Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonana! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejd¼ i zobacz jak mo¿esz podnie¶æ jako¶æ swojego ¿ycia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-19, 08:10   #31
Celebrytkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Celebrytkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Worki pod oczami.

Ja mia³am zabieg RF na ca³± twarz i szyje, bardzo dobre efekty
ale zanim zaczniesz zabawê z pr±dami, robi³a¶ jakie¶ badania np.moczu?[/QUOTE]

Tak, generalnie zdrowa jestem. raz tylko mia³am ostre odmiedniczkowe zap.nerek, ale to ostre nie przewlekle wiec nie powinno wracaæ.

A by³a¶ zadowolona z tego zabiegu, widziala¶ poprawê?

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez sloiczekczytubka Poka¿ wiadomo¶æ
Na pewno nie zaszkodzi odwiedziæ lekarza albo przynajmniej kosmetyczkê, którzy obiektywnie oceni± wielko¶æ problemu i przyczynê.
Wybieram siê na konsultacje do lekarza zajmuj±cego siê estetyczn± medycyn±. U kosmetyczki ju¿ by³am i szczerze powiedzia³a ¿e jej metody dostêpne w salonie niewiele mi pomog±. Skierowa³a mnie do gabinetu lekarskiego i wspomnia³a w³a¶nie o falach radiowych. Chcia³abym siê pozbyæ tych worków i cieni pod oczami ehh smutna
Celebrytkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-22, 17:10   #32
fpapuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

szkoda,ze nie nie z Malopolski [/QUOTE]

witam

kmarika wykona³a¶ zabieg? ciekawa jestem poniewa¿ aktualnie przeczesuje internet w poszukiwaniu gabinetu w Ma³opolsce i przypadkiem trafi³am na ten w±tek bêdê wdziêczna za info
fpapuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-24, 09:53   #33
ashleeyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez Saarenka Poka¿ wiadomo¶æ
(...) Ostatnio nawet moja znajoma tam pojecha³a, wyci±æ sobie "nietoperki", dobrych maj± tam specjalistów. Tak¿e jak medycyna estetyczna Ci nie pomo¿e, to polecimy Ci doktorów z Rosji
du¿o j± to kosztowa³o? mo¿esz powiedzieæ co¶ wiêcej?
ashleeyy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-26, 14:58   #34
annra12
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Zastanawiam siê czy nie namówiæ mojej Mamy na taki zabieg, ostatnio narzeka ci±gle ¿e ¼le wygl±da, chyba jaka¶ faza pt. wszystko co najlepsze ju¿ za mn± jej siê w³±czy³a i chcia³abym ¿eby trochê rado¶ci sobie sprawi³a. Mo¿ecie poleciæ kogo¶ z Warszawy albo jakie¶ konkretne metody na cienie i worki pod oczami?
annra12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-07, 08:10   #35
Celebrytkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Celebrytkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Worki pod oczami.

Hej, je¶li kogo¶ zainteresuje ten temat to jestem ju¿ po konsultacji lekarskiej. Pani doktor stwierdzi³a ¿e mo¿emy zacz±æ od najskuteczniejszego nieinwazyjnego odm³adzania skóry, czyli fal radiowych. Sam zabieg zaliczam do przyjemnych, miejscami odczuwa³am wy¿sz± temperaturê, skóra siê zaczerwieni³a i mia³am wra¿enie natychmiastowego napiêcia skóry, zabieg wykona³ kosmetolog, jak na razie jestem zadowolona. Zdecydowa³am siê na serie 4 zabiegów co 2 tygodnie pozdrawiam
Celebrytkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-08, 12:06   #36
kmarika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez fpapuzia Poka¿ wiadomo¶æ
szkoda,ze nie nie z Malopolski
witam

kmarika wykona³a¶ zabieg? ciekawa jestem poniewa¿ aktualnie przeczesuje internet w poszukiwaniu gabinetu w Ma³opolsce i przypadkiem trafi³am na ten w±tek bêdê wdziêczna za info [/QUOTE]


hej!
jestem 4 tyg po zabiegu. zabieg wykona³am w Krakowie w Medestetis, przyjació³ka mi doradzi³a ;] jak sama zaczê³am przeczesywaæ internet i czytaæ opinie to ca³kiem mi siê odechcia³o ;]
jestem bardzo zadowolona bo i efekt widaæ i czuje siê ¶wietnie i by³o mi³o i profesjonalnie generalnie nic dodaæ nic uj±æ ;]
jakby¶ chcia³a znaæ szczegó³y chêtnie opisze ;]
a i w koñcu wype³nia³am kwasem hialuronowym, by³a to "wspólna" decyzja moja i lekarki ;] zgodnie z moimi przypuszczeniami taka moja uroda,¿e mam niedobór tkanki t³uszczowej pod oczami st±d "worki" a prze¶wituj±ce naczynka dodatkow± tworz± siñce. z wiekiem niestety nasila siê to bo skóra wiotczeje itp. wype³niacz dzia³a w³a¶nie tak jak tkanka, której u mnie brakowa³o
kmarika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-09, 08:03   #37
Guwernatka
Przyczajenie
 
Avatar Guwernatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez kmarika Poka¿ wiadomo¶æ
hej!
jestem 4 tyg po zabiegu. zabieg wykona³am w Krakowie w Medestetis, przyjació³ka mi doradzi³a ;] jak sama zaczê³am przeczesywaæ internet i czytaæ opinie to ca³kiem mi siê odechcia³o ;]
jestem bardzo zadowolona bo i efekt widaæ i czuje siê ¶wietnie i by³o mi³o i profesjonalnie generalnie nic dodaæ nic uj±æ ;...]
Cieszê siê, ¿e jeste¶ równie zadowolona jak ja .

Moim kolejnym krokiem by³o dodanie kwasu w zapadniêtê ( z racji up³ywaj±cego czasu) policzki. Efekt wow.
Ogólnie brak cieni pod oczami i jêdrne policzki spowodowa³y, ¿e twarz wygl±da jak 10 lat temu.

Edytowane przez Guwernatka
Czas edycji: 2014-10-09 o 08:05
Guwernatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 07:28   #38
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 986
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Hej Dziewczyny, fajnie wiedzieæ, ¿e jeste¶cie zadowolone, ale...jeszcze fajniej by³oby to widzieæ!

Czy która¶ z Was zechcia³aby wstawiæ jakiekolwiek zdjêcia przed i po albo chocia¿ po? Wiadomo, ¿e mo¿na sobie wyobraziæ efekt, no ale zawsze lepiej to zobaczyæ.

Sama mam, mo¿e nie wory ani siñce, lecz spuchniête okolice pod doln± powiek±, z widocznym do³kiem nad policzkiem - cieniem w³a¶nie.

Zastanawiam siê nad gabinetem Estetis u Pani DR Teodozji Arkuszewskiej w Chorzowie, czy która¶ z Was robi³a u niej cienie pod oczami?
Nixie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-15, 20:32   #39
kataarzynkaa
Raczkowanie
 
Avatar kataarzynkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez annra12 Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê czy nie namówiæ mojej Mamy na taki zabieg, ostatnio narzeka ci±gle ¿e ¼le wygl±da, chyba jaka¶ faza pt. wszystko co najlepsze ju¿ za mn± jej siê w³±czy³a i chcia³abym ¿eby trochê rado¶ci sobie sprawi³a. Mo¿ecie poleciæ kogo¶ z Warszawy albo jakie¶ konkretne metody na cienie i worki pod oczami?
Pisa³am wy¿ej o gabinecie medycyny wschodniej. Pani Doktor ma fajne podej¶cie do pacjenta. Kiedy decydowa³am siê na swoje zabiegi zosta³am dobrze przeszkolona. Widzia³am te¿ efekty zabiegów, które wykonywa³a dr Sena - mo¿esz w ka¿dej chwili poprosiæ j± o przyk³ady, bo ma tego ca³± galeriê na telefonie. Kiedy¶ mia³am bardzo negatywne podej¶cie do medycyny estetycznej, ale teraz wiem, ¿e dobrze przemy¶lane zabiegi mog± mieæ wp³yw nie tylko na wygl±d zewnêtrzny, ale te¿ na nasze samopoczucie i samoocenê. Ale to ju¿ indywidualnie pozostawiam do oceny.
kataarzynkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-16, 07:40   #40
Guwernatka
Przyczajenie
 
Avatar Guwernatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez annra12 Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê czy nie namówiæ mojej Mamy na taki zabieg, ostatnio narzeka ci±gle ¿e ¼le wygl±da, chyba jaka¶ faza pt. wszystko co najlepsze ju¿ za mn± jej siê w³±czy³a i chcia³abym ¿eby trochê rado¶ci sobie sprawi³a.
Te¿ mia³am podobn± fazê na tym etapie ¿ycia. Kwasy pod oczy i w policzki naprawdê mnie odm³odzi³y i poprawi³y samopoczucie. Polecam i trzymam kciuki.

Edytowane przez Guwernatka
Czas edycji: 2014-10-16 o 07:41
Guwernatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-23, 12:00   #41
kawenave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Jako¶ nie jestem zwolenniczk± kwasów wiêc chyba sama bym siê zdecydowa³a na mezoterapiê no szczególnie t± bezig³ow±. S³ysza³am, ¿e dziewczyny które siê podda³y temu zabiegowi by³y zadowolone.
kawenave jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 17:08   #42
kataarzynkaa
Raczkowanie
 
Avatar kataarzynkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez kawenave Poka¿ wiadomo¶æ
Jako¶ nie jestem zwolenniczk± kwasów wiêc chyba sama bym siê zdecydowa³a na mezoterapiê no szczególnie t± bezig³ow±. S³ysza³am, ¿e dziewczyny które siê podda³y temu zabiegowi by³y zadowolone.
Je¶li trafisz do specjalisty - nawet siê nie zastanawiaj. Moja Pani Doktor jest specjalist± med rodzinnej, med wschodniej plus med estetycznej. Tak¿e to mówi samo za siebie Aby klientka by³a zadowolona, a efekt koñcowy naturalny musisz trafiæ do profesjonalisty.
kataarzynkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-19, 10:11   #43
Celebrytkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Celebrytkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Worki pod oczami.

Po serii zabiegów ¶mia³o mogê stwierdziæ ¿e worki pod oczami delikatnie siê zmniejszy³y i skóra mocno napiê³a. Mia³am w sumie 5 zabiegów falami radiowymi pod oczy i w miedzy czasie peelingi owocowe te¿ pod oczy. Wygl±dam dobrze, faktycznie widzê poprawê i jestem szczê¶liwsza z tego powodu
Celebrytkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-19, 11:00   #44
patrycjafabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Worki pod oczami.

Wow, to super, ja do tej pory wylewa³am na siebie tony korektora z Maca, pora co¶ zmieniæ...
__________________
http://arkor.org.pl/
patrycjafabe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-09, 09:54   #45
Celebrytkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Celebrytkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Worki pod oczami.

Cytat:
Napisane przez patrycjafabe Poka¿ wiadomo¶æ
Wow, to super, ja do tej pory wylewa³am na siebie tony korektora z Maca, pora co¶ zmieniæ...

Korektory straszenie obci±¿aj± skórê i generalnie jak jest ciep³o - jak teraz - to chyba Ci wszystko sp³ywa?

jak masz podobny problem co ja mia³am - to radzê co¶ z tym zrobiæ - bo problem bêdzie siê tylko pog³êbiaæ.

ostatnio jak by³am na zabiegu (innym) to w poczekalni znalaz³am ulotkê o takim preparacie jak Redensity II czy jako¶ tak. taki ciekawy wyda³ mi siê ten preparat, kto¶ co¶ wie o nim? W sumie nie mam ju¿ worków pod oczami ale ten zabieg tak ³adnie rozja¶nia skórê wokó³ oczu ¿e siê zastanawiam czy by³by dla mnie odpowiedni.... chyba siê przejdê na konsultacje do pani doktor. A tym czasem mo¿e kto¶ siê wypowie na jego temat? Mo¿e ma kto¶ jakie¶ foto? Dziêki
Celebrytkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-15, 15:42   #46
bozena1wit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Worki pod oczami.

Cytat:
Napisane przez Celebrytkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Korektory straszenie obci±¿aj± skórê i generalnie jak jest ciep³o - jak teraz - to chyba Ci wszystko sp³ywa?

jak masz podobny problem co ja mia³am - to radzê co¶ z tym zrobiæ - bo problem bêdzie siê tylko pog³êbiaæ.

ostatnio jak by³am na zabiegu (innym) to w poczekalni znalaz³am ulotkê o takim preparacie jak Redensity II czy jako¶ tak. taki ciekawy wyda³ mi siê ten preparat, kto¶ co¶ wie o nim? W sumie nie mam ju¿ worków pod oczami ale ten zabieg tak ³adnie rozja¶nia skórê wokó³ oczu ¿e siê zastanawiam czy by³by dla mnie odpowiedni.... chyba siê przejdê na konsultacje do pani doktor. A tym czasem mo¿e kto¶ siê wypowie na jego temat? Mo¿e ma kto¶ jakie¶ foto? Dziêki
jaki koszt jest takiego zabiegu falami radiowymi? gdzie wykonywa³as? ja jestem po mezoterapii pod oczy i efekt spoko zadowalajacy ale zastanawiam sie na czym innym ;] kusi mnie moze lepszy efekt ;]
bozena1wit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-22, 15:29   #47
Dlugowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar Dlugowlosa_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Worki pod oczami.

Te¿ jestem ciekawa ile to kosztuje i jak czêsto nale¿y powtarzaæ zabieg?
Dlugowlosa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-23, 12:28   #48
dusiaczek26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Worki pod oczami.

ja znowu mam siñce pod oczami, co tez nie wygl±da zbyt ³adnie.. macie jakie¶ teorie sk±d to siê mog³o wzi±æ? Mam to w zasadzie od dziecka, jak jestem chora to siê pogarsza
dusiaczek26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-26, 09:36   #49
Dlugowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar Dlugowlosa_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Worki pod oczami.

Czasem cienie/siñce pod oczami mog± byæ dziedziczne. Mo¿na te¿ i¶æ z tym do lekarza i dopytaæ czy s± one objawem jakiej¶ choroby, czy wynikaj± one z prowadzonego trybu ¿ycia (co sama mo¿esz zauwa¿yæ - przede wszystkim ma³o snu).
Dlugowlosa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 14:50   #50
weroniqe87
Raczkowanie
 
Avatar weroniqe87
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 111
Dot.: Worki pod oczami.

A widzia³y¶cie tuszowanie cieni pod oczami czerwon± szmink±? Ostatnio trafi³am na ten trick na jakie¶ stronce, która¶ z Was próbowa³a?
__________________
Lepiej ¿eby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, ni¿ kochali kogo¶, kim nigdy nie bêdê.
— Kurt Cobain
weroniqe87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-02, 18:35   #51
Dlugowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar Dlugowlosa_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Worki pod oczami.

Widzia³am i mam w planach spróbowaæ Znacie jeszcze mo¿e jakie¶ inne sposoby jak sobie z nimi poradziæ?
Dlugowlosa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-10, 13:21   #52
martiwera
martiwera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ksawerów
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Worki pod oczami.

u¿ywam ¿elu z Ziaji z wyci±giem z zió³ przed spaniem nak³adam go pod oczy i rano worki s± mniejsze choæ nie znikaj± ca³o¶ciowo..
martiwera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 16:51   #53
Dooti84
Przyczajenie
 
Avatar Dooti84
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Worki pod oczami.

Mezoterapia - moja mama mia³a robion± i w jej przypadku da³o bardzo dobry efekt. Ja sie troszkê bojê, ale nie mam a¿ tak du¿ego problemu jak ona...
Dooti84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-11, 08:24   #54
iwcia198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Worki pod oczami.

Cytat:
Napisane przez nestelle Poka¿ wiadomo¶æ
mi te moje wory pod oczami tuszuje wype³nianie kwasem doliny ³ez .
dla mnie super szybki efekt .
dzi¶ mia³am robione w³a¶nie .raz dwa i po sprawie . i od razu mo¿na wyj¶æ do ludzi .to tez fajne

a sk³onno¶æ do worków zawsze mia³am .oczywi¶cie pog³ebia³o siê to jak zarywa³am nocki ,ale w sumie jak siê wysypi³am to tez nie by³o mega poprawy ...
Witam , ja mam wory pod oczami , widzê ¿e z wiekiem siê pog³êbiaj± ostatni trafi³am na informacje o kwasie hialuronowym , szukam opinii na ten temat i z tego co poczyta³am to jest pó³ na pó³ pozytywów i negatywów , nie ukrywam ¿e bojê siê , poniewa¿ z tego co siê dowiadywa³am to robi siê jednorazowo i jest to koszt 800 z³. (co nie jest ma³± kwot± ). Ale pomijaj±c finanse , bardzo bojê siê sobie nie pogorszyæ wygl±du , bo ju¿ i tak bardzo ¼le wygl±dam , nie mogê patrzeæ na siebie w lustrze , wygl±dam na wiecznie zmêczon± , w¶ciek³± i zap³akan± , a kremy , maseczki , cuda nie widy nic nie pomagaj± , chodzê równie¿ od kosmetyczki do kosmetyczki , czekaj±c na efekt cud, ale takiego nie ma.Nie wiem co robiæ.
iwcia198 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-16, 16:05   #55
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Worki pod oczami.

Od kwasu, na worki lepsza jest mezoterapia, najlepiej po³±czona z drena¿em limfatycznym. Podobno kwas mo¿e pogorszyæ sprawê.
auris jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-05, 12:33   #56
anna_heslech
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 6
cienie pod oczami

Cze¶æ Dziewczyny,

Rozwa¿am poddanie siê zabiegowi usuwania cieni pod oczami. Pomimo tego, ¿e siê wysypiam (codziennie ¶piê po ok 8-9h) mam wory pod oczami, a skóra w tym miejscu jest sino-¿ó³to-czerwona. Próbowa³am ju¿ ró¿nych kosmetyków, które mia³y rozwi±zaæ mój problem. Jednak nie zauwa¿y³am ¿adnych zmian (no mo¿e poza stanem konta ;p).

Trochê bojê siê takiego zabiegu. Skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna, a do tego to twarz i tu nie da siê ukryæ ¿adnych niedoskona³o¶ci gdyby co¶ posz³o nie tak.

Jakie s± wasze do¶wiadczenia w tym temacie? Robi³y¶cie taki zabieg? Je¶li tak to z jakim rezultatem?
anna_heslech jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-05, 17:38   #57
kredki_kolorowe
kredki_kolorowe
 
Avatar kredki_kolorowe
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: cienie pod oczami

A na czym taki zabieg polega?
__________________
Cuda wianki i niewidy..
kredki_kolorowe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-07, 19:16   #58
anna_heslech
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: cienie pod oczami

Z tego co siê orientowa³am gabinety medycyny estetycznej oferuj± bardzo ró¿ne zabiegi np:
- mezoterapia (ig³owa, bezig³owa)
- kwas hialuronowy
- toksyna botulinowa
- osocze bogatop³ytkowe
- nici hialuronowe

Niektóre z zabiegów s± jednorazowe inne trzeba powtarzaæ. Przy wiêkszo¶ci jest komentarz, ¿e zabieg jest bezbolesny i nie powoduje ¿adnej opuchlizny. Jednak nie wiem czym siê kierowaæ przy wyborze metody odpowiedniej dla mnie.
Mo¿e kto¶ wykonywa³ taki zabieg i podzieli siê swoimi wra¿eniami.
anna_heslech jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-09, 12:01   #59
bozena_laszczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: cienie pod oczami

Mam podobnie. Praktycznie ca³kowicie zrezygnowa³am z makija¿u oczu, bo ka¿dy kolor cieni w po³±czeniu z siñcami pod oczami sprawia, ¿e wygl±dam jak pani do towarzystwa.
bozena_laszczak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-10, 12:47   #60
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 187
Cienie pod oczami zabiegi na taki typ

Witajcie


Mam taki drobny problem. Od dziecka wa³czê ze swoimi cieniami pod oczami. Mam ich dosyæ bo wygl±dam jak po ca³odniowej imprezie albo naæpana. Dodaje mi to lat a i skóra bardzo szybko mi sie starzeje przez ilo¶æ korektorów. Zawsze my¶la³am ze jest to spowodowane ma³a ilo¶ci± t³uszczu pod oczami ale zdjêcie numer 2 przekonuje mnie , ¿e chyba nie do koñca mam racje.

Problem, uwierzcie mi , jest du¿o gorszy ni¿ na zdjêciu.

Czy kto¶ by mog³ mi pomóc w znalezieniu "przyczyny" moich cieni? Zna jakie¶ sposoby walki z nimi. Na prawde jestem juz zdesperowana


mam 23 lata
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 12228019_1030784370276605_145210789_o.jpg (24,0 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 12231699_1030783596943349_806428536_n.jpg (28,2 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 12231539_1030781280276914_207029011_n.jpg (37,7 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 12226713_1030781233610252_869916854_n.jpg (39,5 KB, 49 za³adowañ)
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-06-24 13:33:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.