Za duże wymagania ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-22, 10:00   #1
agath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6

Za duże wymagania ?


Witam, przeczytałam na forum prawie wszystkie wątki o problemach seksualnych, ale nie znalazłam dla siebie odpowiedzi.
współżyje od prawie 5 lat, początki były trudno-nudne, jak większość z nas, mało frajdy sprawiał mi sam stosunek. Najbardziej podniecające, było zdobywanie faceta, igraszki i odkładanie tego na później.
Chłopak z którym straciłam dziewictwo nie spisał się na medal, nie było w tym nic przyjemnego, jedyne co uratowało sytuacje, to to, że było wesoło i śmiałam się na okrągło.
Ale nie w tym rzecz.
Chodzi o to, że miałam wielu kochanków, i za każdym razem było tak samo, chęć zdobycia mężczyzny, poczucia dotyku była zawsze najsilniejsza. sam sex był taki sobie.
Od roku jestem ze swoim obecnym chłopakiem, skomplikowana sprawa, ale kocham go, podziwiam i szanuje, ale cały czas mi czegoś brakuję. On uwielbia się ze mną kochać, podniecam go, za każdym razem On przeżywa silne orgazmy, a ja...
...a ja nie.
i w tym problem.
Raz w życiu przeżyłam przygodę z 32 letnim facetem, który dotykał mnie jak żaden inny. Czułam, że on chce, że on podziwia kobiece ciało, że najbardziej chciał dobrze dla mnie, do tego stopnia, że nie pozwalał mi na nic. to było niesamowite.
I ciągle szukam tego u mojego chłopaka, on się stara, jasne, ale poświęca piersiom minute, kiedy dla mnie to za mało. Kiedy całuje mnie na dole...ja tego prawie nie czuję. Nie podziwia ciała, nie podziwia kobiecości...a to mnie blokuję. Mimo, że wiem, że on chce dla mnie najlepiej, to ja ciągle wyczuwam w powietrzu takie zniecierpliwienie, żeby zacząć się kochać.
Najgorsze jest to, że pierwsza minuta, kiedy jest we mnie, jest całkiem przyjemna, całej reszty poprostu nie czuję. I chce żeby już skończył.
Czy na tym ma polegać seks z ukochanym?
Zastanawiam się czasem, czy to ze mną coś nie tak, może ja poprostu nie umiem?
Za duże wymagania?
agath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:31   #2
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Za duże wymagania ?

Czy mówiłaś swojemu partnerowi, czego potrzebujesz, zeby osiagnać satysfakcję, czy liczysz na to, ze on zrobi coś sam z siebie i stanie się cud i będzie Ci dobrze? Bo jeśli nic nie mówisz, tylko cierpisz w milczeniu to naprawdę nic nie zmieni. Zdolności jasnowidzenia nie mają ani kobiety ani meżczyźni i najlepszym rozwiazaniem jest rozmowa.
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:38   #3
agath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Za duże wymagania ?

nie, no jasne, że rozmawiamy. tylko to jest tak, że on zaraz czuje się urażony...smutny, że jest gorszy.
Chodzi o to, że tęsknie za takim gorącym uniesieniem miłosnym, rodem z filmów romantycznych
Myślisz, że jestem odosobniona?
agath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:43   #4
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Za duże wymagania ?

Nie nie myślę. Tylko nie obraź się za to, co napisze, ale wyobrażenia z rodem filmów i powiesci romantycznych nijak się mają do rzeczywistości. Inna rzecz, że mężczyźni generalnie nie lubią, jeśli daje im się do zrozumienia (mniej lub bardziej wyraźnie), ze robią cokolwiek niezgodnie z naszymi oczekiwaniami - sęk w tym, zeby te oczekiwania wyrazić w taki sposób, zeby wilk był syty i owca cała
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:49   #5
agath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Za duże wymagania ?

prawda spróbuje jutro porozmawiać, tak o przy filmie czy coś .... może wybiore jakąś scene filmową i mu przy okazji powiem, że bym tak chciała mogłoby być całkkiem zabawnie.... dzięki
agath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:50   #6
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Za duże wymagania ?

Życzę powodzenia!
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:51   #7
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Za duże wymagania ?

Raz to co pisze Margot, ale druga kwestia to ta, o której napisałaś. Kochasz swojego chłopaka, szanujesz i podziwiasz, ale w seksie nie chodzi o szanowanie bla bla bla tylko o chemię. Ty go podniecasz, ale On nie podnieca Ciebie i tu jest problem.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 11:05   #8
madziamkk
Raczkowanie
 
Avatar madziamkk
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 268
Dot.: Za duże wymagania ?

Ja wychodze z zalozenia, ze na samym poczatku mowie czego oczekuje. Z moim obecnym TZ-tem odbylismy kiedys bardzo dluga rozmowe, co lubimy, co nam sie podoba, a czego nie tolerujemy... Taka rozmowa bardzo pomaga, czasami jeszcze wracamy do tego tematu, zeby poprawic cos, polepszyc... I uwielbiam to ze on tak dobrze mnie zna pod tym wzgledem
__________________
madziamkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 15:30   #9
kar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mazowsze :)
Wiadomości: 90
Dot.: Za duże wymagania ?

Hm, ja też niegdyś miałam podobny problem - mój TŻ po prostu ignorował grę wstępną, trochę mnie tam pomiział, podotykał i od razu przechodził do sedna. Ja oczywiście - zero satysfakcji, to chyba logiczne. W końcu kiedyś doszło do luźnej rozmowy dot. gry wstępnej i powiedziałam mu wprost, że ja potrzebuję trochę więcej czasu, niż on. Wziął to sobie do serca, jest już lepiej, a czasem jak mu się zapomni i ma zamiar już wchodzic, to po prostu mówię mu "Jeszcze nie.."
Niestety, panowie nie są w stanie postawic się w naszej sytuacji, bo oni prawie zawsze są gotowi na seks : ))))))
kar_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 17:03   #10
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Za duże wymagania ?

Niekoniecznie

Edytowane przez 201712222212
Czas edycji: 2015-02-08 o 13:57
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 17:28   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Za duże wymagania ?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Raz to co pisze Margot, ale druga kwestia to ta, o której napisałaś. Kochasz swojego chłopaka, szanujesz i podziwiasz, ale w seksie nie chodzi o szanowanie bla bla bla tylko o chemię. Ty go podniecasz, ale On nie podnieca Ciebie i tu jest problem.
Dokładnie. Jakby w seksie chodziło o szanowanie się i wielką przyjaźń ble ble ble, to by nie było bardzooo wielu par i stosunków . Znam takie parki, że drą koty równo, ale jak jest seks, to szał ciał. Oczywiście trzeba szukać złotego środka - kogoś kogo uwielbiamy w łóżku i poza nim.

Sama mu pokazuj czego chcesz, przejmij inicjatywę, ale nawet najbardziej wyrafinowane zabawy nic nie dadzą, jeśli to nie jest TEN facet (lub jeden z TYCH - bo przecież niejeden może być w życiu pisany - którzy mogą Cię doprowadzić do pozytywnego szału).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 19:02   #12
agath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Za duże wymagania ?

ach dziewczyny. właśnie.
to jest tak, że nawet jeśli mówimy że z sexem ma iść szacunek, to w jaki sposób szanuje się kobiece potrzeby?
nie szanuje się. On może i by chciał, ale nie potrafi albo mu się nie chce, a jak każdy wie, ćwiczenie czyni mistrza?
wiem, o tym, że mało atrakcyjni panowie, żeby nadrobić stają sie nieziemskimi kochankami, troskliwymi, pieszczotliwymi, uważnymi.
nie ma się przy nich wyrzutów sumienia, kiedy jest nam dobrze, bo oni szczerze pragną naszych szczytowań
to dlaczego nie może być tak, że nasz ukochany też będzie się starał?
czasem się zastanawiam, czy my, kobitki, nie za bardzo rozpieściłyśmy panów....
agath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 06:38   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Za duże wymagania ?

Cytat:
Napisane przez agath Pokaż wiadomość
ach dziewczyny. właśnie.
to jest tak, że nawet jeśli mówimy że z sexem ma iść szacunek, to w jaki sposób szanuje się kobiece potrzeby?
nie szanuje się. On może i by chciał, ale nie potrafi albo mu się nie chce, a jak każdy wie, ćwiczenie czyni mistrza?
wiem, o tym, że mało atrakcyjni panowie, żeby nadrobić stają sie nieziemskimi kochankami, troskliwymi, pieszczotliwymi, uważnymi.
nie ma się przy nich wyrzutów sumienia, kiedy jest nam dobrze, bo oni szczerze pragną naszych szczytowań
to dlaczego nie może być tak, że nasz ukochany też będzie się starał?
czasem się zastanawiam, czy my, kobitki, nie za bardzo rozpieściłyśmy panów....
W Twoim wypadku się tak dzieje, a nie we wszystkich związkach. Strasznie uogólniasz.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 07:00   #14
wild girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 408
Dot.: Za duże wymagania ?

kobieta musi miec wymagania
porozmawiaj z nim szczeze jesli on nie umie odgadnac co Cie kreci,powiedz mu czego oczekujesz,zgadzam sie z tym ze jesli nie ma chemii to moze to jednak nie ten facet...
__________________
Wystepek jest malowniczy, cnota - jakze bezbarwna...
wild girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 10:45   #15
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Za duże wymagania ?

Na pewno nie wymagasz zbyt wiele. Ja miałam kilku partnerów od których nie wymagałam zbyt wiele przez co seks stał się dla mnie czesto nudny, nieciekawy, zazwyczaj z góry zakładałam ze nie mam szans na orgazm pozatym miałam prolemy z nawilżeniem. Dopiero odpowiednia partner pokazał mi co to prawdziwy seks mimo ze jestem jego pierwszą partnerką potrafi udowodnić mi ze niemozliwe staje się możliwe. Z poprzednimi partnerami rozmawiałam, kombinowałam co jeszcze zmienić aby było mi lepeiej ale brakowało ciągle czegoś. Okazalo się że ogomne znaczenie ma namiętność, i to nie tylko podczas gry wstępnej ale tez w czasie stosunku. Jeśli partner podczas gry wstępnej pieści kobietę z myslą "no podnieć się wreszcie chce sie juz kochać" trudno oczekiwac dobrych efektów. Musi naprawde tego chcieć, gra wstępna może być przyjemna dla obojga, a kobieta tez powinna się w nią angażować. Jeszcze kilka miesięcy temu tego nie wiedziałam, nie sądziłam ze zmiana partnera coś zmienia, a jednak zmienia łącznie ze sposobem myślenia.

Edytowane przez ecencia
Czas edycji: 2009-10-23 o 10:49
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 18:49   #16
nadia24l
Raczkowanie
 
Avatar nadia24l
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 212
Dot.: Za duże wymagania ?

Każdy ma jakieś upodobania i preferencje. Z tego co piszesz Twój partner nie robi tego jak byś oczekiwała, stąd można wnioskować, że ma trochę inne oczekiwania niż Ty. Więc albo pogadacie o tym i się jakoś dogadacie, zmienicie, dopasujecie żeby obojgu było fajnie, albo będziesz niezadowolona z seksu.

Z drugiej strony spójrz też na to okiem Twojego faceta. Ty masz takie oczekiwania, on inne. Jego odczucia są tak samo ważne jak Twoje, więc nie możesz stawiać tylko swojej przyjemności na pierwszym miejscu i chcieć żeby facet totalnie się zmienił dla Ciebie, bo wówczas jemu może przestać być już fajnie z Tobą w seksie.
nadia24l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 18:49   #17
agath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Za duże wymagania ?

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Na pewno nie wymagasz zbyt wiele. Ja miałam kilku partnerów od których nie wymagałam zbyt wiele przez co seks stał się dla mnie czesto nudny, nieciekawy, zazwyczaj z góry zakładałam ze nie mam szans na orgazm pozatym miałam prolemy z nawilżeniem. Dopiero odpowiednia partner pokazał mi co to prawdziwy seks mimo ze jestem jego pierwszą partnerką potrafi udowodnić mi ze niemozliwe staje się możliwe. Z poprzednimi partnerami rozmawiałam, kombinowałam co jeszcze zmienić aby było mi lepeiej ale brakowało ciągle czegoś. Okazalo się że ogomne znaczenie ma namiętność, i to nie tylko podczas gry wstępnej ale tez w czasie stosunku. Jeśli partner podczas gry wstępnej pieści kobietę z myslą "no podnieć się wreszcie chce sie juz kochać" trudno oczekiwac dobrych efektów. Musi naprawde tego chcieć, gra wstępna może być przyjemna dla obojga, a kobieta tez powinna się w nią angażować. Jeszcze kilka miesięcy temu tego nie wiedziałam, nie sądziłam ze zmiana partnera coś zmienia, a jednak zmienia łącznie ze sposobem myślenia.
i to są święte słowa, nie uogólniam, tylko opisuje swoją sytuacje, i wiem, że tak dzieje się dosyć często...
mam poprostu problem, bo związałam się z cudownym facetem, któremu brak fantazji w łózku.
agath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 22:50   #18
Amer Comme Chicotin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Za duże wymagania ?

Mam stałego partnera od 3 lat, a współżyjemy bardzo, bardzo rzadko. W tej chwili praktycznie wcale. A chciałabym, ale jakoś tak nigdy nie wychodzi. Czasem sie zastanawiam jakim cudem mężczyzna nie potrzebuje seksu. Ja nie wiem po której stronie leży wina, że tego nie robimy. Niby oboje chcemy a i tak lipa. Ja czuje, ze tego potrzebuje, ale jak on jest przy mnie to nie chce mi się kochać. On niby chce, ale nie wiem czy zależy mu aż tak bardzo. Nigdy nie miałam orgazmu, nie było nigdy też jakos super wyjatkowo. Wydaje mi się, że on sie za mało starał, żeby to mi było przyjemnie. Tzn. nie robił za wiele w tym celu. Po prostu sie kochaliśmy i tyle.Doszłam do wniosku, że taki seks nie sprawia mi przyjemności i wole sie wcale nie kochać niż tak.. Bo leże tylko i myśle, żeby już skończył bo i tak wiem,że nie będzie żadnego oh i ah :/

Coraz czesciej zaczynam myslec, ze on mi nie jest w stanie sprawic przyjemnosci, a najgorsze jest to, ze kocham go i pod innymi wzgledami jest nienajgorzej. Nie wyobrazam sobie zwiazku bez udanego seksu.Męczy mnie to coraz bardziej. Chciałabym żeby mnie z partnerem łączył także dobry seks
__________________
-Gdzie są ludzie? - zaczął znowu Mały Książę. - Czuję się trochę osamotniony w pustyni ...
-Wśród ludzi jest się także samotnym - rzekła żmija.

Antoine de Saint-Exupery "Mały Książę"


Najpiękniejszych chwil w zyciu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Edytowane przez Amer Comme Chicotin
Czas edycji: 2009-10-23 o 22:52
Amer Comme Chicotin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.