moja metamorfoza - POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-08, 21:41   #1
Bob Budowniczy
Przyczajenie
 
Avatar Bob Budowniczy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
GG do Bob Budowniczy

moja metamorfoza - POMOCY!


Witajcie! Bardzo marzę o metamorfozie, głównie ze względów psychicznych – pragnę zmiany, przyczyny by zacząć, jak to się mówi, „od nowa”. Proszę Was kochane Wizażanki od metamorfoz, podzielcie się ze mną opiniami. Jaka zmiana by mi pasowała? Nie mam pojęcia jakim jestem typem urody. Włosy mam ciemny blond (chociaż nie widać tego na zdjęciach, wszędzie mam mocno przyciemnione, nie wiem dlaczego) wpadający w jasny brąz, kiedyś kilka razy traktowałam je chną i miały rudawy połysk. Podobało mi się ale teraz mam włosy wyblakłe od słońca na czubku głowy i pomyślałąm, że może lepiej je rozjaśnić? Sięgają pasa, nie chcę ich ścinać, są zdrowe. Oczy (tego też nie widać na zdjęciu) są bardzo niebieskie, czasem aż „soczewkowo” niebieskie, ale troszkę blakną kiedy jestem smutna. Chciałabym wiedzieć jak mogłabym je podkreślić, wyeksponować, jak umalować. I zrobić coś z włosami, ale nie ścinać diametralnie, może tylko lekko coś zmienić. Ale zaraz, jest specjalna ankieta

1. Jak się opalasz – najpierw na czerwono (vide jedno ze zdjęć) ale później opalenizna jest ciepła.

2. Kolor oczu
– niebieskie. Tęczówki mają granatową obwódkę a w środku są błękitne z granatowymi nielicznymi plamkami. Brwi i rzęsy są między ciemnym blond a brązem.


3. Piegi – nigdy nie miałam, pieprzyków też prawie nie mam

4. Cera – Wiem, że to strasznie brzmi, ale NIE WIEM jaki ma odcień… Ani oliwkowy, ani porcelanowy. Raczej jednak jasny, ogólnie całe ciałko mam jasne. Rumienię się na czerwono (chyba?)

5. Naturalny kolor włosów – Ciemny blond–jasny brąz. Przy karku, pod spodem, raczej popielate przebłyski, na czubku głowy i od zewnątrz złotawo-brązowe, a na końcach rude refleksy po chnie


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) Jasny, łososiowy

7. W jakich kolorach Czuję się dobrze w brązach, fioletach, czerni, bieli, grancie i czerwieni ale nie wiem czy właśnie w nich jest mi najlepiej


Ubieram się trochę tak w co popadnie, lubię swetry i trochę folkowy, zgrzebny styl, jednak jest za mało kobiecy. Mam zgrabne nogi, całkiem kształtny biust, słabe wcięcie w talii nad którym mocno pracuję, dość szerokie plecy niestety i bioderka też. Lubię chodzić w spódnicach. Wiem że bez zdjęcia figury będzie dość trudno doradzić. Patrząc na te trzy panie: http://www.taliaforte.com.pl/pics/typysylwetki.gif to chyba byłąbym środkową. Aha, szczuplutka to ja nie jestem ale otyła też nie. Mierzę 166 cm. Aktualnie na diecie i w trakcie ćwiczeń :P

Załączam fotki mojej buzi, I co powiecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ewaewa.JPG (36,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg esbann.JPG (82,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewachile.jpg (6,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chileewa.jpg (13,1 KB, 28 załadowań)
__________________
Od smaku i zapachu czeremchy nad rzekami
Idzie świadomość gąszczem laurów, hibiskusów
Zbierając w zieloną puszkę okazy Ziemi
Bob Budowniczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 21:47   #2
Bob Budowniczy
Przyczajenie
 
Avatar Bob Budowniczy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
GG do Bob Budowniczy
Dot.: moja metamorfoza - POMOCY!

Chyba zapomniałąm Was poprosić o sugestię w których kolorach byłoby mi najbardziej do twarzy, i dołączam jeszcze jedno zdjęcie. Zupełnie bez makijażu (strasznie się świeci i pryszczy mnóstwo, ale ostatnio cera się bardzo wysuszyła a po pryszczach śladu nie ma)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ewaewaewa.JPG (45,3 KB, 49 załadowań)
__________________
Od smaku i zapachu czeremchy nad rzekami
Idzie świadomość gąszczem laurów, hibiskusów
Zbierając w zieloną puszkę okazy Ziemi
Bob Budowniczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 15:08   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: moja metamorfoza - POMOCY!

przede wszystkim zapuść brwi, teraz są zbyt cienkie i proste.
Buzia z wyrazistą broda i mocną kwadratową dolną szczęką, raczej niskie czoło-nie zasłanaij go. Wycieniowałabym włosy w okolicy najszerszych miejsc czyli szczęki tak by zachodzily na twarz.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 11:52   #4
Bob Budowniczy
Przyczajenie
 
Avatar Bob Budowniczy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
GG do Bob Budowniczy
Dot.: moja metamorfoza - POMOCY!

Dzieki, Agabil. Brwi takie mam z natury, ale pomysł z wycieniowaniem włosów dokoła twarzy podoba mi się i to jest co o co mi chodziło ale mi samej nie wpadło do głowy

Jednak po to napisalam tyle o sobie żeby móc otrzymać trochę więcej informacji. Może powiecie mi coś więcej Chciałabym przynajmniej się dowiedzieć, którą jestem porą roku, żeby korzystniej dobierać kolory.
__________________
Od smaku i zapachu czeremchy nad rzekami
Idzie świadomość gąszczem laurów, hibiskusów
Zbierając w zieloną puszkę okazy Ziemi
Bob Budowniczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 13:39   #5
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: moja metamorfoza - POMOCY!

do niebieskich oczu pasują takie kolory jak: fiolet, brąz, zieleń, złoto, róż, pomarańcz. ogólnie unikaj niebieskich cieni, bo przygaszą kolor Twoich oczu.
wydaje mi się, że jesteś latem, ale pewności niestety nie mam, bo możesz byś wiosną. najlepiej poczytaj tu:
http://www.wizaz.pl/images/agatam/romantyczne_lato/
http://www.wizaz.pl/images/agatam/klasyczna_wiosna/

tutaj znajdziesz też pomocne wskazówki dot. kolorystyki w stroju i makijażu
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.