wakacje!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 09:12   #1
Gnieciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Smile

wakacje!!!!!!!


witam serdecznie wszystkich!
chcialabym z wami sie podzielic moimi wrazeniami z wakacji. najlepsze wakacje w moim zyciu bo spedzilam je z mezem i moja rodzina. jestem podwrazeniem ze nasz kraj jest az tak piekny i ma wiele zakatkow do ktorych warto pojechac. moj maz nie jest polakiem i byl zachwycony i bardzo zdziwiony ze my polacy wyjezdzamy z naszego kraju. wiem ze tam moge zawsze spedzic najlepsze wakacje pod sloncem. polecam nasze polskie morze kolobrzeg.!!!!!!!!!!!!
Gnieciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 10:13   #2
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: wakacje!!!!!!!

witaj to fakt, że czasem nie doceniamy uroków naszego kraju i chętniej wypoczywamy za granicą. sama właśnie wróciłam z Węgier i było wspaniale, ale o polskich górach, które uwielbiam, nie zapomniałam i wkrótce wyjażdzam na mały wypad w Beskidy nad polskim morzem nie byłam hoho już dawno. może to za jakiś czas nadrobie?
podziel sie jeszcze swoimi wrażeniami czy wypoczywaliście tez w innych miejscowościach oprócz Kołobrzegu?
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 09:30   #3
Gnieciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: wakacje!!!!!!!

witam serdecznie!
nad polskim morzem bylam tylko tam w tym roku ze wzgledu na to ze bylam za krotko w polsce. Ale bylam w innych miejscach jak Krakow, lodz i musze stwierdzic ze jestem zakochana w Krakowie. kocham jezdzic do krakowa bo jest to bardzo urocze miasto i ma w sobie historie . ale mam nadzieje ze odwiedze inne miejsca naszego morza jak mielno bo slyszalam ze jest tam cudownie wiec nastepne wakacje wybiore sie tam moze ty masz jakies miejsca ktore warto odwiedzic.pozdrawiam
Gnieciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 09:52   #4
isiaczek
Zadomowienie
 
Avatar isiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: tam gdzie jest moje serce
Wiadomości: 1 153
GG do isiaczek
Dot.: wakacje!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Gnieciak
witam serdecznie wszystkich!
chcialabym z wami sie podzielic moimi wrazeniami z wakacji. najlepsze wakacje w moim zyciu bo spedzilam je z mezem i moja rodzina. jestem podwrazeniem ze nasz kraj jest az tak piekny i ma wiele zakatkow do ktorych warto pojechac. moj maz nie jest polakiem i byl zachwycony i bardzo zdziwiony ze my polacy wyjezdzamy z naszego kraju. wiem ze tam moge zawsze spedzic najlepsze wakacje pod sloncem. polecam nasze polskie morze kolobrzeg.!!!!!!!!!!!!
a masz może jakies fotki z kołobrzegu bo własnie sie tam wybieram i chciałabym zobaczyc jak tam jest,,,,
isiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 19:41   #5
asSsiek
Raczkowanie
 
Avatar asSsiek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 465
Dot.: wakacje!!!!!!!

tez chce
asSsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 20:17   #6
yasirah
Raczkowanie
 
Avatar yasirah
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: wakacje!!!!!!!

A jak morze w Kołobrzegu? Bo z tego co pamiętam to baardzo zimne chyba najzimniejsze na wybrzezu, bo tamtedy przepływają zimne prądy
__________________
"Serce obawia się cierpień (...). Powiedz mu, że strach przed cierpieniem, jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia."
yasirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 22:47   #7
asSsiek
Raczkowanie
 
Avatar asSsiek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 465
Dot.: wakacje!!!!!!!

Ja tez tak slyszalam ze woda zimna ale mi to nie przeszkadza
asSsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 07:02   #8
yasirah
Raczkowanie
 
Avatar yasirah
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: wakacje!!!!!!!

w zasadzie w morzu to w ogóle zimna woda, wiec mozna sie przyzwyczaić
Ja bym chciała fotki zobaczyc Byłam w Kołobrzegu jakieś 10 lat temu i pamiętam że jakies bloki stały blisko morza, ale wtedy dużo jeszcze było remontowane budowane, wiec teraz napewno jest tam pieknie
__________________
"Serce obawia się cierpień (...). Powiedz mu, że strach przed cierpieniem, jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia."
yasirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.