Ma³y cz³onek - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-06-09, 23:20   #1
zalamany25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 11

Ma³y cz³onek


Witam.Musze siê podzieliæ z kims moim problemem bo czuje ze bardzo ze mn± zle. W wieku m³odzienczym by³em operowany kilkukrotnie z powodu spodziectwa, przez co moj penis jest bardzo ma³y. Ma okolo 10 cm i jest niewiele grubszy niz dwa palce. Mimo ¿e mam 25 lat moje kontakty seksualne moge zliczyc na palcach jednej rêki. Jestem srednio przystojny i dobrze zbudowany. Podobam siê przedstawicielkom p³ci pieknej. Z racji mojego "ma³ego" kompleksu jestem niesmialy. Ciezko mi nawiazywac kontakty z kobietami. Dla swoich dotychczasowych partnerek by³em bardzo czu³y. Uwielbiam dlugie pieszczoty. One niestety liczy³y raczej na przyjemosci wywo³ane penetracj±. Z tak ma³ym przyrodzeniem ciêzko jest mi co¶ na tym polu wskóraæ.Có¿...tak naprawde nie da³y mi na to szansy. Okropne to uczucie widziec rozczarowanie,lub drwine na twarzy kobiety, w intymnej sytuacji. Zaczynam popadaæ w depresje. Bojê siê ze nigdy nie bêdê w stanie daæ zadnej kobiecie tego czego pragnie. Chocia¿ przez to wszystko jestem nie¶mia³y i wydaje sie ma³omówny, to mam rózne zainteresowania, które czynia mnie chyba ciekawym cz³owiekiem. Jestem oczytany, wysporotwany i niezle zarabiam. Jestem wra¿liwy i czu³y. Potrafie kochac bardzo mocno. Ale chyba wszystkie moje zalety gin± w obliczu tej wady, na któr± nie mam zadnego wp³ywu. I to mnie boli najbardziej. Czy sa na swiecie kobiety które zaakceptowa³yby mnie? Czy na d³u¿sz± metê wszystko sporwadzi sie tylko do jednego?
zalamany25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-10, 12:30   #2
Biedroneczka_8888
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka_8888
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Ma³y cz³onek

Wiem, ¿e Ciê to za³amuje i rozumiem. Ale wydaje mi sie, ze prawdziwe uczucie nie widzi takich wad( romantyczka ¿e mnie) i na udan± penetracje jest wiele sposobów, np nak³adki. Ja sie nie znam, ale nie poddawaj siê
Biedroneczka_8888 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-10, 13:08   #3
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 9 304
Dot.: Ma³y cz³onek

Nie bêdê wchodziæ w szczegó³y techniczne, ale przykre jest to, ¿e trafi³e¶ na takie kobiety. Nie wyobra¿am sobie, ¿eby facet mnie np. wy¶mia³ po zdjêciu ubrania
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-10, 13:24   #4
grubella
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 5 995
Dot.: Ma³y cz³onek

Ja my¶lê, ¿e w koñcu znajdziesz kobietê , która nie zwraca uwagi na szczegó³y anatomiczne.
Podobno wcale nie tak wiele kobiet osi±ga orgazm pochwowy i dla nich nawet cz³onek znacznie wiêkszych wymiarów ni¿ Twój niczego nie zdzia³a.
S± te¿ kobiety, które wol± ma³e penisy z powodu swojej budowy anatomicznej. By³y w±tki na wiza¿u gdzie dziewczynom nie odpowiada³ zbyt du¿y jak dla nich penis partnera z powodu ich budowy.
Te kobiety które spotka³e¶ to nie warte lania ³ez po nich. Brak taktu, brak kultury, nie potrafienie wy³uskania tego co najcenniejsze w cz³owieku.
I na pewno nie by³o mi³o¶ci wzajemnej miêdzy wami.
Bo odtr±cenie kogo¶ z takiego powodu jak penis nieco poni¿ej statystycznej ¶redniej normy wielko¶ci to oznaka braku uczuæ ze strony tej kobiety i g³upoty. Bo orgazm mo¿na ³atwo osi±gn±æ ró¿nymi sposobami.
A warto¶ciowego cz³owieka spotkaæ trudno.
Nie za³amuj siê , szukaj dalej, olewaj takie zachowania.
W koñcu znajdzie siê taka , która doceni ca³ego Ciebie a nie cz±stkê.
grubella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-10, 17:19   #5
Elena1603
Raczkowanie
 
Avatar Elena1603
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 154
Dot.: Ma³y cz³onek

wielko¶æ siê liczy ale... w t± negatywn± stronê... np. w kwestii seksu analnego ma³y cz³onek jest lepszy, w kwestii seksu oralnego ma³ego penisa mo¿na wzi±æ do koñca, poza tym pochwa jest elastyczna (we mnie mo¿na w³o¿yæ rêkê do ³okcia i mam orgazm kiedy On we mnie wchodzi, a naprawdê nie ma du¿ego), zawsze mo¿na do³o¿yæ zabawki i ju¿ bêdzie.... latanie po ¶cianach.

To c mi osobi¶cie nie odpowiada w tym co piszesz, to dobroæ , czu³o¶æ, delikatno¶æ... po prostu w nadmiarze to nie takie fajne - moim prywatnym zdaniem.

a technika - milion razy wa¿niejsza. i na serio byli faceci którzy mieli po 20 cm i.... du¿o mniejsi.... a pierwszy orgazm mia³am z Nim...
Elena1603 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-10, 22:17   #6
zalamany25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Ma³y cz³onek

Ciêzko sie nie za³amywaæ. Doprowadza³êm do orgazmu wiekszo¶c moich partnerek w taki czy inny sposob. Slysza³em po tym tylko ze jestem fajny, ale problem mojego penisa by³ dla nich nie do przeskoczenia. Po ostatnich niepowodzeniach zamkn±lem sie w sobie i musi wiele wody up³yn±æ nim przyjdzie mi ochota na poznanie kogos nowego, nie wspominajac o dzieleniu sie intymnymi sekretami czy pój¶ciu do ³ó¿ka. Wiele kobiet na forach twierdzi ze liczy sie w³a¶nie uczucie. Có¿ albo s± to puste frazesy, albo wszystkie te warto¶ciowe s± juz zajête.

chochlik kornwalijski
Owszem jest to smutne. Przyjmowa³em to jednak z godno¶ci±. My¶la³em ¿e mam wystarczaj±co tward± psychikê by próbowaæ do skutku. Ale ostatnio co¶ pêk³o i chyba przestaje wierzyæ.

Elena1603
Odno¶nie czu³o¶ci. Wiem ¿e w nadmiarze nic nie jest dobre. Zachowuje w tym mêski umiar. Wszak mê¿czyzn± jestem, chocia¿ ostatnio siê nim nie czuje.

Edytowane przez zalamany25
Czas edycji: 2014-06-10 o 22:28
zalamany25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-10, 22:25   #7
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 9 304
Dot.: Ma³y cz³onek

Cytat:
Napisane przez zalamany25 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciêzko sie nie za³amywaæ. Doprowadza³êm do orgazmu wiekszo¶c moich partnerek w taki czy inny sposob. Slysza³em po tym tylko ze jestem fajny, ale problem mojego penisa by³ dla nich nie do przeskoczenia. Po ostatnich niepowodzeniach zamkn±lem sie w sobie i musi wiele wody up³yn±æ nim przyjdzie mi ochota na poznanie kogos nowego, nie wspominajac o dzieleniu sie intymnymi sekretami czy pój¶ciu do ³ó¿ka. Wiele kobiet na forach twierdzi ze liczy sie w³a¶nie uczucie. Có¿ albo s± to puste frazesy, albo wszystkie te warto¶ciowe s± juz zajête.

chochlik kornwalijski
Owszem jest to smutne. Przyjmowa³em to jednak z godno¶ci±. My¶la³em ¿e mam wystarczaj±co tward± psychikê by próbowaæ do skutku. Ale ostatnio co¶ pêk³o i chyba przestaje wierzyæ.
Bo to prawda wiêkszo¶æ bez uczucia nie pójdzie z facetem do ³ó¿ka,a jak ju¿ jest uczucie to takie rzeczy jak rozmiar schodz± na dalszy plan. A Ty trafi³e¶ po prostu na nieodpowiednie kobiety, tak samo jak kobiety trafiaj± na okropnych facetów. Takie jest moje zdanie.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 14:22   #8
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 883
Dot.: Ma³y cz³onek

no jak mo¿na kogo¶ wy¶miaæ w takiej intymnej sytuacji? cios poni¿ej pasa, ¿e tak powiem... nie wiem, na jakie kobiety trafia³e¶, ale uwierz, ¿e Twoje dziesiêæ centymetrów nie czyni Ciê mniej mêskim facetem wzglêdem posiadaczy dwa razy wiêkszych przyrodzeñ. w ogóle nie jest powiedziane, ¿e nie zdzia³asz tyle, co oni. popracuj jedynie nad doborem partnerek, bo smutny jest brat taktu poprzednich...
__________________
Dopóki mogê i¶æ o w³asnych si³ach,
pójdê tam, gdzie
zechcê.


sistermorphine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-12, 19:45   #9
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 5 107
Dot.: Ma³y cz³onek

Nie ka¿da kobieta jest jak te na które trafi³e¶.
Je¿eli jeste¶ warto¶ciowym facetem, przystojnym, pracowitym itp pomijaj±c te cechy... Nie oszukujmy siê, ¿e seks nie jest wa¿ny, bo jest bardzo wa¿ny! Oraz mia³abym orgazm ³echtaczkowy, to pochwowy mi do szczê¶cia nie potrzebny
To, ¿e Twój penis ma 10 cm nie znaczy, ¿e seks jest kiepski, krótki czy co¶ w tym stylu
Ja bym jak najbardziej mog³a z takim facetem byæ i by³abym bardzo szczê¶liwa w takim zwi±zku

PS. Mam ju¿ mê¿a
Jeannee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-12, 21:06   #10
CunningBeast
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Ma³y cz³onek

Mam znajomego, który ma bardzo podobny problem do Ciebie. Rozwi±za³ go w prosty sposób. Znalaza³ sobie bardzo drobn± kobiete i jego przyrodzenie nie jest problemem a on nie ma kompleksów.
CunningBeast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-12, 23:20   #11
zalamany25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Ma³y cz³onek

Dzieki wszystkim za slowa wsparcia. Có¿. Czas pozbieraæ sie do kupy i poszukaæ drugiej po³ówki. Tym razem ostro¿niej.
zalamany25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 21:58   #12
zuhanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Ma³y cz³onek

G³owa do góry ! Na pewno znajdzie siê taka kobieta, która zaakceptuje Ciebie w 100%, bez ¿adnych wad Twoja nie¶mia³o¶æ jest spowodowana w³a¶nie tym, o czym mówisz. Przestañ siê baæ i spróbuj kogo¶ poznaæ. Otwórz siê
Kiedy¶ musisz spróbowaæ, trauma minie.
Nie wiem jak mo¿na wy¶miaæ kogo¶ prosto w twarz. Przecie¿, to nie jest Twoja wina. Szczyt chamstwa.. Te dziewuchy tupetu nie maj±.. Nie przejmuj siê, g³owka do góry
zuhanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-13, 23:27   #13
zalamany25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Ma³y cz³onek

Wiesz zuhanka by³em gotowy na to ¿e zostane raz czy dwa wy¶miany. Wkoncu nie jestem na tym ¶wiecie od wczoraj i zdaje sobie sprawe ¿e ró¿ni ludzie st±paja po tym ¶wiecie. Du¿o bardziej bola³o mnie kiedy dziewczyna z która wi±za³êm nadzieje powiedzia³a ze jestem fajny ciekawy itp, ale ten ma³y penis jest dla niej nie do zaakceptowania. Inne, do których sie nastawi³em bardzo optymistycznie, poprostu przestawa³y sie odzywaæ. To bola³o chyba mocniej. Boli mnie ¿e nie moge ¿yæ tak jak chce. Korzystaæ z m³odo¶ci tak jak chcê. Boli mnie ¿e co bym sob± nie zareprezentowa³, co bym nie zrobi³, to u wiêkszo¶ci kobiet jestem poprostu spalony na dzieñ dobry. Wasze wypowiedzi sugeruj± mi ¿e jest dla mnie szansa, jednak wypowiadaj±c sie na tu na forum czysto teoretycznie, nie wiecie jaka by³aby wasza reakcja gdyby¶cie to Wy trafi³y na mnie. Dobra bo mia³em sie nie u¿alaæ a zaczynam to robiæ. Kiepsko ostatnio z moja psychik±.

Edytowane przez zalamany25
Czas edycji: 2014-06-14 o 00:09
zalamany25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 00:06   #14
trunfio
Rozeznanie
 
Avatar trunfio
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 851
Dot.: Ma³y cz³onek

Mój Drogi, po pierwsze musisz zdaæ sobie sprawê, ¿ê znaczna wiêkszo¶æ kobiet nigdy w swoim ¿yciu nie osi±ga orgazmu waginalnego, niezale¿nie od rozmiaru cz³onka partnera. 90% tych, które mówi± ci, ¿e maj± k³ami±. Sorry dziewczyny

Te kobiety, o których mówisz najprawdopodobniej odrzuci³y ciê nie dlatego, ¿e nie mog³e¶ ich porz±dnie zer*n±æ tylko dlatego, ¿e zauwa¿y³y/wyczu³y , ¿e masz na tym punkcie kompleks. Kompleksy w ³ó¿ku to jedna z najmniej atrakcyjnych rzeczy, chyba ¿e kto¶ jest fetyszyst±-sadyst± napawaj±cym siê dyskomfortem partnera. Ewentualnie mog³o byæ tak, ¿e nauczono je: du¿y penis - dobrze, ma³y - ¼le. Oczekiwania kulturowe wobec odpowiedniego zestawu cech u partnera (czy to penis, czy samochód czy dobra praca) w bardzo du¿ym stopniu kreuj± indywidualne preferencje. Ale obiecujê ci, ¿e je¿eli choæ jedna wy¶mia³a rzeczywi¶cie dlatego, ¿e nie mog³e¶ dostarczyæ jej orgazmu waginalnego to i tak statystycznie du¿o.

Popracuj nad sob±. Nie nad swoim cia³em, tylko pewno¶ci± siebie. Poudawaj przed samym sob±, ¿e rozmiar twojego cz³onka w ogóle ciê nie obchodzi. Udawaj, ¿e cie nie obchodzi siedz±c z dziewczyn± i jedz±c lody w kawiarence. Udawaj, ze ciê nie obchodzi kiedy/je¶li zdecydujecie siê na seks. Jest mnóstwo przyjemnych rzeczy, które mo¿na w ³ó¿ku robiæ poza seksem waginalnym. Zrób jej dobr± minetê (ale naprawdê dobr±, nie tak± ¿eby czu³a siê w obowi±zku jêczeæ by nie zraniæ twoich uczuæ) na drugi dzieñ nawet nie bêdzie pamiêtaæ czy to by³o 10 czy 15 centymetrów. Znam kilka lasek, które w ogóle nie uprawiaj± PIV ze swoimi facetami i s± bardzo ze swego ¿ycia seksualnego zadowolone. Przede wszystkim nie oczekuj od dziewczyny, ¿e ona dostarczy ci orgazmu pozwalaj±c zamoczyæ kiedy wiesz, ¿e nie bêdzie mia³a z tego równej przyjemno¶ci.

¯yczê powodzenia
trunfio jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 00:23   #15
zalamany25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Ma³y cz³onek

Cytat:
Napisane przez trunfio Poka¿ wiadomo¶æ
Przede wszystkim nie oczekuj od dziewczyny, ¿e ona dostarczy ci orgazmu pozwalaj±c zamoczyæ kiedy wiesz, ¿e nie bêdzie mia³a z tego równej przyjemno¶ci.

¯yczê powodzenia
Nie jestem ³ó¿kowym egoist±. Zawsze w pierwszej kolejno¶ci dba³em o partnerkê. Prze¿ywa³y ze mn± ograzmy. Czy prawdziwe czy udawane? Nie wiem! Chyba prawdziwe bo stara³em daæ z siebie 110 %. Igraszki czêsto by³y dlugie. Ale zawsze na dlu¿sz± metê koñczy³o sie tak samo. Bardzo czêsto sam nie dochodzi³em bo mia³em na uwadze dobro partnerki, a niektóre z nich nie dba³y wogóle o moje doznania. Z perspektywy czasu wiem ¿e poszed³em do ³o¿ka z nieodpowiednimi kobietami. Ale by³y rownie¿ i bardziej wartosciowe osoby. I tu sie z Tob± musze zgodzic kompleks jest. I to "olbrzymi" a raczej malutki. I ten kompleks najbardziej dawa³ znaæ o sobie gdy czu³em ¿e mi na tej dziewczynie zale¿y i jej mo¿e zale¿ec na mnie. Có¿ zaczynam my¶leæ ¿e ten kawa³ek miêsa okre¶la to jakim siê jest mê¿czyzna. Pewnie nieslusznie. Dziêkujê Ci i wszystkim innym jeszcze raz za rady. Postaram sie z nich skorzystaæ.

Edytowane przez zalamany25
Czas edycji: 2014-06-14 o 00:51
zalamany25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 00:51   #16
trunfio
Rozeznanie
 
Avatar trunfio
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 851
Dot.: Ma³y cz³onek

A, i jeszcze jedno
Cytat:
Doprowadza³êm do orgazmu wiekszo¶c moich partnerek w taki czy inny sposob.
Sorry, ale tego nie wiesz.

Statystycznie kobieta czê¶ciej orgazm udaje, ni¿ go ma (chyba, ¿e siê masturbuje). Nie jest to oczywi¶cie twoja osobista wina, ale musisz znale¼æ sposób na to ¿eby upewniæ siê czy partnerka rzeczywi¶cie szczytowa³a. Potrzeba do tego sporo zaufania, bo czêsto kobiety nie tyle wini± mê¿czyzn za brak orgazmu co czuj± siê zawstydzone, ¿e to z nimi jest co¶ nie tak.

Edit: to nie jest odpowied¼ na ostatniego posta, jak zaczyna³am pisaæ to jeszcze go nie by³o


---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 01:50 ----------

Cytat:
Có¿ zaczynam my¶leæ ¿e ten kawa³ek miêsa okre¶la to jakim jest mê¿czyzna.
Czê¶ciowo w³a¶nie tak jest.

Ale czekaj, nie za³amuj siê jeszcze bo... bycie mê¿czyzn± to jest zbiór norm kulturowych, które narzuca siê osobnikom p³ci mêskiej. I tych norm jest tak du¿o (choæ dla osobników p³ci ¿eñskiej jeszcze wiêcej!), ¿e ¿aden facet ich w stu procentach nie spe³nia. ¯ADEN. NIGDY

Rusz siê poza pragnienie bycia mê¿czyzn±. B±d¼ pewn± siebie osob±, odpowiedzialnym partnerem, ciekawym rozmówc±, kochankiem z wyobra¼ni±.

Ja nie mówiê, ze twój kompleks jest bez sensu. Mówiê, ¿e nic ciê z niego magicznie nie wyleczy je¶li dalej bêdziesz pragn±³ wiêkszego ch*ja (zgadujê teraz, ale czy nie mam racji?) zamiast popracowaæ nad tym ¿eby przestaæ widzieæ w tym wadê (I jak ci kiedy¶ która¶ wprost po zdjêciu majtek powie "oops jaki ma³y!" wci±gnij majty z powrotem odpowiedz "wow, na serio?" podnosz±c jedn± brew, wstañ i po prostu wyjd¼. Nie staraj siê jej zrekompensowaæ tego "ubytku" bo ¿adnego ubytku nie posiadasz).

Edytowane przez trunfio
Czas edycji: 2014-06-14 o 00:51
trunfio jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 01:15   #17
zalamany25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Ma³y cz³onek

Cytat:
Napisane przez trunfio Poka¿ wiadomo¶æ

Ja nie mówiê, ze twój kompleks jest bez sensu. Mówiê, ¿e nic ciê z niego magicznie nie wyleczy je¶li dalej bêdziesz pragn±³ wiêkszego ch*ja (zgadujê teraz, ale czy nie mam racji?) zamiast popracowaæ nad tym ¿eby przestaæ widzieæ w tym wadê (I jak ci kiedy¶ która¶ wprost po zdjêciu majtek powie "oops jaki ma³y!" wci±gnij majty z powrotem odpowiedz "wow, na serio?" podnosz±c jedn± brew, wstañ i po prostu wyjd¼. Nie staraj siê jej zrekompensowaæ tego "ubytku" bo ¿adnego ubytku nie posiadasz).
Wiesz. Ja rozumiem ¿e nie ma co p³akaæ nad rozlanym mlekiem. Wiem ¿e zamiast sie wku***æ na matke nature za to co mi zrobi³a, powinienem zaakceptowac siebie i staraæ sie "sprzedac" najlepiej to co mam. W teorii ³atwo powiedzieæ, ale po dotychczasowych "przygodach" jest jeszcze ciê¿ej. Nie mówie ze nie spróbuje, wiem ¿e mogê daæ radê. Nie wiem tylko ile jeszcze rozczarowan bêde w stanie znie¶æ. Mo¿e zabardzo sie tym przejmuje. Pewnie powinienem tak jak mówisz popracowaæ nad pewno¶ci± i samoocen±. Nigdy nie by³em minimalist±. Zawsze d±¿y³em do bycia conajmniej dobrym, we wszystkim co robie. Tu mi poprostu nie wychodzi. Znam tego powód przez który pojawi³ sie psychiczny zator. I ostatniej kwestii równie¿ ciê¿ko mi sie z Tob± nie zgodziæ. Powinienem by³ wstaæ i wyj¶æ, miast rekompensowaæ komus co¶ na co nie mam wp³ywu. Wynik³o to z pewno¶ci± z obni¿onej samooceny, spowodowaniej wczesniejszymi niepowowodzeniami. I generalnie po takim "rekompensowaniu" czu³em siê jeszcze podlej. Jeszcze mniej mêsko. Koniec z tym.
zalamany25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 02:06   #18
trunfio
Rozeznanie
 
Avatar trunfio
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 851
Dot.: Ma³y cz³onek

Cytat:
Wiem ¿e zamiast sie wku***æ na matke nature za to co mi zrobi³a, powinienem zaakceptowac siebie i staraæ sie "sprzedac" najlepiej to co mam.
Kochany, dalej nie do koñca rozumiesz. Matka natura nic nie zrobi³a, kultura ci zrobi³a. Nie sprzedawaj tego co masz zamiast. Nie li¿ jej zamiast j± zer*n±æ i nie b±d¼ czu³ym po to ¿eby zrekompensowaæ swój rozmiar. Obiektywnie rzecz bior±c du¿y cz³onek to jest ¿adna zaleta. Ju¿ ci to napisa³am, ale i kto¶ wcze¶niej wspomnia³a, ¿e wiêkszo¶æ kobiet nie do¶wiadcza orgazmu waginalnego. Rozmiar twego fiutka w jej pochwie nie ma znaczenia bo jaki by nie by³ ona i tak w ten sposób raczej nie dojdzie. Ale rozmiar fiutka ma wielkie znaczenie je¶li ca³y czas o nim my¶lisz. To siê rzuca w oczy niemal natychmiast, uwierz, a jak ju¿ ci mówi³am kompleksy s± anty-atrakcyjne.
trunfio jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 04:24   #19
Los Gringos Locos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 14
Ma³y cz³onek

.

Edytowane przez Los Gringos Locos
Czas edycji: 2014-06-14 o 04:25 Powód: .
Los Gringos Locos jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 11:58   #20
zuhanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Ma³y cz³onek

zalamany25, trunfio ma racjê. Te dziewczyny wyczu³y, ¿e masz na tym punkcie kompleks. G³owa do góry, nie za³amuj siê
Pomy¶l, ¿e zawsze kto¶ ma gorzej..
zuhanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-16, 16:39   #21
zalamany25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Ma³y cz³onek

Dzieki trunfio. Ta rozmowa nieco mi pomog³a. Obym w swoim ¿yciu trafia³ juz tylko na tak dojrzale my¶l±ce jak Ty kobiety.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez zuhanka Poka¿ wiadomo¶æ
Pomy¶l, ¿e zawsze kto¶ ma gorzej..
Jako¶ nie bardzo mnie to pociesza hehe.
zalamany25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-20, 10:25   #22
zalamany25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Ma³y cz³onek

.

Edytowane przez zalamany25
Czas edycji: 2014-09-21 o 20:12
zalamany25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-20, 11:10   #23
201609102148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7 330
Dot.: Ma³y cz³onek

Cytat:
Napisane przez zalamany25 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Postanowi³em od¶wie¿yæ ten temat. gdy¿ co¶ mnie trapi a tutaj nie bêdê musia³ wszystkiego powtarzaæ od nowa. Kiedy¶ wypowiedzi ludzi na tym forum bardzo mi pomog³y. No wiêc pozna³em kobiete. Zakocha³em siê. Z tego co mowi i co mi okazuje, z wzajemno¶ci±. Nasze po¿ycie uk³ada sie naprawde niezle. Mimo mojej przypad³o¶ci. Mimo tego ¿e ona nie chce uprawiaæ seksu oralnego. Osi±ga ze mn± orgazmy pochwowe, czasem wiêcej niz jeden podczas stosunku, gdy¿ mogê kochaæ sie dlugo. Podczas pierwszego stosuku sprawy potoczy³y sie tak, ¿e zestresowa³em siê i nic z tego nie wysz³o. Ona dowiedziala sie o mojej przypad³o¶ci. Mimo to nie uciek³a. Potem by³o juz tylko lepiej. Ostatnio jednak ten kompleks zacz±³ do mnie wracaæ. Ona nie ma ochoty kochaæ sie tak czêsto jak na pocz±tku. Wydaje mi siê ¿e robi to od niechcenia, czuje sie jakbym j± do tego zmusza³. Mo¿e to przez to ¿e ma duzo na g³owie i problem w pracy. Ale ja obawiam siê ¿e mo¿e ona pragnie tego uczucia wype³nienia i g³ebszej penetracji, którego ja jej zapewnic nie mogê.Frustruj±ce mo¿e byæ te¿ ¿e nie mo¿emy kochaæ sie w wielu pozycjach. Mamy ledwo trzy wypróbowane. Wczesniej mia³a tylko jednego partnera seksualnego z którym nie osi±ga³a orgazmów, ale on by³ tam zbudowany normalnie. Ona nie ma problemów z dochodzeniem, ale on j± stresowa³.
Dowiedzia³em siê ze rozmawia ona o TYCH sprawach z przyjacio³k±, wiêc napewno toczy³y rozmowê o moim problemie. Ow± przyjacio³kê mam niebawem poznaæ (mieszkamy za granica) I nie podoba mi siê troche ¿e obcy ludzie wiedz± o mnie rzeczy, którzych nie wiedz± najblizsi znajomi.Od momentu w którym sie o tym dowiedzia³em, kompleks wróci³. Nie mam z kim o tym porozmawiaæ, poza tym nie potrafi³bym. Tak anonimowo jest lepiej. Wzbraniam sie od rozmowy z ni± na ten temat. Kompleksy przeszkadzaj±. Jak zobaczy ze sie tak tym martwie to równie¿ zacznie. My¶le coraz czêsciej nad skorzystaniem z us³ug seksuologa.


Przede wszystkim gratulujê znalezienia drugiej po³ówki

A teraz zadam sakramentalne pytanie Wiza¿u: Rozmawia³e¶ z ni± o tym?

Skoro w sumie dobrze siê Wam uk³ada, czemu nie chcesz szczerze z ni± porozmawiaæ? Nie musia³aby lataæ ze swoimi intymnymi problemami do psiapsió³ (swoj± drog± niefajnie, je¶li serio j± wprowadzi³a w szczegó³y). Zapytaj, czemu nie chce przyjmowaæ od Ciebie pieszczot oralnych, czemu nie ma ochoty na seks. Wielce prawdopodobne, ¿e oka¿e siê, ¿e to nic takiego, mo¿e rzeczywi¶cie stresuje siê prac i np krêpuje j± intymny zapach.
201609102148 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-20, 14:47   #24
zalamany25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Ma³y cz³onek

.

Edytowane przez zalamany25
Czas edycji: 2014-09-21 o 20:12
zalamany25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-20, 14:58   #25
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Ma³y cz³onek

jak wyglada to sredniowieczne podej¶cie?

ps. ma³y tzn ile ma cm? :P
paulx3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-20, 15:01   #26
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 9 304
Dot.: Ma³y cz³onek

Cytat:
Napisane przez zalamany25 Poka¿ wiadomo¶æ
Z przyjaciolka rozmawiala o moim malym czlonku juz Jakis czas temu. Co do milosc oralnej to pytalem i namawialem kilka razy. Twierdzi ze nie lubi i juz. Ponoc krepuja ja wspolokatorzy i dlatego nie ma ochoty na seks. Nie podoba mi sie teraz ze ta przyjaciolka wie o moim najbarzdziej intymnym i krepuiacym problemie. Zwlaszcza ze niebawem ja poznam i mysle ze bede sie czul nieswojo. Nie mam nawet ochoty jej poznawac. Jak moge naklonic partnerke by spojrzala na seks inaczej, niz z dotychczasowym sredniowiecznym podejsciem?
Nie mo¿na nikogo do niczego zmuszaæ. Skoro nie lubi i nie chce tego robiæ to to uszanuj.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-20, 17:04   #27
201609102148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7 330
Dot.: Ma³y cz³onek

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;48215393]Nie mo¿na nikogo do niczego zmuszaæ. Skoro nie lubi i nie chce tego robiæ to to uszanuj.[/QUOTE]



Racja

A je¶li mówi, ¿e to przez wspó³lokatorów, to czemu zak³adasz, ¿e Ciê ok³amuje? Spróbuj jej zaufaæ.

No i powiedz jej, ¿e nie chcesz, ¿eby rozmawia³a z kimkolwiek o Waszych intymnych sprawach, masz pe³ne prawo sobie tego nie ¿yczyæ i ona powinna to w stu procentach uszanowaæ.
201609102148 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-20, 18:27   #28
zalamany25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Ma³y cz³onek

.

Edytowane przez zalamany25
Czas edycji: 2014-09-21 o 20:12
zalamany25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-20, 18:40   #29
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 9 304
Dot.: Ma³y cz³onek

Cytat:
Napisane przez zalamany25 Poka¿ wiadomo¶æ
Troche sie boje ze moj rozmiar moze jej zaczac przeszkadzac. A przez to ze zamyka sie na inne zabawy, zaczna sie problemy. Moze nie powinienem tak myslec ale ostatnio odezwal sie znow kompleks. Od czasu gdy dowiedzialem sie ze rozmawiala z przyjaciolka.
¯aden rozmiar nie sprawi, ¿e dziewczyna zrobi co¶ czego nie chce Mo¿esz mieæ magiczn± ró¿d¿kê i powiêkszyæ sobie do 25 cm, a jak ona nie lubi orala to i tak nic z tego nie bêdzie. Nie zwalaj od razu wszystkiego na rozmiar
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-09-20 19:40:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.