatar RENATA1234
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 41
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Cytat:
Napisane przez olabin
Hej A ile kosztuje taki zabieg?
pozdro
Tutaj w Angli to jest bardzo drogo w salonie okolo 400 funtow a z tego co wiem w Polsce okolo 1000 a nawet dochodzi do 2000 zalezy od metody i od tego kto ci robi .
RENATA1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 17:01   #13
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Codzienne mycie wlosow

ja też musze codziennie myć włosy .. a i tak są przyklapnięte.. podobno włosy potrzebują przetłuszczenia się i im częściej się je myje tym bradziej będą zniszczone .. ale moje są za to strasznie miękknie bo używam szamponu Nivea do włosów farbowanych i odżywki do spłukiwania Dove do włosów wysuszonych
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 20:25   #14
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Codzienne mycie wlosow

ja też myje codziennie włosy na wieczór zawsze mam kluski z grzywki ; a jak rano wstane mam strasznie oklapnięte włosy i powywijane końce we wszystkie strony mam cieniutkie włosy i siegajace za ramiona i niestety jak tak sie przyliża mi to moje kochane uszka które są odstające wystają spod włosów czego okrutnie nienawidze
niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 23:25   #15
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Kiedyś też miałam problem z przetłuszczaniem , myłam codziennie. mnie wybawił szampon Seboradin niger , choc trzeba mu dac troszke czasu ( po pierwszych użyciach efekt moze nie byc widzoczny) Sprawił, że mogłam myć co 3 dni, a to spora różnica. Nieco wysusza włosy , więc nakładając odzywke , nie robiłam tego od skóry, a zostawiałam jakies 2-3 cm.
Niestety teraz tez myję codziennie , ale to dlatego , że z czarnego zrobiłam blond włosy , więc sa suche, codziennie musze ja nawilżac i odzywiać ...
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 08:07   #16
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Ja tez mam problem z przetluszczaniem sie moich wlosiat I ie wiem czy to pomoze ale sprobuje je troche przetluscic czyli myc co 2-3 dzien jak nigdzie nie wychodze.Moze wtedy jakos sie poprawia i przestana sie tak tluscic-bo jak na razie myje codziennie(
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 08:29   #17
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Cytat:
Napisane przez Mariti
Kiedyś też miałam problem z przetłuszczaniem , myłam codziennie. mnie wybawił szampon Seboradin niger , choc trzeba mu dac troszke czasu ( po pierwszych użyciach efekt moze nie byc widzoczny) Sprawił, że mogłam myć co 3 dni, a to spora różnica. Nieco wysusza włosy , więc nakładając odzywke , nie robiłam tego od skóry, a zostawiałam jakies 2-3 cm.
Czy chodzi o ten szampon http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=3466 ?? Gdzie go kupilas?? W aptece?
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 08:50   #18
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Cytat:
Napisane przez RENATA1234
Mam wlosy krotkie ledwo siegaja do szyji farbowane na blond tak jak wczesniej pisalam bardzo trudne do ulozenia a niestety musze codziennie rano ukladac bo bez ulozeni a wygladaja okropnie mam rowniez bardzo cienkie jak to sie czasami mawia: trzy wlosy na krzyz:
Mam identycznie A że nie chce mi się codziennie modelować włosów, to po prostu wiążę je w luźny kucyk wtedy nie ma efektu topielicy.
Co do codziennego mycia - trzeba używać bardzo łagodnych szamponów, najlepiej takich dla dzieci. Inne przy dłuższym stosowaniu mogą bardzo przesuszyć skórę głowy, która będzie produkować więcej łoju, by się po prostu bronić.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 08:58   #19
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Codzienne mycie wlosow

ja też miałam tak samo - ale się nieco poprawiło jak zaczęłam stosować jasnoniebieski Sunsilk. Teraz myję włosy ok raz na 3 dni.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 09:06   #20
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Cytat:
Napisane przez Yoolia
ja też miałam tak samo - ale się nieco poprawiło jak zaczęłam stosować jasnoniebieski Sunsilk. Teraz myję włosy ok raz na 3 dni.
Ugh, nigdy więcej żadnych Sunsilków! Właśnie po nim miałam na głowie suchą skorupę!!!
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 09:11   #21
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Codzienne mycie wlosow

ja myję już bardzo długo i żadnej skorupy nie mam, może powinnaś pojsc do dermatologa??
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 09:20   #22
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Nie, u mnie problem na szczęście minął po odstawieniu szamponu. Może Ty masz po prostu mniej wrażliwą skórę głowy, no nie wiem... Ja się w każdym bądź razie trzymam z daleka od szamponów tej firmy.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 10:27   #23
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Też nie polecam Sunsilków... Włosy po nich szybko robiły się przylizane i wszelki skręt z nich znikał Tak samo Timotei (bo to chyba ten sam producent - unilver o ile się nie mylę).
Jak wspomniała yedanna pianki obciążają włosy, ale ja sobie nie wyobrażam, żebym nie miała użyć pianki . Numerem 1 jest dla mnie pianka Taft Push up look -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=13811 (obecnie ma pomarańczową końcówkę, a opakowanie bardziej morskie). Wg mnie rewelacja , używam tylko pianek, które mają nadac włosom objętości i odkąd trafiłam na tę, już się z nią nie rozstaję .
Włosy muszę myć codziennie , ale juz się przyzwyczaiłam, szamponów używam różnych, najczęściej do włosów farbowanych, bardzo fajny jest Pantene Pro-v taki biało-brązowy.
Niestety wiele zależy też od struktury włosa, ja mam cienkie, ale jest ich dużo. Jednak nie są zbyt podatne na układanie. Pomaga im jedynie w/w pianka i wałki . Ale na wilgotnym powietrzu to jest tragediaaaaaaaaaa, włosy mi padają, czymkolwiek bym ich nie potraktowała . I nawet piekny skręt znika dość szybko
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:25   #24
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Cytat:
Napisane przez ajali
Czy chodzi o ten szampon http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=3466 ?? Gdzie go kupilas?? W aptece?
To ten szampon , kupiłam w aptece, radzę cierpliwie poczekac na efekty i jeszcze jedno- szampony apteczne placzą nieco włosy( śa o wiele bardziej "naturalne" niz drogeryjne) , dlatego odzywka będzie potrzebna I polecam mycie nim włosów dwa razy ( pod rząd) wtedy efekty są lepsze .
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:47   #25
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Też używam Seboradinu ale niestety i tak włosy musze myć codziennie..ale chociaż wieczorem są nadal czyste. A tak trochę odchodząc od tematu, czy któraś z was ma długie włosy i myje je codziennie ? mi się marzą włosy do pół-pleców..narazie sięgają mi hmmm 6 cm za ramiona i męcze się myjąc je każdego dnia, kiedyś miałam krótkie i nie było problemu nie wiem czy to w ogóle możliwe zapuścić przetłuszczające się włosy do takiej długości .Dodam, że muszę myć je rano
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:47   #26
ewelink_a
Raczkowanie
 
Avatar ewelink_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 68
GG do ewelink_a
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Też polecam Seboradin, szczególnie odrzywke, moja mama używa, ma troche kłopotów z włosami i pomaga, nie są oklapnięte, a ma rzadkie. Ja mam kręcone i nawet jak bedą mi sięgać porządnie za plecy będe je myła codziennie - kwestia przyzwyczajenia.
ewelink_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:59   #27
Kasia_gnr
Raczkowanie
 
Avatar Kasia_gnr
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Podlaskie/Kraków
Wiadomości: 142
GG do Kasia_gnr
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Cytat:
Napisane przez linka88
A tak trochę odchodząc od tematu, czy któraś z was ma długie włosy i myje je codziennie ? mi się marzą włosy do pół-pleców..
Ja niestety mam takie Do połowy pleców, wycieniowane trochę, kiedyś miałam grzywkę na bok, ale już odrosła. Myję co dzień, nie ma siły. Czasem jak mi się nie chce myć całych, to myję tylko górę I mam z nimi mnóstwo rozmaitych problemów, niestety Myślałam o ścięciu wiele razy, ale ogólnie są ładne, gęste, mają całkiem niezły kolor. Eh, a żeby tak na 12 mm i byłby spokój
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi,
bo nie jesteś sam.

Dżem




Kasia_gnr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 09:44   #28
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Codzienne mycie wlosow

oo moja nadzieja na długie włosy odzyskana
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:20   #29
baranka
Raczkowanie
 
Avatar baranka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 54
Dot.: Codzienne mycie wlosow

ja uważam ze bardzo dobry szampon jest Herbal Essences najlepiej fruit fussion używam go juz troche i jest super nawet do codzienngo mycia! mam włosy długie i gęste i po tym szamponie są miekkie ale nie napuszone!naprawde polecam
baranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:31   #30
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Codzienne mycie wlosow

Cytat:
Napisane przez baranka
ja uważam ze bardzo dobry szampon jest Herbal Essences najlepiej fruit fussion używam go juz troche i jest super nawet do codzienngo mycia! mam włosy długie i gęste i po tym szamponie są miekkie ale nie napuszone!naprawde polecam
tez go polecam jest super.. i ten zapach

ja myje wlosy 2-3 razy dziennie (staram sie 2 ale czasem nie moge wytrzymac), i dla mnie to przyjemnosc;-) troche sie boje ze moge miec potem jakies problemy w wlosami ale narazie sa super.. nie wypadaja i lśnią
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.