Jak podkreślić swój typ urody? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 09:18   #1
Andzia93
Raczkowanie
 
Avatar Andzia93
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 304

Jak podkreślić swój typ urody?


Drogie Wizażanki!
A wiec - mam pytania Wyszukiwarka mi nie pomogła... Mam ciemniejszą karnacje - nie całkowicie blada, nie mocno ciemną - no taka średnia. Mocno brązowe włosy - prawie czarne i zielono- piwne oczy. Jestem szczupła i wysoka. Od strony dziadka jestem półormianką. A wiec jak podkreślac tego typu urode? Nie chodzi tylko o rzeczy typu boho itp. Chodzi o najprostsze jak choćby rurki - w jakim kolorze, dodatki, paski itp. Dodam, że w wakacje maluje włosy na czarno - choć w sumie dużej różnicy nie bedzie widac Dodam, że uwielbiam rurki Ale nie mam pomysłu na komponowanie sobie stroju.... jak podkreślić???
__________________
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to o czym inni tylko marzą.
Andzia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 09:58   #2
Late macchiato
Raczkowanie
 
Avatar Late macchiato
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 77
Dot.: Jak podkreślić swój typ urody?

zawsze wydaje mnie sie ze jesli ma sie dosc ciemna karnacje to fajnie jest ja podkreslic biala bluzeczka np. nie wiem jakiej dlugosci masz wlosy.... moze warto by lekko je podkrecic aby uzyskac efekt fali(zakladam ze masz proste). Rurki- jak dla mnie kolornie ma znaczenia. po prostu zeby Ci sie podobaly moze jakas etniczna bizuteria?
Late macchiato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:26   #3
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Jak podkreślić swój typ urody?

Jak podkreślać urodę a jak komponować i zestawiać ze sobą ubrania to 2 różne rzeczy.
Z opisu urody i twojego pochodzenia wynika,że najprawdopodobniej jesteś zimą.
Poczytaj o tym typie kolorystycznym-wystarczy wpisać w wyszukiwarkę typ kolorystyczny zima.Do naszego typu kolorystycznego dobieramy barwy strojów i kolory do makijażu, cienie dobieramy na zasadzie kontrastu do barwy tęczówki oka.
Jeśli chodzi o komponowanie zestawów ubrań-od tego jest dział szafa, do tego służy zestawianie barw na zasadzie kontrastów w oparciu m.in.o koło barw-już kiedyś o tym pisałam, poszukaj na forum "koło barw".
Strój dobieramy też do typu sylwetki-o sylwetkach można poczytać w internecie lub w książce "Księga kobiecych sylwetek".W w danych które są potrzebne do oceny sylwetki potrzebne ci będą następujące dane: szerokość ramion (czy są równe,krótsze,szersze niż szerokość bioder), szerokość bioder, szerokość talii, wiedza czy masz duży czy mały biust, czy masz długą czy krótką szyję.To podstawowe informacje do oceny sylwetki.Można tez zrobić sobie zdjęcie w ciemnym, mocno przylegającym stroju-np.w czarnych legginsach i czarnym t-shircie i porównać to zdjęcie z przykładami różnych typów sylwetek.Bo od typu sylwetki zależy to czy to góra czy dół stroju powinien przykuwać uwagę, gdzie umieścić pasek-w talii czy powyżej niej, jakie wybierać fasony ubrań itd.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Skoro lubisz rurki można pójść w kierunku rockowego looku (np rock glam-możesz np.w internecie podpatrzeć jak ubiera się Kate Moss) lub w modnym tej wiosny stylu rockabilly.
Link:
http://lula.pl/lula/1,97804,6516646,...ockabilly.html
Możesz np. połączyć rurki z koszulą w czerwoną lub czarną kratkę vichy.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Do rurek pasują też tuniki.Masz na tle większości Polek orientalną urodę więc możesz wybierać np.kolczyki i tuniki w orientalne,duże wzory w pasującej ci kolorystyce i też powinno to podkreślać twoją naturalną urodę.
Kobiety o twoim typie urody ładnie wyglądają gdy podkreślają oczy czarnym lub ciemnobrązowym/ciemnoszarym eyelinerem lub kajalem.

Edytowane przez All_that_jazz
Czas edycji: 2009-04-25 o 12:14
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:08   #4
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Jak podkreślić swój typ urody?

Jak jesteś zimą poczytaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=zimy
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4261
i koło barw
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1227134639
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.