Długa sukienka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 00:56   #1
kaczkadziwaczka1
Raczkowanie
 
Avatar kaczkadziwaczka1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 110

Długa sukienka


Miałam okazję raz w życiu wystąpić w długiej, prościutkiej czerwonej sukni - na swojej studniówce. Czułam się cudownie. Chciałabym żeby były jeszcze jakieś okazje aby móc wyjsc w długiej sukni. I nie chodzi mi tu o jakies rozkloszowane, atłasowe, z dopinanymi broszkami, żadne bezy... chodzi tylko prostą, czarną suknię z lekkiego materiału z odkrytymi plecami.

Czy według was era długich sukienek przeminęła bezpowrotnie?
Chyba jeszcze nigdy nie widziałam kobiety, która wyszłaby np do teatru albo restauracji w długiej sukience.
A ja bym bardzo chciała tylko nie wiem gdzie... gdzie wypada wyjśc tak ubraną? Nie mam pomysłów... na wesela nie jestem zapraszana więc odpada
kaczkadziwaczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 09:06   #2
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Długa sukienka

Chyba rzeczywiście nie ma zbyt wielu okazji na taką sukienkę...jedyne, które mi przychodzą do głowy to śluby/wesela i bale (np. sylwestrowy czy na jakąś inną okazję), więc jeśli chcesz taką gdzieś założyć, to tylko wybrać się na typowy bal

Tym bardziej dziwi mnie, że dziewczyny na studniówkę wybierają krótkie sukienki...
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 10:31   #3
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Długa sukienka

Cytat:
Napisane przez kaczkadziwaczka1 Pokaż wiadomość
Miałam okazję raz w życiu wystąpić w długiej, prościutkiej czerwonej sukni - na swojej studniówce. Czułam się cudownie. Chciałabym żeby były jeszcze jakieś okazje aby móc wyjsc w długiej sukni. I nie chodzi mi tu o jakies rozkloszowane, atłasowe, z dopinanymi broszkami, żadne bezy... chodzi tylko prostą, czarną suknię z lekkiego materiału z odkrytymi plecami.

Czy według was era długich sukienek przeminęła bezpowrotnie?
Chyba jeszcze nigdy nie widziałam kobiety, która wyszłaby np do teatru albo restauracji w długiej sukience.
A ja bym bardzo chciała tylko nie wiem gdzie... gdzie wypada wyjśc tak ubraną? Nie mam pomysłów... na wesela nie jestem zapraszana więc odpada
Dla mnie na pewno nie przeminęła Sama nie wyobrażałam sobie siebie na studniówce w krótkiej sukience i mimo tego, że kosztowało mnie to dużo czasu na szukanie materiału, później na przymiarki u krawcowej to dopięłam swego
Według mnie długą suknię można założyć na każdą okazję, typu wesele, chrzest itp tylko jako ubranie wieczorowe, założone dopiero po kilku godzinach zabawy Z tego co wiem, to w niektórych teatrach długa suknia jest jak najbardziej przyjęta
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.