Rozjaśnianie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-14, 21:48   #1
CafeFrancais
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Post

Rozjaśnianie


W wakacje mam zamiar radykalnie zmienić kolor włosów, jako osoba młoda, myślę o różu, chyba zdecyduję się na Cotton Pink firmy Manic Panic NYC, ale żeby uzyskać pastelowy, jasny kolor [i żeby w ogóle jakikolwiek uzyskać ;P] włosy muszą być rozjaśnione, nawet bardzo i nie byłoby problemu, ale u mnie w szkole niestety farbować włosów raczej nie można, tzn. można, ale są odejmowane za to jakieś tam punkty. Włosy mam naturalne koloru blond, ale raczej ciemnego, szczególnie zimą, na przykład teraz - mam właściwie aż jasny brąz, ale pod słońcem widać złote refleksy, a latem naturalnie są o nawet kilka tonów jaśniejsze i mają strasznie dużo złotych pasemek. Do końca czerwca chciałabym je stopniowo rozjaśniać, np. w kwietniu porobić dużo pasemek, albo całą głowę rozjaśnić troszeczkę, potem w maju i tak dalej, aż rozjaśnię głowę na mniej więcej taki kolor, jak na obrazku, który dołączam, może nawet nieco jaśniejsze. Wtedy mogłabym na przykład porobić duuużo różowych pasemek albo poziome pasemka, różowe na blondzie, coś w stylu obrazka, który dołączam. Raczej nie chcę robić całych włosów na różowo, bo wiem, jak to wygląda jak się sobie samemu całą głowe tym bardziej, jak są źle rozjaśnione -_-. No więc ktoś ma polecić jakiś dobry rozjaśniacz? Od razu mówię, że nieraz robiłam sobie permamentne pasemka tym zestawem z Palette i jak bardzo dobrze mi złapały, po 20 minutach miałam pasemko na grzywki koloru niemal platyny, więc wydaje mi się, że za pierwszym razem wyszłybymi baaaardzo jaśniutkie, najpierw zrobiłabym trochę pasemek, a za jakiś całą głowę, tyle że skracając czas trzymania na włosach, wyszłyby takie refleksy, można tak? [pytam, bo pierwszy raz robiłabym takie coś]... Wiem, rozpisałam się, ale wolałam opisać wszystko za jednym razem, czekam na odpowiedzi i pozdrawiam ;PP

edit: dołączam jeszcze dwie fotki połączenia blond-róż, chodzi o same kolory, osobiście podoba mi się ostatnie zdjęcie, właśnie taki róż mi się marzy, ale w trochę większej ilości, co o tym sądzicie ;>?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3197353.jpg (61,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 675585902.jpg (24,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2005-pink-blonde.jpg (51,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosyuq5.jpg (33,7 KB, 20 załadowań)
__________________
`Yesterday, all my troubles seemed so far away...'

Edytowane przez CafeFrancais
Czas edycji: 2008-02-14 o 22:34
CafeFrancais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 12:20   #2
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Rozjaśnianie

Kiedys uzywalam rozjasniacza z londy jest dosyc dobry ładnie rozjasnia mam ciemno brazowe włosy trudne do rozjasnienia a ten zdał egzamin.Obecnie uzywam profesjonalnego rozjasniacza Estetiq system z 12% woda utleniona jest lepszy od tych z marketu,nie niszczy włoskowSkoro ty masz włosy w kolorze ciemnego blondu to moze wystarczyla by ci 9% woda ale to juz Twoj wybor.Obydwa te produkty moge polecic.Dodam jeszcze ze ten profesjonalny mozna kupic ale tylko w duzych ilosciag-poł kilo+litrowa woda starcza mi to na cały rok
Pozdrawiam i powodzenia
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 14:22   #3
CafeFrancais
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśnianie

Hmm... dziękuję bardzo, czyli np. coś w tym stylu ;>?

http://www.raan.istore.pl/sklep,1846...,366934,0.html

Ktoś to miał? Ile musiałabym to trzymać mniej więcej? Bo widzę, że on sporo rozjaśnia [4-6 odcieni], a ja bym chciała na początek 1-2 tony tylko...
__________________
`Yesterday, all my troubles seemed so far away...'
CafeFrancais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 07:08   #4
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Rozjaśnianie

Ja uzywalam tego co wkleiłam ponizej(skandynawski blond o ile dobrze pamietam) ale skoro Ty chcesz rozjasnic tylko o 2 tony to moze wystarczy ci rozjasniacz garnier ja raz go kupilam i sklinalam bo prawie wogole mi nie rozjasnil no ale ja mam dosyc ciemne wlosy albo ten trzymaj krocej i tyle...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londa.jpg (12,0 KB, 17 załadowań)
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.