Ból zęba-leczenie kanałowe? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 18:58   #31
Morfinka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 143
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że kanałowe na kasę można robić tylko zęby 1-4 a za resztę i tak trzeba płacić? Bo coś mi świta, że nie refundują dalszych zębów. Ale może mi się to ubzdurało.
Masz rację, trochę się zapomniałam
Że na fundusz to mi chodziło, że dentystce nie będzie musiała płacić za robotę czy znieczulenia, ale za samo leczenie kanałowe zęba dalsze niż 4 bodajże to powyżej 18 roku życia oczywiście trzeba płacić u każdego dentysty... :/
Ja leczę sobie zęby na narodowy fundusz i za 3 kanały zapłaciłam 140 zł, ale nie płaciłam właśnie za samo zrobienie, RTG czy za znieczulenia, bo pewnie prywatnie to bym dobiła do 200 zł...
Morfinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:12   #32
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Cytat:
Napisane przez Morfinka 20 Pokaż wiadomość
Masz rację, trochę się zapomniałam
Że na fundusz to mi chodziło, że dentystce nie będzie musiała płacić za robotę czy znieczulenia, ale za samo leczenie kanałowe zęba dalsze niż 4 bodajże to powyżej 18 roku życia oczywiście trzeba płacić u każdego dentysty... :/
Ja leczę sobie zęby na narodowy fundusz i za 3 kanały zapłaciłam 140 zł, ale nie płaciłam właśnie za samo zrobienie, RTG czy za znieczulenia, bo pewnie prywatnie to bym dobiła do 200 zł...
Prywatnie 200 zł kanałowe, to i tak tanio, bo ja za samo leczenie+znieczulenie i plombe płaciłam kiedyś 160 zł
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:37   #33
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Ceny dużo zależą od dentysty. Ja za 4 kanały chyba i płaciłam 190 + 12 zł zdjęcie rentgenowskie, bo miałam skierowanie od prywatnego dentysty. Robione miałam bez znieczulenia, bo nie bolało mnie w ogóle . 5 sesji miałam, długo te kanały czyściła. Słyszałam, że niektórzy biorą dużo więcej za kanałowe.
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:38   #34
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Ceny dużo zależą od dentysty. Ja za 4 kanały chyba i płaciłam 190 + 12 zł zdjęcie rentgenowskie, bo miałam skierowanie od prywatnego dentysty. Robione miałam bez znieczulenia, bo nie bolało mnie w ogóle . 5 sesji miałam, długo te kanały czyściła. Słyszałam, że niektórzy biorą dużo więcej za kanałowe.

ja słyszałam o 350 zł
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:51   #35
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
ja słyszałam o 350 zł
Mojego TŻ-ta leczenie kanałowe kosztowało ok 500zł Ale jak się wcześniej nie chciało iść do dentysty, tylko dopiero jak już porządnie bolał... Dużo zależy od dentysty no i od miasta. W naszych rodzinnych stronach na pewno mniej by zapłacił.
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:40   #36
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Byłam dziś u dentysty i potwierdziło się, to co pisałyście. No i przeżyłam pierwsze w życiu leczenie kanałowe.

Właśnie mnie się stomatolog pytała, czy boli w nocy i stukała tym czymś metalowym w zęba, ale nic nie czułam, bo brałam tabletkę przeciwbólową rano, ale jej powiedziałam, że sama też stukałam w domu i ząb bolał.

We wrześniu mam kolejną wizytę, ale powiedziała mi, że kanał już wyczyszczony (to było w dolnej piątce, więc jeden kanał).

Na szczęście nic nie bolało, znieczulenie działało bardzo dobrze. Teraz też ząb nie boli.

Ale był mały wstyd, bo jak szłam na wizytę, to miałam dobry humor i zero stresu, dopiero jak usłyszałam dźwięk wiertła i wiercenia i ten zapach to sobie palce ściskałam ze stresu i babka się śmiała ze mnieDała mi do ręki taką zabaweczkę, gumowy ząbek, żebym go ściskała, a nie palce bo je połamię zaraz
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 17:52   #37
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

wlasnie dzisiaj wypadla mi plomba;( mam nadzieje ze nie trzeba bedzie leczyc kanalowo(jest prawdopodobienstwo ze zab juz jest martwy) bo nie przezyje wydatku 300Funtow znowu:/
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 19:00   #38
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Czasami tak jest, ze zab niema zadnej dziury ale moze miec mikroskopijne pekniecie i wtedy tez jest taki bol i bez kanalu sie nie obejdzie.
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:09   #39
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
wlasnie dzisiaj wypadla mi plomba;( mam nadzieje ze nie trzeba bedzie leczyc kanalowo(jest prawdopodobienstwo ze zab juz jest martwy) bo nie przezyje wydatku 300Funtow znowu:/

a boli? jak nie boli to może nie trzeba kanałowego?Ja mam spokój ząb nie boli, teraz nie wiem tylko, ile jeszcze wizyt mnie czeka, bo niby kanał mam już oczyszczony.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:37   #40
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Ja mam spokój ząb nie boli, teraz nie wiem tylko, ile jeszcze wizyt mnie czeka, bo niby kanał mam już oczyszczony.
Jeśli wyczyszczony to zostało tylko wypełnienie kanału i plomba . Na jeden raz dentysta powinien to zrobić.
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:42   #41
laczupakabra
Rozeznanie
 
Avatar laczupakabra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie nogi poniosą
Wiadomości: 708
GG do laczupakabra
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Kanałowe to kilka ładnych wizyt ;/ Najpierw czyści kanał, potem zakłada sączki, a dopiero potem zalepia (spoko, już nic nie boli)

Ja z moimi zębami miałam tyle przygód, że szok. ;/ Kiedyś jeden złamał mi się nawet jak jadłam tosta. -.- Dwa albo trzy razy miałam kanałowe. Miałam dodatkową jedynkę, która wyrosła mi z tyłu, a wcześniej, do 6 klasy podstawówki powstrzymywała jedynkę przed rośnięciem i wyglądałam jak szczerbol. ;x Szkoda gadać!

Wszystkie mam poplombowane. Źle się z nimi czuję, bo przez to są niejednolite, chciałabym koronki lub licówki, ale to taka kasa, że szok. ;x Może kiedyś się dorobię ;>
laczupakabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 20:37   #42
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Jeśli wyczyszczony to zostało tylko wypełnienie kanału i plomba . Na jeden raz dentysta powinien to zrobić.
oby

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
Kanałowe to kilka ładnych wizyt ;/ Najpierw czyści kanał, potem zakłada sączki, a dopiero potem zalepia (spoko, już nic nie boli)

Ja z moimi zębami miałam tyle przygód, że szok. ;/ Kiedyś jeden złamał mi się nawet jak jadłam tosta. -.- Dwa albo trzy razy miałam kanałowe. Miałam dodatkową jedynkę, która wyrosła mi z tyłu, a wcześniej, do 6 klasy podstawówki powstrzymywała jedynkę przed rośnięciem i wyglądałam jak szczerbol. ;x Szkoda gadać!

Wszystkie mam poplombowane. Źle się z nimi czuję, bo przez to są niejednolite, chciałabym koronki lub licówki, ale to taka kasa, że szok. ;x Może kiedyś się dorobię ;>

ja mam do wymiany wszystkie stare plomby!też kasy pójdzie kupę, ale czego się nie robi dla zębów
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 22:14   #43
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

ja miałam trochę więcej wizyt z tymi kanałami, ale może to była kwestia połamania.. słyszałam od koleżanki że u niej skończyło się na 2 wizytach


korona na jednym zębie wyszła mi 1500 + ponad 600 za wcześniejsze kanałowe [2x czyszczone 2 kanały] i ekstrakcję kawałka zęba ale implantu to chyba bym nie przeżyła pamiętajcie wizażanki, sport to zdrowie..
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 07:41   #44
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
ja miałam trochę więcej wizyt z tymi kanałami, ale może to była kwestia połamania.. słyszałam od koleżanki że u niej skończyło się na 2 wizytach


korona na jednym zębie wyszła mi 1500 + ponad 600 za wcześniejsze kanałowe [2x czyszczone 2 kanały] i ekstrakcję kawałka zęba ale implantu to chyba bym nie przeżyła pamiętajcie wizażanki, sport to zdrowie..
Uuu to poszło kupę pieniędzy. A jak Ty te zęby połamałaś, ugryzłaś coś, czy jakiś wypadek?

Ok, teraz dopiero po zacytowaniu zobaczyłam napis na biało sport. Rzeczywiście, same korzyści płyną ze sportu

Edytowane przez 201605021613
Czas edycji: 2012-08-24 o 07:43
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 15:20   #45
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

ja kiedyś miałam ząb z próchnicą, w planie normalne wypełnienie, a pani dentystka się rozpędziła i mi się dowierciła do komory, jupi! i wtedy już kanałowe musiało być. Może nie zrobiła tego specjalnie, ale potem mojej siostrze się u tej samej dentystki przytrafiło to samo
w pon idę na wizytę (do innej dentystki of course) i też będzie pewnie kanałowe, bo jeden ząb mnie pobolewa już od kilku ładnych lat, dziury żadnej nie ma, ale już kilka razy był rozwiercany i zalepiany a ostatnio zaczął mnie już konkretnie napier*****, zwłaszcza, jak się położę spać, więc pewnie zapalenie miazgi, jak mi mówiła moja pani dr i będzie go trzeba już zatruć
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 18:38   #46
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
ja kiedyś miałam ząb z próchnicą, w planie normalne wypełnienie, a pani dentystka się rozpędziła i mi się dowierciła do komory, jupi! i wtedy już kanałowe musiało być. Może nie zrobiła tego specjalnie, ale potem mojej siostrze się u tej samej dentystki przytrafiło to samo
w pon idę na wizytę (do innej dentystki of course) i też będzie pewnie kanałowe, bo jeden ząb mnie pobolewa już od kilku ładnych lat, dziury żadnej nie ma, ale już kilka razy był rozwiercany i zalepiany a ostatnio zaczął mnie już konkretnie napier*****, zwłaszcza, jak się położę spać, więc pewnie zapalenie miazgi, jak mi mówiła moja pani dr i będzie go trzeba już zatruć

No ponoć bóle w nocy świadczą, że coś jest nie tak. Z tym co piszesz, że miałaś mieć zwykłe borowanie, a dentystka dowierciła się dalej, to też miałam taką schizę kiedyś, że podczas borowania wjedzie mi w nerwy wiertłem zawsze się tego bałam.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 10:24   #47
judyta_miel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

podobno jest preparat do tymczasowego opatrunku zęba w przypadku wypadnięcia plomby - www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ czy ktoś używał?
judyta_miel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 09:32   #48
katarzyna1511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Ja mam troszeczkę inny problem jeśli chodzi o ból zęba... Jakiś czas temu zaleczyłam zęba kanałowo. Pewnego dnia jadłam pizze i wypadła mi plomba a przy okazji ukruszył się ten ząb. Myślałam, że już muszę go wyrwać, ale stomatolog go nadlał i jest ok, ale... gdy tylko zmienia się pogoda lub zanosi się na deszcz odczuwam kłucie od tego zęba aż do okolic oka. Robiłam prześwietlenie, ale wskazuje na to, że wszystko zostało dobrze zaleczone. Czy ktoś tak jak ja odczuwa takie bóle związane ze zmianą pogody?
katarzyna1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 10:45   #49
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Też mam fioła na punkcie zębów, tydzień temu byłam u dentysty na kontroli - nic nie wykrył. Ale teraz zaczął mnie boleć ząb, górna szóstka, dodam, że mam w niej olbrzymią plombę i boję się, że coś się może "pod nią" dziać, z zewnątrz nic nie widzę, ale ząb reaguje mi na zimno i słodycze... Jak "popukam" w ząb to nie boli. Ale jakby ta próchnica była w środku zęba to reagowałby on na słodycze np.? Umówiłam się do dentysty, ale dopiero za tydzień boję się, że czeka mnie kanałowe, albo jeszcze gorzej, bo zęby mnie nigdy nie bolały, nawet jak się okazywało, że jest tam coś naprawdę poważnego, kanałowego nigdy nie miałam.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".

Edytowane przez ever-dream
Czas edycji: 2012-10-08 o 10:46
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 09:53   #50
marbre28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Cytat:
Napisane przez katarzyna1511 Pokaż wiadomość
Ja mam troszeczkę inny problem jeśli chodzi o ból zęba... Jakiś czas temu zaleczyłam zęba kanałowo. Pewnego dnia jadłam pizze i wypadła mi plomba a przy okazji ukruszył się ten ząb. Myślałam, że już muszę go wyrwać, ale stomatolog go nadlał i jest ok, ale... gdy tylko zmienia się pogoda lub zanosi się na deszcz odczuwam kłucie od tego zęba aż do okolic oka. Robiłam prześwietlenie, ale wskazuje na to, że wszystko zostało dobrze zaleczone. Czy ktoś tak jak ja odczuwa takie bóle związane ze zmianą pogody?
Kasiu takie bóle na zmianę pogody to normalna reakcja, zęby po leczeniu kanałowym tak często reagują na zmianę pogody i ciśnienia, przeważnie nasila się to podczas przesilenia jesiennego i wiosennego gdy są największe wahania temperatury i ciśnienia w środowisku. Podobne dolegliwości odczuwają ludzie z chorobami stawów. Jeżeli byłaś u dentysty i wykluczył inne roblemy to się nie martw, musisz się niestety przyzwyczaić
marbre28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 10:07   #51
marbre28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Najczęstszymi objawami konieczności leczenia kanałowego jest ból w nocy, gdy głowa leży na równi z reszta ciała, ból na ciepłe posiłki i na nacisk... Ból na słodkie rzeczywiście jest pierwszym objawem próchnicy ale tez nie zawsze... jesli boli Cie na zimno to dobrze... możesz mieć np odsłonięta szyjkę zębową i wtedy wystarczy tylko stosować preparat na nadwrażliwość ale to dentysta juz Ci wszystko powie powodzenia

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzyna1511 Pokaż wiadomość
Ja mam troszeczkę inny problem jeśli chodzi o ból zęba... Jakiś czas temu zaleczyłam zęba kanałowo. Pewnego dnia jadłam pizze i wypadła mi plomba a przy okazji ukruszył się ten ząb. Myślałam, że już muszę go wyrwać, ale stomatolog go nadlał i jest ok, ale... gdy tylko zmienia się pogoda lub zanosi się na deszcz odczuwam kłucie od tego zęba aż do okolic oka. Robiłam prześwietlenie, ale wskazuje na to, że wszystko zostało dobrze zaleczone. Czy ktoś tak jak ja odczuwa takie bóle związane ze zmianą pogody?

Kasiu zęby po leczeniu endodontycznym bardzo często dają takie dolegliwości, jest to ból podobny do tego co mają ludzie z chorobami stawów i to w większości przypadków jest normalne. Co prawda nie powinnaś raczej mieć bólu aż do oka ale jeżeli na RTG nic złego nie wyszło to powinnaś zacząć się przyzwyczajać do tego uczucia bo zęby martwe bardzo często tak właśnie się zachowują zwłaszcza w okresie przesilenia jesiennego i wiosennego, kiedy są duże wahania temperatury i ciśnienia w otoczeniu. Wiele osób tak ma, to całkiem normalne nie martw się, jeśli dr powiedział, że jest wszystko ok to na pewno tak jest
marbre28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 17:33   #52
alana81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Z tego co słyszałam mogą być pdelikatnie bóle po leczeniu kanałowym, znieczulenie puszcza, najlepiej jak najszybciej udać się do stomatologa. Jeżeli trafiłaś na dobrego stomatologa to bez problemu zweryfikuje co się dzieje. Mi niestety nikt nie polecił więc szukałam w google pod hasłem leczenie kanałowe wrocław Dzwoniłam po kolei po gabinetach aż jeden wydał mi się przystępny cenowo i mieli dobre opinie.
alana81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 21:52   #53
sylwiaklo1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 72
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

No ja sobie nie wyobrażam takiego leczenia ''na żywca'' w przypadku gdy nie jest to martwy ząb, zawsze biorę znieczulenie. Jak dentysta zna się na swojej pracy, jest delikatny, to tak naprawdę nie masz się czego bać, nic nie pcozujesz. Ja u swojego dentysty w Boadencie Prestige w ogóle sie już nie boję, bo przy leczeniu kanałowym ani razu nie poczułam bólu, a było ich juz piec.
sylwiaklo1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 12:25   #54
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Takie leczenie to dentystyczny koszmarek, ale do przejścia. Tylko faktycznie na jednej wizycie się nie skończy.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 19:55   #55
karolinka_brz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 5
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

Cytat:
Napisane przez Versace_89 Pokaż wiadomość
Takie leczenie to dentystyczny koszmarek, ale do przejścia. Tylko faktycznie na jednej wizycie się nie skończy.
Jeżeli chodzi o kanałówki to miałam dwie przeprawy. Pierwsza - faktycznie koszmar z ulicy wiązów
Za drugim razem udało mi się trafić na super dentystę w Wa-wie, gdzie leczenie kanałowe odbywa się pod mikroskopem. W porównaniu do pierwszego leczenia to było niebo a ziemia. Ja akurat byłam w Dentoklinice i to miejsce mogę na pewno polecić do leczenia kanałowego.
karolinka_brz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 20:32   #56
Maciekfox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3
Dot.: Ból zęba-leczenie kanałowe?

300 to i tak tanio za leczenie kanałowe, sama wizyta, wypełnienie, zdjęcie. Na fundusz nie polecam, robią tak, że potem 2 boli, a już nie powiem przez co trzeba przechodzić na fotelu. Najlepiej najpierw zrobić rtg pantomograficzne zębów wrocław, żeby wiedzieć na czym się stoi i zacząć leczyć. Im dłużej się z tym czeka tym gorzej, a wiadomo, jak ból przyjdzie to pieniądze i tak nie grają roli, bo wtedy człowiek jest gotowy wydać wszystko, byle by tylko ból ustąpił.
Maciekfox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-20 21:32:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.