Kosmetyki GloMinerals - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-16, 10:50   #1
Yoanna
Raczkowanie
 
Avatar Yoanna
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 166

Kosmetyki GloMinerals


Witam wszystkich.czy znacie może kosmetyki GloMinerals?Dokładnie mam na myśli podkład- Matujący beztłuszczowy podkład w płynie GloProtective Oil Free Liquid Foundation Matte Finish /?
Proszę również o opinie odnośnie jego składu, czy rzeczywiście dobry będzie dla cery przetłuszczającej się?

Ingredients:
Water, Phenyl Trimethicone, Cyclomethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Glycerin, Dimethicone Crosspolymer-3, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Thermus Thermophilus Ferment, Propylene Glycol, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Malachite Extract, Methicone, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Phytonadione, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Oleifera Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Caviar Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Methylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea. May Contain: Iron Oxides (CI 77499), Titanium Dioxide.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2010-01-16 o 12:11 Powód: zmiana nazwy wątku
Yoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 11:30   #2
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: GloMinerals ? Czy znacie ten podkład?

Hmm, nie znam się aż tak dobrze na składach, ale z tego co widzę to po pierwsze strrrasznie długi skład, na początku silikony, gliceryna i glikol czyli to,co akurat mnie od razu zapycha. No i parabeny
Ja bym nie nałożyła na twarz polecam tradycyjne proszki

edit:
a najlepsze jest: May Contain: Iron Oxides (CI 77499), Titanium Dioxide czyli zawiera naprawdę śladowe ilości minerałów.

Edytowane przez enaiv
Czas edycji: 2010-01-16 o 11:50
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 11:39   #3
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: GloMinerals ? Czy znacie ten podkład?

To z pewnością nie jest kosmetyk mineralny może z dodatkiem minerałów,bardziej przypomina on tradycyjną kolorówkę więc to nie miejsce na ten post,i szczerze wątpie żeby któraś z minerałocholiczek nałożyła cos takiego na twarz
Poczytaj podstawowe info o minerałkach
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 21:34   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki GloMinerals

GloMinerals nie jest typowa mineralna firma,niestety choc maja calkiem fajne rzeczy.W swoich rekach mialam podklady -prasowane,cienie ktore lubie do tej pory,blyszczyki choc te tubkowe nie bardzo mi podeszly.

Sklad w/w podkladu teoretycznie bedzie dobry dla cer przetluszczajacych sie i na pewno bedzie mial dzialanie matujace.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 20:02   #5
negri
Raczkowanie
 
Avatar negri
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa, ale znad morza:)
Wiadomości: 240
Dot.: Kosmetyki GloMinerals

posiadam korektor gloCamouflage - golden (żółty) oraz spray antyoksydacyjny gloMoist hydration mist. Oba produkty sa rewelacyjne
Korektor stosuję pod oczy (nie podrażnia) i wszędzie tam, gdzie mam zaczerwienienia, a mgiełkę psikam na twarz po nałożeniu pudru mineralnego (BE). Dzięki mgiełce puder nie wysusza mi skóry i trzyma się rewelacyjnie cały dzień bez poprawek
negri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 08:50   #6
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki GloMinerals

Hej Dziewczyny czy ktoras z Was uzywala moze GloFace Primer ?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.